Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 190K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 869 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,8%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,2%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 323 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 575 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 91 3,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.960

goustarwnaxunw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2019
Μηνύματα
982
Like
3.126
Πόντοι
446

Το έχουν παραγαμήσει με αυτές τις θεωρίες....Πάρε μια λαμποργκίνι και πήγαινε σε ένα κλαμπ, και την επόμενη μέρα πάρε ένα φιατ τσικουετσεντο, και δες ποια μέρα θα γαμήσεις.

Επίσης πες στην άλλη ότι είσαι 40 χρονόν και ζεις με τους γονείς σου σε 2αρη στην κυψέλη και είσαι άνεργος (δλδ εντελώς loser), και πες σε μια αλλη ότι ζεις σε βίλα στην εκάλη. Μάντεψε πότε θα γαμήσεις....Εαν ήταν έτσι δεν θα γάμαγε ο βασάλος και ο σπαλιάρας, αλλά ο χοντρούλης που γεμίζει ράφια στον βασιλόπουλο για 700 ευρω

ΟΧΙ οι γυναίκες δεν θέλουν losers, θέλουν πετυχημένους ΑΛΛΑ ΟΧΙ κομπλεξικους που προσπαθουν να το παίξουν alpha males.

Το πρόβλημα με τους incels και τους red pillers είναι ότι οι περισσότεροι απο αυτούς είναι beta losers (αλλιως δεν θα κατέληγαν σε τέτοια communities), αλλά προσπαθούν απελπισμένα να το παίξουν alpha males, και αυτό το μυρίζονται οι γυναίκες από χιλιόμετρα. Αντίθετα υπάρχουν άντρες εκεί έξω που δεν ξέρουν καν τι ειναι το alpha και το beta, το red pill κ ολες αυτες οι μλκιες, αλλά είναι πραγματικά alphas, και αυτό τους βγαίνει αβίαστα και αυθεντικά...αυτοί είναι που γαμάνε αβέρτα, και έχω δει με τα μάτια μου τέτοιους άντρες, έχουν επιτυχία όχι μόνο με τις γυναίκες, αλλά σχεδον σε όλους τους τομείς της ζωής τους
 
Τελευταία τροποποίηση:

Glyfomounix

Μέγας
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.573
Like
10.043
Πόντοι
3.506
Το έχουν παραγαμήσει με αυτές τις θεωρίες....Πάρε μια λαμποργκίνι και πήγαινε σε ένα κλαμπ, και την επόμενη μέρα πάρε ένα φιατ τσικουετσεντο, και δες ποια μέρα θα γαμήσεις.

Επίσης πες στην άλλη ότι είσαι 40 χρονόν και ζεις με τους γονείς σου σε 2αρη στην κυψέλη και είσαι άνεργος (δλδ εντελώς loser), και πες σε μια αλλη ότι ζεις σε βίλα στην εκάλη. Μάντεψε πότε θα γαμήσεις....Εαν ήταν έτσι δεν θα γάμαγε ο βασάλος και ο σπαλιάρας, αλλά ο χοντρούλης που γεμίζει ράφια στον βασιλόπουλο για 700 ευρω

ΟΧΙ οι γυναίκες δεν θέλουν losers, θέλουν πετυχημένους ΑΛΛΑ ΟΧΙ κομπλεξικους που προσπαθουν να το παίξουν alpha males.
Οι γυναίκες θέλουν ένα καλό παιδί με λεφτά που θα τον ελέγχουν.

Όταν τον βρουν θέλουν να ξεσκιστούν με τον Παναγιώτη το ναυαγοσώστη με τους κοιλιακούς που είναι άξεστος

Μετά θα θέλουν έναν παίδαρο εκατομμυριούχο που στην αρχή θα τις φτύνει αλλά μετά αυτές θα τον κατακτήσουν. Ε μόλις τον κατακτήσουν ,τον βαριούνται και θέλουν όποιον τις φτύνει

Προσωρινά ίσως ερωτευτούν πραγματικά κάποιον η ίσως τα γερασμένα τους ωάρια τους επιβάλλουν τη μονογαμία. Προσωρινά πάντα
 

goustarwnaxunw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2019
Μηνύματα
982
Like
3.126
Πόντοι
446
Οι γυναίκες θέλουν ένα καλό παιδί με λεφτά που θα τον ελέγχουν.

Όταν τον βρουν θέλουν να ξεσκιστούν με τον Παναγιώτη το ναυαγοσώστη με τους κοιλιακούς που είναι άξεστος

Μετά θα θέλουν έναν παίδαρο εκατομμυριούχο που στην αρχή θα τις φτύνει αλλά μετά αυτές θα τον κατακτήσουν. Ε μόλις τον κατακτήσουν ,τον βαριούνται και θέλουν όποιον τις φτύνει

Προσωρινά ίσως ερωτευτούν πραγματικά κάποιον η ίσως τα γερασμένα τους ωάρια τους επιβάλλουν τη μονογαμία. Προσωρινά πάντα

Συμφωνώ...θέλουν το καλό παιδί και τον φλωράκο από συμφέρον, αλλά το μουνάκι τους υγραίνεται για τον ωραίο αλητάκο, τον παίδαρο που τις φτύνει κλπ...ο τύπος στο βίντεο λέει ότι θέλουν για σεξ τους beta και τους losers. Δεν νομίζω να υπάρχει γυναίκα που να καύλωνει ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ με έναν loser. Αυτούς τους θέλουν για την ασφάλεια και την σιγουριά
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.805
Like
8.032
Πόντοι
2.356
Καλά,μπορεί και να είναι ευτυχισμένος.Όσοι κάνουν οικογένεια είναι δυστυχισμένοι για σένα;
Με το μπορεί δεν γίνεται τίποτα. Όλοι όσοι ξέρω λένε το ίδιο. "Καλύτερα να έχεις μια να γυρνάς μέχρι να βρεις την επόμενη. Τι ήθελα και παντρεύτηκα" και κάτι τέτοια. Ίσως παλιότερα να ήταν αλλιώς. Δεν το γνωρίζω.
Το τώρα μετράει όμως.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Stef68

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.805
Like
8.032
Πόντοι
2.356
Το έχουν παραγαμήσει με αυτές τις θεωρίες....Πάρε μια λαμποργκίνι και πήγαινε σε ένα κλαμπ, και την επόμενη μέρα πάρε ένα φιατ τσικουετσεντο, και δες ποια μέρα θα γαμήσεις.

Επίσης πες στην άλλη ότι είσαι 40 χρονόν και ζεις με τους γονείς σου σε 2αρη στην κυψέλη και είσαι άνεργος (δλδ εντελώς loser), και πες σε μια αλλη ότι ζεις σε βίλα στην εκάλη. Μάντεψε πότε θα γαμήσεις....Εαν ήταν έτσι δεν θα γάμαγε ο βασάλος και ο σπαλιάρας, αλλά ο χοντρούλης που γεμίζει ράφια στον βασιλόπουλο για 700 ευρω

ΟΧΙ οι γυναίκες δεν θέλουν losers, θέλουν πετυχημένους ΑΛΛΑ ΟΧΙ κομπλεξικους που προσπαθουν να το παίξουν alpha males.

Το πρόβλημα με τους incels και τους red pillers είναι ότι οι περισσότεροι απο αυτούς είναι beta losers (αλλιως δεν θα κατέληγαν σε τέτοια communities), αλλά προσπαθούν απελπισμένα να το παίξουν alpha males, και αυτό το μυρίζονται οι γυναίκες από χιλιόμετρα. Αντίθετα υπάρχουν άντρες εκεί έξω που δεν ξέρουν καν τι ειναι το alpha και το beta, το red pill κ ολες αυτες οι μλκιες, αλλά είναι πραγματικά alphas, και αυτό τους βγαίνει αβίαστα και αυθεντικά...αυτοί είναι που γαμάνε αβέρτα, και έχω δει με τα μάτια μου τέτοιους άντρες, έχουν επιτυχία όχι μόνο με τις γυναίκες, αλλά σχεδον σε όλους τους τομείς της ζωής τους
Αυτοί που γαμάνε είναι αυτοί που ρίχνονται. Αυτός είναι
ο νούμερο ένα λόγος. Επανερχόμαστε στα ίδια δηλαδη. Στα υπόλοιπα συμφωνώ κι εγώ με εξαίρεση τους λουζερς. Οι γυναίκες δεν θέλουν πετυχημένους διότι θα τις κλασουν με μαθηματική ακρίβεια. Θέλουν ασφάλεια. Δηλαδή όσους μπορούν να ελέγξουν. Αν ήθελαν πετυχημένους και τυπαρους θα ήταν όλα ρόδινα. Αντίθετα γίνεται της πουτάνας καθημερινά. Πώς λοιπόν αφού θελουν πετυχημένους έγιναν όλα σκατά; Για αυτό και θέλουν να δέσουν τον γάιδαρο τους δηλαδή να παντρευτούν. Μετά έχουν το πάνω χέρι κυρίως αν υπάρχουν παιδιά.
 

goustarwnaxunw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2019
Μηνύματα
982
Like
3.126
Πόντοι
446
Αυτοί που γαμάνε είναι αυτοί που ρίχνονται. Αυτός είναι
ο νούμερο ένα λόγος. Επανερχόμαστε στα ίδια δηλαδη. Στα υπόλοιπα συμφωνώ κι εγώ με εξαίρεση τους λουζερς. Οι γυναίκες δεν θέλουν πετυχημένους διότι θα τις κλασουν με μαθηματική ακρίβεια. Θέλουν ασφάλεια. Δηλαδή όσους μπορούν να ελέγξουν. Αν ήθελαν πετυχημένους και τυπαρους θα ήταν όλα ρόδινα. Αντίθετα γίνεται της πουτάνας καθημερινά.
Για αυτό και θέλουν να δέσουν τον γάιδαρο τους δηλαδή να παντρευτούν. Μετά έχουν το πάνω χέρι κυρίως αν υπάρχουν παιδιά.

Τους losers που τους ελέγχουν εύκολα, ξεκινάνε και τους θέλουν σε ηλικίες απο 30 μέχρι 37-38 που θέλουν να δημιουργήσουν οικογενια και να δέσουν τον γαίδαρό τους....πιο πριν, ειδικά από 18 μέχρι 30 μια χαρά θέλουν να γαμηθούν με τον αλητάκο, τον μηχανόβιο κλπ
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
14.188
Like
18.280
Πόντοι
3.656
Με το μπορεί δεν γίνεται τίποτα. Όλοι όσοι ξέρω λένε το ίδιο. "Καλύτερα να έχεις μια να γυρνάς μέχρι να βρεις την επόμενη. Τι ήθελα και παντρεύτηκα" και κάτι τέτοια. Ίσως παλιότερα να ήταν αλλιώς. Δεν το γνωρίζω.
Το τώρα μετράει όμως.

Αυτοί που στα λένε,πόσα χρόνια είναι παντρεμένοι;

Εγώ πάντως απο άτομα της ηλικίας μου δεν έχω ακούσει κανέναν να λέει τι ήθελα και παντρεύτηκα.Ούτε δείχνουν να'ναι δυστυχισμένοι.Τώρα μετά απο 20-30 χρόνια γάμου δεν ξέρω πώς θα είναι,αλλά μιλάω για τώρα
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.805
Like
8.032
Πόντοι
2.356
Τους losers που τους ελέγχουν εύκολα, ξεκινάνε και τους θέλουν σε ηλικίες απο 30 μέχρι 37-38 που θέλουν να δημιουργήσουν οικογενια και να δέσουν τον γαίδαρό τους....πιο πριν, ειδικά από 18 μέχρι 30 μια χαρά θέλουν να γαμηθούν με τον αλητάκο, τον μηχανόβιο κλπ
Ακριβώς έτσι. Μόλις περάσει η μπογιά τους και πέσουν οι προδιαγραφές απαιτήσεων αναζητούν έναν σιτιστη/παροχέα. Τι καλύτερο από ένα μαλθακό τύπο που ελέγχεται εύκολα και τον ελέγχουν; Μέχρι τότε πηδιουνται αβέρτα. Εδώ μπαίνει σφήνα ξανά το ατρανταχτο επιχείρημα.
Αν ήθελαν οικογένεια, γιατί δεν την έκαναν ας πούμε νωρίς; Διότι δεν τις νοιάζει
η οικογένεια η τα παιδιά. Όλα είναι πρόσχημα. Θέλουν ντάντεμα λέμε και η οικογένεια με τα παιδιά είναι
η κάλυψη. Ας γίνει συνείδηση.
 

goustarwnaxunw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2019
Μηνύματα
982
Like
3.126
Πόντοι
446
Ακριβώς έτσι. Μόλις περάσει η μπογιά τους και πέσουν οι προδιαγραφές απαιτήσεων αναζητούν έναν σιτιστη/παροχέα. Τι καλύτερο από ένα μαλθακό τύπο που ελέγχεται εύκολα και τον ελέγχουν; Μέχρι τότε πηδιουνται αβέρτα. Εδώ μπαίνει σφήνα ξανά το ατρανταχτο επιχείρημα.
Αν ήθελαν οικογένεια, γιατί δεν την έκαναν ας πούμε νωρίς; Διότι δεν τις νοιάζει
η οικογένεια η τα παιδιά. Όλα είναι πρόσχημα. Θέλουν ντάντεμα λέμε και η οικογένεια με τα παιδιά είναι
η κάλυψη. Ας γίνει συνείδηση.
1690836522731942.jpg


1 εικόνα = 1000 λέξεις
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.805
Like
8.032
Πόντοι
2.356
Αυτοί που στα λένε,πόσα χρόνια είναι παντρεμένοι;

Εγώ πάντως απο άτομα της ηλικίας μου δεν έχω ακούσει κανέναν να λέει τι ήθελα και παντρεύτηκα.Ούτε δείχνουν να'ναι δυστυχισμένοι.Τώρα μετά απο 20-30 χρόνια γάμου δεν ξέρω πώς θα είναι,αλλά μιλάω για τώρα
Ισχυρή γνώμη κι άποψη θα έχει κάποιος που αν ερωτηθεί θα έχει χρόνια γάμου στην πλάτη. Δεν θα σε πάω στα 30 χρόνια αλλά στα πολύ λίγα. Σίγουρα δεν θα ρωτήσω έναν που παντρεύτηκε πριν μηνός Και δυστυχώς στους παραπάνω,οι απαντήσεις είναι πολύ αρνητικές. Οι μόνοι ευτυχισμένοι που πιθανολογω να είναι σχετικά ευτυχισμένοι είναι αυτοί που ήθελαν παρηγορια στην μοναξιά
η δεν ήξεραν να βράσουν ούτε μακαρόνια. :2funny: Από όλους τους υπόλοιπους ποιος γαμάει μόνο την γυναίκα του η ποιος έχει ποιοτική ζωή με χαρές; Ποιοι; Οι εξαιρέσεις των εξαιρέσεων;
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.805
Like
8.032
Πόντοι
2.356
Προ διμήνου τσακώθηκα με γνωστό μου επειδή ακουστε
τι είπε. Ρε μαλάκα εμένα με ρωτάς πώς περνάω που έχω γαμηθεί να κρατάω το σπίτι; Εσύ την σκαπουλαρεις επειδή ξέρεις και σε νοιάζει μόνο να συζείς. Εγώ δεν πάει άλλο. Πρέπει να βρω μια να παντρευτώ. Ακούστε μυαλά ανθρώπου.
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.805
Like
8.032
Πόντοι
2.356
Αυτός ο άνθρωπος βρήκε μια πατσαβούρα που τον έχει ψήσει ζωντανό, τον έχει καταγδυσει οικονομικά και θέλει λέει να την διεκδικήσει επειδή πιστεύει ότι τον έριξαν στο ζυγι οι φίλες της. Αναλυτικοτερα, μαζεύτηκαν
οι πουτάνες φίλες της κι επαινούσαν έναν άλλον ώστε να τσιμπήσει ο μαλάκας. Κι αυτός τσίμπησε. Τον βλέπω κι αυτόν να τρώει προκάτ φαγητό μπάρμπα Στάθη και να δουλεύει 3 δουλειές για να πηγαίνει στην νυχού και στα σπα το βρωμομουνο. :2funny:
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
14.188
Like
18.280
Πόντοι
3.656
Συμφωνώ...θέλουν το καλό παιδί και τον φλωράκο από συμφέρον, αλλά το μουνάκι τους υγραίνεται για τον ωραίο αλητάκο, τον παίδαρο που τις φτύνει κλπ...ο τύπος στο βίντεο λέει ότι θέλουν για σεξ τους beta και τους losers. Δεν νομίζω να υπάρχει γυναίκα που να καύλωνει ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ με έναν loser. Αυτούς τους θέλουν για την ασφάλεια και την σιγουριά

Μαλακίες λέει ο τύπος στο βίντεο.Ακου θέλουν losers... :jerking:

Το ότι ψάχνουν beta για γάμο-ασφάλεια,αυτό εννοείται.Αλλά μαζί τους δεν θα καυλώσουν ΠΟΤΕ
 

goustarwnaxunw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2019
Μηνύματα
982
Like
3.126
Πόντοι
446
Μαλακίες λέει ο τύπος στο βίντεο.Ακου θέλουν losers... :jerking:

Το ότι ψάχνουν beta για γάμο-ασφάλεια,αυτό εννοείται.Αλλά μαζί τους δεν θα καυλώσουν ΠΟΤΕ

ακριβως...αυτος ο πυρφορος στο βιντεο λεει οτι θελουν τους losers για σεξ :tooth::tooth:
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.805
Like
8.032
Πόντοι
2.356
Τώρα θα γελάσετε αλλά υπάρχει ένα φαγητό που ενώ είναι εύκολο της πλακας, καμία σημερινή γυναίκα δεν ξέρει να μαγειρέψει όπως πρέπει. Μπάμιες με κοτόπουλο. Είτε θα βγάλουν τις μπάμιες σαν πουρέ σκατά, είτε θα γίνει μπουρδέλο το κοτόπουλο. Χωριά που δεν θα βάλει καμία μέσα λίγο ξύδι ώστε να απογειωθεί 4 φορές
η σάλτσα την οποία σάλτσα θα κάνουν λίμνη επειδή το παρατάνε και φεύγουν για να δουν τηλεόραση πρωιναδικα. Αν δεν μπορεί να κάνει ούτε αυτό μιας που ήδη δεν θα σιδερωνει αλλά θα παίζει με το μεσεντζερ και θα θέλει όλο βόλτα μέχρι να γκαστρωθει για να αράξει
τι να την κάνουμε; Ποιος ο λόγος να την φορτωθούμε;
τι έχει να μας προσφέρει στην ροή του χρόνου; :2funny: μόνο για γαμήσι είναι μέχρι να φάει αραουτ!
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.805
Like
8.032
Πόντοι
2.356
Μαλακίες λέει ο τύπος στο βίντεο.Ακου θέλουν losers... :jerking:

Το ότι ψάχνουν beta για γάμο-ασφάλεια,αυτό εννοείται.Αλλά μαζί τους δεν θα καυλώσουν ΠΟΤΕ
Μα δεν τους θέλουν για να καυλώνουν. Για χορηγία τους θέλουν κι ασφάλεια. Θα καυλώνουν με άλλους. Με αυτούς θα γαμιούνται μέχρι να τους πετάξουν για τον επόμενο. Λέει κι αυτό στο βίντεο. Σωστα τα λέει. Δεν θέλουν ανώτερους αλλά κατώτερους για να τους ελέγχουν. Αυτό είναι το νόημα.
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
14.188
Like
18.280
Πόντοι
3.656
Μα δεν τους θέλουν για να καυλώνουν. Για χορηγία τους θέλουν κι ασφάλεια. Θα καυλώνουν με άλλους. Με αυτούς θα γαμιούνται μέχρι να τους πετάξουν για τον επόμενο. Λέει κι αυτό στο βίντεο. Σωστα τα λέει. Δεν θέλουν ανώτερους αλλά κατώτερους για να τους ελέγχουν. Αυτό είναι το νόημα.

Αυτός λέει ότι τους θέλουν και για σεξ.
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.805
Like
8.032
Πόντοι
2.356
Αυτός λέει ότι τους θέλουν και για σεξ.
Σαφώς θα κάνουν και σεξ. Πώς αλλιώς θα τους ελέγξουν; Με την δύναμη του ανύπαρκτου μυαλού τους που η ευφυεστερη στιγμή είναι το ψέμα; :2funny: με το σεξ σε ελέγχουν. Ένας φτασμένος με περηφάνεια δύσκολα τουμπαρεται. Ως πότε θα τον πρεσσαρει η γκόμενα; Αντίθετα ενας μαλθακός λουζερακος που δεν ξέρει αν η σχισμη του μουνιού είναι οριζοντια η κάθετη, είναι ότι πρέπει. Θα είναι πειθήνιο όργανο χωρίς απαιτήσεις, εργατικός σεξοσκαπανεας που θα τα ακουμπάει κιόλας ενώ παράλληλα θα τον κάνουν άλογο.
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.805
Like
8.032
Πόντοι
2.356
Πάω να την πέσω. Θυμάμαι τον εαυτό μου που πιο νέος (όλοι έτσι κάναμε) πάλευα σαν αγρίμι για να χυσουν τα μουνιά πολλές φορές και χαιρομουν.
Ποιος ο λόγος; Δούναι και λαβείν είναι όλα. Με φροντίζεις σε φροντίζω αλλιώς τραβά γαμησου και θα τρως και δούλεμα. Αν θέλουν ποιότητα, θα δίνουν ποιότητα αλλιώς πάμε για την επόμενη. :sleeping:
 

ananias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2006
Μηνύματα
1.940
Κριτικές
3
Like
1.671
Πόντοι
216
Αυτοί που γαμάνε είναι αυτοί που ρίχνονται. Αυτός είναι
ο νούμερο ένα λόγος. Επανερχόμαστε στα ίδια δηλαδη. Στα υπόλοιπα συμφωνώ κι εγώ με εξαίρεση τους λουζερς. Οι γυναίκες δεν θέλουν πετυχημένους διότι θα τις κλασουν με μαθηματική ακρίβεια. Θέλουν ασφάλεια. Δηλαδή όσους μπορούν να ελέγξουν. Αν ήθελαν πετυχημένους και τυπαρους θα ήταν όλα ρόδινα. Αντίθετα γίνεται της πουτάνας καθημερινά. Πώς λοιπόν αφού θελουν πετυχημένους έγιναν όλα σκατά; Για αυτό και θέλουν να δέσουν τον γάιδαρο τους δηλαδή να παντρευτούν. Μετά έχουν το πάνω χέρι κυρίως αν υπάρχουν παιδιά.
Έτσι ακριβώς-πολύ δυστυχώς δηλαδή, αυτό βλέπω κι εγώ!

Οι περισσότερες, τρέμουν τους πιο επιτυχημένους άνδρες, που έχουν προσωπικότητα κλπ. Εννοείται πως τους γουστάρουν φουλ, αλλά δεν θα καίγονται να τους κάτσουν από μια ηλικία και μετά!
Κι αυτό γιατί ο εντελώς ανεξάρτητος άνδρας που δεν το χει σε τίποτα να σηκωθεί να φύγει ανά πάσα στιγμή, δεν προσφέρει την ψευαίσθηση της ασφάλειας που γυρεύουν.
Δε πα να σαι ο Μπραντ Πιτ ο ίδιος, να χεις λαμποργκίνι και ρίβα σκάφη και δεν ξέρω γω τι άλλες παπαριές, η άλλη θα καταλάβει πως δεν θα ασχοληθείς πολύ μαζί της κι ούτε θα την παρακαλέσεις στην πρώτη στραβή. Δεν θα κοιμάται ήσυχη πλάι σου εφόσον δεν έχει τον έλεγχο!

Η μέση μικροαστή ελληνίδα θέλει να δει ένα περιβάλλον με το οποίο μπορεί να ταυτιστεί, και να 'αναλάβει δράση' -κοινώς, να αναλάβει τη διαδοχή απο τη μάνα του υποψήφιου μαλάκα, με την προοπτική να κρατήσει τα ηνία.
Θέλει να δει σεμεδάκι, φωτογραφίες απτον στρατό, δοσολόγιο για τογιότα, πεθερά να φτιάχνει κεφτέδες στο τηγάνι και ν ανταλλάζουν συνταγές. Μην απορείτε πως διαιωνίζεται η μιζέρια σ αυτή τη χώρα.......
Κι άπαξ και δέσει τον γάιδαρο της, μετά αναλαμβάνει κάνας personal trainer κλπ. όσο ο μαλακάκος τρώει τους κεφτέσες του...

Έχει τύχει να δω όμορφες και φαινομενικά 'κυριλλέ' τύπισσες 30-35 να παντρεύονται χοντρούς, κακομοίρηδες, μπούληδες κλπ. Μιλάμε για γυναίκες που είχαν ωραίους γκόμενους και τους άλλαζαν σαν τα πουκάμισα!

Γι αυτό εν τέλει, ίσως ο καλύτερος τρόπος να αποφύγεις τις σκάρτες αποτυχημένες γυναίκες, είναι να καταφέρεις να είσαι επιτυχημένος!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom