Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 25 άτομα (1 μέλη και 24 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 868 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 574 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.955

Balkan cowboy

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
2.614
Like
6.250
Πόντοι
1.056
Θυμάμαι κάποιος έλεγε εδώ ότι οι Κρο΄άτισσες είναι μπαζα :jerking:.Μπορεί κι ο Βαλκάνιος να'ταν.

Τι μπάζα?Παν΄΄υψηλες είναι.Εχουν σωματότυπο όπως οι Τσέχες δηλαδή δυνατά πόδια και φαρδιές σχετικά πλάτες,δεν έχουν τα αέρινα πόδια των Πολωνέζων με τις λεπτές γάμπες που φοβάσαι οτι θα σπάσουν σαν κλαράκια ή θα τις πάρει ο άνεμος.Επίσης βυζιά πρώτης τάξεως.
Δεν έχουν βέβαια καμία κομψότητα ή υψηλή κουλτούρα είναι νέτα σκέτα βαλκανική φάση,ουσία που λένε.
Οι Σέρβες έχουν μεσογειακά πρόσωπα σε συνδυασμό με σλαβικά σώματα που είναι φοβερός συνδυασμός.Δε βλέπεις butterface όπως Πολωνία,Λευκορρωσία,Ουκρανία πολλές φορές που μερικές έχουν φάτσες σαν τυρόπιττες ή σα να τις πάτησε λεωφορείο.
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.093
Πόντοι
2.356
oποιος γραφει μια στο τοσο ειναι αλφα μειλ δηλ?
Κατάλαβες τι εννοώ. Ότι δεν θα ασχολούταν. Εμείς κάνουμε αυτά που μπορούμε ο καθένας έξω και μπαίνουμε εδώ για γέλιο, ριλαξ και συζήτηση. Αν κάποιος γαμάει αβέρτα, θα έχει το νου του εκεί και από το πολύ γαμήσι, θα βαριόταν να μπαίνει τοσο συχνά όσο εμείς.

:rockon:
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.729
Like
17.792
Πόντοι
3.656
Τι μπάζα?Παν΄΄υψηλες είναι.Εχουν σωματότυπο όπως οι Τσέχες δηλαδή δυνατά πόδια και φαρδιές σχετικά πλάτες,δεν έχουν τα αέρινα πόδια των Πολωνέζων με τις λεπτές γάμπες που φοβάσαι οτι θα σπάσουν σαν κλαράκια ή θα τις πάρει ο άνεμος.Επίσης βυζιά πρώτης τάξεως.
Δεν έχουν βέβαια καμία κομψότητα ή υψηλή κουλτούρα είναι νέτα σκέτα βαλκανική φάση,ουσία που λένε.
Οι Σέρβες έχουν μεσογειακά πρόσωπα σε συνδυασμό με σλαβικά σώματα που είναι φοβερός συνδυασμός.Δε βλέπεις butterface όπως Πολωνία,Λευκορρωσία,Ουκρανία πολλές φορές που μερικές έχουν φάτσες σαν τυρόπιττες ή σα να τις πάτησε λεωφορείο.

Αυτά έλεγα κι εγώ,αλλά μου λέγαν ότι δεν έχουν καμια σχέση με τις Σερβες.Κάποιος είχε πάει και Κροατία κι έλεγε δεν είδε ούτε μια ωραία :jerking2:

Επίσης Κροάτισσες έχει και πολλές ξανθιές ανοιχτόχρωμες,ενώ στη Σερβία όλες σχεδόν είναι μελαχρινές
 

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
4.163
Like
3.711
Πόντοι
1.706
Οντως αν πας Παραλία Κατερίνης στα μεγάλα κλαμπ όπως ήταν το Gold Σέρβες,Βορειοελαδίτισσες δεν πολυξεχώριζαν.Το ίδιο γινόταν και στα κλαμπ της Καλιθέας όπως το Ahoy.



Πώ ρέ φίλε Balkan πουτανιάρη, μέ αρρώστησες βραδιάτικα!!
Αυτές είναι μούνες...όχι μαλακίες!!
Φοβερά πάρτυ κάνουν, καί στήν Β.Ελλάδα καί στήν Σερβία.
Ζήτω η Ελλάδα καί η Σερβία!!!!
Για ποιον λόγο να αφήσει τη χώρα της, αν δεν είναι δελεαστική η προσφορά; Εσύ κοιτάς να το παρουσιάσεις ότι δεν τρέχει τίποτα, «τα βασικά έξοδα τα κάνω ήδη, ε θα ξοδευτώ και λιγάκι παραπάνω και ΟΚ». Το θέμα είναι ότι πρόκειται για πολύ παραπάνω.
Τί παραπάνω ? εγώ δέν πλήρωσα τίποτα παραπάνω!!
Προσφορά ?
Εγώ λέω νά σέ γουστάρει η γκόμενα, δέν κάνω "Συμφωνία" μαζί της.
Δηλαδή άν δέν μέ θέλει ώς άνδρα...δέν επιμένω!!
 

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
4.215
Like
3.488
Πόντοι
1.706
Για διακοπές έρχονται βέβαια.Αλλά πρέπει να πληρώσεις αεροπορικά,έξοδα μετακίνησης,εστιατόρια,εξόδους,κλαμπ,ταξιά,να τις πας σε καλό νησί και να κάνουν και λίγα ψώνια συν ένα δωράκι που θέλουνε.
Πέστα, γιατί νομίζει ότι όλοι μπορούν να την βγάλουν φτηνά, επειδή αυτόν τον γουστάρισαν οι γκόμενες και κατέβηκαν. Πρέπει να μπορείς να παίξεις το χαρτί της τοποθεσίας ή μία χάι λούξ εμπειρία ζωής. Και βάλε κι άλλα: εκδρομές, εκδηλώσεις κλπ
 

Balkan cowboy

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
2.614
Like
6.250
Πόντοι
1.056
Πέστα, γιατί νομίζει ότι όλοι μπορούν να την βγάλουν φτηνά, επειδή αυτόν τον γουστάρισαν οι γκόμενες και κατέβηκαν. Πρέπει να μπορείς να παίξεις το χαρτί της τοποθεσίας ή μία χάι λούξ εμπειρία ζωής. Και βάλε κι άλλα: εκδρομές, εκδηλώσεις κλπ

Αμα είσαι κάτω των 35-40 πληρώνεις μόνο τα έξοδα διακοπών.Αλλιώς θέλει και δωράκι.
 

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
4.163
Like
3.711
Πόντοι
1.706
Αμα είσαι κάτω των 35-40 πληρώνεις μόνο τα έξοδα διακοπών.Αλλιώς θέλει και δωράκι.
Μέ τό αμάξι μου εγώ πήγαινα καί όλα κομπλέ...ποτέ πρόβλημα!!
Όταν υπήρχε θέμα μέ Visa κτλ, υπάρχουν κάποια λαμόγια πού μέ λίγα ευρώ...κανονίζουν!!
 

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
4.215
Like
3.488
Πόντοι
1.706
Αμα είσαι κάτω των 35-40 πληρώνεις μόνο τα έξοδα διακοπών.Αλλιώς θέλει και δωράκι.
Εδώ το πρότζεκτ είναι για 6 μήνες το λιγότερο. Δεν το παρακολουθάς το νήμα. Δηλαδή βασικά η άλλη θα έρθει για αναβάθμιση ζωής,αλλιώς μένει και στην πατρίδα της. Αυτό κοστίζει. Δεν μιλάμε για ολιγοήμερες διακοπές.
 

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
4.163
Like
3.711
Πόντοι
1.706
Εδώ το πρότζεκτ είναι για 6 μήνες το λιγότερο. Δεν το παρακολουθάς το νήμα. Δηλαδή βασικά η άλλη θα έρθει για αναβάθμιση ζωής,αλλιώς μένει και στην πατρίδα της. Αυτό κοστίζει. Δεν μιλάμε για ολιγοήμερες διακοπές.
Καμία σχέση η ζωή στήν Αθήνα π.χ πού κάνω, μέ τήν ζωή τής Σέρβας!!
Αλλά αυτή δέν είδα νά μέ εκμεταλλευτεί οικονομικά, καί νά θέλει δώρα καί χρήματα...πού λές εσύ μέ τόν Balkan!!
-Αν έβλεπα τέτοια κόλπα, θά κράταγα διαφορετική στάση-
 
  • Like
Αντιδράσεις: FARAW

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
4.215
Like
3.488
Πόντοι
1.706
Καμία σχέση η ζωή στήν Αθήνα π.χ πού κάνω, μέ τήν ζωή τής Σέρβας!!
Αλλά αυτή δέν είδα νά μέ εκμεταλλευτεί οικονομικά, καί νά θέλει δώρα καί χρήματα...πού λές εσύ μέ τόν Balkan!!
-Αν έβλεπα τέτοια κόλπα, θά κράταγα διαφορετική στάση-
Κάτσε γιατί το θέμα τέθηκε ως εξής: για να αποφύγουμε τις «ελλεηνίδες», κατεβάζουμε ξένες, το οποίο στη συνέχεια προσδιορίστηκε σε βαλκάνιες. Κι αυτές τις αλλάζουμε μετά από 6, 8, 12 μήνες.... Εσύ κατέβασες τρεις που σε γουστάρανε, αλλά εδώ μιλάμε γενικά για τον μέσο Έλληνα. Δεν βλέπω το λόγο να έρθει μια βαλκάνια εδώ, αν δεν περνάει πλουσιοπάροχα. Το πρότζεκτ είναι ρεαλιστικό μόνο αν κατεβάσεις τίποτα φουκαριάρες.
 

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
4.163
Like
3.711
Πόντοι
1.706
Κάτσε γιατί το θέμα τέθηκε ως εξής: για να αποφύγουμε τις «ελλεηνίδες», κατεβάζουμε ξένες, το οποίο στη συνέχεια προσδιορίστηκε σε βαλκάνιες. Κι αυτές τις αλλάζουμε μετά από 6, 8, 12 μήνες.... Εσύ κατέβασες τρεις που σε γουστάρανε, αλλά εδώ μιλάμε γενικά για τον μέσο Έλληνα. Δεν βλέπω το λόγο να έρθει μια βαλκάνια εδώ, αν δεν περνάει πλουσιοπάροχα. Το πρότζεκτ είναι ρεαλιστικό μόνο αν κατεβάσεις τίποτα φουκαριάρες.
Αάάά...τώρα κατάλαβα τί εννοείς Καλόγερε!!
Εχεις δίκιο, εγώ επαγγελματικά τίς γνώρισα αυτές τίς γκόμενες.
Δέν νομίζω ότι ο καθένας, μπορεί νά τό κάνει...εύκολα αυτό!!
-Πάντως η εφαρμογή αυτού τού συστήματος γιά εμένα, ήταν πολύ ωραίο καί εύκολο θά έλεγα...κάνενα πρόβλημα-
 

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
4.215
Like
3.488
Πόντοι
1.706
-Πάντως η εφαρμογή αυτού τού συστήματος γιά εμένα, ήταν πολύ ωραίο καί εύκολο θά έλεγα...κάνενα πρόβλημα-

Παραπάνω λες αυτό:
Καμία σχέση η ζωή στήν Αθήνα π.χ πού κάνω, μέ τήν ζωή τής Σέρβας!!
Αλλά αυτή δέν είδα νά μέ εκμεταλλευτεί οικονομικά, καί νά θέλει δώρα καί χρήματα...πού λές εσύ μέ τόν Balkan!!

Εύκολη σου φαίνεται η εφαρμογή του συστήματος, γιατί έχεις μάλλον καλή οικονομική επιφάνεια και δεν αντιλαμβάνεσαι κάποιες λεπτομέρειες (όπως κι εγώ παλιά).

Λοιπόν εγώ είχα σχέση με μία ελληνίδα ερασμιακιά που δεν είχε απαιτήσεις, παρόλο που είχαμε 13 χρόνια διαφορά. Όταν πηγαίναμε στο σούπερ μάρκετ με ρώταγε αν μπορούσε να πάρει κάτι μπισκοτάκια, παγωτά, κρεμ μπρυλέ κλπ που της άρεσαν και πόσα μπορούσε να πάρει. Της έλεγα πάρε όσα θες. Ε λοιπόν απολάμβανε το γεγονός ότι δεν υπήρχε περιορισμός στο να αγοράσει ότι σκατολοίδια ήθελε για να σαβουριάσει, ενώ στο σπίτι της κάνανε σκληρή οικονομία. Τόσο απλά πράγματα.

Θέλω να πω ότι κάποια μπορεί να σου κολλήσει χωρίς να έχει πολλές απαιτήσεις, για κάποιον ευτελή λόγο. Η σέρβα σου λοιπόν μπορεί να ήταν ευτυχισμένη με απλά πράγματα που της έλειπαν κι εσύ να νόμιζες ότι ήταν ΟΚ, επειδή δεν σε εκμεταλλευόταν. Όταν όμως ξεπέρναγε αυτό το στάδιο από κορεσμό, μάλλον θα αύξανε τις απαιτήσεις.
 

crsweber

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
506
Like
957
Πόντοι
86
κατεβηκα με το λεωφορειο το Β9 εκει που κανει τερμα στην χαλκοκονδυλη το μεσημερι στις 1, ειχε εκει στο πεζοδρομιο κατι γιαγιαδες απο 60 μεχρι 65 χρονων που εκαναν πιατσα, καμια δεκαρια, απο την φατσα τις εκοψα ρωσιδες, ουκρανες, απο πρωην σοβιετικη ενωση ,ητανε και ενας παππους καπου 75 χρονων που μιλησε σε μια και μετα εφυγαν μαζι.
μα τι καταντια ειναι αυτη, να κανουν πιατσα οι συνταξιουχες που ηρθαν πριν 3 δεκαετιες στην ελλαδα οταν διαλυθηκε η σοβιετικη ενωση, καμια νεα πουθενα και αξιολογη παρουσια.
ο αγοραιος ερωτας οπως τον ξεραμε, εχει πεθανει, οποια ειναι νεα και με καλη εμφανιση ουτε σε μπουρδελα θα παει,ουτε πιατσα θα κανει, θα ανεβασει κατι σεξουλιαρικες φωτο στο ινστα, και θα προσελκυσει απο εκει χορηγους και πελατες, πιο ευκολα και χωρις να στοχοποιείται ως πουτανα
 

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
4.163
Like
3.711
Πόντοι
1.706
Αυτά έλεγα κι εγώ,αλλά μου λέγαν ότι δεν έχουν καμια σχέση με τις Σερβες.Κάποιος είχε πάει και Κροατία κι έλεγε δεν είδε ούτε μια ωραία :jerking2:

Επίσης Κροάτισσες έχει και πολλές ξανθιές ανοιχτόχρωμες,ενώ στη Σερβία όλες σχεδόν είναι μελαχρινές
Καλά εννοείται στήν Κροατία έχει ωραίες μούνες, αλλά είναι τό τί σού αρέσει πιό πολύ!!
Εγώ άς πούμε ναί μέν τίς θεωρώ ωραίες, αλλά καμία σχέση μέ τίς αέρινες πανύψηλες ΣερβοΒόσνιες!!
Οτάν είδα γιά πρωτή φορά μέ τί θηλυκότητα περπατάνε οι Σέρβες, τά ξέχασα όλα...σάν Αραβικά άλογα!!
 
Τελευταία τροποποίηση:
  • Like
Αντιδράσεις: FARAW

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
13.581
Like
17.706
Πόντοι
3.656
Πίστευω Σέρβες,θα μπορούσαν να 'σώσουν' πολύ κόσμο στη βορεια Ελλάδα τουλάχιστον.Και μας συμπαθούνε,και τα μέρη εδώ τους αρέσουν,και ελληνικά μαθαίνουν εύκολα,και για σπίτι καλές είναι,μακάρι να δίναμε ελλεεινίδες στους Σερβους και να πέρναμε τις δικές τους
Έχουν μάθει όμως με σκληρούς άνδρες, όχι με τρόμπες αγάμητους μαργαρίνη στο γουοκ ....
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Επίσης Κροάτισσες έχει και πολλές ξανθιές ανοιχτόχρωμες,ενώ στη Σερβία όλες σχεδόν είναι μελαχρινές
Θεές όμως οι μελαχροινές σέρβες.
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
13.581
Like
17.706
Πόντοι
3.656
η μονογαμία σκοτώνει το γαμησι

Και μοντέλο γκομενα να έχεις μετά από κάνα δυο χρόνια ,καιβεσυ βαριέσαι
Ποιός μίλησε για μονογαμία ; Ο άνδρας γιατί να μη γαμάει κι άλλες ;
Εγώ πάντως, γάμαγα πάντα πουτάνες, αλλά ποτέ δεν βαριόμουν και τις σταθερές.
Αυτές αραίωναν μετά από Χ χρονικό διάστημα. Όλες.
Ίσως φταίει βέβαια ότι δεν μπορούσαν για καιρό να ακολουθούν τους δικούς μου σεξ μάνιακ ρυθμούς.
 

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
4.163
Like
3.711
Πόντοι
1.706
Παραπάνω λες αυτό:


Εύκολη σου φαίνεται η εφαρμογή του συστήματος, γιατί έχεις μάλλον καλή οικονομική επιφάνεια και δεν αντιλαμβάνεσαι κάποιες λεπτομέρειες (όπως κι εγώ παλιά).

Λοιπόν εγώ είχα σχέση με μία ελληνίδα ερασμιακιά που δεν είχε απαιτήσεις, παρόλο που είχαμε 13 χρόνια διαφορά. Όταν πηγαίναμε στο σούπερ μάρκετ με ρώταγε αν μπορούσε να πάρει κάτι μπισκοτάκια, παγωτά, κρεμ μπυλέ κλπ που της άρεσαν και πόσα μπορούσε να πάρει. Της έλεγα πάρε όσα θες. Ε λοιπόν απολάμβανε το γεγονός ότι δεν υπήρχε περιορισμός στο να αγοράσει ότι σκατολοίδια ήθελε για να σαβουριάσει, ενώ στο σπίτι της κάνανε σκληρή οικονομία. Τόσο απλά πράγματα.

Θέλω να πω ότι κάποια μπορεί να σου κολλήσει χωρίς να έχει πολλές απαιτήσεις, για κάποιον ευτελή λόγο. Η σέρβα σου λοιπόν μπορεί να ήταν ευτυχισμένη με απλά πράγματα που της έλειπαν κι εσύ να νόμιζες ότι ήταν ΟΚ, επειδή δεν σε εκμεταλλευόταν. Όταν όμως ξεπέρναγε αυτό το στάδιο από κορεσμό, μάλλον θα αύξανε τις απαιτήσεις.
Κοίτα νά δείς αυτό πού λές δέν απέχει από τήν πραγματικότητα!!
Αλλά τό είδα μέ 3 διαφορετικές γκόμενες -Γιά εμένα High class- καί μού άρεσε αυτό σέ 4.5-5 χρόνια περίπου.
Δέν ήταν σάν τίς Ελλεηνίδες, νά ψάχνουν αφορμή γιά φασαρία...όλη τήν ώρα.
 

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
4.163
Like
3.711
Πόντοι
1.706
Παίζαν ταμπουρίτσα σε πανηγύρια στη σερβία χύστη ;
Οχι ρέ Τέλη τί ταμπουρίτσα, σέ πανηγύρια πήγαινα ?
Εγώ μόνο σέ Clubs τραβιόμουν εκεί, ειδικά...στό Νέο Βελιγράδι!!
-Μιλάμε γιά κόλαση από High class μούνες, όχι τού κώλου-
 
  • Like
Αντιδράσεις: FARAW

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom