Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 20 άτομα (1 μέλη και 19 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 868 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 574 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.955

Balkan cowboy

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
2.614
Like
6.250
Πόντοι
1.056
Αν ζεις σε παραθαλάσσιο μέρος,μπορεί να ψηθεί καμια Βαλκάνια

Και αυτό δύσκολο.Οι Κροάτισσες είναι οι ευκολότερες Βαλκάνιες χύμα στο κύμα τελείως αλλά έχουν θάλασσα εκεί δύσκολα τις δελεάζεις με αυτό.Οι Σέρβες μας συμπαθούνε και δεν έχουν θάλασσα οπότε παίζει να δελεάσεις.Εχουν όμως μεσογειακό χαρακτήρα,μοιάζουν με Ελληνίδες στη συμπεριφορά,δεν είναι στωικές όπως οι Τσέχες.
 

diogenis_c

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.855
Like
2.251
Πόντοι
456
Φυσικά όχι ρε μαν.
Πλήρωνε κι η άλλη έκανε
αχ βαχ για να χαίρεται
ο τύπος. Εγώ οπότε πάω στο Μεταξουργείο με 10 ευρώ, οποία βρω βογγάει περισσότερο όταν πλησιάζει το δεκάλεπτο λήξης.
Λες να έγινα σούπερ γαμιάς
με όλες;
Δεν ήταν βιζιτού. Η ρεσεψιόν το γνώριζε το ζεύγος, φαίνονταν ότι είχε ξαναπάει.

Και ψέματα αχ βαχ να έκανε πάλι ο τύπος γάμησε για μία ώρα τουλάχιστο (με διαλλειματα).
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.093
Πόντοι
2.356
Όποιος κάνει καμάκι στο δρόμο η έχει λεφτά δεν είναι απαραίτητα άλφα μέιλ.
Τα έχουμε πει. Εδώ μέσα δεν υπάρχει άλφα μέιλ. Το άλφα μέιλ έχει να κάνει με την δυναμική του αρσενικού. Έλκει μουνιά με λεφτά, δεν πληρώνει σαν μαλάκας για να μην γίνει χορηγός και έπειτα τις καθηλώνει αφού τις γαμάει και τις ξεσκίζει ώστε να τρέχουν από πίσω του.
Αυτό είναι το άλφα μέιλ. Κάποιοι εδώ μέσα έχουμε ένα από τα δύο άλλα κανείς δεν έχει και τα δύο. Αν τα ειχε, δεν θα έγραφε καν η θα έμπαινε μια φορά στα 2 χρόνια για καλησπέρα. Γίνετε φίλοι με την αλήθεια. Γιατρεύει.

:rockon:
 

Readytogo22

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2022
Μηνύματα
1.169
Like
2.055
Πόντοι
456
Έχουν παιδιά πίσω αυτές, έχουν ήδη οικογένεια. "Ο μαλάκας" θα σκέφτονται μόλις σε βλέπουν. Έχει πέσει πιο κάτω κατηγορία κι από θαμώνα κωλόμπαρου-ρωσιδάδικου όποιος το κάνει αυτό.

Χωρίς να θέλω να θίξω τους συναγωνιστές βέβαια, γιατί το χειρότερο είναι να μη γαμας τίποτα.
Γνωμικό:
-Κανένα μουνί δεν είναι ντροπή-
:2funny:
Γενικά οι Ρωσίδες από πολύ ξύλο που τρώνε μικρές γίνονται master of manipulation. Μπορεί να είναι ευαίσθητες , έξυπνες , και πανέμορφες αλλά μη περιμένεις ειληκρινά αισθήματα ( άποψη μου πάντα ). Μπορεί να γλεντήσει το μέσο άντρα οπότε θέλει.

Είμαι επαγγελματίας καλλιτέχνης. Πέρυσι τέτοια εποχή κοντά δούλεψα με μια γλυκιά Ρωσιδούλα. Πολύ όμορφο πλάσμα αλλά μου έκανε εντύπωση το βλέμμα χωρίς κανένα συναίσθημα.

Α και μου έλεγε ψέματα για κοινούς γνωστούς ( διασταυρωμένα ) κοιτάζοντας με στα μάτια με χαλαρό υφάκι.
 

Balkan cowboy

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
2.614
Like
6.250
Πόντοι
1.056
Τα έχουμε πει. Εδώ μέσα δεν υπάρχει άλφα μέιλ. Το άλφα μέιλ έχει να κάνει με την δυναμική του αρσενικού. Έλκει μουνιά με λεφτά, δεν πληρώνει σαν μαλάκας για να μην γίνει χορηγός και έπειτα τις καθηλώνει αφού τις γαμάει και τις ξεσκίζει ώστε να τρέχουν από πίσω του.
Αυτό είναι το άλφα μέιλ.

:rockon:

Ναι καλά,ας μην πληρώνει το άλφα μέιλ που έλκει με λεφτά και θα δεις τι μουνιά θα γαμάει στο τέλος.
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.093
Πόντοι
2.356
Δεν ήταν βιζιτού. Η ρεσεψιόν το γνώριζε το ζεύγος, φαίνονταν ότι είχε ξαναπάει.

Και ψέματα αχ βαχ να έκανε πάλι ο τύπος γάμησε για μία ώρα τουλάχιστο (με διαλλειματα).
Δεν χρειάζεται να είναι βιζιτού. Αρκεί ο γαμιάς να είναι ηλίθιος και να μην μπορεί να αναγνωρίσει αν η άλλη
τον γουστάρει η τον δουλεύει.
Δεν τον ξέρω τον τύπο.
Ότι λέω είναι ο κανόνας. Αυτός μπορεί να ήταν γαμίκουλας.
Οι πιθανότητες όμως
είναι κατά και το ξέρουμε
με αυτά που βλέπουμε
γύρω μας.

:rockon:
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.295
Κριτικές
62
Like
44.949
Πόντοι
9.297

Readytogo22

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2022
Μηνύματα
1.169
Like
2.055
Πόντοι
456
κατάλοιπα του κομμουνισμού.
Λες ; Τη λέω κάνε μου ένα χαμόγελο. Βλέπω ενα τόσο ψεύτικο που θυμίζει τη φάτσα του serial killer που μόλις έβαλε φωτιά στο νηπιαγωγείο. Άστο τη λέω κούκλα μου θα σε κάνω σοβαρή.

Σκέφτηκα να τη προτείνω να το κάνουμε με παραπάνω λεφτά αλλά κόλλησα ο μλκς. Εν τω μεταξύ ο φίλος μου που μου τη γνώρισε μου είπε πως υπήρχε μεγάλη πιθανότητα να το δεχτεί.
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.729
Like
17.792
Πόντοι
3.656
Και αυτό δύσκολο.Οι Κροάτισσες είναι οι ευκολότερες Βαλκάνιες χύμα στο κύμα τελείως αλλά έχουν θάλασσα εκεί δύσκολα τις δελεάζεις με αυτό.Οι Σέρβες μας συμπαθούνε και δεν έχουν θάλασσα οπότε παίζει να δελεάσεις.Εχουν όμως μεσογειακό χαρακτήρα,μοιάζουν με Ελληνίδες στη συμπεριφορά,δεν είναι στωικές όπως οι Τσέχες.

Πίστευω Σέρβες,θα μπορούσαν να 'σώσουν' πολύ κόσμο στη βορεια Ελλάδα τουλάχιστον.Και μας συμπαθούνε,και τα μέρη εδώ τους αρέσουν,και ελληνικά μαθαίνουν εύκολα,και για σπίτι καλές είναι,μακάρι να δίναμε ελλεεινίδες στους Σερβους και να πέρναμε τις δικές τους
 

Balkan cowboy

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
2.614
Like
6.250
Πόντοι
1.056
Πίστευω Σέρβες,θα μπορούσαν να 'σώσουν' πολύ κόσμο στη βορεια Ελλάδα τουλάχιστον.Και μας συμπαθούνε,και τα μέρη εδώ τους αρέσουν,και ελληνικά μαθαίνουν εύκολα,και για σπίτι καλές είναι,μακάρι να δίναμε ελλεεινίδες στους Σερβους και να πέρναμε τις δικές τους

Δεν είναι τόσο εύκολες οι Σέρβες απλά έχουν μια συμπάθεια στους Ελληνες.Για τα γούστα μου παραείναι μεσογειακές.Είναι θερμές,φιλικές και πρόσχαρες.Οι Κροάτισσες με εντυπωσίασαν έχουν σώματα όπως οι Τσέχες και βαλκανικές φάτσες,γενικά πολύ πρωτόγονο στυλ αλλά σεξουάλες.Περιμένω μία σε μια βδομάδα να έρθει Γερμανία για να δούμε.
Σε εμφάνιση,ευκολία,γούστα μόνο οι Κροάτισσες είναι κοντά στο κλασικό δίδυμο Τσεχία,Πολωνία.
Ρουμάνες πολύ μαυροτσούκαλες και κοντές,δεν πιάνουν μία μπροστά στις Γιούγκες.
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.093
Πόντοι
2.356
Ναι καλά,ας μην πληρώνει το άλφα μέιλ που έλκει με λεφτά και θα δεις τι μουνιά θα γαμάει στο τέλος.
Δεν ισχύει αυτό μαν.
Οι γυναίκες φθονούν τον άνδρα και επιδιώκουν
να συντρίψουν την αρρενωπότητά του ώστε να τον καθηλώσουν πρώτες.
Αν πληρώνει συνέχεια κι αδρά, τον κατέκτησαν. Δεν υπάρχει κάτι άλλο να πάρουν οπότε λήγει
η "συναλλαγή" μέσα τους. Πρέπει να τις έχει στο περίμενε. Έλξη και καθήλωση.
Εσύ ας πούμε πληρώνεις επειδή έχεις παγιώσει αυτό ως τρόπο και δεν σε ενοχλεί
η τυχόν προσποίηση ή ξεπετα.
Θες απλά να επιβληθείς
και να κάνεις κουμάντο αλλά δε ελεγχόμενο περιβάλλον. Δοκίμασε κάποια φορά
να βγεις από αυτό το μοτίβο έστω για δοκιμή. Θα σου κλάσουν τον πούτσον!

:rockon:
 

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
4.163
Like
3.711
Πόντοι
1.706
Πίστευω Σέρβες,θα μπορούσαν να 'σώσουν' πολύ κόσμο στη βορεια Ελλάδα τουλάχιστον.Και μας συμπαθούνε,και τα μέρη εδώ τους αρέσουν,και ελληνικά μαθαίνουν εύκολα,και για σπίτι καλές είναι,μακάρι να δίναμε ελλεεινίδες στους Σερβους και να πέρναμε τις δικές τους
Πάντως η Β.Ελλάδα έχει πολύ όμορφα κορίτσια!!
Ορισμένες τίς μπερδέυεις ακόμα καί μέ Σέρβες, πού λέει ο λόγος...πανέμορφες!!
 

Balkan cowboy

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
2.614
Like
6.250
Πόντοι
1.056
Πάντως η Β.Ελλάδα έχει πολύ όμορφα κορίτσια!!
Ορισμένες τίς μπερδέυεις ακόμα καί μέ Σέρβες, πού λέει ο λόγος...πανέμορφες!!

Οντως αν πας Παραλία Κατερίνης στα μεγάλα κλαμπ όπως ήταν το Gold Σέρβες,Βορειοελαδίτισσες δεν πολυξεχώριζαν.Το ίδιο γινόταν και στα κλαμπ της Καλιθέας όπως το Ahoy.



 
Τελευταία τροποποίηση:

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.729
Like
17.792
Πόντοι
3.656
Δεν είναι τόσο εύκολες οι Σέρβες απλά έχουν μια συμπάθεια στους Ελληνες.Για τα γούστα μου παραείναι μεσογειακές.Είναι θερμές,φιλικές και πρόσχαρες.Οι Κροάτισσες με εντυπωσίασαν έχουν σώματα όπως οι Τσέχες και βαλκανικές φάτσες,γενικά πολύ πρωτόγονο στυλ αλλά σεξουάλες.Περιμένω μία σε μια βδομάδα να έρθει Γερμανία για να δούμε.
Σε εμφάνιση,ευκολία,γούστα μόνο οι Κροάτισσες είναι κοντά στο κλασικό δίδυμο Τσεχία,Πολωνία.
Ρουμάνες πολύ μαυροτσούκαλες και κοντές,δεν πιάνουν μία μπροστά στις Γιούγκες.

Θυμάμαι κάποιος έλεγε εδώ ότι οι Κρο΄άτισσες είναι μπαζα :jerking:.Μπορεί κι ο Βαλκάνιος να'ταν.
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.423
Κριτικές
1
Like
2.821
Πόντοι
456
Τα έχουμε πει. Εδώ μέσα δεν υπάρχει άλφα μέιλ. Το άλφα μέιλ έχει να κάνει με την δυναμική του αρσενικού. Έλκει μουνιά με λεφτά, δεν πληρώνει σαν μαλάκας για να μην γίνει χορηγός και έπειτα τις καθηλώνει αφού τις γαμάει και τις ξεσκίζει ώστε να τρέχουν από πίσω του.
Αυτό είναι το άλφα μέιλ. Κάποιοι εδώ μέσα έχουμε ένα από τα δύο άλλα κανείς δεν έχει και τα δύο. Αν τα ειχε, δεν θα έγραφε καν η θα έμπαινε μια φορά στα 2 χρόνια για καλησπέρα. Γίνετε φίλοι με την αλήθεια. Γιατρεύει.

:rockon:
oποιος γραφει μια στο τοσο ειναι αλφα μειλ δηλ?
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

αν ηταν ετσι εσυ θα πρεπει να εισαι αλφα φιμειλ
 

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
4.216
Like
3.488
Πόντοι
1.706
Balkan πού βρίσκουν τήν δυσκολία κάποιοι, νά φέρουν Βαλκάνια γκόμενα εδώ στήν Ελλάδα ?
Για ποιον λόγο να αφήσει τη χώρα της, αν δεν είναι δελεαστική η προσφορά; Εσύ κοιτάς να το παρουσιάσεις ότι δεν τρέχει τίποτα, «τα βασικά έξοδα τα κάνω ήδη, ε θα ξοδευτώ και λιγάκι παραπάνω και ΟΚ». Το θέμα είναι ότι πρόκειται για πολύ παραπάνω.
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.729
Like
17.792
Πόντοι
3.656

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom