Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 190K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (0 μέλη και 10 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 869 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,8%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,2%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 323 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 575 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 91 3,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.960

ManusMan

Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2023
Μηνύματα
318
Like
888
Πόντοι
81
απο το koronadates δεν ειναι αυτη ? μια σαλονικια στριμμενη ?
Ναι. Μου'χουν πει κι άλλες εκεί ότι δεν ενδιαφέρονται για Ελληνες και θέλουν κάναν απ'τα Εμιράτα. Κι οι περισσότερες ήταν και μπουγάτσες για κάποιο λόγο.
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.385
Like
10.922
Πόντοι
3.556
Αυτοί που στα λένε,πόσα χρόνια είναι παντρεμένοι;

Εγώ πάντως απο άτομα της ηλικίας μου δεν έχω ακούσει κανέναν να λέει τι ήθελα και παντρεύτηκα.Ούτε δείχνουν να'ναι δυστυχισμένοι.Τώρα μετά απο 20-30 χρόνια γάμου δεν ξέρω πώς θα είναι,αλλά μιλάω για τώρα
Κατα γενικη παραδοχη, μπορουμε να θεωρησουμε την απολυτη ευτυχια, ως μια κατασταση οπου καποιος πχ στα 50 του εχει μια καλη συζυγο, 2-3 παιδια, μια καλη δουλεια με καλα λεφτα, σπιτι, εξοχικο, 1-2 αυτοκινητα και λεφτα στην ακρη. Εαν μαλιστα εχει ζησει και τη ζωη του ως νεος, εχει πηδηξει, εχει ταξιδεψει, εχει παει τα μπουζουκια, τα κλαμπς του, τις συναυλιες του, κλπ τοτε θα προκειται για εναν ευτυχισμενο και γεματο ανθρωπο
Ποσοι ειναι στην παραπανω κατασταση; Πιστευω ουτε ενα 10% των αντρων.
Ας θεωρησουμε την παραπανω κατασταση ως το 100/100
Οσοι δεν εχουν καλες δουλειες, με λεφτα, και εχουν ολα τα αλλα ειναι στο 80
Οσοι δεν εχουν καλη συζυγο, τσακωνονται συνεχεια, γκρινια, παντοφλα, κλπ και εχουν ολα τα αλλα, ειναι στο 70
Οσοι δεν εχουν παιδια και εχουν ολα τα αλλα, ειναι στο 60
Οσοι δεν εχουν οικογενεια και εχουν ολα τα αλλα, ειναι στο 50
Κακα τα ψεματα, ο γαμος με μια καλη γυναικα και τα παιδια, ειναι η κορωνιδα της ευτυχιας και αυτο ψαχνουν απαντες και ειναι αυτο που θα σε παει απο το 50 στο 100, ειδικα τα παιδια
Απο την αλλη, ειναι πολλοι που δεν εχουν κανει οικογενεια, δεν εχουν δουλεια, μενουν με γονεις, δεν εχουν αυτοκινητο, λεφτα να κινηθουν, φιλους, κλπ οι περισσοτεροι κινουνται στο 20-40. Καποιους τους παιρνει εντελως απο κατω και πεφτουν στο 10, κλπ τριγυρνανε ολη μερα σα ναυαγια, μπακουρια, χωρις δουλεια, με χαρτζιλικι απο τη συνταξη της μανας, ΚΕΑ, κλπ καποιοι το χουν ριξει στα μουρλοχαπα, κλπ δεν ειναι οτι εχουν φταιξει σε κατι οι ιδιοι αποκλειστικα, ειναι η ιδια η δυναμικη της ζωης που μπορει να σε πιασει απο τα μαλλια και να σε τσακισει. Αποτυχημενα μαγαζια, αποτυχημενες σχεσεις, καριολες που σε κατεστρεψαν, εξαρτησεις, αλκοολικι, ναρκωτικα, τζογος, κλπ ταλαιπωρια με σκατοδουλειες μια ζωη, χρεη, και χιλιοι αλλοι δυο λογοι, μπορει να σε κρατανε πισω για δεκαετιες.
Συμπερασματικα, οτι και να λεμε στην κλιμακα ευτυχιας, ολα τα υπολοιπα πλην της οικογενειας θα σε πανε μεχρι το 50 ταβανι και απο το 50 μεχρι το 100, μονο ενας καλος γαμος και κυριως τα παιδια μπορουν να σου ανοιξουν "τα κλειδια" για αυτα τα επιπεδα ευτυχιας. Ειναι σαν ενα game με πιστες, που ανεβαινεις απο την μια στην αλλη.
Το προβλημα ειναι πως η καλη γυναικα δυσκολα θα βρεθει, δυσκολα θα κρατηθει και ευκολα μπορει η ιδια να σε καταστρεψει ενα πρωι επειδη "δεν ενιωθε συναισθηματικα γεματη", κλπ και να σε γκρεμισει απο το 100 στο 20 μεσα σε μια εβδομαδα.
Εχω δει περιπτωσεις διαζευγμενων που μεσα σε μια εβδομαδα μετατραπηκαν απο ενα χαρουμενο παιδι σε ενα απαρηγορητο ναυαγιο, επειδη η καριολα τους πεταξε απ το σπιτι, σχεδον απαγορευοντας του να βλεπει ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΟΥ!

Επομενως, ναι το παραμυθι ειναι ωραιο, αλλα εχει δρακους και για αυτο το θεμα γαμος εχει εξελιχθει σε ενα δυσκολο αινιγμα τη σημερον ημερα
 
Τελευταία τροποποίηση:

Aristippos

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2011
Μηνύματα
381
Like
420
Πόντοι
21
Η μόνη φορά που ένιωσα σοφότερος μετά απ αυτό το απόσταγμα σοφιας από ανθρώπους που έχουν φάει με το κουτάλι το μουνί ήταν όταν η Δαναη Μπάρκα παρέθετε συμβουλές πως θα τερματίσω το μαραθώνιο με χρόνο κάτω από 4 ώρες.
 

kachaplias

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2017
Μηνύματα
6.764
Κριτικές
1
Like
5.761
Πόντοι
2.356
τυπε αν δεις τα σχολια θα δεις οτι πολλοι γραφουν οτι η πιτσιρικαδα τη βγαζει με μαλακια , επειδη δεν τους κοιτανε οι 18χρονες νομιζουν οτι δεν γαμιουνται.δεν τους κοιτανε γιατι ειναι χορτασμενες και εχουνε απειρες επιλογες
δηλαδη τυπε εχεις πετυχει ολους τους πιτσιρικαδες στα παρκα να γαμανε απο τα 14 τους?
 

kachaplias

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2017
Μηνύματα
6.764
Κριτικές
1
Like
5.761
Πόντοι
2.356
Συμφωνώ...θέλουν το καλό παιδί και τον φλωράκο από συμφέρον, αλλά το μουνάκι τους υγραίνεται για τον ωραίο αλητάκο, τον παίδαρο που τις φτύνει κλπ...ο τύπος στο βίντεο λέει ότι θέλουν για σεξ τους beta και τους losers. Δεν νομίζω να υπάρχει γυναίκα που να καύλωνει ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ με έναν loser. Αυτούς τους θέλουν για την ασφάλεια και την σιγουριά
οι ΒΕΤΑ γαμανε μονο οταν η αλλη θελει να εκδικηθει τον αλφα!
σκεψου να απατας τον μπραντ πιτ με τον κηπουρο! δυσπεπτο (για τον μπραντ)!!
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
14.188
Like
18.280
Πόντοι
3.656
Κατα γενικη παραδοχη, μπορουμε να θεωρησουμε την απολυτη ευτυχια, ως μια κατασταση οπου καποιος πχ στα 50 του εχει μια καλη συζυγο, 2-3 παιδια, μια καλη δουλεια με καλα λεφτα, σπιτι, εξοχικο, 1-2 αυτοκινητα και λεφτα στην ακρη. Εαν μαλιστα εχει ζησει και τη ζωη του ως νεος, εχει πηδηξει, εχει ταξιδεψει, εχει παει τα μπουζουκια, τα κλαμπς του, τις συναυλιες του, κλπ τοτε θα προκειται για εναν ευτυχισμενο και γεματο ανθρωπο
Ποσοι ειναι στην παραπανω κατασταση; Πιστευω ουτε ενα 10% των αντρων.

Για μένα,απόλυτη ευτυχία είναι να έχεις πάντα ένα ωραίο μουνί (ιδανικά ξένο) να γαμιέστε,να ταξιδεύετε,να έχεις μια δουλειά που σου αρέσει και σε πληρώνει καλά (μεγάλη υπόθεση),να μην χρωστάς,να μην έχεις προβλήματα υγείας.Όπως βλέπεις,δεν βάζω μέσα το να έχεις παιδιά,γιατί θα'σαι συνεχώς με το άγχος τους,που κι αυτό είναι ψυχοφθόρο.
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.385
Like
10.922
Πόντοι
3.556
Για μένα,απόλυτη ευτυχία είναι να έχεις πάντα ένα ωραίο μουνί (ιδανικά ξένο) να γαμιέστε,να ταξιδεύετε,να έχεις μια δουλειά που σου αρέσει και σε πληρώνει καλά (μεγάλη υπόθεση),να μην χρωστάς,να μην έχεις προβλήματα υγείας.Όπως βλέπεις,δεν βάζω μέσα το να έχεις παιδιά,γιατί θα'σαι συνεχώς με το άγχος τους,που κι αυτό είναι ψυχοφθόρο.
Εχεις αυτο το "ονειρο" επειδη δεν το εχεις ζησει και το εχεις μυθοποιησει στο μυαλο σου. Αν το ζησεις για λιγο καιρο θα το απομυθοποιησεις σχετικα γρηγορα. Αν τα παιδια σου φαινονται μπελας, τοτε και η γκομενα μετα απο λιγο καιρο θα σου φαινεται. Ξερεις ποσες απαιτησεις και ποσα σπασιματα αρχιδιων μπορει να σου βγαλει μια γκομενα μεσα σε μια μερα; Δε μπορεις να φανταστεις.
Και η γκομενα ειναι μια διαρκης υποχρεωση και ευθυνη, δεν ειναι ενα παιχνιδακι που το χεις στην τσεπη και οτι ωρα σου γκαυλωσει το βγαζεις, το γαμας και το ξαναχωνεις στην τσεπη.
 

emperor13

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2018
Μηνύματα
2.791
Like
747
Πόντοι
96
Για μένα,απόλυτη ευτυχία είναι να έχεις πάντα ένα ωραίο μουνί (ιδανικά ξένο) να γαμιέστε,να ταξιδεύετε,να έχεις μια δουλειά που σου αρέσει και σε πληρώνει καλά (μεγάλη υπόθεση),να μην χρωστάς,να μην έχεις προβλήματα υγείας.Όπως βλέπεις,δεν βάζω μέσα το να έχεις παιδιά,γιατί θα'σαι συνεχώς με το άγχος τους,που κι αυτό είναι ψυχοφθόρο.
αχ βρε Δασκαλε μου:rockon::rockon::rockon:
 

Μάγος του ΟΖ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2022
Μηνύματα
645
Like
1.397
Πόντοι
206
1690836522731942.jpg


1 εικόνα = 1000 λέξεις
Παίζει να το είδα "ζωντανά" τρόπος του λέγειν σε μπουρδέλο..
 

LION-974

Μέγας
Εγγρ.
19 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.543
Κριτικές
11
Like
3.456
Πόντοι
4.615
Αυτοί που στα λένε,πόσα χρόνια είναι παντρεμένοι;

Εγώ πάντως απο άτομα της ηλικίας μου δεν έχω ακούσει κανέναν να λέει τι ήθελα και παντρεύτηκα.Ούτε δείχνουν να'ναι δυστυχισμένοι.Τώρα μετά απο 20-30 χρόνια γάμου δεν ξέρω πώς θα είναι,αλλά μιλάω για τώρα
Παρομοίως γνωρίζω παντρεμένους που δείχνουν να είναι ''καλά''. Το ''καλά'' σε ένα γάμο δε σημαίνει λουλουδάκια και συννεφάκια και έρωτες, αλλά μία συναισθηματική σταθερότητα και συμπόρευση με έναν άνθρωπο με προοπτική. Επίσης, πιθανότατα το σεξ δεν είναι η πρώτη προτεραιότητα στη σχέση τους, ίσως καλύπτονται ως προς αυτό με άλλες επιλογές.
 

The1

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.462
Κριτικές
15
Like
4.653
Πόντοι
1.446
Αυτο το νημα έχει τόση υπερ-ανάλυση που καταντάει γελειο ...

Μόλις γαμησα μια απίστευτη Colombiana ... μου έφτιαξε τη μερα
Στο καπακι πήγα για ψώνια στο Attica ...

Οι Ελλε-η-νιδες στο δρομο μου φάνηκαν σαν ξυνυσμενα τραβελια ...

Απορώ πως ασχολούνται μαζί τους τύποι με οικονομική επιφάνεια
Τόσο γκαντέμηδες είναι που τους κάθονται οι ξυνομουνες και τις παντρεύονται κιόλας ...?
 
Τελευταία τροποποίηση:

Glyfomounix

Μέγας
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.570
Like
10.043
Πόντοι
3.506
Εχεις αυτο το "ονειρο" επειδη δεν το εχεις ζησει και το εχεις μυθοποιησει στο μυαλο σου. Αν το ζησεις για λιγο καιρο θα το απομυθοποιησεις σχετικα γρηγορα. Αν τα παιδια σου φαινονται μπελας, τοτε και η γκομενα μετα απο λιγο καιρο θα σου φαινεται. Ξερεις ποσες απαιτησεις και ποσα σπασιματα αρχιδιων μπορει να σου βγαλει μια γκομενα μεσα σε μια μερα; Δε μπορεις να φανταστεις.
Και η γκομενα ειναι μια διαρκης υποχρεωση και ευθυνη, δεν ειναι ενα παιχνιδακι που το χεις στην τσεπη και οτι ωρα σου γκαυλωσει το βγαζεις, το γαμας και το ξαναχωνεις στην τσεπη.
Παρθένος και τουρίστας μέχρι μια θεία του στο κιατο έχει πάει αυτό το ναυάγιο. Μη του λες για δουλειές και γυναίκες γιατί μπορεί και να αυτοκτονήσει

Αν και νομίζω πως μάλλον αδερφή είναι και δεν το ξέρει
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
14.188
Like
18.280
Πόντοι
3.656
Εχεις αυτο το "ονειρο" επειδη δεν το εχεις ζησει και το εχεις μυθοποιησει στο μυαλο σου. Αν το ζησεις για λιγο καιρο θα το απομυθοποιησεις σχετικα γρηγορα. Αν τα παιδια σου φαινονται μπελας, τοτε και η γκομενα μετα απο λιγο καιρο θα σου φαινεται. Ξερεις ποσες απαιτησεις και ποσα σπασιματα αρχιδιων μπορει να σου βγαλει μια γκομενα μεσα σε μια μερα; Δε μπορεις να φανταστεις.
Και η γκομενα ειναι μια διαρκης υποχρεωση και ευθυνη, δεν ειναι ενα παιχνιδακι που το χεις στην τσεπη και οτι ωρα σου γκαυλωσει το βγαζεις, το γαμας και το ξαναχωνεις στην τσεπη.

Την γκόμενα αν στα πρήζει,την στέλνεις όποτε θέλεις και ψάχνεις άλλη.Τα παιδιά όμως δεν μπορείς να τα στείλεις,σε δένουν χειροπόδαρα και ουσιαστικά είσαι υπηρέτης τους.
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
14.188
Like
18.280
Πόντοι
3.656
Παρομοίως γνωρίζω παντρεμένους που δείχνουν να είναι ''καλά''. Το ''καλά'' σε ένα γάμο δε σημαίνει λουλουδάκια και συννεφάκια και έρωτες, αλλά μία συναισθηματική σταθερότητα και συμπόρευση με έναν άνθρωπο με προοπτική. Επίσης, πιθανότατα το σεξ δεν είναι η πρώτη προτεραιότητα στη σχέση τους, ίσως καλύπτονται ως προς αυτό με άλλες επιλογές.

Σίγουρα είναι καλύτερα απο όσους είναι μόνοι τους χωρίς να το θέλουν.Αυτό το πιστεύω.
 

Stefzenios41

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Μαΐ 2022
Μηνύματα
2.550
Like
6.533
Πόντοι
1.056
Κατα γενικη παραδοχη, μπορουμε να θεωρησουμε την απολυτη ευτυχια, ως μια κατασταση οπου καποιος πχ στα 50 του εχει μια καλη συζυγο, 2-3 παιδια, μια καλη δουλεια με καλα λεφτα, σπιτι, εξοχικο, 1-2 αυτοκινητα και λεφτα στην ακρη. Εαν μαλιστα εχει ζησει και τη ζωη του ως νεος, εχει πηδηξει, εχει ταξιδεψει, εχει παει τα μπουζουκια, τα κλαμπς του, τις συναυλιες του, κλπ τοτε θα προκειται για εναν ευτυχισμενο και γεματο ανθρωπο
Ποσοι ειναι στην παραπανω κατασταση; Πιστευω ουτε ενα 10% των αντρων.
Ας θεωρησουμε την παραπανω κατασταση ως το 100/100
Οσοι δεν εχουν καλες δουλειες, με λεφτα, και εχουν ολα τα αλλα ειναι στο 80
Οσοι δεν εχουν καλη συζυγο, τσακωνονται συνεχεια, γκρινια, παντοφλα, κλπ και εχουν ολα τα αλλα, ειναι στο 70
Οσοι δεν εχουν παιδια και εχουν ολα τα αλλα, ειναι στο 60
Οσοι δεν εχουν οικογενεια και εχουν ολα τα αλλα, ειναι στο 50
Κακα τα ψεματα, ο γαμος με μια καλη γυναικα και τα παιδια, ειναι η κορωνιδα της ευτυχιας και αυτο ψαχνουν απαντες και ειναι αυτο που θα σε παει απο το 50 στο 100, ειδικα τα παιδια
Απο την αλλη, ειναι πολλοι που δεν εχουν κανει οικογενεια, δεν εχουν δουλεια, μενουν με γονεις, δεν εχουν αυτοκινητο, λεφτα να κινηθουν, φιλους, κλπ οι περισσοτεροι κινουνται στο 20-40. Καποιους τους παιρνει εντελως απο κατω και πεφτουν στο 10, κλπ τριγυρνανε ολη μερα σα ναυαγια, μπακουρια, χωρις δουλεια, με χαρτζιλικι απο τη συνταξη της μανας, ΚΕΑ, κλπ καποιοι το χουν ριξει στα μουρλοχαπα, κλπ δεν ειναι οτι εχουν φταιξει σε κατι οι ιδιοι αποκλειστικα, ειναι η ιδια η δυναμικη της ζωης που μπορει να σε πιασει απο τα μαλλια και να σε τσακισει. Αποτυχημενα μαγαζια, αποτυχημενες σχεσεις, καριολες που σε κατεστρεψαν, εξαρτησεις, αλκοολικι, ναρκωτικα, τζογος, κλπ ταλαιπωρια με σκατοδουλειες μια ζωη, χρεη, και χιλιοι αλλοι δυο λογοι, μπορει να σε κρατανε πισω για δεκαετιες.
Συμπερασματικα, οτι και να λεμε στην κλιμακα ευτυχιας, ολα τα υπολοιπα πλην της οικογενειας θα σε πανε μεχρι το 50 ταβανι και απο το 50 μεχρι το 100, μονο ενας καλος γαμος και κυριως τα παιδια μπορουν να σου ανοιξουν "τα κλειδια" για αυτα τα επιπεδα ευτυχιας. Ειναι σαν ενα game με πιστες, που ανεβαινεις απο την μια στην αλλη.
Το προβλημα ειναι πως η καλη γυναικα δυσκολα θα βρεθει, δυσκολα θα κρατηθει και ευκολα μπορει η ιδια να σε καταστρεψει ενα πρωι επειδη "δεν ενιωθε συναισθηματικα γεματη", κλπ και να σε γκρεμισει απο το 100 στο 20 μεσα σε μια εβδομαδα.
Εχω δει περιπτωσεις διαζευγμενων που μεσα σε μια εβδομαδα μετατραπηκαν απο ενα χαρουμενο παιδι σε ενα απαρηγορητο ναυαγιο, επειδη η καριολα τους πεταξε απ το σπιτι, σχεδον απαγορευοντας του να βλεπει ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΟΥ!

Επομενως, ναι το παραμυθι ειναι ωραιο, αλλα εχει δρακους και για αυτο το θεμα γαμος εχει εξελιχθει σε ενα δυσκολο αινιγμα τη σημερον ημερα
Το τι κάνει ευτυχισμένο έναν άνθρωπο είναι εντελώς υποκειμενικό ζήτημα ......αυτό που περιγράφεις με την οικογένειά παιδιά σκυλιά γατιά αυτοκίνητα εξοχικά κλπ είναι το κοινωνικά επιβεβλημένο ...αν κάποιος βρίσκει ευτυχία σε αυτό τότε καλώς αλλά αν κάποιος γουστάρει την ελευθερία του να κάνει ότι γουστάρει να πηδάει ότι γουστάρει να κοιμάται όπου γουστάρει και γενικά να μην δίνει λογαριασμό σε κανέναν πέρα από τον εαυτό του τότε μάγκας κι ωραίος και αυτός ......στη σύντομη ζωή μου είδα ένα σωρό ανθρώπους που δεν ήταν για παντρειες οικογένεια ευθύνες υποχρεώσεις κλπ το έκαναν μονάχα ακολουθώντας την κοινωνική επιταγή και κατάντησαν δυστυχισμένοι....κοντολογις η ευτυχία είναι κάτι τελείως ρευστό και προσωπικό. ........
 

orgasmikos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2019
Μηνύματα
1.923
Like
1.710
Πόντοι
216
Το έχουν παραγαμήσει με αυτές τις θεωρίες....Πάρε μια λαμποργκίνι και πήγαινε σε ένα κλαμπ, και την επόμενη μέρα πάρε ένα φιατ τσικουετσεντο, και δες ποια μέρα θα γαμήσεις.

Επίσης πες στην άλλη ότι είσαι 40 χρονόν και ζεις με τους γονείς σου σε 2αρη στην κυψέλη και είσαι άνεργος (δλδ εντελώς loser), και πες σε μια αλλη ότι ζεις σε βίλα στην εκάλη. Μάντεψε πότε θα γαμήσεις....Εαν ήταν έτσι δεν θα γάμαγε ο βασάλος και ο σπαλιάρας, αλλά ο χοντρούλης που γεμίζει ράφια στον βασιλόπουλο για 700 ευρω

ΟΧΙ οι γυναίκες δεν θέλουν losers, θέλουν πετυχημένους ΑΛΛΑ ΟΧΙ κομπλεξικους που προσπαθουν να το παίξουν alpha males.

Το πρόβλημα με τους incels και τους red pillers είναι ότι οι περισσότεροι απο αυτούς είναι beta losers (αλλιως δεν θα κατέληγαν σε τέτοια communities), αλλά προσπαθούν απελπισμένα να το παίξουν alpha males, και αυτό το μυρίζονται οι γυναίκες από χιλιόμετρα. Αντίθετα υπάρχουν άντρες εκεί έξω που δεν ξέρουν καν τι ειναι το alpha και το beta, το red pill κ ολες αυτες οι μλκιες, αλλά είναι πραγματικά alphas, και αυτό τους βγαίνει αβίαστα και αυθεντικά...αυτοί είναι που γαμάνε αβέρτα, και έχω δει με τα μάτια μου τέτοιους άντρες, έχουν επιτυχία όχι μόνο με τις γυναίκες, αλλά σχεδον σε όλους τους τομείς της ζωής τους

Συμφωνώ σε ένα κομμάτι από αυτά που λες αλλά δεν είναι ακριβώς έτσι.
Δεν γαμάνε οι ωραίοι άντρες. Αυτό είναι κανόνας και μπορώ να στο επιβεβαιώσω.

Ο ωραίος σπάνια θα γαμήσει αν δεν έχει τίποτε άλλο από αυτά που ανέφερες. Αν πάρεις τον Σπαλιάρα και του αφαιρέσεις το όνομα, τη φήμη, το image, το status και όλα τα υπόλοιπα μένεις απλά σε ένα ψηλό παιδί με γλυκό πρόσωπο.

Αυτός μάγκες μου δεν γαμαει με τίποτα. Έχω δει με τα μάτια μου γυναίκες να ρίχνουν άκυρο στον πιο ωραίο γκόμενο μόνο και μόνο για να του την σπάσουν.
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
14.188
Like
18.280
Πόντοι
3.656
Συμφωνώ σε ένα κομμάτι από αυτά που λες αλλά δεν είναι ακριβώς έτσι.
Δεν γαμάνε οι ωραίοι άντρες. Αυτό είναι κανόνας και μπορώ να στο επιβεβαιώσω.

Ο ωραίος σπάνια θα γαμήσει αν δεν έχει τίποτε άλλο από αυτά που ανέφερες. Αν πάρεις τον Σπαλιάρα και του αφαιρέσεις το όνομα, τη φήμη, το image, το status και όλα τα υπόλοιπα μένεις απλά σε ένα ψηλό παιδί με γλυκό πρόσωπο.

Αυτός μάγκες μου δεν γαμαει με τίποτα. Έχω δει με τα μάτια μου γυναίκες να ρίχνουν άκυρο στον πιο ωραίο γκόμενο μόνο και μόνο για να του την σπάσουν.

Ή θα γαμάει κανα μπάζο με προξενιό,όπως συμβαίνει με όποιον δεν έχει φήμη/χρήμα
 

captain 69

Μέγας
Εγγρ.
24 Αυγ 2015
Μηνύματα
3.528
Like
11.648
Πόντοι
3.506
Παρομοίως γνωρίζω παντρεμένους που δείχνουν να είναι ''καλά''. Το ''καλά'' σε ένα γάμο δε σημαίνει λουλουδάκια και συννεφάκια και έρωτες, αλλά μία συναισθηματική σταθερότητα και συμπόρευση με έναν άνθρωπο με προοπτική. Επίσης, πιθανότατα το σεξ δεν είναι η πρώτη προτεραιότητα στη σχέση τους, ίσως καλύπτονται ως προς αυτό με άλλες επιλογές.
Αυταπατώνται φίλε μου ότι αυτοί είναι "καλά¨και από τη πλευρά τους, οι γυναίκες τους κοιμούνται τον ύπνο του δικαίου. Αυτό που εδώ και χρόνια έχω καταλάβει, είναι ότι οι γυναίκες έχουν ανάγκη από μια σταθερή συναισθηματική σχέση και ταυτόχρονα καίγονται για σεξουαλική ευχαρίστηση. Χρειάζονται έναν περιποιητικό και καθησυχαστικό σύζυγο για να τους παρέχει ασφάλεια και έναν ή περισσότερους εξωσυζυγικούς εραστές που να τις ικανοποιούν σεξουαλικά. Και είναι σπάνιο το ίδιο άτομο να τους προσφέρει συγχρόνως ασφάλεια και καλό σεξ. Στον πρώτο που θα συναντήσουν που να είναι δυνατός χαρακτήρας και να έχει την ικανότητα να επιβάλλει τη θέλησή του ώστε να μπορεί να κάμψει την αντίσταση μιας γυναίκας, θα τα δώσουν όλα. Θα αλλάξει εντελώς η συμπεριφορά τους και θα μεταμορφωθούν σε μια άλλη γυναίκα, από αυτή που οι γνωστοί σου νομίζουν ότι είναι. Θα ανέχεται να την βρίζουν και να τη μεταχειρίζονται σαν πόρνη. Κάτι που οι γνωστοί σου δεν θα μπορούσαν να κάνουν, ακόμη κι αν το ήθελαν. Με τους άλλους, το σεξ σημαίνει σκληρό γαμήσι. Ενώ με τους άντρες τους, είναι συνήθως φιλιά και χάδια μία φορά το μήνα, στη καλύτερη περίπτωση.
 

The1

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.462
Κριτικές
15
Like
4.653
Πόντοι
1.446
Έχεις απόλυτο δίκιο σε όλα...

Γαμουσα μια παντρεμένη κάθε μέρα,
Κατάφερνε να οργανώνει πάντα την μέρα της ώστε να βρίσκει δικαιολογία να είναι έξω για να έρθει να γαμηθουμε ... να βγούμε και να καλοπερασουμε

... Ο άντρας της την πηδαγε μια φορα το μήνα ... με τα χίλια ζόρια

Τελικά αν είσαι ο γαμιας της θα περνάς πολύ καλά...
αν είσαι ο αντρας της θα της μόνο θα πληρώνεις

Γιαυτό πλέον δεν πιστεύω καμία ... γαμαω ... και ... nice to meet you ...
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.322
Κριτικές
1
Like
32.266
Πόντοι
8.006
Για μένα,απόλυτη ευτυχία είναι να έχεις πάντα ένα ωραίο μουνί (ιδανικά ξένο) να γαμιέστε,να ταξιδεύετε,να έχεις μια δουλειά που σου αρέσει και σε πληρώνει καλά (μεγάλη υπόθεση),να μην χρωστάς,να μην έχεις προβλήματα υγείας.Όπως βλέπεις,δεν βάζω μέσα το να έχεις παιδιά,γιατί θα'σαι συνεχώς με το άγχος τους,που κι αυτό είναι ψυχοφθόρο.
Επειδη σε εχω μαλωσει πολλές φορες, τωρα πρεπει να το πω.
Επικό ποστ. Μπραβο. Σοβαρολογω.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom