Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 15 άτομα (0 μέλη και 15 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 868 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 574 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.955

crsweber

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
506
Like
957
Πόντοι
86
Κάποιοι άνδρες έχουν μία γκόμενα εδώ καί 100 χρόνια, καί έχουν βαρεθεί τήν ζωή τους. Οι άλλοι τίποτα, καθόλου!!
-Καί αυτό σέ όλες τίς ηλικίες, από τόν μικρό έως τόν πιό μεγάλο-
παντως σαββατο βραδυ εδω στην κηφισια, που μαζευει πολυ νεολαια, ελαχιστους απο αυτους θα δεις να συνοδευονται με γκομενα, θα πω βαρια το 3% να βγαινουν με γκομενα, οι υπολοιποι κοβουν βολτες με παρεες 5-10 αγορια ολοι μαζι και μολις εντοπισουν κατι καλο, κανουν οτι κουλαμαρα να τους προσεξει η αλλη, πανε πεφτουν επανω της στυλ κατα λαθος, την σπρωχνουν, πανε φωναζουν στην μουρη της. λιγοι πανε να μιλησουν και ξεστομιζουν μαλακιες και προστυχιες.
ποτε μα ποτε δεν εχω δει πεσιμο που να εχει καταληξη καποιον να γνωρισει μια αλλη που δεν ειναι γνωστη του , και ολα αυτα σε πιτσιρικαδες 17-18 χρονων
εννοειται δεν εχω δει πεσιμο απο κοπελα σε αγορι
ενταξει εδω καποιοι πανε γνωριζουν κατι μουμιες 40 και πανω χωρις κοπο , και νομιζουν οτι ειναι ευκολες και οι νεες
ειτε θυμουνται καταστασεις πριν 20 χρονια και λενε ελα μωρε ποσο να εχουν αλλαξει τα πραγματα
 
  • Like
Αντιδράσεις: FARAW

goustarwnaxunw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2019
Μηνύματα
982
Like
3.146
Πόντοι
446
Τύποι γνώρισα μπαζοχοντρή ελλεηνιδα στο γυμναστήριο, αντάλλαξα ινστα έτσι για την καυλαντα και τώρα βλέπω ακολουθει όλο κάτι αραπακλες και κάτι Άραβες :confused::confused::confused: τι κάνω;
 
Τελευταία τροποποίηση:

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.729
Like
17.792
Πόντοι
3.656
Τύποι γνώρισα μπαζοχοντρή ελλεηνιδα στο γυμναστήριο, αντάλλαξα ινστα έτσι για την καυλαντα και τώρα βλέπω ακολουθει όλο κάτι αραπακλες και κάτι Άραβες :confused::confused::confused: τι κάνω;

Την αφήνεις σ'αυτούς
 

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
4.163
Like
3.711
Πόντοι
1.706
Όταν στην Ελλάδα έχουν πρόσβαση σε μουνί μόνο παντρεμένοι ή με σχέση,αυτά είναι.Θα κάθονται με την ίδια 100 χρόνια.Και άμα τους ρωτήσεις,προτιμάν αυτό απ'το να μην ε΄χουν τίποτα
Δέν τό προτιμούν απλά δέν έχουν άλλη επιλογή, μία μούνα ασχημομέτρια τούς έτυχε στήν ζωή τους καί "Κλείδωσαν"
Αν υπήρχε πιθανότητα, νά μπορούσαν νά βγάλουν μετριοωραία νέα γκόμενα...θά τό έκαναν!!
-Βέβαια μιλάω γιά ένα ποσοστό ανδρών, περίπου του 15-20% πού έχουν μούνα στήν καλύτερη περίπτωση...οι άλλοι τίποτα καί ποτέ-
 
  • Like
Αντιδράσεις: FARAW

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
4.217
Like
3.488
Πόντοι
1.706
Τύποι γνώρισα μπαζοχοντρή ελλεηνιδα στο γυμναστήριο, αντάλλαξα ινστα έτσι για την καυλαντα και τώρα βλέπω ακολουθει όλο κάτι αραπακλες και κάτι Άραβες :confused::confused::confused: τι κάνω;

Κάνεις πάσα σε τύπο @Glyfomounix , ο οποίος έχει επανεξετάσει τα standards του:

Μετά από πολλά χρόνια δαιμονοποίησης των Ελληνίδων , ενδεχομένως να επέλεγα και εγώ ελληνίδα τώρα
 

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
4.163
Like
3.711
Πόντοι
1.706
παντως σαββατο βραδυ εδω στην κηφισια, που μαζευει πολυ νεολαια, ελαχιστους απο αυτους θα δεις να συνοδευονται με γκομενα, θα πω βαρια το 3% να βγαινουν με γκομενα, οι υπολοιποι κοβουν βολτες με παρεες 5-10 αγορια ολοι μαζι και μολις εντοπισουν κατι καλο, κανουν οτι κουλαμαρα να τους προσεξει η αλλη, πανε πεφτουν επανω της στυλ κατα λαθος, την σπρωχνουν, πανε φωναζουν στην μουρη της. λιγοι πανε να μιλησουν και ξεστομιζουν μαλακιες και προστυχιες.
ποτε μα ποτε δεν εχω δει πεσιμο που να εχει καταληξη καποιον να γνωρισει μια αλλη που δεν ειναι γνωστη του , και ολα αυτα σε πιτσιρικαδες 17-18 χρονων
εννοειται δεν εχω δει πεσιμο απο κοπελα σε αγορι
ενταξει εδω καποιοι πανε γνωριζουν κατι μουμιες 40 και πανω χωρις κοπο , και νομιζουν οτι ειναι ευκολες και οι νεες
ειτε θυμουνται καταστασεις πριν 20 χρονια και λενε ελα μωρε ποσο να εχουν αλλαξει τα πραγματα
Ούτε οι μεγάλες σέ ηλικία γυναίκες είναι δεκτικές γιά νά κάνουν νταραβέρι. Αντίθετα σέ περνούν από σκάνερ 3 φορές αυτές!!
Οταν βέβαια οι 37άρες έως 45άρες νά βλέπονται όχι τύπου "Νοικοκυρέ" στύλ.
Nά φοράνε στενές φούστες, τακούνι Sexy look δηλαδή νά έχουν. Καί φυσικά νά μπορούν νά τό υποστηρίξουν, διαφορετικά μιλάμε...γιά τσίρκο Medrano!!
-Υπάρχουν σίγουρα καί πάρα πολλοί άνδρες, πού βγάζουν κάτι 40άρες+ καί πάνε από τούς δρόμους πού δέν έχει φώτα γιά νά μήν τούς βλέπουν-
 

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
4.217
Like
3.488
Πόντοι
1.706
Τελικά τι πρέπει να γίνει με τις «ελλεηνίδες»; Νομίζω ότι αυτοί που υποφέρουν περισσότερο είναι όσοι δεν έχουν άλλα ενδιαφέροντα στη ζωή τους και το μυαλό τους γυρίζει συνέχεια γύρω από το σεξ. Τον πιο σαλταρισμένο που έχω δει ήταν ένας που έγραφε παλιά στο sxeseis.gr με νικνέημ aidiothir, ο οποίος καλούσε σε επανάσταση εναντίον των γυναικών με ένα επαναστατικό μανιφέστο, όπου μεταξύ άλλων ζητούσε επέμβαση στο DNA των θηλέων μόλις γεννιούνται, ώστε να είναι εύκολες όταν μεγαλώσουν.
 

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
4.163
Like
3.711
Πόντοι
1.706
Τελικά τι πρέπει να γίνει με τις «ελλεηνίδες»; Νομίζω ότι αυτοί που υποφέρουν περισσότερο είναι όσοι δεν έχουν άλλα ενδιαφέροντα στη ζωή τους και το μυαλό τους γυρίζει συνέχεια γύρω από το σεξ.
Οσα ενδιαφέροντα καί νά έχει ένας άνδρας στήν ζωή του, άν δέν είναι σεξουαλικά ενεργός...σβήνει σάν τό κερί!!
Φυσικά αυτό προυποθέτει μία γκόμενα-γυναίκα...ηφαίστειο!!
-Τά ημίμετρα στήν σεξουαλικότητα είναι η απόλυτη καταστροφή-
 

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
4.217
Like
3.488
Πόντοι
1.706
Οσα ενδιαφέροντα καί νά έχει ένας άνδρας στήν ζωή του, άν δέν είναι σεξουαλικά ενεργός...σβήνει σάν τό κερί!!
Κάποιοι κάνουν 10κ χιλιόμετρα με το αεροπλάνο σε άλλες ηπείρους για να μη σβήσουν σαν το κερί.:confused:
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.729
Like
17.792
Πόντοι
3.656
Οσα ενδιαφέροντα καί νά έχει ένας άνδρας στήν ζωή του, άν δέν είναι σεξουαλικά ενεργός...σβήνει σάν τό κερί!!
Φυσικά αυτό προυποθέτει μία γκόμενα-γυναίκα...ηφαίστειο!!
-Τά ημίμετρα στήν σεξουαλικότητα είναι η απόλυτη καταστροφή-

Σεξουαλικά ενεργός μπορεί να είναι,μπορεί να πηγαίνει κάθε με΄ρα με πουτάνες,αλλά συμφωνώ ότι πάλι θα είναι δυστυχισμένος αφού θα του λείπει το συναίσθημα
 

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
4.163
Like
3.711
Πόντοι
1.706
Κάποιοι κάνουν 10κ χιλιόμετρα με το αεροπλάνο σε άλλες ηπείρους για να μη σβήσουν σαν το κερί.:confused:
Αυτό τώρα είναι αρκετά λεπτό τό ζήτημα, αλλά θά τοποθετηθώ ξεκάθαρα!!
Προφανώς μιλάς γιά άτομα...πορνοεκδρομείς!!
Προσωπικά -Τό έχω αναφέρει πάλι αυτό- έχω κάνει αρκετά ταξίδια στήν ζωή μου,
ποτέ δέν ήταν όχι μόνο προτεραιότητα, αλλά ουτέ κάν τό επιδίωξα.
Γιά άτομα πού τό κάνουν, θά έλεγα ότι είναι σεξουαλική διέξοδος,
καί από οικονομική πλευρά, αλλά καί από θέμα επιλογών γυναικών.
Καί δέν έχει σχέση νομίζω άν είναι 10Κ χλμ η 2Κ χλμ.
Εγώ δέν έχω εμπειρία ούτε από Call Girl ούτε από City Tour ούτε από τίποτα!!
Κάποιο μέλος μέ είχε ρωτήσει άν πήγαινα στά μπουρδέλα, καί τού είχα πεί ναί.
Μέχρι πού έφυγα από Ελλάδα γιά έξω κάπου στά 36-37, μόνο στά μπουρδέλα είχα πάει.
Καί σέ γκόμενες πού είχα, σέ κάποιες τό είχα πεί...όχι σέ όλες!!
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.729
Like
17.792
Πόντοι
3.656
Τελικά τι πρέπει να γίνει με τις «ελλεηνίδες»; Νομίζω ότι αυτοί που υποφέρουν περισσότερο είναι όσοι δεν έχουν άλλα ενδιαφέροντα στη ζωή τους και το μυαλό τους γυρίζει συνέχεια γύρω από το σεξ.

Το κενο ερωτικής ζωής και γενικά η μοναξιά,δεν μπορούν να καλυφθούν εύκολα με άλλα πράγματα.Όσα ενδιαφέροντα και να βρει κάποιος,το 'κενό' αυτό θα υπάρχει μέσα του.
 

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
4.163
Like
3.711
Πόντοι
1.706
Σεξουαλικά ενεργός μπορεί να είναι,μπορεί να πηγαίνει κάθε με΄ρα με πουτάνες,αλλά συμφωνώ ότι πάλι θα είναι δυστυχισμένος αφού θα του λείπει το συναίσθημα
Η σεξουαλικότητα συμπεριλαμβάνει όπως σωστά τόνισες, καί τά συναισθήματα!!
Αν δέν είναι ολοκληρωμένη, σχεδόν πάντα αφήνει...κατάλοιπα!!
 

Glyfomounix

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.320
Like
9.400
Πόντοι
2.306
Οσα ενδιαφέροντα καί νά έχει ένας άνδρας στήν ζωή του, άν δέν είναι σεξουαλικά ενεργός...σβήνει σάν τό κερί!!
Φυσικά αυτό προυποθέτει μία γκόμενα-γυναίκα...ηφαίστειο!!
-Τά ημίμετρα στήν σεξουαλικότητα είναι η απόλυτη καταστροφή-
Καλά τα λες. Βέβαια μην πέσουμε και στον πάτο της αναξιοπρέπειας

Προτιμώ πχ να μείνω αγαμητος, η να κάνω κάνα ταξίδι, παρά να γίνω κλοουν μήπως και μου μιλήσει γυναίκα
 

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
4.217
Like
3.488
Πόντοι
1.706
Το κενο ερωτικής ζωής και γενικά η μοναξιά,δεν μπορούν να καλυφθούν εύκολα με άλλα πράγματα.Όσα ενδιαφέροντα και να βρει κάποιος,το 'κενό' αυτό θα υπάρχει μέσα του.
Τα ενδιαφέροντα δεν μπορούν να καλύψουν το κενό, αλλά βοηθούν στο να υπάρχει μία ψυχική ισορροπία για να μπορέσει το άτομο να βρει τρόπους να λύσει το πρόβλημα. Ελλείψει ενδιαφερόντων, το πρόβλημα καλύπτει όλον τον ψυχικό κόσμο του ατόμου, το οδηγεί στην κατάπτωση και στη συνέχεια στην απόγνωση, ακόμα και στην παράνοια. Θα έλεγα ότι τα ενδιαφέροντα σε αυτήν την περίπτωση είναι σαν να βγαίνεις έξω να παίρνεις καθαρό αέρα για να σκεφτείς καλύτερα.
 

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
4.217
Like
3.488
Πόντοι
1.706
Καλά τα λες. Βέβαια μην πέσουμε και στον πάτο της αναξιοπρέπειας

Προτιμώ πχ να μείνω αγαμητος, η να κάνω κάνα ταξίδι, παρά να γίνω κλοουν μήπως και μου μιλήσει γυναίκα
Έχεις κόψει τις γέφυρες με τις γυναίκες. Τώρα πια μόνο ως κλόουν θα σε πλησιάζουν. Έχεις δώσει καλή παράσταση με τις ευρηματικές βρισιές και κατάρες σου για αυτές. Θα φας κι άλλες σφαλιάρες, γιατί είσαι και άμπαλος και στο τέλος θα σε φωνάζουμε «κοκκινολαίμη» :2funny:
 

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
4.163
Like
3.711
Πόντοι
1.706
Καλά τα λες. Βέβαια μην πέσουμε και στον πάτο της αναξιοπρέπειας

Προτιμώ πχ να μείνω αγαμητος, η να κάνω κάνα ταξίδι, παρά να γίνω κλοουν μήπως και μου μιλήσει γυναίκα
Εννοείται συμφωνώ 100% σέ αυτό, η αναξιοπρέπεια είναι ο χειρότερος σύμμαχος τού άνδρα!!
Αυτό τό έχω συζητήσει μέ πάρα πολλές γκόμενες, καί στήν Ελλάδα αλλά καί στό εξωτερικό.
Η απάντηση τους ήταν ομόφωνη. Μού είπαν "Καλά άς μήν είχες τό look πού έχεις, καί θά σού έλεγα έγώ"
Στήν αρχή δέν τό κατάλαβα καλά. Μέ τά χρόνια όμως είδα ότι τελικά πολλοί άνδρες πού κατά κάποιο τρόπο,
δέν είναι τόσο αρεστοί -Γιά τόν οποιοδήποτε λόγο- στίς γυναίκες μπορεί καί είναι δυνατόν νά ξεφύγουν, τό έχω δεί πολλές φορές.
Κάνουν πράγματα εντελώς ξεφτιλέ, καί αναξιοπρεπή. Αν τό παραδέχονται τούς στηρίζω, άν όχι έχουν συμμαχήσει...μέ τήν κατάντια!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom