Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 18 άτομα (2 μέλη και 16 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 868 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 574 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.955
Εγγρ.
13 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.423
Κριτικές
1
Like
2.821
Πόντοι
456
Μια χαρά γαμιουνται οι ελλεηνιδες

Απλά κάνουν άθλιο γαμησι , στο βγάζουν ξινό και πρέπει να τις πιάσεις από το μαλλί με αγριάδα για να σε δουν σαν σατραπη

Αλλιώς δεν φτιάχνονται. Είναι οθωμανικά κατάλοιπα αυτά
η αληθεια να λεγεται
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.423
Κριτικές
1
Like
2.821
Πόντοι
456
Ο άνδρας πού "Ιδροκοπεί" μέσω μίας Photo στόν υπολογιστή του, γιά νά γνωρίσει μία μούνα,
δέν διαφέρει σέ τίποτα, άν κατοικεί στήν Βουλιαγμένη τό Κολωνάκι η τούς...Λειψούς καί τήν Γαύδο!!
Η ψυχοσύνθεση πού διαθέτει, είναι ηττοπαθής, χειραγωγούμενη καί χωρίς παντελώς τήν αίσθηση...τού κυνηγού!!

Η κατάκτηση ενός επάθλου, έχει άμεση και πρωτεύων θέση στόν τρόπο κατάκτηση του.
Οταν ο τρόπος κατάκτησης είναι πεσιμιστικός, καί όχι φυσιολογικός δέν υπάρχει κατάκτηση αλλά...οικειοθελής υποχώρηση!!
Εισαι λιγο κολλημενος αλλα καταλαβαινω τι εννοεις.Τα τσατ ειναι μια μαλακια και μιση και ας εχω κανει οτι εχω κανει.Αν ομως μπαινεις καπου και σου δινει ψωμι (δε μιλαω για μπαζα,μιλαω για μετριες εως καλες γκομενες)και ολο αυτο γιατι οπως πολυ σωστα ειπες,ενας αντρας πρεπει να ειναι κυνηγος.Προφανως και ειναι ετσι,εγω μαζι σου με χιλια.Οταν ομως βλεπεις οτι και κυνηγος να εισαι εδω ελλαδα δε πετυχαινεις και πολλα (σε σχεση με το εξωτερικο) γιατι ξερεις πολυ καλα οτι καμακι εδω δεν υπαρχει, γιατι να μην εκμεταλευτεις εναν χωρο που σου δινει ψωμι.Νομιζεις οτι και καλυτεροι εμφανησιακα απο μενα δε περνουν τα τρια μου στο καμακι εδω σε αυτον τον σκατοτοπο? (σκατοτοπο μονο απο θεμα γυναικας)
 

diogenis_c

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.855
Like
2.251
Πόντοι
456
o alex μας το πρότεινε. Βάζεις για προφίλ μία εικόνα τοπίου και στην πέφτει η γκόμενα από μόνη της.
Την πληρώνεις κάθε φορά που θες να της μιλήσεις. Μπορείς να πας και ταξίδι στην λατινική Αμερική άμα θες να τη δεις από κοντά.
Εμείς εδώ στην Ελλάδα τζάμπα μεμψιμοιρούμε. Υπάρχει λύση.

Λεπτομέρειες εδώ:
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.423
Κριτικές
1
Like
2.821
Πόντοι
456
o alex μας το πρότεινε. Βάζεις για προφίλ μία εικόνα τοπίου και στην πέφτει η γκόμενα από μόνη της.
Την πληρώνεις κάθε φορά που θες να της μιλήσεις. Μπορείς να πας και ταξίδι στην λατινική Αμερική άμα θες να τη δεις από κοντά.
Εμείς εδώ στην Ελλάδα τζάμπα μεμψιμοιρούμε. Υπάρχει λύση.

Λεπτομέρειες εδώ:
πληρωνεις για να μιλησεις? κατι μου βρωμαει εδω
 

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
4.163
Like
3.711
Πόντοι
1.706
Εισαι λιγο κολλημενος αλλα καταλαβαινω τι εννοεις.Τα τσατ ειναι μια μαλακια και μιση και ας εχω κανει οτι εχω κανει.Αν ομως μπαινεις καπου και σου δινει ψωμι (δε μιλαω για μπαζα,μιλαω για μετριες εως καλες γκομενες)και ολο αυτο γιατι οπως πολυ σωστα ειπες,ενας αντρας πρεπει να ειναι κυνηγος.Προφανως και ειναι ετσι,εγω μαζι σου με χιλια.Οταν ομως βλεπεις οτι και κυνηγος να εισαι εδω ελλαδα δε πετυχαινεις και πολλα (σε σχεση με το εξωτερικο) γιατι ξερεις πολυ καλα οτι καμακι εδω δεν υπαρχει, γιατι να μην εκμεταλευτεις εναν χωρο που σου δινει ψωμι.Νομιζεις οτι και καλυτεροι εμφανησιακα απο μενα δε περνουν τα τρια μου στο καμακι εδω σε αυτον τον σκατοτοπο? (σκατοτοπο μονο απο θεμα γυναικας)
Γιατί δέν υπάρχουν άλλες χώρες νά βρούμε γκόμενες ?
Θά περιοριστούμε στίς απαιτήσεις τών Ελλεηνίδων, μέ όλο τόν παραλογισμό τους ?
Τά Βαλκάνια κοντά είναι, καί η Ανατολική Ευρώπη γιατί νά μήν πάμε εκεί...νά βρούμε ?
Θέλουμε ντέ καί καλά Ελλεηνίδες...μήν χάσει η Βενετιά βελόνι ?
 

Arxontas tou skotous

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουν 2022
Μηνύματα
760
Κριτικές
30
Like
4.713
Πόντοι
2.836
πληρωνεις για να μιλησεις? κατι μου βρωμαει εδω
Ναι δεν μπορείς να στείλεις μήνυμα σε καμοια χωρίς πληρωμή. Άσε που πιστεύω ότι είναι μουφα κ τα μηνύματα που δέχεσαι.....
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.423
Κριτικές
1
Like
2.821
Πόντοι
456
Γιατί δέν υπάρχουν άλλες χώρες νά βρούμε γκόμενες ?
Θά περιοριστούμε στίς απαιτήσεις τών Ελλεηνίδων, μέ όλο τόν παραλογισμό τους ?
Τά Βαλκάνια κοντά είναι, καί η Ανατολική Ευρώπη γιατί νά μήν πάμε εκεί...νά βρούμε ?
Θέλουμε ντέ καί καλά Ελλεηνίδες...μήν χάσει η Βενετιά βελόνι ?
Συμφωνοι εγω μαζι σου προφανως.Αλλα εδω ζουμε τι να κανουμε τωρα?Και δε γινεται να αναγκαζομαι να αλλαζω χωρα για να νιωσω αντρας.Εξω νιωθω αυτο που πραγματικα ειμαι.
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.423
Κριτικές
1
Like
2.821
Πόντοι
456
το παραλογο ειναι να πας σε μια χωρα που υπαρχει παιχνιδι,(δρομο,κλαμπ,μαγαζια γενικα) και να παιζεις ολη μερα μπαλα μεσα σε ενα τιντερ.Ε ναι εκει εισαι μαλακας και κοτα
 

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
4.163
Like
3.711
Πόντοι
1.706
Συμφωνοι εγω μαζι σου προφανως.Αλλα εδω ζουμε τι να κανουμε τωρα?Και δε γινεται να αναγκαζομαι να αλλαζω χωρα για να νιωσω αντρας.Εξω νιωθω αυτο που πραγματικα ειμαι.
Θά βρείς εκεί γκόμενα ωραία-μουράτη, καί θά τήν φέρεις εδώ Ελλάδα!!
Μετά από καιρό άν δέν τά πάς καλά μέ τήν μούνα, θά βρείς άλλη γκόμενα πού βρίσκεις δυσκολία ?
Εκτός άν καί εσύ -Οπως άλλωστε καί πολλοί άλλοι μεγαλογαμιάδες από εδώ- θέλεις κάθε μέρα...καί άλλη μούνα!!
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.423
Κριτικές
1
Like
2.821
Πόντοι
456
Θά βρείς εκεί γκόμενα ωραία-μουράτη, καί θά τήν φέρεις εδώ Ελλάδα!!
Μετά από καιρό άν δέν τά πάς καλά μέ τήν μούνα, θά βρείς άλλη γκόμενα πού βρίσκεις δυσκολία ?
Εκτός άν καί εσύ -Οπως άλλωστε καί πολλοί άλλοι μεγαλογαμιάδες από εδώ- θέλεις κάθε μέρα...καί άλλη μούνα!!
καθε μερα οχι αλλα μια για πολυ καιρο δεν τη παλευω
 

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
4.163
Like
3.711
Πόντοι
1.706
καθε μερα οχι αλλα μια για πολυ καιρο δεν τη παλευω
Ανά 6μήνες, άνετα μπορείς νά αλλάζεις γκόμενες από εξωτερικό!!
Αν θέλεις κάθε εβδομάδα καί νέα γκόμενα, τότε μόνο επαγγελματία γυναίκα τού Sex γιά 2ωρα κτλ ραντεβού...στήν Ελλάδα!!
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.423
Κριτικές
1
Like
2.821
Πόντοι
456
Ανά 6μήνες, άνετα μπορείς νά αλλάζεις γκόμενες από εξωτερικό!!
Αν θέλεις κάθε εβδομάδα καί νέα γκόμενα, τότε μόνο επαγγελματία γυναίκα τού Sex γιά 2ωρα κτλ ραντεβού...στήν Ελλάδα!!
το να φερεις μια απεξω και να την εχεις γκομενα στην ελλαδα δεν ειναι απλη υποθεση.Το να τη φερω ελλαδα σημαινει και το να τη φερω σπιτι.Εγω δε γουσταρω να μενω με γκομενα,εκτος και αν υπαρχουν προοπτικες για κατι σοβαρο (ακομα δε φτασαμε εκει)περα απο αυτο θα πρεπει να τις πληρωνεις και τα εξοδα.Εκτος και αν εισαι σπονσορας που ουτε αυτο ειμαι.Η τουλαχιστον δεν εχω αναγκαστει ακομα να γινω
 

diogenis_c

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.855
Like
2.251
Πόντοι
456
Όποιος έχει τη δουλειά του και το σπίτι του εδώ δεν πάει σε άλλη χώρα.
Πάλι να φέρει μία από Κολομβία και να την κυκλοφορεί σοβαρά για γυναίκα του είναι κάπως γελοίο. Αυτό με τις Βουλγάρες και τις Γεωργιανές το κάνουν άνθρωποι μεγάλης ηλικίας, χωρίς οικογένεια, που έτσι κι αλλιώς έχουν τελειώσει. Το έχουμε δει γύρω μας και ξέρουμε πως πάει το πράμα.
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
13.581
Like
17.704
Πόντοι
3.656
Μια χαρά γαμιουνται οι ελλεηνιδες

Απλά κάνουν άθλιο γαμησι
Μάλλον διαφωνώ. Πιστεύω ότι είναι άθλιες ... μέχρι να αποφασίσουν να γαμηθούν .
ΆΠΑΞ ΚΑΙ ΠΑΡΟΥΝ ΤΗ ΜΕΓΑΛΗ ΑΠΟΦΑΣΗ .... τα κάνουν όλα.

Τουλάχιστον τα βασικά ...

πίπα, κώλο ακα και τα καταπίνουν μέχρι τελευταίας σταγόνας .......

Γιατί εδώ που τα λέμε, γκόμενα που δεν τα καταπίνει , τι να την κάνεις ;

Άλλο μεγάλο πρόβλημα ... είναι ότι μετά από 6/12/24/38 μήνες ... μειώνουν συχνότητα ... μετά κόβουν κώλο ....
μετά παύουν να καταπίνουν και τα φτύνουν σαν να έχουν κουκούτσια .... και κόβουν και το κλαρίνο .......

Περνάς στο στάδιο που τις πηδάς σαν πτώματα και καταλαβαίνεις ότι δεν είναι πτώματα
μόνο από τη θερμοκρασία και την έλλειψη νεκρικής ακαμψίας ....
 
  • Like
Αντιδράσεις: Cheng

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
4.163
Like
3.711
Πόντοι
1.706
το να φερεις μια απεξω και να την εχεις γκομενα στην ελλαδα δεν ειναι απλη υποθεση.Το να τη φερω ελλαδα σημαινει και το να τη φερω σπιτι.Εγω δε γουσταρω να μενω με γκομενα,εκτος και αν υπαρχουν προοπτικες για κατι σοβαρο (ακομα δε φτασαμε εκει)περα απο αυτο θα πρεπει να τις πληρωνεις και τα εξοδα.Εκτος και αν εισαι σπονσορας που ουτε αυτο ειμαι.Η τουλαχιστον δεν εχω αναγκαστει ακομα να γινω
Πανεύκολη υπόθεση είναι νά φέρεις γκόμενα από έξω!!
Απλά νά έχεις τήν σειρά σου, καί νά είσαι σοβαρός καί μετράτος.
Ποιά έξοδα ? Ενα πιάτο φαγητό πού θά τρώς καί εσύ η ένα ποτό-καφέ πού θά βγείς έξω ?
Αυτά καί εδώ νά είσαι θά τά κάνεις. Αν δέν θέλεις τίποτα από όλα αυτά καί νά μήν μένεις καί μαζί της,
τότε βολέψου μέ επαγγελματίες γκόμενες...καί όλα καλά θά πάνε!!
 

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
4.214
Like
3.488
Πόντοι
1.706
Πανεύκολη υπόθεση είναι νά φέρεις γκόμενα από έξω!!
Απλά νά έχεις τήν σειρά σου, καί νά είσαι σοβαρός καί μετράτος.
Ποιά έξοδα ? Ενα πιάτο φαγητό πού θά τρώς καί εσύ η ένα ποτό-καφέ πού θά βγείς έξω ?
Αυτά καί εδώ νά είσαι θά τά κάνεις. Αν δέν θέλεις τίποτα από όλα αυτά καί νά μήν μένεις καί μαζί της,
τότε βολέψου μέ επαγγελματίες γκόμενες...καί όλα καλά θά πάνε!!
Δεν είναι το ίδιο. Η Ελληνίδα θα δουλεύει, ενώ την ξένη θα την σπιτώσεις και όπως είπες θα την αλλάζεις κάθε 6 μήνες. Άρα θες περίπου τα διπλάσια από όσα βγάζεις (υπολογίζω και τα ταξίδια).
 

ggthd

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2010
Μηνύματα
2.179
Like
1.691
Πόντοι
216
Έμεινες σε άλλες εποχές σαμπ. Όλοι αυτοί που είπες βγάζουν 12 χιλ το χρόνο. Ο σκλαβενίτης δίνει 800-900 καθαρά στις ταμίες ×14 μισθούς που στο δημόσιο είναι 12. Εσύ αλήθεια με τι ασχολείσαι?
Γι' αυτό τις βλέπεις με κώλο 10 στρέμματα και ύφος πλανητάρχη να μην κουνιούνται απ' το ταμείο μέχρι να πάει 9 :confused:
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: Cheng

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
4.163
Like
3.711
Πόντοι
1.706
Δεν είναι το ίδιο. Η Ελληνίδα θα δουλεύει, ενώ την ξένη θα την σπιτώσεις και όπως είπες θα την αλλάζεις κάθε 6 μήνες. Άρα θες περίπου τα διπλάσια από όσα βγάζεις (υπολογίζω και τα ταξίδια).
Τί θά κάνει θά δουλεύει ? Οσες γκόμενες έχω βγάλει στήν Ελλάδα καμία δέν εργαζόταν!!
Οχι δέν είπα ότι θά τήν αλλάζεις. Ο άλλος μού είπε ότι δέν μπορεί μέ τήν ίδια γκόμενα καί τού τό είπα!!
Αλλά καί νά τήν αλλάζεις κάθε 6-8-10 μήνες, τά ταξίδια στά Βαλκάνια είναι πιό οικονομικά,
από τό νά πάς...στήν Ορεινή Κορινθία 2-3 ημέρες!!
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.093
Πόντοι
2.356
ο λαηβ καμακιας μπορει καλλιστα να ειναι ηλιθιος απλα να πετυχει φλεβα την στιγμη του αιφνιδιασμου...
για αυτο προτιμουν οι κοτες τους τολμηρους (εστω και αν τους κερατωσουν την πρωτη δευτερα βραδυ με βροχη)
Αυτό που λες ειναι η βάση
της θεωρίας που έγινε πράξη.
Μια θεωρία που αποδεικνύει ότι οι γυναίκες γαμιούνται πολύ πιο γρήγορα
αν υπάρξουν συνθήκες
και τόλμη παρά
με οποιοδήποτε άλλο τρόπο.

:rockon:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom