Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 19 άτομα (1 μέλη και 18 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 868 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 574 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.955

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.729
Like
17.792
Πόντοι
3.656
Μάλλον διαφωνώ. Πιστεύω ότι είναι άθλιες ... μέχρι να αποφασίσουν να γαμηθούν .
ΆΠΑΞ ΚΑΙ ΠΑΡΟΥΝ ΤΗ ΜΕΓΑΛΗ ΑΠΟΦΑΣΗ .... τα κάνουν όλα.

Τουλάχιστον τα βασικά ...

πίπα, κώλο ακα και τα καταπίνουν μέχρι τελευταίας σταγόνας .......

Γιατί εδώ που τα λέμε, γκόμενα που δεν τα καταπίνει , τι να την κάνεις ;

Άλλο μεγάλο πρόβλημα ... είναι ότι μετά από 6/12/24/38 μήνες ... μειώνουν συχνότητα ... μετά κόβουν κώλο ....
μετά παύουν να καταπίνουν και τα φτύνουν σαν να έχουν κουκούτσια .... και κόβουν και το κλαρίνο .......

Περνάς στο στάδιο που τις πηδάς σαν πτώματα και καταλαβαίνεις ότι δεν είναι πτώματα
μόνο από τη θερμοκρασία και την έλλειψη νεκρικής ακαμψίας ....

Ε ποιος σε είπε να παντρευτείς;
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.729
Like
17.792
Πόντοι
3.656
Πανεύκολη υπόθεση είναι νά φέρεις γκόμενα από έξω!!
Απλά νά έχεις τήν σειρά σου, καί νά είσαι σοβαρός καί μετράτος.
Ποιά έξοδα ? Ενα πιάτο φαγητό πού θά τρώς καί εσύ η ένα ποτό-καφέ πού θά βγείς έξω ?
Αυτά καί εδώ νά είσαι θά τά κάνεις. Αν δέν θέλεις τίποτα από όλα αυτά καί νά μήν μένεις καί μαζί της,
τότε βολέψου μέ επαγγελματίες γκόμενες...καί όλα καλά θά πάνε!!

Απο που έξω;

Πες μου μερικές εθνικότητες που θα έρχονταν τώρα να μείνουν εδώ πέρα

Εκτος αν έχεις κανα σπίτι...που βλέπει Σαρωνικό ή Θερμαϊκό
 

Readytogo22

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2022
Μηνύματα
1.169
Like
2.055
Πόντοι
456
Όποιος έχει τη δουλειά του και το σπίτι του εδώ δεν πάει σε άλλη χώρα.
Πάλι να φέρει μία από Κολομβία και να την κυκλοφορεί σοβαρά για γυναίκα του είναι κάπως γελοίο. Αυτό με τις Βουλγάρες και τις Γεωργιανές το κάνουν άνθρωποι μεγάλης ηλικίας, χωρίς οικογένεια, που έτσι κι αλλιώς έχουν τελειώσει. Το έχουμε δει γύρω μας και ξέρουμε πως πάει το πράμα.
Οι οποίες είναι και επικύνδηνες. Γλυκά ματάκια μέχρι να πάρουν τη περιουσία μετά σε πετάν λίγο δηλητήριο στο φαι και πας να δεις τον Άγιο Πέτρο.
 

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
4.214
Like
3.488
Πόντοι
1.706
Τί θά κάνει θά δουλεύει ? Οσες γκόμενες έχω βγάλει στήν Ελλάδα καμία δέν εργαζόταν!!
Οχι δέν είπα ότι θά τήν αλλάζεις. Ο άλλος μού είπε ότι δέν μπορεί μέ τήν ίδια γκόμενα καί τού τό είπα!!
Αλλά καί νά τήν αλλάζεις κάθε 6-8-10 μήνες, τά ταξίδια στά Βαλκάνια είναι πιό οικονομικά,
από τό νά πάς...στήν Ορεινή Κορινθία 2-3 ημέρες!!
Ναι, γιατί να μη δουλεύει; Οι δικές σου πώς συντηρούνταν; Αν τις σπίτωνες, σημαίνει ότι έβγαινες οικονομικά, ενώ κάποιος άλλος μπορεί να μη βγαίνει. Το σίγουρο είναι πώς αν πάρεις ξένη θα πρέπει και να τη σπιτώσεις/συντηρείς. Γιατί άμα τη φέρεις και δουλεύει καθαρίστρια, σιγά τη ζωή που θα κάνεις.
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.093
Πόντοι
2.356
Όλοι οι άνδρες θέλουν γαμήσι ποιότητας. Το γαμήσι ποιότητας έχει να κάνει με το ρεαλισμό. Δηλαδή κατά πόσο η άλλη θα κάνει τούμπες και μάλιστα αληθινές. Προσωπικά τα μόνα γαμήσια που αξιολογώ ικανά να πληρούν τέτοιες προϋποθέσεις είναι απο λάιβ καμάκι επειδή μόνο εκεί είναι όλα είναι απόλυτα αληθινά για να γαμηθεί κάποια. Με πουτάνες απλά αυγοκόβω και με όποιες άλλες περιπτώσεις, απλά συμβιβάζομαι. Δεν το ευχαριστιέμαι όσο θέλω.
Δεν είμαι μόνο εγώ έτσι.
Όλοι έτσι είμαστε.
Καιρός για την παραδοχή.

:rockon:
 

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
4.163
Like
3.711
Πόντοι
1.706
Απο που έξω;

Πες μου μερικές εθνικότητες που θα έρχονταν τώρα να μείνουν εδώ πέρα

Εκτος αν έχεις κανα σπίτι...που βλέπει Σαρωνικό ή Θερμαϊκό
Εχω φέρει 2 γκόμενες από Σερβία, καί 1 από Βοσνία τά τελευταία 5 περίπου χρόνια!!
Κοίτα τό σπίτι μου σέ καλή περιοχή είναι, αλλά δέν μού είπαν ότι γιά νά έρθουν θέλουν νά δούν Photos!!
Γνωριστήκαμε εκεί γουστάρανε τήν φάση καί ήρθαν...καί μία χάρα περάσαμε!!
 

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
4.163
Like
3.711
Πόντοι
1.706
Ναι, γιατί να μη δουλεύει; Οι δικές σου πώς συντηρούνταν; Αν τις σπίτωνες, σημαίνει ότι έβγαινες οικονομικά, ενώ κάποιος άλλος μπορεί να μη βγαίνει. Το σίγουρο είναι πώς αν πάρεις ξένη θα πρέπει και να τη σπιτώσεις/συντηρείς. Γιατί άμα τη φέρεις και δουλεύει καθαρίστρια, σιγά τη ζωή που θα κάνεις.
Αυτό τό έχω ξεκαθαρίσει από τήν αρχή, λέγοντας νά έχεις τήν σειρά σου!!
Οι Ελλεηνίδες από τήν οικογένεια τους είχαν παροχές, σιγά μήν τούς έδινα εγώ.
Αλλο βέβαια καμία φορά πού πηγαίναμε 1 ταξίδι τόν χρόνο ακόμα καί εκεί...κάτι πλήρωναν!!
 

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
4.214
Like
3.488
Πόντοι
1.706
Αυτό τό έχω ξεκαθαρίσει από τήν αρχή, λέγοντας νά έχεις τήν σειρά σου!!
Οι Ελλεηνίδες από τήν οικογένεια τους είχαν παροχές, σιγά μήν τούς έδινα εγώ.
Αλλο βέβαια καμία φορά πού πηγαίναμε 1 ταξίδι τόν χρόνο ακόμα καί εκεί...κάτι πλήρωναν!!
Οι Ελληνίδες σου είχαν παροχές, ενώ για τις ξένες πρέπει να έχεις τη σειρά σου, δηλ. να μπορείς να τις συντηρείς. Χαίρω πολύ.
Να προτείνω κι εγώ τότε το σπόνσοριγκ.
Νομίζω ότι μιλάγαμε για το μέσο Έλληνα.

Εγώ θα έλεγα πριν καταφύγει κανείς στις ξένες, να προσπαθήσει να βρει πρώτα μια σωστή Ελληνίδα.
 

diogenis_c

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.855
Like
2.251
Πόντοι
456
Οι οποίες είναι και επικύνδηνες. Γλυκά ματάκια μέχρι να πάρουν τη περιουσία μετά σε πετάν λίγο δηλητήριο στο φαι και πας να δεις τον Άγιο Πέτρο.
Έχουν παιδιά πίσω αυτές, έχουν ήδη οικογένεια. "Ο μαλάκας" θα σκέφτονται μόλις σε βλέπουν. Έχει πέσει πιο κάτω κατηγορία κι από θαμώνα κωλόμπαρου-ρωσιδάδικου όποιος το κάνει αυτό.

Χωρίς να θέλω να θίξω τους συναγωνιστές βέβαια, γιατί το χειρότερο είναι να μη γαμας τίποτα.
Γνωμικό:
-Κανένα μουνί δεν είναι ντροπή-
:2funny:
 

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
4.163
Like
3.711
Πόντοι
1.706
Οι Ελληνίδες σου είχαν παροχές, ενώ για τις ξένες πρέπει να έχεις τη σειρά σου, δηλ. να μπορείς να τις συντηρείς. Χαίρω πολύ.
Να προτείνω κι εγώ τότε το σπόνσοριγκ.
Νομίζω ότι μιλάγαμε για το μέσο Έλληνα.

Εγώ θα έλεγα πριν καταφύγει κανείς στις ξένες, να προσπαθήσει να βρει πρώτα μια σωστή Ελληνίδα.
Τί νά τίς συντηρώ ? Εμεναν στό σπίτι μου πού έμενα καί εγώ.
Τά έξοδα τού σπιτιού έτσι καί αλλιώς τά πληρώνω. Τό φαγητό τό πληρώνω τίς εξόδους τίς πληρώνω.
Τό ένα πιάτο φαγητό πού θά φάει η κοπέλα, η ένα ποτό πού θά πιεί, τό εννοείς...συντήρηση η Σπόνσορινγκ ? Καμία σχέση!!
Οποιος θέλει Ελλεηνίδα άς βρεί...δέν είπα όχι!!
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.460
Πόντοι
8.006
Όχι αυτή. Για εδώ λέω:



Απαντάς στον Τέλη* ότι είναι εύκολο να βρεθεί γκόμενα και τελικά αναφέρεσαι σε λατινική Αμερική με chat site επί πληρωμής.




*
Είναι επί πληρωμή το Meete?
Δεν εδωσα κατι.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.295
Κριτικές
62
Like
44.947
Πόντοι
9.297
Σιγά τους δημόσιους. Στον ιδιωτικό είσαι καλύτερα κ ανάλογα το επάγγελμα κάνεις κύκλο. Στο δημοσιο 5 άνθρωποι σενα γραφείο κ άλλοι 5 στο διπλανό. Μιζέρια
Mιζερια είναι να μένει άνεργος ο ιδ υπάλληλος και να ακυρώνει διακοπές για να μοιράζει βιογραφικά και να προγραμματίζει συναντήσεις με συμβούλους εργασίας στον Ο Α.Ε.Δ.
 

Cheng

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2023
Μηνύματα
979
Like
2.073
Πόντοι
446
Mιζερια είναι να μένει άνεργος ο ιδ υπάλληλος και να ακυρώνει διακοπές για να μοιράζει βιογραφικά και να προγραμματίζει συναντήσεις με συμβούλους εργασίας στον Ο Α.Ε.Δ.
Αν είσαι υπάλληλος θα χεις δυσκολίες έτσι κ αλλιώς. Έχω απολυθεί 3 φορές από ιδιωτικές εταιρείες
 

Glyfomounix

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.320
Like
9.400
Πόντοι
2.306
Μάλλον διαφωνώ. Πιστεύω ότι είναι άθλιες ... μέχρι να αποφασίσουν να γαμηθούν .
ΆΠΑΞ ΚΑΙ ΠΑΡΟΥΝ ΤΗ ΜΕΓΑΛΗ ΑΠΟΦΑΣΗ .... τα κάνουν όλα.

Τουλάχιστον τα βασικά ...

πίπα, κώλο ακα και τα καταπίνουν μέχρι τελευταίας σταγόνας .......

Γιατί εδώ που τα λέμε, γκόμενα που δεν τα καταπίνει , τι να την κάνεις ;

Άλλο μεγάλο πρόβλημα ... είναι ότι μετά από 6/12/24/38 μήνες ... μειώνουν συχνότητα ... μετά κόβουν κώλο ....
μετά παύουν να καταπίνουν και τα φτύνουν σαν να έχουν κουκούτσια .... και κόβουν και το κλαρίνο .......

Περνάς στο στάδιο που τις πηδάς σαν πτώματα και καταλαβαίνεις ότι δεν είναι πτώματα
μόνο από τη θερμοκρασία και την έλλειψη νεκρικής ακαμψίας ....

Ποιός μίλησε για ... γάμο ;
η μονογαμία σκοτώνει το γαμησι

Και μοντέλο γκομενα να έχεις μετά από κάνα δυο χρόνια ,καιβεσυ βαριέσαι
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.295
Κριτικές
62
Like
44.947
Πόντοι
9.297
  • Like
Αντιδράσεις: Cheng

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.093
Πόντοι
2.356
Σήμερα στην δουλειά έσκασε τύπισσα με μούρη Μαρία Τζομπανάκη (στα νειάτα της) και κορμί από τσόντα χωρίς ίχνος υπερβολής. Έβγαζε μια θηλυκότητα και μια δροσιά. Δίπλα της στεκόταν
ο σωσίας του Μαχάτμα Γκάντι :2funny: με μούσι
και κοιλιά.
Αφού της αγόρασε διάφορες μαλακίες, το κοφτερό μου βλέμμα έκανε ένα πρόχειρο λογαριασμό ύψους 250-300 ευρώ. :2funny: Φιλί μεταξύ τους δεν είδα, ούτε καν χαμόγελο. Έστω για το τυπικό να βρω
μια δικαιολογία ότι είναι ερωτευμένοι ώστε να το καταπιώ. Μόνο ψευτο-μιλούσαν, η τύπισσα τον έλεγε μωρό μου κι αυτός γελούσε σαν καθυστέρας. :2funny:
Λέω δεν μπορεί, κάτσε να δω και τον επίλογο. Βγήκαν έξω μετα το ταμείο και μπήκαν
σε ένα Audi A8. Τώρα αυτός αυτή την γαμάει ρεαλιστικά
ας πούμε και γουστάρονται
ή πρόκειται για ελεγχόμενο μαλάκα και τίτανα χορηγάρα;

:2funny:
 

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
4.163
Like
3.711
Πόντοι
1.706
Σήμερα στην δουλειά έσκασε τύπισσα με μούρη Μαρία Τζομπανάκη (στα νειάτα της) και κορμί από τσόντα χωρίς ίχνος υπερβολής. Έβγαζε μια θηλυκότητα και μια δροσιά. Δίπλα της στεκόταν
ο σωσίας του Μαχάτμα Γκάντι :2funny: με μούσι
και κοιλιά.
Αφού της αγόρασε διάφορες μαλακίες, το κοφτερό μου βλέμμα έκανε ένα πρόχειρο λογαριασμό ύψους 250-300 ευρώ. :2funny: Φιλί μεταξύ τους δεν είδα, ούτε καν χαμόγελο. Έστω για το τυπικό να βρω
μια δικαιολογία ότι είναι ερωτευμένοι ώστε να το καταπιώ. Μόνο ψευτο-μιλούσαν, η τύπισσα τον έλεγε μωρό μου κι αυτός γελούσε σαν καθυστέρας. :2funny:
Λέω δεν μπορεί, κάτσε να δω και τον επίλογο. Βγήκαν έξω μετα το ταμείο και μπήκαν
σε ένα Audi A8. Τώρα αυτός αυτή την γαμάει ρεαλιστικά
ας πούμε και γουστάρονται
ή πρόκειται για ελεγχόμενο μαλάκα και τίτανα χορηγάρα;

:2funny:
Ε...καλά περίπτωση Νοτίων Προαστίων, η πεταχτούλα Ρούλα έκανε κονέ μέ τόν Μάκη!!
Ο Μάκης είναι μεγαλοαλουμινάς...έχει ευρώ!! :dunno:
 

Balkan cowboy

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
2.611
Like
6.250
Πόντοι
1.056
Σήμερα στην δουλειά έσκασε τύπισσα με μούρη Μαρία Τζομπανάκη (στα νειάτα της) και κορμί από τσόντα χωρίς ίχνος υπερβολής. Έβγαζε μια θηλυκότητα και μια δροσιά. Δίπλα της στεκόταν
ο σωσίας του Μαχάτμα Γκάντι :2funny: με μούσι
και κοιλιά.
Αφού της αγόρασε διάφορες μαλακίες, το κοφτερό μου βλέμμα έκανε ένα πρόχειρο λογαριασμό ύψους 250-300 ευρώ. :2funny: Φιλί μεταξύ τους δεν είδα, ούτε καν χαμόγελο. Έστω για το τυπικό να βρω
μια δικαιολογία ότι είναι ερωτευμένοι ώστε να το καταπιώ. Μόνο ψευτο-μιλούσαν, η τύπισσα τον έλεγε μωρό μου κι αυτός γελούσε σαν καθυστέρας. :2funny:
Λέω δεν μπορεί, κάτσε να δω και τον επίλογο. Βγήκαν έξω μετα το ταμείο και μπήκαν
σε ένα Audi A8. Τώρα αυτός αυτή την γαμάει ρεαλιστικά
ας πούμε;

:2funny:

Μάλλον τη γαμάει ο τύπος.
 

Stories

Νέο!

Stories

Δεν υπάρχει καμία ιστορία αυτή τη στιγμή. Δημιούργησε μία! (click + στο avatar).
Top Bottom