Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 8 άτομα (2 μέλη και 6 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 868 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 574 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.955

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
4.163
Like
3.711
Πόντοι
1.706
Δεν υπάρχει διαμεσολάβηση, αλλά μπορεί να υπάρχουν επαληθεύσεις και πιστοποιήσεις, άλλοτε αναγκαστικές κι άλλοτε προαιρετικές.
Πχ μπορεί να εξετάσουν τη γνησιότητα φωτογραφίας σου ή αν μπεις με κάποιο γνωστό όνομα (διασήμου) να προβούν σε ενέργειες εξακρίβωσης. Μπορεί επίσης μόνος σου να ζητήσεις πιστοποίηση στοιχείων σου για να είναι το προφίλ σου πιστευτό. Αυτό μπορεί να γίνει και για επιμέρους στοιχεία, πχ να ανεβάσεις πτυχίο για να πιστοποιήσει το site ότι είσαι πτυχιούχος.

Προφανώς όταν βλέπεις πιστοποιημένο προφίλ, αυξάνονται οι πιθανότητες να βρεις γρηγορότερα κάτι καλό. Όλα αυτά στα καλά sites (του εξωτερικού) όπου παίζουν συνδρομές για όλους. Διότι η συνδρομή ξεκαθαρίζει σε μεγάλο βαθμό τα πράγματα κι αφήνει τους ασόβαρους απέξω.
Οταν λέω διαμεσολάβηση, εννοώ τόν παρεχόμενο τρόπο τής εκάστοτε γνωριμίας!!
Δηλαδή υπάρχει μία εταιρεία, πού δραστηριοποιείται στόν χώρο τών γνωριμιών,
εγώ κάνω εγγραφή -Μέ ότι στοιχεία μού ζητηθούν- πληρώνω τήν συνδρομή καί είμαι μέλος.
-Αρα μεταξύ εμένα, καί τής υποψήφιας γνωριμίας πού θά κάνω, υπάρχει κάποιος τρίτος...η συγκεκριμένη εταιρεία-
 

tsigkoleletos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2024
Μηνύματα
1.109
Κριτικές
16
Like
1.848
Πόντοι
506
Αυτο που προσπαθώ να σου πω είναι ότι πάντα την ιδια οικονομική επιφάνεια εχω, αλλά αν εγω περνάω φάση που δεν γουστάρω και δεν φλερταρω δεν είναι ότι έρχονται να μου ρουφήξουν το καυλί γιατί βλέπουν οτι υπάρχουν φράγκα, η γυναίκα ότι αλλες παραμετρους και να έχει, το βασικό είναι να την κυνηγήσεις, αν δεν, τοτε οσα χρήματα και να εχεις με το πουλι στο χερι μενεις.
αλλο να ξερεις μονο εσυ την επιφανεια σου και αλλο να τη δειχνεις τυπε!
 

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
4.163
Like
3.711
Πόντοι
1.706
Οκ ναι, χαχαχα δεν το ειχα σκεφτεί ετσι ισως επειδή εχω αμαξι απο τα 18 μου, ε ρε φιλε μου δεν ξερω τι ηλικια εχεις αλλα πιστεύω οτι μετά τα 30 αν δεν εχεις καταφερει να εχεις αμαξι ή μηχανη, τοτε πρεπει να κυνηγας και αναλογες γυναίκες και να μην εχεις απαιτήσεις. Παρ'ολα αυτα βλέπω κατι πιτσιρικια με παπακια που μια χαρα γκόμενες εχουν, δεν νομιζω οτι παίζουν φραγκα εκει, απλώς ξερουν να κανουνε παιχνιδι.
Οταν τά πιτσιρίκια έχουν παπάκι η Smartaki, είναι σέ άλλη οικονομική κατηγορία σέ σχέση μέ συνομήλικους τους,
πού απλά ντουμανιάζουν...μέ ένα 3φυλλάκι τήν πλατεία!!
-Αναμφίβολα είναι καί θέμα ικανοτήτων όπως σωστά λές-
 
  • Like
Αντιδράσεις: FARAW

crsweber

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
506
Like
957
Πόντοι
86
Παρ'ολα αυτα βλέπω κατι πιτσιρικια με παπακια που μια χαρα γκόμενες εχουν, δεν νομιζω οτι παίζουν φραγκα εκει, απλώς ξερουν να κανουνε παιχνιδι.
ναι γιατι οι γκομενες που εχουν ειναι κατι πιτσιρικες 17 χρονων, και θελουν αυτες καγκουρες αλανιαρες με στυλ τραπερ χωρις να τις νοιαζει το οικονομικο κομματι, οταν ομως η αλλη περασει τα 20 θελει καλο αμαξακι και σοβαρες εξοδους σε χλιδατα μερη. αρα οποιος που ειχε γκομενα μια τετοια στα 17 και μετα εμεινε ρεμαλι απο αποψη δουλειας και ταπι, την γκομενα την χανει απο αλλον
 

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
4.214
Like
3.488
Πόντοι
1.706
Οταν λέω διαμεσολάβηση, εννοώ τόν παρεχόμενο τρόπο τής εκάστοτε γνωριμίας!!
Δηλαδή υπάρχει μία εταιρεία, πού δραστηριοποιείται στόν χώρο τών γνωριμιών,
εγώ κάνω εγγραφή -Μέ ότι στοιχεία μού ζητηθούν- πληρώνω τήν συνδρομή καί είμαι μέλος.
-Αρα μεταξύ εμένα, καί τής υποψήφιας γνωριμίας πού θά κάνω, υπάρχει κάποιος τρίτος...η συγκεκριμένη εταιρεία-
Υπό αυτήν την έννοια ναι. Το διευκρίνησα, γιατί η διαμεσολάβηση παραπέμπει σε online γραφείο συνοικεσίων.
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.093
Πόντοι
2.356
Μας πειράζει αν έρχονται μόνες τους;
Δυσκολεύτηκες να τοποθετηθείς σε ότι σου έγραψα. Διαφυγή και ξεκάρφωμα μέσω ερώτησης. Αυτό έκανες μόλις τώρα.
Όχι δεν μας πειράζει αλλά βασίζεσαι σε ανέφικτα σενάρια του "αν" και του "γατί να μην είναι έτσι". Η ουσία είναι η αλήθεια. Οι μόνοι αυθεντικοί γαμιαδες ειναι
οι διάσημοι και οι λάιβ καμάκηδες. Οι πρώτοι περνούν πολύ καλύτερα από τους δεύτερους που είναι αρκετά πίσω σε επιτυχίες.
Κι οι δυο όμως γαμάνε ρεαλιστικά. Όλοι οι υπόλοιποι υστερούν σε ποιότητα. Χορηγοί, πουτανακηδες, σοσιαλ-ιστές κτλ είναι οι πλεμπαίοι της υπόθεσης.

:rockon:
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.093
Πόντοι
2.356
Είσαι τόσο παλιός ή το διάβασες αργότερα; Πάντως θα έλεγα ότι τα περνάς όλα τα τεστς ως TNT60 (παλιό μέλος).
Είμαι όλοι όσοι μου έχετε πει κι άλλοι τόσοι στον κύβο.
Μην λέμε τα ίδια. Άλλωστε όπως ξέρουμε έχω γραφτεί πριν δημιουργηθεί
καν το σάιτ.

:rockon:
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.093
Πόντοι
2.356
Έχουμε και τον Κμανισμό
Δηλαδή την χορηγία.
Είναι κι αυτή μια μέθοδος για να γαμήσεις αλλά οικονομικά ασύμφορη και ληστρική ενώ δεν προσφέρει ρεαλισμό. Αναλυτικότερα, όταν πάω στην δουλειά, το πρώτο πράγμα που σκέφτομαι είναι
τι ώρα θα σχολάσω και μήπως γίνεται να πέσει
το γενικό και να καεί
η γεννήτρια για να σχολάσουμε. :2funny: Αντίθετα όταν πάω κάπου που μου αρέσει, σκέφτομαι και λειτουργώ εντελώς αντίθετα.

:rockon:
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.093
Πόντοι
2.356
Ο άνδρας δέν χρειάζεται πολλές γυναίκες, καί 1-2 γκόμενες τόν χρόνο τής αρεσκείας του νά βγάζει είναι Οκ!!
Οσοι τό συνδυάζουν καί μέ επαγγελματίες γκόμενες τού Sex είναι κομπλέ, μήν λέμε ανοησίες γιά παραπάνω μούνες...φτάνουν αυτές.
-Τό θέμα είναι νά παίζεις μέ τίς γκόμενες όπου σέ παίρνει, καί νά έχεις τήν τύχη μέ τό μέρος σου-
Έτσι είναι. Μάλιστα δεν ειναι καν σίγουρο ότι αυτές που θα βρεις θα σου κάθονται σε βάθος χρόνου. Συνήθως μόλις περάσει η αναγνωριστική περίοδος λιγων εβδομάδων
ή βία λίγων μηνών , αρχίζουν τα προβλήματα. Θεωρεί η άλλη ότι υποχρεώνεσαι να την ζήσεις και μάλιστα είσαι και τυχερός αν αργήσει το σενάριο. Εκεί φεύγεις! Αν υπάρχει μια περίπτωση να κάτσεις με κάποια και να προσφέρεις, θα πρέπει απαραίτητα να σου προσφέρει κι αυτή πέραν του ότι υποχρεωτικά
θα ταιριαζετε. Δεδομένου ότι αυτό είναι υπερ-σπάνιο,
η κατάληξη είναι γνωστή
και λέγεται φευγούλα.

:rockon:
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.093
Πόντοι
2.356
Με πήρε η άλλη τηλέφωνο προ ωρών να μου πει ότι με σκέφτεται. Επίσης μου είπε ότι έχει προβλήματα με την μάνα της αλλά της άρεσε χτες. Σκέφτηκα να της πω λύσε τα κι έλα να στον βάλω άλλα αυτό είναι αγενές. :2funny:Πάντως να της τα λύσω εγώ αποκλείεται. Το θέμα είναι ότι αν αρχίσει το μοιρολόι θα ξεκαυλώσω και μετά πέταξε το πουλάκι. Οι γυναίκες πιστεύουν ότι όταν γνωρίζουν κάποιον, θα πρέπει αυτός από την πρώτη στιγμή να δείξει ενδιαφέρον σε όλα και να ξεκινά στήριξη. Εγώ πάλι ξέρω ότι για να ενδιαφερθείς πραγματικά για έναν άνθρωπο πρέπει να έχουν προηγηθεί πράγματα. Αν δεν είναι έτσι, τότε να σηκωθώ το πρωί και να πάω σε έναν εφοπλιστή να μου χαρίσει 500.000 ευρώ για να λύσω το βιοποριστικό. Αυτό το ντάντεμα μου ακούγεται καλό. Δεν θέλω χαδάκια.

:2funny:
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.093
Πόντοι
2.356
Τό ακριβώς αντίθετο συμβαίνει εδώ στήν Ελλάδα!!
Οπως έχει γίνει, οι γκόμενες απαιτούν νά είσαι πολύ πιό πάνω από αυτές...σέ Grades!!
Αν αυτή είναι 5άρι εμφανισιακά, θέλει 6.5άρι πουτσιστή. Αν είναι 6άρι θέλει 7.5άρι άνδρα κ.τ.λ
-Δέν μιλάμε νά είναι ο άλλος πλούσιος βέβαια, μιλάμε γιά πιό "Λαικά" ζευγάρια-
Για να ολοκληρώσω ότι λες, έχω να προσθέσω ότι ενώ θέλουν παραπάνω κυβικά σε άνδρα, δεν δέχονται σε καμία περίπτωση να τονίζουν τα υπέρ του με λόγια και έργα. Αντίθετα επιδιώκουν, αποσκοπούν και απαιτούν ακόμα κι ένα δεκάρι άνδρας να κάνει υποκλίσεις σε μια μπαζομούμια του 3 όπως και να έχει, ερωτευμένοι η μη. Αυτό οφείλεται στον αρρωστημένο ναρκισσισμό τους. Όπως μου είχε πει και μια γκόμενα όταν την ρώτησα γιατί δεν εκφράζει τα όποια υπέρ μου αλλά θέλει μόνο μαλακοναζάκια και σάλια υπέρ της, ότι εσύ (μου είπε) δεν είσαι γυναίκα. Καταλάβατε τώρα πως το βλέπουν; :2funny:
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.293
Κριτικές
62
Like
44.944
Πόντοι
9.297
Οταν τά πιτσιρίκια έχουν παπάκι η Smartaki, είναι σέ άλλη οικονομική κατηγορία σέ σχέση μέ συνομήλικους τους,
πού απλά ντουμανιάζουν...μέ ένα 3φυλλάκι τήν πλατεία!!
-Αναμφίβολα είναι καί θέμα ικανοτήτων όπως σωστά λές-
Όχι ικανοτήτων αλλά περιβάλλοντος...
Αν τους κάνουν δώρο ένα αμάξι έχουν γονείς με ανάλογες δυνατότητες.Αν δεν υπάρχουν αυτές οι δυνατότητες πως θα έχουν αμαξι να τους περιμένει στα 18;Εκτός βέβαια αν κάνουν δουλειες ,έστω του ποδαριού,....
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.729
Like
17.790
Πόντοι
3.656
Τό ακριβώς αντίθετο συμβαίνει εδώ στήν Ελλάδα!!
Οπως έχει γίνει, οι γκόμενες απαιτούν νά είσαι πολύ πιό πάνω από αυτές...σέ Grades!!
Αν αυτή είναι 5άρι εμφανισιακά, θέλει 6.5άρι πουτσιστή. Αν είναι 6άρι θέλει 7.5άρι άνδρα κ.τ.λ
-Δέν μιλάμε νά είναι ο άλλος πλούσιος βέβαια, μιλάμε γιά πιό "Λαικά" ζευγάρια-

Και τα 7αρια+ προτιμούν κατώτερους σε εμφάνιση.Είναι απ'τα τρελά των ελλεεινίδων

Βλέπεις πχ 4αρια-5αρια να έχουν τους πιο εμφανίσιμους γκόμενους και 7αρια να έχουν κάτι μπουχέσες,κάτι πιο κοντούς ένα κεφάλι απ'αυτές κλπ.
 

tsigkoleletos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2024
Μηνύματα
1.109
Κριτικές
16
Like
1.848
Πόντοι
506
Δυσκολεύτηκες να τοποθετηθείς σε ότι σου έγραψα. Διαφυγή και ξεκάρφωμα μέσω ερώτησης. Αυτό έκανες μόλις τώρα.
Όχι δεν μας πειράζει αλλά βασίζεσαι σε ανέφικτα σενάρια του "αν" και του "γατί να μην είναι έτσι". Η ουσία είναι η αλήθεια. Οι μόνοι αυθεντικοί γαμιαδες ειναι
οι διάσημοι και οι λάιβ καμάκηδες. Οι πρώτοι περνούν πολύ καλύτερα από τους δεύτερους που είναι αρκετά πίσω σε επιτυχίες.
Κι οι δυο όμως γαμάνε ρεαλιστικά. Όλοι οι υπόλοιποι υστερούν σε ποιότητα. Χορηγοί, πουτανακηδες, σοσιαλ-ιστές κτλ είναι οι πλεμπαίοι της υπόθεσης.

:rockon:
ο λαηβ καμακιας μπορει καλλιστα να ειναι ηλιθιος απλα να πετυχει φλεβα την στιγμη του αιφνιδιασμου...
για αυτο προτιμουν οι κοτες τους τολμηρους (εστω και αν τους κερατωσουν την πρωτη δευτερα βραδυ με βροχη)
 

tsigkoleletos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2024
Μηνύματα
1.109
Κριτικές
16
Like
1.848
Πόντοι
506
Έτσι είναι. Μάλιστα δεν ειναι καν σίγουρο ότι αυτές που θα βρεις θα σου κάθονται σε βάθος χρόνου. Συνήθως μόλις περάσει η αναγνωριστική περίοδος λιγων εβδομάδων
ή βία λίγων μηνών , αρχίζουν τα προβλήματα. Θεωρεί η άλλη ότι υποχρεώνεσαι να την ζήσεις και μάλιστα είσαι και τυχερός αν αργήσει το σενάριο. Εκεί φεύγεις! Αν υπάρχει μια περίπτωση να κάτσεις με κάποια και να προσφέρεις, θα πρέπει απαραίτητα να σου προσφέρει κι αυτή πέραν του ότι υποχρεωτικά
θα ταιριαζετε. Δεδομένου ότι αυτό είναι υπερ-σπάνιο,
η κατάληξη είναι γνωστή
και λέγεται φευγούλα.

:rockon:
του φευγατου η μανα δεν εκλαψε ποτε!
 

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
4.163
Like
3.711
Πόντοι
1.706
Έτσι είναι. Μάλιστα δεν ειναι καν σίγουρο ότι αυτές που θα βρεις θα σου κάθονται σε βάθος χρόνου. Συνήθως μόλις περάσει η αναγνωριστική περίοδος λιγων εβδομάδων
ή βία λίγων μηνών , αρχίζουν τα προβλήματα. Θεωρεί η άλλη ότι υποχρεώνεσαι να την ζήσεις και μάλιστα είσαι και τυχερός αν αργήσει το σενάριο. Εκεί φεύγεις! Αν υπάρχει μια περίπτωση να κάτσεις με κάποια και να προσφέρεις, θα πρέπει απαραίτητα να σου προσφέρει κι αυτή πέραν του ότι υποχρεωτικά
θα ταιριαζετε. Δεδομένου ότι αυτό είναι υπερ-σπάνιο,
η κατάληξη είναι γνωστή
και λέγεται φευγούλα.

:rockon:
Φυσικά δέν είναι σίγουρο.Τό πιό πιθανό, είναι νά σού "Βγάζουν τήν ψυχή" από τήν αρχή τής γνωριμίας!!
Πολλοί άνδρες από τήν ερωτική απραξία καί απομόνωση πού έχουν, δίνουν χρόνο στήν σχέση μέ...ολέθρια σχεδόν πάντα αποτελέσματα!!

Για να ολοκληρώσω ότι λες, έχω να προσθέσω ότι ενώ θέλουν παραπάνω κυβικά σε άνδρα, δεν δέχονται σε καμία περίπτωση να τονίζουν τα υπέρ του με λόγια και έργα. Αντίθετα επιδιώκουν, αποσκοπούν και απαιτούν ακόμα κι ένα δεκάρι άνδρας να κάνει υποκλίσεις σε μια μπαζομούμια του 3 όπως και να έχει, ερωτευμένοι η μη. Αυτό οφείλεται στον αρρωστημένο ναρκισσισμό τους. Όπως μου είχε πει και μια γκόμενα όταν την ρώτησα γιατί δεν εκφράζει τα όποια υπέρ μου αλλά θέλει μόνο μαλακοναζάκια και σάλια υπέρ της, ότι εσύ (μου είπε) δεν είσαι γυναίκα. Καταλάβατε τώρα πως το βλέπουν; :2funny:
Αυτό είναι νόμος στίς γκόμενες.Καί νά είναι χειρότερες στά πάντα, καί ο άνδρας νά είναι οσφυοκάμπτης καί παρακαλάκιας!!
Από τόν εγωισμό τους τόν θέλουν σχεδόν πάντα υποτελή τόν άνδρα, ώστε νά εκπληρώνει...όλες τίς επιθυμίες τους.
-Καί άν "Τολμήσει ο άνδρας νά πατήσει πόδι" κάνουν τίς στεναχωρημένες, καί μυξοκλαίνε-

Όχι ικανοτήτων αλλά περιβάλλοντος...
Αν τους κάνουν δώρο ένα αμάξι έχουν γονείς με ανάλογες δυνατότητες.Αν δεν υπάρχουν αυτές οι δυνατότητες πως θα έχουν αμαξι να τους περιμένει στα 18;Εκτός βέβαια αν κάνουν δουλειες ,έστω του ποδαριού,....
Καλά ναί σίγουρα!!
Οι νέουλες πού έχουν Smart στά 18, σιγά μήν κάνουν εργασίες τού ποδαριού!!
Τό πολύ-πολύ, νά πηγαίνουν κατά τίς 11 τό πρωί στό μαγαζί τού πατέρα τους...νά τό παίζουν αφεντικά!!
Και τα 7αρια+ προτιμούν κατώτερους σε εμφάνιση.Είναι απ'τα τρελά των ελλεεινίδων

Βλέπεις πχ 4αρια-5αρια να έχουν τους πιο εμφανίσιμους γκόμενους και 7αρια να έχουν κάτι μπουχέσες,κάτι πιο κοντούς ένα κεφάλι απ'αυτές κλπ.
Εννοείται!! Καί αυτό πού λές...ισχύει 100%
Βέβαια στά 7άρια γκόμενες πού παίρνουν κατώτερους εμφανισιακά, δέν γνωρίζουμε σέ τί οικονομικό επίπεδο βρίσκονται αυτοί!!
Καί τό αντίθετο βέβαια 7άρι άνδρας νά κυκλοφορεί 4άρι-5άρι γκόμενα, δέν ξέρουμε ακριβώς τί οικονομικό Status...έχει η μούνα.
-Αν καί τό νά κυκλοφορεί 7άρι άνδρας, μέ 4άρι 4.5άρι γκόμενα είναι πιά κάτι τό συνηθισμένο...καθημερινό θά έλεγα-
 

White Othellos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2022
Μηνύματα
1.237
Κριτικές
7
Like
4.700
Πόντοι
736
Στις περισσότερες ελεεινίδες αξίζει ( όχι σε όλες βέβαια ) φτύσιμο μέχρι να σβήσει ο ήλιος.
 

ananias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2006
Μηνύματα
1.913
Κριτικές
3
Like
1.607
Πόντοι
216
Σχετικά με τα apps τύπου tinder bumble κλπ πάντως, ενώ πολύ σωστά και εύστοχα όλοι αναφέρουμε τις άκρως αρνητικές επιπτώσεις τους, άκουσα το εξής κουφό προχθές από μια τύπισσα που καυλάντιζα τελευταία (γνωστή από παρέα). 33άρα, αρκετά εμφανίσημη, και σχετικά λόγια επισης.

Η καυλάντα ξεκίνησε μεταξύ σοβαρού κι αστείου με πειράγματα που της έκανα κλπ, μέχρι προχθές που αναγκάστηκα να της ξηγηθώ στα ίσα, μιας και ξέφυγε λίγο η φάση και πήγε να το παίξει ιστορία χωρίς λόγο.

Αυτή σκάλωσε κάπως, και με τα πολλά πήραν όλα τον δρόμο τους και καταλήξαμε σπίτι της, γαμηθήκαμε όμορφα και αράξαμε.
Με τα πολλά, το πρωί εκεί που τα λέγαμε, μου εξήγησε πως είχε βαρεθεί να βγαίνει ραντεβουδάκια με γκόμενους καθώς έπαιζε κυρίως τιντερ (.....) και πως πλέον θεωρούσε τους τιντερογκόμενους κακομοίρηδες που απλά 'έκαναν τους χαζούς ώσπου να γαμήσουν'.

'Ανδρας που στην πέφτει ωραία και σε βάζει με τακτ στη θέση σου, ΔΕΝ τον αφήνεις!' είπε κατά λέξη.

Μήπως τελικά υπάρχει ελπίδα ρε παιδιά? Μήπως λειτουργεί και υπέρ μας αυτό και γινόμαστε μονόφθαλμοι μεταξύ αόματων?
Μήπως μας δουλεύει?

Either way, στην τελική ποιός κέρδισε τι?

-Αυτή έχει να λέει πως τη διακδίκησε ένας άνδρας έξω στον αληθινό κόσμο....
-Εγώ απλά γάμησα μια κυβερνοχυμένη της σειράς.....ας είναι!

Σκέφτηκα μήπως αυτός ο κορεσμός των online παρακαλάκηδων δίνει κάποιο προβάδισμα σε όσους χώνονται στεγνά, καθώς ξεχωρίζουν.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.460
Πόντοι
8.006
Και τα 7αρια+ προτιμούν κατώτερους σε εμφάνιση.Είναι απ'τα τρελά των ελλεεινίδων

Βλέπεις πχ 4αρια-5αρια να έχουν τους πιο εμφανίσιμους γκόμενους και 7αρια να έχουν κάτι μπουχέσες,κάτι πιο κοντούς ένα κεφάλι απ'αυτές κλπ.
Ολα καλα ρε φιλε, ολα τα ξερεις, ολα τα εχεις αναλυσει, ενα μονο δεν μας εξηγεις

Εσυ γιατι δεν εχεις γκομενα? Ποιος ειναι ο λογος? Εσυ γιατι δεν εχεις ενα επταρι που βολευεται εστω και με εναν κοντο μπουχεσα? Πιο ικανος ειναι ο κοντός μπουχεσας απο σενα?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom