Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 61 άτομα (1 μέλη και 60 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 867 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 574 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.954

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
Θελειs να μου πειs δηλαδη οτι υπαρχει και κατι αλλο εκτοs απ την διασκεδαση???????
Ωχ  πεστο μου κι αυτο να τεζαρω ο ανθρωποs!!!!!! :headbang: :headbang:

καλε ναι.........δε βλεπεις που μερικοι κοντευουν να παθουν εγκεφαλικο στο θρεντ προκειμενου να μας πεισουν για κατι? :P

μερικοι μπροει να επαθαν κι ολας γιατι εχουν και καιρο να γραψουν :P :P
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
καλα αφου μεχρι και ο υπουργος βρηκε ελλεηνιδα εγω σηκωνω τα χερια ψηλα πλεον :2funny:

δηλαδη το ειδα και αυτο!!!!! ντοινγκ.........


εγω ξερω οτι ολοι τις κραζουν μεχρι να τους κατσουν.....και τα παραδειγματα εδω μεσα ουκ ολιγα ;)

Σηκωσεs ψηλα τα χερια???????????????????????????????????????????????????????????
Ααααααα   πιαστε την πιαστε την!!!!! :2funny: :2funny: :2funny:
 

mouNINJA

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.655
Like
26
Πόντοι
66
Αποψη μου ειναι να απολαμβανουμε το sex αβερτα & αγοραια ,και αφηστε τη γκρίνια ;)

fixed (τουλάχιστον αυτό πιστεύω εγώ).

Ωραία τα είπατε εδώ από το πρωί. Επιτέλους απέκτησε το thread ένα επίπεδο. :rockon:
Περισσότερο απ' όλους συμφωνώ με τον thanoss αλλά και οι υπόλοιποι παρέθεσαν σοβαρά επιχειρήματα.

Αυτό το θέμα για τις γυναίκες έχει γίνει κουραστικό.
Απορώ ποιοι ενοχλούνται τόσο πολύ και τις παίρνουν στα σοβαρά τις λάθος στιγμές. Δεν το λέω υποτιμητικά γι' αυτές, όποιος έχει όρεξη είτε να πει μαλακίες είτε να συζητήσει σοβαρά μαζί τους, το κάνει. Όλες τους (απ' ότι έχω παρατηρήσει) μπορούν να μιλάνε με τις ώρες με οποιον δείχνει ενδιαφέρον για τις απόψεις τους και πολλές σηκώνουν και την πλάκα. Στα καθαρά αντρικά θέματα, απ' ότι έχω προσέξει δεν ενοχλούν καθόλου. Κανείς δεν είναι υποχρεωμένος να βλέπει όλα τα posts κάποιου/ας αλλά έχει το δικαίωμα να διαφωνεί με ότι τον χαλάει και νομίζω ότι στο forum υπάρχει αυτή η ισορροπία.
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
καλε ναι.........δε βλεπεις που μερικοι κοντευουν να παθουν εγκεφαλικο στο θρεντ προκειμενου να μας πεισουν για κατι? :P

μερικοι μπροει να επαθαν κι ολας γιατι εχουν και καιρο να γραψουν :P :P

Ε οχι και γι αυτο το λογο...εγκεφαλικο..
Να σουρθει το εκκαθαριστικο τηs εφοριαs να πω μαλιστα...δικαιωs να λιποθυμησειs
Αλλα γι αυτο εδω τσ τσ τσ τσ  ....απαπαπαπαπαπαπα :uglystupid: :uglystupid:
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
εγω μουνιντζα δε σηκωνω την πλακα δε σηκωνω μυγα στο σπαθι μου δε σηκωνω πολλα πολλα γενικοτερα και επισης δε σηκωνω και κατι σκουπιδακια που εχουν πεσει στο πατωμα εδω και ωρα.....


γιαυτο να μη μου πολυκολλατεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε

ουγκκκκκκκκκκκκκκκκκκκ
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
Ε οχι και γι αυτο το λογο...εγκεφαλικο..
Να σουρθει το εκκαθαριστικο τηs εφοριαs να πω μαλιστα...δικαιωs να λιποθυμησειs
Αλλα γι αυτο εδω τσ τσ τσ τσ  ....απαπαπαπαπαπαπα :uglystupid: :uglystupid:

σε μενα τα λες? σε αυτους πες τα που κανουν σα γκομενιτσες :P
 

Bad Indian

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.950
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
16
Η διαφορά με το "Καλως ήλθε το δολλάριο" είναι πως η κοπέλα που δούλευε στο Blueblack της ιστορικής Τρούμπας ήταν ελληνίδα και όπως είπε και το αφεντικό της για να προκαλέσει το μειδίαμα του άμοιρου Κωνσταντίνου:" Η κοπελίτσα δεν έκανε για αυτή τη δουλειά"
 

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.305
Like
14
Πόντοι
366
fixed (τουλάχιστον αυτό πιστεύω εγώ).

Ωραία τα είπατε εδώ από το πρωί. Επιτέλους απέκτησε το thread ένα επίπεδο. :rockon:
Περισσότερο απ' όλους συμφωνώ με τον thanoss αλλά και οι υπόλοιποι παρέθεσαν σοβαρά επιχειρήματα.

Αυτό το θέμα για τις γυναίκες έχει γίνει κουραστικό.
Απορώ ποιοι ενοχλούνται τόσο πολύ και τις παίρνουν στα σοβαρά τις λάθος στιγμές. Δεν το λέω υποτιμητικά γι' αυτές, όποιος έχει όρεξη είτε να πει μαλακίες είτε να συζητήσει σοβαρά μαζί τους, το κάνει. Όλες τους (απ' ότι έχω παρατηρήσει) μπορούν να μιλάνε με τις ώρες με οποιον δείχνει ενδιαφέρον για τις απόψεις τους και πολλές σηκώνουν και την πλάκα. Στα καθαρά αντρικά θέματα, απ' ότι έχω προσέξει δεν ενοχλούν καθόλου. Κανείς δεν είναι υποχρεωμένος να βλέπει όλα τα posts κάποιου/ας αλλά έχει το δικαίωμα να διαφωνεί με ότι το χαλάει και νομίζω ότι στο forum υπάρχει αυτή η ισορροπία.

:thumbsup: :thumbsup: :cool2: :cool2: :headbang2: :bounce-glasses: :hmm: :cool2:
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
εγω μουνιντζα δε σηκωνω την πλακα δε σηκωνω μυγα στο σπαθι μου δε σηκωνω πολλα πολλα γενικοτερα και επισης δε σηκωνω και κατι σκουπιδακια που εχουν πεσει στο πατωμα εδω και ωρα.....


γιαυτο να μη μου πολυκολλατεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε

ουγκκκκκκκκκκκκκκκκκκκ

Μα να μην σηκωνειs τα σκουπιδακια πουχουν πεσει χαμω????   τι  πλανητη ρε θα παραδωσειs στουs επομενουs ????   σα δεν ντρεπεσαι μη-οικολογα!!!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Bad Indian

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.950
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
16
ουγκκκκκκκκκκκκκκκκκκκ
[/quote]
Ε τώρα μην τα παραλές...
 

mouNINJA

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.655
Like
26
Πόντοι
66
εγω μουνιντζα δε σηκωνω την πλακα δε σηκωνω μυγα στο σπαθι μου δε σηκωνω πολλα πολλα γενικοτερα και επισης δε σηκωνω και κατι σκουπιδακια που εχουν πεσει στο πατωμα εδω και ωρα.....


γιαυτο να μη μου πολυκολλατεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε

ουγκκκκκκκκκκκκκκκκκκκ

Τι έγινε mounitsa, σου τελείωσαν τα κομπολόγια? :)
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
Μα να μην σηκωνειs τα σκουπιδακια πουχουν πεσει χαμω????   τι  πλανητη ρε θα παραδωσειs στουs επομενουs ????   σα δεν ντρεπεσαι μη-οικολογα!!!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

μπορεις να με πεις ακαματρα αμα θεςςςςςςςςςς αλλα οχι μη-οικολογαααααααααα εμενα βρε? που ανακυκλωνω? που ψωνιζω βιολογικα? που εκτρεφω λαχανικα στον κηπο?? που μεχρι και κομποστοποιητη ειμαι ετοιμη να παρωωωωωωωωωωωωωωωωω :P :P


ουγκκκκκκκκκκκκκκκκκκκ

Ε τώρα μην τα παραλές...

χαιρομαι που μπορω να συννενοηθω επιτελους με καποιον :P
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
μπορεις να με πεις ακαματρα αμα θεςςςςςςςςςς αλλα οχι μη-οικολογαααααααααα εμενα βρε? που ανακυκλωνω? που ψωνιζω βιολογικα? που εκτρεφω λαχανικα στον κηπο?? που μεχρι και κομποστοποιητη ειμαι ετοιμη να παρωωωωωωωωωωωωωωωωω :P :P


χαιρομαι που μπορω να συννενοηθω επιτελους με καποιον :P

Τωρα σε συμπαθησα  ασκαρδαμυκτι....
Απο την στιγμη που μουπεs  για λαχανικα και μαλιστα στον κηπο....αφεονται σου αι αμαρτιαι γυνη :2funny: :2funny:
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
Α, το μαγαζί στο Μοναστηράκι που λέγαμε. Τελικά το έχεις σηκώσει όλο. :S

αχχααχαχχααχχαχαχα που το θυμηθηκες αυτο ρε? χαχαχαχαχαχαχα



Τωρα σε συμπαθησα  ασκαρδαμυκτι....
Απο την στιγμη που μουπεs  για λαχανικα και μαλιστα στον κηπο....αφεονται σου αι αμαρτιαι γυνη :2funny: :2funny:

και ΧΩΡΙΣ λιπασματα αυτο στο ειπα????

σου επιτρεπω να χυσεις τωρα........χαχαχαχαχαχα

ταντρικος οργασμοςςςςςςςς
 

mouNINJA

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.655
Like
26
Πόντοι
66
αχχααχαχχααχχαχαχα που το θυμηθηκες αυτο ρε? χαχαχαχαχαχαχα

Αχαχαχαχα, ήταν άλλο ένα από τα σοβαρά threads που εκτροχίασε η mounitsa. :2funny:
Να ρωτήσω κάτι:
Εσύ έχεις τάσεις φυγής ή θα κάτσεις και άλλο να εκπαιδεύσεις τις νέες? :crazy:
 

Bad Indian

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.950
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
16
χαιρομαι που μπορω να συννενοηθω επιτελους με καποιον :P
[/quote]
:2funny:
Κουέστα πικολίσσιμα ελισιόζο ουν ιναμοράτι ιν αν ιναμοράτα, λα σουσουρελά, λα σουσουρελά

Αδιαφορώ για το αν είναι σωστό, αλλά όποιος το ξέρει ας το γράψει, έτσι για το αρχείο ή τη φουκαριάρα τη μάνα...
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
Αχαχαχαχα, ήταν άλλο ένα από τα σοβαρά threads που εκτροχίασε η mounitsa. :2funny:
Να ρωτήσω κάτι:
Εσύ έχεις τάσεις φυγής ή θα κάτσεις και άλλο να εκπαιδεύσεις τις νέες? :crazy:


κοιταξε να δεις....η εκπαιδευση μοιαζει με αυτη των ΜΥΚ και των ΛΟΚ.....ειναι σκληρη αλλα σε κανει ΑΝΘΩΠΟ ουγκ........δεν ξερω αν οι νεες ειναι σε θεση να λαβουν μια τετοια εκπαιδευση και ν απερασουν δια πυρος και σιδηρου....πρεπει να φαει η μυγα σιδερο και το κουνουπι ατσαλι και δεν ξερω αν εχουν αυτην την κραση.....αυτα δεν ειναι αστεια πραγματα.....εδω ειναι ΣΤΡΑΤΟΣ........

υ.γ. δεν πιστευω να υποννοεις οτι πηδω τα θρεντ ε? :P :P
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom