Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 24 άτομα (0 μέλη και 24 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 867 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 574 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.954

silva!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2008
Μηνύματα
16.051
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
166
μεσαυτη τη βαρκα που στε μοναχες θα ρθω να σας κανω αλλαξοκωλιες.....



μουαχαχαα :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.305
Like
14
Πόντοι
366
Κι αν δεν μπορείς να κάμεις την ζωή σου όπως την θέλεις,
τούτο προσπάθησε τουλάχιστον
όσο μπορείς: μην την εξευτελίζεις
μες στην πολλή συνάφεια του κόσμου,
μες στες πολλές κινήσεις κι ομιλίες.

Μην την εξευτελίζεις πηαίνοντάς την,
γυρίζοντας συχνά κ’ εκθέτοντάς την
στων σχέσεων και των συναναστροφών
την καθημερινήν ανοησία,
ώς που να γίνει σα μια ξένη φορτική.
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
Πιθανοτατα να ειναι κι ετσι οπωs το λεs εσυ.....πιθανον οπωs λεs και να το δινειs τσαμπα
Ομωs περι ορεξεωs που λενε...........εμενα μ αρεσει το...ντελιβερυ.....οταν μιλαμε παντα για σοβαρα πραγματα......τι να σου κανω??? αs οψονται αι ορεξειs μου :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:


οχι ρε........δεν εννοουσα οτι το δινω τζαμπα..........εννοουσα οτι ξεφορτωνω τζαμπα.........χαχαχαχαχαχαχα

το ντελιβερυ ποτε δεν το χωνεψα.........αλλωστε μαγειρευω :P :P



μεσαυτη τη βαρκα που στε μοναχες θα ρθω να σας κανω αλλαξοκωλιες.....



μουαχαχαα :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

ρε μαζευτε το τουτο.........στο τελος θα μας ερθει το μνι καπελο και δε θα παρουμε και χαμπαρι.....και θα λεμε μετα....εεεεε ειχαμε πιει μωρε λιγακι με τα κοριτσια.....ξερεις τωρα πως γινονται αυτα......ειπαμε να πειραματιστουμε λιγο.....και απο τη μια μερα στην αλλη ετσι γινεσαι μπιφτεκου :P
 

silva!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2008
Μηνύματα
16.051
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
166
οχι ρε........δεν εννοουσα οτι το δινω τζαμπα..........εννοουσα οτι ξεφορτωνω τζαμπα.........χαχαχαχαχαχαχα

το ντελιβερυ ποτε δεν το χωνεψα.........αλλωστε μαγειρευω :P :P



ρε μαζευτε το τουτο.........στο τελος θα μας ερθει το μνι καπελο και δε θα παρουμε και χαμπαρι.....και θα λεμε μετα....εεεεε ειχαμε πιει μωρε λιγακι με τα κοριτσια.....ξερεις τωρα πως γινονται αυτα......ειπαμε να πειραματιστουμε λιγο.....και απο τη μια μερα στην αλλη ετσι γινεσαι μπιφτεκου :P

νιτσα rulezzzzz  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Bad Indian

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.950
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
16
Τίποτα σ'αυτό τον κόσμο δεν είναι τζάμπα nitsa...mou
Αν έρθει έρπειν πάντως στη βάρκα σου κάηκε ή μάλλον πνίγηκε  :dancing:
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
οχι ρε........δεν εννοουσα οτι το δινω τζαμπα..........εννοουσα οτι ξεφορτωνω τζαμπα.........χαχαχαχαχαχαχα

το ντελιβερυ ποτε δεν το χωνεψα.........αλλωστε μαγειρευω :P :P



ρε μαζευτε το τουτο.........στο τελος θα μας ερθει το μνι καπελο και δε θα παρουμε και χαμπαρι.....και θα λεμε μετα....εεεεε ειχαμε πιει μωρε λιγακι με τα κοριτσια.....ξερεις τωρα πως γινονται αυτα......ειπαμε να πειραματιστουμε λιγο.....και απο τη μια μερα στην αλλη ετσι γινεσαι μπιφτεκου :P

Κοιτα........προτιμω να δωσω τα 15   και ναχω το πανεμορφο κεφαλακι μου ησυχο παρα να παρω το...."τσαμπα"   και να το χτυπαω μετα..........Καλα  δεν λεω???? :2funny: :2funny: :2funny:
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
ναι ναι.....ετσι κανουν ολες οι τζιβιτζιλουδες.....τα ξερω αυτα τα κολπα τα βρωμια.....γελανε και καλα....χαχαχα καλαμπουρι.....χαχαχαχα ας πιασω λιγο βυζακι.....χαχαχαχα ας σου χωσω μια σαν τη μενεγακη....και απο δω το πανε απο κει το φερνουν το τρως το μνι καπελο δεν το γλυτωνεις :2funny:

λουκριτια μην της δινεις αερα λεμε......
 

silva!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2008
Μηνύματα
16.051
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
166
ναι ναι.....ετσι κανουν ολες οι τζιβιτζιλουδες.....τα ξερω αυτα τα κολπα τα βρωμια.....γελανε και καλα....χαχαχα καλαμπουρι.....χαχαχαχα ας πιασω λιγο βυζακι.....χαχαχαχα ας σου χωσω μια σαν τη μενεγακη....και απο δω το πανε απο κει το φερνουν το τρως το μνι καπελο δεν το γλυτωνεις :2funny:

λουκριτια μην της δινεις αερα λεμε......


αχ δεν αντεχω αλλο!!!!!! μου βγηκε το νερο απτη μυτη!!!!!!! χαχαχαχα σταματα αν εχεις το θεο σου!!!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
Κοιτα........προτιμω να δωσω τα 15   και ναχω το πανεμορφο κεφαλακι μου ησυχο παρα να παρω το...."τσαμπα"   και να το χτυπαω μετα..........Καλα  δεν λεω???? :2funny: :2funny: :2funny:


γιατι να το χτυπας μετα καλε? μπορεις να χτυπας και το κεφαλι της αλληνης.....δεν ειναι κακο.... :2funny:

δεν ξερω....καθως προειπα δεν εχω υπαρξει "ατυχησασα" στη ζωη μου.....με οσους ειχα κανει σεξ ή σχεση εχω αρκετα καλες σχεσεις οποτε δεν εχω υπαρξει θυμα περιστατικου οπου ο αλλος την εκανε λουης......και ποτε δεν καταλαβα και τα προβληματα που αντιμετωπιζουν πολλοι θαμωνες εδω του φορουμ......εξ ου και το εχω ριξει στο χαβαλε......εαν ημουνα βεβαια καμια πικραμενη μαλλον δε θα το εβλεπα ετσι το θεμα υποθετω :cheesy:


παντως παιδι μου να γαμεις και να ξεφορτωνεσαι το φορτιο.......ειναι υγεια :2funny:
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
αχ δεν αντεχω αλλο!!!!!! μου βγηκε το νερο απτη μυτη!!!!!!! χαχαχαχα σταματα αν εχεις το θεο σου!!!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

δεν τον εχω.......αν τον βρεις ομως μη με φωναξεις γιατι σε εχει φοβηθει το ματι μου.........μπορει να το χρησιμοποιησεις και ως δικαιολογια για να με παρασυρεις στα υπουλα παιχνιδια σου.......
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
γιατι να το χτυπας μετα καλε? μπορεις να χτυπας και το κεφαλι της αλληνης.....δεν ειναι κακο.... :2funny:

δεν ξερω....καθως προειπα δεν εχω υπαρξει "ατυχησασα" στη ζωη μου.....με οσους ειχα κανει σεξ ή σχεση εχω αρκετα καλες σχεσεις οποτε δεν εχω υπαρξει θυμα περιστατικου οπου ο αλλος την εκανε λουης......και ποτε δεν καταλαβα και τα προβληματα που αντιμετωπιζουν πολλοι θαμωνες εδω του φορουμ......εξ ου και το εχω ριξει στο χαβαλε......εαν ημουνα βεβαια καμια πικραμενη μαλλον δε θα το εβλεπα ετσι το θεμα υποθετω :cheesy:


παντως παιδι μου να γαμεις και να ξεφορτωνεσαι το φορτιο.......ειναι υγεια :2funny:


Oxi  οχι......απο μακρυα  κι αγαπημενοι...Οσο πιο μακρυα  τοσο πιο καλα :2funny: :2funny: :2funny:
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
δεν εχω καταλαβει σχεδον τιποτα απο αυτα που λες αλλα απο ευγενεια εδω και ωρα γελαω και εγω :2funny:

Μα.......αυτο θελω κι εγω........το γελιο μονο και μονο γελιο........
Ειπαμε για κατι αλλο............αλλου :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Bad Indian

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.950
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
16
Και 15 και περρισότερα life και άσε τις βαρκούλες ν'αρμενίζουνε. Έχω και κότερο. Πάμε μια βόλτα?  :2funny:
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
Μα.......αυτο θελω κι εγω........το γελιο μονο και μονο γελιο........
Ειπαμε για κατι αλλο............αλλου :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

ναι ναι ο,τι πεις :2funny: :2funny:


υ.γ. ποιος σου εδωσε την εντυπωση οτι σου μιλαει κανεις σοβαρα εδω μεσα? :2funny: μην απολογεισαι/δικαιολογεισα για τις επιλογες σου πλιζ γιατι νιωθω αβολα..... :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom