Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 21 άτομα (0 μέλη και 21 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 868 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 574 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.955

Glyfomounix

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.320
Like
9.400
Πόντοι
2.306
Ρε άι ψωφα δε είμαι γκέι άρα δε θα πήγαινα με κανέναν από τους 2 ξυπνα
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Χέστηκα αν είσαι της μόδας εγώ δε είμαι.
Σκάσε ρε μαλακα χοντρέ βρώμας τσιμπουκιλα να πουμε

Για αυτό μπαίνεις εδώ και μας τσατίζεις μπάς και βρεις κανέναν της ράτσας σου να σου μπουκώσει το στόμα με ζωντανό παστέλι να πούμε


Σύκα ρε μαλακα ,όλο σύκα τρως να πούμε , άδειασες τον Σκλαβενίτη
 

Glyfomounix

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.320
Like
9.400
Πόντοι
2.306
Γιατί να μισούμε τις γυναίκες?
Για κάθε μία γαμιόλα,καριολάρα(τις οποίες απαξιώνουμε) υπάρχει και ένα λουλούδι να το εξυμνείς και να του φέρεσαι όσο πιο όμορφα γίνεται....

:wink:
Ο κάκτος δεν είναι λουλούδι ρε τύπε ,άνοιξε κάνα ανθολόγιο


Μπες ρε πάπια να τα γαμησεις όλα
 
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.404
Κριτικές
41
Like
2.342
Πόντοι
506
Σκάσε ρε μαλακα χοντρέ βρώμας τσιμπουκιλα να πουμε

Για αυτό μπαίνεις εδώ και μας τσατίζεις μπάς και βρεις κανέναν της ράτσας σου να σου μπουκώσει το στόμα με ζωντανό παστέλι να πούμε


Σύκα ρε μαλακα ,όλο σύκα τρως να πούμε , άδειασες τον Σκλαβενίτη
Μάλλον είσαι εσύ γκέι και βγάζεις εμένα.
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.093
Πόντοι
2.356
Συντριπτικά εδώ μέσα, είστε δειλοί ή ανίκανοι στο πέσιμο. Κάνει μπαμ από αυτά που γράφετε.
Διαρκώς βάζετε τρικλοποδιές στον εαυτό σας με τυχάρπαστες δικαιολογίες ώστε να μην την πέφτετε.
Αυτό κι αν κάνει μπαμ. :2funny: Έχετε αραδιάσει ένα κάρο ανυπόστατες ασυναρτησίες, βάζετε διαρκώς παραμέτρους
επί παραμέτρων ύψους, ομορφιάς, χρημάτων, εξουσίας κτλ, ώστε να συνεχίζετε τον ύπνο σας ενώ έχετε βγάλει
όλες τις γκόμενες άχρηστες ή απλησιάστες για να μην την τις προσεγγίζετε. Οι γκόμενες είναι κατώτερα όντα
και ζουν για να τρώνε πούτσα ή/και χρήμα ώστε να επιβεβαιώνεται ο χολεριασμένος ναρκισσισμός τους.
Ξυπνήστε! :rockon:Το καμάκι είναι απλούστατο όσο και να το φοβάστε ή να το έχετε αναγάγει σε επιστήμη.
Θεωρίες λέτε και πράσινα άλογα ενώ τρώγεστε με τα ρούχα σας. Ο μόνος τρόπος να ΜΗΝ γαμήσει κάποιος
από καμάκι είναι να είναι ακοινώνητος τενεκές και παράλληλα τέρας σε εμφάνιση. :2funny: Όλοι οι υπόλοιποι
-και το εννοώ όλοι- έχουν μερίδιο επιτυχίας. Βγείτε τουλάχιστον αν έχετε λίγη αξιοπρέπεια και πέιτε στα ίσα
ότι είστε δειλοί ή ανίκανοι. Από κάπου πρέπει να ξεκινήσετε. Ορισμένους μάλιστα σας λυπάμαι.
Πρέπει να λανσάρω Ντονάλντια προσφορά. Να απορροφώ τα άκυρα όπως οι επιχειρήσεις τον φπα. :2funny:
Να τρώω εγώ τα άκυρα και να σας δίνω ότι τηλέφωνα παίρνω παρουσία σας. Άραγε θα πάρετε τηλέφωνο
να μιλήσετε έστω για προπόνηση ή ούτε γι'αυτό δεν είστε; :confused: και μην πει κανείς ότι ποιος ο λόγος να σας σώσω;
ο Γιωργάκης Παπανδρέου, γιος και εγγονός πρακτορίσκων:2funny: ήθελε να μας σώσει από το Καστελόριζο.
Δεν θυμάμαι να μας ρώτησε.

:2funny:
 

Glyfomounix

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.320
Like
9.400
Πόντοι
2.306
Συντριπτικά εδώ μέσα, είστε δειλοί ή ανίκανοι στο πέσιμο. Κάνει μπαμ από αυτά που γράφετε.
Διαρκώς βάζετε τρικλοποδιές στον εαυτό σας με τυχάρπαστες δικαιολογίες ώστε να μην την πέφτετε.
Αυτό κι αν κάνει μπαμ. :2funny: Έχετε αραδιάσει ένα κάρο ανυπόστατες ασυναρτησίες, βάζετε διαρκώς παραμέτρους
επί παραμέτρων ύψους, ομορφιάς, χρημάτων, εξουσίας κτλ, ώστε να συνεχίζετε τον ύπνο σας ενώ έχετε βγάλει
όλες τις γκόμενες άχρηστες ή απλησιάστες για να μην την τις προσεγγίζετε. Οι γκόμενες είναι κατώτερα όντα
και ζουν για να τρώνε πούτσα ή/και χρήμα ώστε να επιβεβαιώνεται ο χολεριασμένος ναρκισσισμός τους.
Ξυπνήστε! :rockon:Το καμάκι είναι απλούστατο όσο και να το φοβάστε ή να το έχετε αναγάγει σε επιστήμη.
Θεωρίες λέτε και πράσινα άλογα ενώ τρώγεστε με τα ρούχα σας. Ο μόνος τρόπος να ΜΗΝ γαμήσει κάποιος
από καμάκι είναι να είναι ακοινώνητος τενεκές και παράλληλα τέρας σε εμφάνιση. :2funny: Όλοι οι υπόλοιποι
-και το εννοώ όλοι- έχουν μερίδιο επιτυχίας. Βγείτε τουλάχιστον αν έχετε λίγη αξιοπρέπεια και πέιτε στα ίσα
ότι είστε δειλοί ή ανίκανοι. Από κάπου πρέπει να ξεκινήσετε. Ορισμένους μάλιστα σας λυπάμαι.
Πρέπει να λανσάρω Ντονάλντια προσφορά. Να απορροφώ τα άκυρα όπως οι επιχειρήσεις τον φπα. :2funny:
Να τρώω εγώ τα άκυρα και να σας δίνω ότι τηλέφωνα παίρνω παρουσία σας. Άραγε θα πάρετε τηλέφωνο
να μιλήσετε έστω για προπόνηση ή ούτε γι'αυτό δεν είστε; :confused: και μην πει κανείς ότι ποιος ο λόγος να σας σώσω;
ο Γιωργάκης Παπανδρέου, γιος και εγγονός πρακτορίσκων:2funny: ήθελε να μας σώσει από το Καστελόριζο.
Δεν θυμάμαι να μας ρώτησε.

:2funny:
Νάτος ο τιμωρός γαμιοληδες

Στις τρύπες σας

Τύπε Πάπια ,έκλεισα εφαρμογές και χτύπησα γκομενακι 10 χρόνια και ένα μήνα μικρότερο μου , στο τραινο ρε μαλακα , με δόγμα πάπιας . Δεν μπλέκεις
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Λοιπόν κοντόχοντρε μπουχέσα:

Δεν σου έμαθαν ότι δεν προσβάλλουμε μανάδες,πατεράδες κλπ άλλων;Δεν σου έμαθαν ότι αυτό είναι κάτι ακραίο και προσβλητικό;

Όταν πιάνεις μάνες,πατέρες,οικογένειες κλπ στο στόμα σου δεν είσαι τίποτα άλλο παρά από ένα τιποτένιο ον.

Και εσένα όχι η μάνα μου,ούτε η παλάμη σου δεν θα σου καθόταν τέτοιος που είσαι.
Είσαι τρομερά λίγος για να την σχολιάσεις εσύ.

Νταξει είμαστε κοιλιοδουλη αμοιβάδα;
Σου έβρισε μάνα ο χοντρός ; να πω δεν το περίμενα εδώ εύχεται καρκίνους
 
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.404
Κριτικές
41
Like
2.342
Πόντοι
506
Λοιπόν κοντόχοντρε μπουχέσα:

Δεν σου έμαθαν ότι δεν προσβάλλουμε μανάδες,πατεράδες κλπ άλλων;Δεν σου έμαθαν ότι αυτό είναι κάτι ακραίο και προσβλητικό;

Όταν πιάνεις μάνες,πατέρες,οικογένειες κλπ στο στόμα σου δεν είσαι τίποτα άλλο παρά από ένα τιποτένιο ον.

Και εσένα όχι η μάνα μου,ούτε η παλάμη σου δεν θα σου καθόταν τέτοιος που είσαι.
Είσαι τρομερά λίγος για να την σχολιάσεις εσύ.

Νταξει είμαστε κοιλιοδουλη αμοιβάδα;
Δε σχολίασα κάθολου μάνες δε είπα γαμω τη μανα σου είπα απλά ότι τα έχω μαζί της επειδή με κουρασες που με έβγαλες γκέι και έλεγε ότι να το κάνω με τον μπισμπικη και τον ρακ.
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.093
Πόντοι
2.356
Νάτος ο τιμωρός γαμιοληδες

Στις τρύπες σας

Τύπε Πάπια ,έκλεισα εφαρμογές και χτύπησα γκομενακι 10 χρόνια και ένα μήνα μικρότερο μου , στο τραινο ρε μαλακα , με δόγμα πάπιας . Δεν μπλέκεις
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Σου έβρισε μάνα ο χοντρός ; να πω δεν το περίμενα εδώ εύχεται καρκίνους
Έτσι! :respect::respect::respect:

Την στρίμωξες στην γωνία, στους 4 τοίχους, εκεί που τα τζάμια θολώνουν από τα χουχουλητά του κρύου :2funny:
και με λεκτικές τριπλοκινήσεις ζίου ζίτσου την έβγαλες στην αρένα όπου και την "θανάτωσες"! :rockon:

Σου εύχομαι να την ξεσκίσεις στον πούτσο! Να πιει τόσο σπέρμα που να της βγει από την μύτη.

Αυτά γουστάρουν εξάλλου! Άπαξ κι απομονωθεί το μουνί, τελείωσε η μπουγάδα!

unnamed.jpg


:rockon:
 
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.404
Κριτικές
41
Like
2.342
Πόντοι
506
Εγγρ.
19 Οκτ 2023
Μηνύματα
305
Like
267
Πόντοι
21

Δυστυχώς ένα από τα πράγματα που μας ζορίζει στο φλερτ από κοντά. Τι γνώμη έχετε για κάποια βίντεο στο ίντερνετ που σου λένε να σταματάς την αλλη και ας ασχολείται με το κινητο; Εγώ προσωπικά δεν μιλάω σε κάποια που στέλνει μηνύματα και είναι κολλημένη στην οθόνη ή μιλάει στο κινητό
 

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
4.163
Like
3.711
Πόντοι
1.706

Δυστυχώς ένα από τα πράγματα που μας ζορίζει στο φλερτ από κοντά. Τι γνώμη έχετε για κάποια βίντεο στο ίντερνετ που σου λένε να σταματάς την αλλη και ας ασχολείται με το κινητο; Εγώ προσωπικά δεν μιλάω σε κάποια που στέλνει μηνύματα και είναι κολλημένη στην οθόνη ή μιλάει στο κινητό
Εδώ στήν Ελλάδα οι πιθανότητες νά βγάλεις γκόμενα στόν δρόμο, πού δέν ασχολείται μέ τό κινητό εκείνη τήν στιγμή είναι 0.01%
Αν ασχολείται κιόλας οι πιθανότητες είναι 0% απλά δέν υπάρχουν πιθανότητες, μιλώντας πάντα γιά γκόμενα...από 3.5άρι έως 4.5άρι!!
-Είναι σάν νά φοράς μάλλινο πουλόβερ καί παλτό, Αύγουστο μήνα στίς Κυκλάδες-
 
Εγγρ.
19 Οκτ 2023
Μηνύματα
305
Like
267
Πόντοι
21
Εδώ στήν Ελλάδα οι πιθανότητες νά βγάλεις γκόμενα στόν δρόμο, πού δέν ασχολείται μέ τό κινητό εκείνη τήν στιγμή είναι 0.01%
Αν ασχολείται κιόλας οι πιθανότητες είναι 0% απλά δέν υπάρχουν πιθανότητες, μιλώντας πάντα γιά γκόμενα...από 3.5άρι έως 4.5άρι!!
-Είναι σάν νά φοράς μάλλινο πουλόβερ καί παλτό, Αύγουστο μήνα στίς Κυκλάδες-
Θα επανέλθω τέλος του μήνα με ανάλυση του θέματος φλερτ στο δρόμο. Κρατάω κάποια στατιστικά στοιχεία από αρχή του μήνα (πόσες γυναίκες μόνες βλέπω, σε πόσες μιλάω, τρόπος που τρώω άκυρα) και θα παραθέσω έναν μηνιαίο απολογισμό.
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.093
Πόντοι
2.356
Αυτό με τα κινητά που μιλούν όλη μέρα είναι η μισή αλήθεια.
Η ολοκληρωμένη αλήθεια είναι ότι ειδικά οι γυναίκες όντως είναι καλωδιωμενες :2funny: αλλά δεν μιλούν
σε τεράστιο ποσοστό.
Απλά το έχουν στα χέρια
ή με καλώδια στα αυτιά
και περπατούν σαν μουλάρια με χαλκά. Συνεπώς
δεν αλλάζει τίποτα σε ότι έχουμε διδάξει τους σπουδαστές στο νήμα της αλήθειας. :rockon: Μην είστε δειλοί κατρουλήδες
και ψάχνετε δικαιολογίες φρεναροντας τον εαυτό σας να την πέσετε. :confused:
Και βέβαια αν πέσετε σε καμιά νευρική σπάστε της τα νεύρα με επίμονες ερωτήσεις
για οδούς όταν μιλάει
στο τηλέφωνο. :2funny: Θα σας κλάσει μια μάντρα αρχίδια.

:rockon:
 

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
4.163
Like
3.711
Πόντοι
1.706
Θα επανέλθω τέλος του μήνα με ανάλυση του θέματος φλερτ στο δρόμο. Κρατάω κάποια στατιστικά στοιχεία από αρχή του μήνα (πόσες γυναίκες μόνες βλέπω, σε πόσες μιλάω, τρόπος που τρώω άκυρα) και θα παραθέσω έναν μηνιαίο απολογισμό.

Θά σού δώσω από τώρα τά δικά μου στατιστικά στοιχεία πού μπορεί νά έχεις, νά δούμε...άν θά πέσω μέσα!!
Φυσικά άτομο μου, δέν έχω τήν παραμικρή υπόνοια ότι θά τό πάρεις προσωπικά -Ωστε νά ενοχληθείς- πάντα γενικά μιλάω.

-Δέν θά γαμήσεις
-Αν υποθέσω ότι είδες 60 γκόμενες μόνες τους, μίλησες σέ 10-20
-Ο τρόπος πού τρώς τά άκυρα, είναι κατά 80-90% πάρα πολύ γρήγορα καί μέ εμφανή τά σημάδια δυσαρέσκειας,
μόνο ένα ποσοστό 10-20% στήν καλύτερη περίπτωση, θά ανταποκριθούν χωρίς κανένα ουσιαστικό αποτέλεσμα!!
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
13.581
Like
17.706
Πόντοι
3.656
-Αν υποθέσω ότι είδες 60 γκόμενες μόνες τους, μίλησες σέ 10-20
-Ο τρόπος πού τρώς τά άκυρα, είναι κατά 80-90% πάρα πολύ γρήγορα καί μέ εμφανή τά σημάδια δυσαρέσκειας,
μόνο ένα ποσοστό 10-20% στήν καλύτερη περίπτωση, θά ανταποκριθούν χωρίς κανένα ουσιαστικό αποτέλεσμα!!


Και λίγα λες.
Αν ΔΕΙΣ 60 , δύσκολο να μιλήσεις σε 10-20 . Απίθανο να ενδιαφέρονται τόσες.

80-90% θα είναι τα άκυρα ... και όχι μόνο με δυασρέσκεια ... παίζει και βρίσιμο και μπινελίκι ..... ή ειρωνία ......

Βασικά 95-98% θα έλεγα εγώ, αν δεν επιλέγεις πολύ λιγότερους στόχους.

Ανταπόκριση σε 10-20% το βρίσκω μεγάλο ποσοστό . Κουβέντα .... ίσως .... και γρήγορη απομάκρυνση ......

Γενικά , σε μία βόλτα παίζει να μην διακρίνεις ούτε έναν αξιόλογο στόχο , με πιθανότητες να γίνει κάτι.
Να παίζει δηλαδή.
 

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
4.163
Like
3.711
Πόντοι
1.706
Και λίγα λες.
Αν ΔΕΙΣ 60 , δύσκολο να μιλήσεις σε 10-20 . Απίθανο να ενδιαφέρονται τόσες.

80-90% θα είναι τα άκυρα ... και όχι μόνο με δυασρέσκεια ... παίζει και βρίσιμο και μπινελίκι ..... ή ειρωνία ......

Βασικά 95-98% θα έλεγα εγώ, αν δεν επιλέγεις πολύ λιγότερους στόχους.

Ανταπόκριση σε 10-20% το βρίσκω μεγάλο ποσοστό . Κουβέντα .... ίσως .... και γρήγορη απομάκρυνση ......

Γενικά , σε μία βόλτα παίζει να μην διακρίνεις ούτε έναν αξιόλογο στόχο , με πιθανότητες να γίνει κάτι.
Να παίζει δηλαδή.
Οταν λέω ανταπόκριση δέν εννοώ σέ καμία περίπτωση ερωτικού τύπου, θά έλεγα μία απλή συμμετοχή στήν συζήτηση!!
Ισως από ευγένεια από τοπικιστικό χαρακτήρα, ένα "Χάδι στήν πλάτη" δηλαδή. Τού Ελληνα αυτό τού φτάνει...είναι αρκετό!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom