Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 190K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 869 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,8%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,2%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 323 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 575 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 91 3,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.960

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.805
Like
8.032
Πόντοι
2.356
περασα σημερα απο ενα παρκο , 15 χρονη στο παγκακι ορθια και απο πισω συνομήλικος την γαμουσε στα ορθια , με ειδανε αλλα στον πουτσο τους , ειχα το κινητο στο χερι και σαν εκπαιδευμενο μελος του bou τραβηξα φωτο , κριμα που δε μπορω να την ανεβασω, ειναι που η πιτσιρικαδα δε γαμαει, γαμουσατε και εσεις 15χρονες σε δημοσιο χωρο στα νιατα σας ? εσας ρωταω που ειστε 40 και ανω.

εχω και αλλη φωτο με μια πιτσιρικα 13-14 ετων που φορουσε κορμακι σαν αυτο της παπαριζουμε με τους σταβεντο στα mad awards o νεαρος ειχε το χερι του μεσα απο την φορμα στον κωλο της και το τραβηξε μονο οταν ειχα φτασει 2-3 μετρα πισω τους .,,,,δε γαμαει η πιτσιρικαδα τυποι
2222.jpg
Ψευδές το ότι η πιτσιρικαρία δεν γαμάει. Ποιος το είπε αυτό; Όπως ψευδές είναι ότι δεν γαμιέται ο κόσμος. Όλοι κι όλες γαμάνε και γαμιούνται γύρω μας λίγο πολύ ανάλογα την ροπή που έχει και τι βρίσκει. Κάθε γενιά γαμιέται και πιο νωρίς. Προσωπικά πάνω από τα 40 δεν μου έχει τύχει να γαμήσω νωρίς αλλά κάπου στα 18-19 πρώτη φορά και πήγαινα με γκόμενες τέτοιων ηλικιών.
Στο σχολείο κοιμόντουσαν όρθιες τότε κι οι πιο παλιές ήταν ακόμα πιο μαζεμένες.
Κι εμείς πιο μαζεμένοι ήμασταν. Τώρα η νεολαία γαμαει και γαμιέται με ότι κάτσει. Της πουτάνας γίνεται. :2funny: Το πρόβλημα όμως δεν είναι αυτό αλλά το μουνοδουλίκι
κι ο γυναικοκεντρισμός.
 

iakovos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
23.092
Κριτικές
9
Like
13.667
Πόντοι
2.606
Ψευδές το ότι η πιτσιρικαρία δεν γαμάει. Ποιος το είπε αυτό; Όπως ψευδές είναι ότι δεν γαμιέται ο κόσμος. Όλοι κι όλες γαμάνε και γαμιούνται γύρω μας λίγο πολύ ανάλογα την ροπή που έχει και τι βρίσκει. Κάθε γενιά γαμιέται και πιο νωρίς. Προσωπικά πάνω από τα 40 δεν μου έχει τύχει να γαμήσω νωρίς αλλά κάπου στα 18-19 πρώτη φορά και πήγαινα με γκόμενες τέτοιων ηλικιών.
Στο σχολείο κοιμόντουσαν όρθιες τότε κι οι πιο παλιές ήταν ακόμα πιο μαζεμένες.
Κι εμείς πιο μαζεμένοι ήμασταν. Τώρα η νεολαία γαμαει και γαμιέται με ότι κάτσει. Της πουτάνας γίνεται. :2funny: Το πρόβλημα όμως δεν είναι αυτό αλλά το μουνοδουλίκι
κι ο γυναικοκεντρισμός.
τυπε αν δεις τα σχολια θα δεις οτι πολλοι γραφουν οτι η πιτσιρικαδα τη βγαζει με μαλακια , επειδη δεν τους κοιτανε οι 18χρονες νομιζουν οτι δεν γαμιουνται.δεν τους κοιτανε γιατι ειναι χορτασμενες και εχουνε απειρες επιλογες
 
Τελευταία τροποποίηση:

ALX4

Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2014
Μηνύματα
263
Like
735
Πόντοι
81
η κατασταση τα τελευταια 3 χρονια εχει ξεφυγει, πλεον οι πιο πολλες ωραιες γκομενες εχουν κατι πατσαβουριδες, κοντους, αγυμναστους,φλωρακους μονο και μονο επειδη τους εχει σαν κατοικιδιο η αλλη, θα τους φανε οτι λεφτα βγαζουν, και ο αλλος θα πρεπει να συμφωνει σε οτι μαλακια θα του λεει η αλλη

εγω ξερω εναν απο το γυμναστηριο, ο τυπος ειναι μοντελο, πανεμορφος, 1.90 με τελειο γυμνασμενο σωμα ,24 χρονων, και τον ειδα εξω τις προαλλες με μια γκομενα κοντη, χοντρη, ασχημουλα και θα ητανε αυτη κοντα στα 30. αντι να εχει βρει ο τυπος κανα σουπερ μοντελ, βρηκε την μπαζολιτσα που ειναι και μεγαλυτερη του
εννοειται οτι μεσα στο γυμναστηριο δεν του την εχει πεσει καμια , ουτε μικρη ουτε μεγαλη, απαρατηρητος περναει
καλα αυτα μονο στην ελλαδα γινονται, να εισαι μοντελο και να μην σου την πεφτει καμια ,απο μονο του αυτο δεν αρκει , θα πρεπει να εχεις και καποιο προσθετο προσον οπως λεφτα ή να εισαι διασημος
Τυπε σε οτι γραφεις πετας και ενα κοντη-κοντος...μπας και στην εχει κανει κανενας ''κοντος'' και εχεις απωθημενα?!
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
14.188
Like
18.280
Πόντοι
3.656
Ψευδές το ότι η πιτσιρικαρία δεν γαμάει. Ποιος το είπε αυτό; Όπως ψευδές είναι ότι δεν γαμιέται ο κόσμος. Όλοι κι όλες γαμάνε και γαμιούνται γύρω μας λίγο πολύ ανάλογα την ροπή που έχει και τι βρίσκει. Κάθε γενιά γαμιέται και πιο νωρίς. Προσωπικά πάνω από τα 40 δεν μου έχει τύχει να γαμήσω νωρίς αλλά κάπου στα 18-19 πρώτη φορά και πήγαινα με γκόμενες τέτοιων ηλικιών.
Στο σχολείο κοιμόντουσαν όρθιες τότε κι οι πιο παλιές ήταν ακόμα πιο μαζεμένες.
Κι εμείς πιο μαζεμένοι ήμασταν. Τώρα η νεολαία γαμαει και γαμιέται με ότι κάτσει. Της πουτάνας γίνεται. :2funny: Το πρόβλημα όμως δεν είναι αυτό αλλά το μουνοδουλίκι
κι ο γυναικοκεντρισμός.

Μόνο η πιτσιρικαρία γαμάει κι αυτό γιατί οι πιτσιρίκες πλέον το έχουν ντροπή να είναι παρθένες.Και φυσικά η μεγάλη αλλαγή σε σχέση με παλιά,το ότι τώρα θέλουν μόνο συνομήλικους.Ενώ τότε ψάχναν...εξωσχολικούς.
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
14.188
Like
18.280
Πόντοι
3.656
Σιγά μην του την έπεσε αυτή....τι την πέρασες ,καμμία απελπισμένη;

Δεν είπα ότι είναι απελπισμένη,αλλά όταν δουν κάποιον που τους αρέσει πολύ,κάνουν κι αυτές πέσιμο.Και συνήθως τον έχουν,αν τον πετύχουν μόνο
 

diogenis_c

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.872
Like
2.273
Πόντοι
456
Για να μιλήσω βάσει εμπειρίας ναι παίζει να του μείνει πίστη για μερικά χρόνια μέχρι να μεγαλώσουν λίγο τα παιδιά και να τα πάρει και να φύγει ζητώντας και διατροφή.
Σπάνιο να χωρίσει ένα τέτοιο ζευγάρι γιατί η γυναίκα θα κάνει απλώς ότι της κατέβει σαν να μην υπάρχει ο φλώρος. Ο φλώρος έχει συνηθίσει να τα καταπίνει όλα. Αν του έχει μείνει λίγος εγωισμός και πάει να αντιδράσει όταν ξενοπηδιέται η γυναίκα του, σκέφτεται ότι θα χάσει τα παιδιά και το βουλώνει.

Επιμένω όμως στο ερώτημα του αν γαμάει ο φλώρος. Άντε καμια παρθένα, άβγαλτη, μπαζάκι αν γαμάει, ως εκεί. Η γυναίκα με την εμπειρία των 200 χιλιομέτρων που έχει τον φλώρο για χαλάκι, για πιρφόρο που λέτε εδώ μέσα, καυλώνει με το φλώρο; Χύνει με το φλώρο; Τον βλέπει ως άντρα;
 

diogenis_c

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.872
Like
2.273
Πόντοι
456

Τι λέγαμε; μόλις έσκασε ιστορία πιρφόρου-φιλεναδίτσου που κυκλοφοράει ραντεβού με γκόμενα εμφανισιακά καλύτερη από αυτόν ΑΛΛΑ δεν τη γαμάει ποτέ.
 

orgasmikos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2019
Μηνύματα
1.923
Like
1.710
Πόντοι
216
Σπάνιο να χωρίσει ένα τέτοιο ζευγάρι γιατί η γυναίκα θα κάνει απλώς ότι της κατέβει σαν να μην υπάρχει ο φλώρος. Ο φλώρος έχει συνηθίσει να τα καταπίνει όλα. Αν του έχει μείνει λίγος εγωισμός και πάει να αντιδράσει όταν ξενοπηδιέται η γυναίκα του, σκέφτεται ότι θα χάσει τα παιδιά και το βουλώνει.

Επιμένω όμως στο ερώτημα του αν γαμάει ο φλώρος. Άντε καμια παρθένα, άβγαλτη, μπαζάκι αν γαμάει, ως εκεί. Η γυναίκα με την εμπειρία των 200 χιλιομέτρων που έχει τον φλώρο για χαλάκι, για πιρφόρο που λέτε εδώ μέσα, καυλώνει με το φλώρο; Χύνει με το φλώρο; Τον βλέπει ως άντρα;

Πριν μερικά χρόνια υπήρχε ένα site που είχε διάφορες πουτανίτσες και έδειχνε τι έκαναν μου τους γκόμενους τους.
Νομίζω το έλεγαν mex ή κάπως έτσι. Ουσιαστικά αυτό μάγκες λειτουργούσε σαν βιογραφικό για τα καριολάκια.
Βοηθούσε ακριβώς σε αυτό που λες @diogenis_c .
Αν η άλλη είχε χορτάσει κρέας ήταν πολύ πιθανό να τη βρεις εκεί.
Ήταν μια μικρή προσπάθεια να προστατέψει ο ένας τον άλλον αλλά φυσικά το ρίξανε άμεσα και υπήρξαν και νομικές παρεμβάσεις για προσωπικά δεδομένα, δημόσιο ξεφτιλίκι κτλ.

Κάνω λοιπόν μια ερώτηση. Εγώ που είμαι ταρίφας, ο τύπος που έχει το ταξί με γάμησε στο ψάξιμο πριν με προσλάβει, για τροχαία, ποινικά μητρώα, άδειες, τα πάντα.
Υπερβολικός αλλά για τον εαυτό του έκανε το σωστό.
Προσοχή! Όλα αυτά για να οδηγάω ενώ αυτός ασχολείται με άλλα πράγματα. Δεν τον βλέπω σχεδόν καθόλου.
Με ξέσκισε λοιπόν για να δει ποιος θα είναι στο μαγαζί του ουσιαστικά.
Πας λοιπόν να ψάξεις ποια γυναίκα θα βάλεις στο κρεβάτι σου, στο σπίτι σου ή έστω που θα βάλεις το καβλί σου ρε αδερφέ και γίνεται τέτοιος πόλεμος σε βάρος σου που αν τα πεις αυτά ως ο Α. την επόμενη μέρα δεν θα έχεις ζωή. Θα σε εξαφανίσουν όπως μπορούν και θα φάνε το κουφάρι σου για παραδειγματισμό.

Εδώ τι λες; Τι μπορείς να κάνεις;
 
Εγγρ.
24 Νοε 2021
Μηνύματα
2.381
Like
3.708
Πόντοι
456
Πριν μερικά χρόνια υπήρχε ένα site που είχε διάφορες πουτανίτσες και έδειχνε τι έκαναν μου τους γκόμενους τους.
Νομίζω το έλεγαν mex ή κάπως έτσι. Ουσιαστικά αυτό μάγκες λειτουργούσε σαν βιογραφικό για τα καριολάκια.
Βοηθούσε ακριβώς σε αυτό που λες @diogenis_c .
Αν η άλλη είχε χορτάσει κρέας ήταν πολύ πιθανό να τη βρεις εκεί.
Ήταν μια μικρή προσπάθεια να προστατέψει ο ένας τον άλλον αλλά φυσικά το ρίξανε άμεσα και υπήρξαν και νομικές παρεμβάσεις για προσωπικά δεδομένα, δημόσιο ξεφτιλίκι κτλ.

Κάνω λοιπόν μια ερώτηση. Εγώ που είμαι ταρίφας, ο τύπος που έχει το ταξί με γάμησε στο ψάξιμο πριν με προσλάβει, για τροχαία, ποινικά μητρώα, άδειες, τα πάντα.
Υπερβολικός αλλά για τον εαυτό του έκανε το σωστό.
Προσοχή! Όλα αυτά για να οδηγάω ενώ αυτός ασχολείται με άλλα πράγματα. Δεν τον βλέπω σχεδόν καθόλου.
Με ξέσκισε λοιπόν για να δει ποιος θα είναι στο μαγαζί του ουσιαστικά.
Πας λοιπόν να ψάξεις ποια γυναίκα θα βάλεις στο κρεβάτι σου, στο σπίτι σου ή έστω που θα βάλεις το καβλί σου ρε αδερφέ και γίνεται τέτοιος πόλεμος σε βάρος σου που αν τα πεις αυτά ως ο Α. την επόμενη μέρα δεν θα έχεις ζωή. Θα σε εξαφανίσουν όπως μπορούν και θα φάνε το κουφάρι σου για παραδειγματισμό.

Εδώ τι λες; Τι μπορείς να κάνεις;
ελληνικο σαιτ ήταν ή ξενο;
 

diogenis_c

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.872
Like
2.273
Πόντοι
456
Εδώ τι λες; Τι μπορείς να κάνεις;
Παλιότερα που έπρεπε να την παντρευτείς με το καλημέρα ρώταγες τις κουτσομπόλες ή στο καφενείο και μάθαινες τι γυναίκα είναι. Τώρα μπορείς να τη δοκιμάσεις για μερικά χρόνια προτού την παντρευτείς, θα καταλάβεις εσύ τι τύπος είναι. Σαν να λέμε σε προσλαμβάνει το αφεντικό για 1 χρόνο με δυνατότητα επέκτασης συμβολαίου σε αορίστου χρόνου. Παλιότερα δεν γινόταν αυτό, ήθελε συμβόλαιο αορίστου χρόνου εξ αρχής.
ΌΜΩΣ, χρειάζεται αυτοκυριαρχία για να ξεκόψεις αν δεις ότι δεν κάνει για γάμο, μην σε ρουφήξει το μουνί και γίνεις μουνόδουλος.

(αν κατάλαβα την ερώτηση σου)
 

orgasmikos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2019
Μηνύματα
1.923
Like
1.710
Πόντοι
216
ελληνικο σαιτ ήταν ή ξενο;

Ξένο ήταν σίγουρα.

Παλιότερα που έπρεπε να την παντρευτείς με το καλημέρα ρώταγες τις κουτσομπόλες ή στο καφενείο και μάθαινες τι γυναίκα είναι. Τώρα μπορείς να τη δοκιμάσεις για μερικά χρόνια προτού την παντρευτείς, θα καταλάβεις εσύ τι τύπος είναι. Σαν να λέμε σε προσλαμβάνει το αφεντικό για 1 χρόνο με δυνατότητα επέκτασης συμβολαίου σε αορίστου χρόνου. Παλιότερα δεν γινόταν αυτό, ήθελε συμβόλαιο αορίστου χρόνου εξ αρχής.
ΌΜΩΣ, χρειάζεται αυτοκυριαρχία για να ξεκόψεις αν δεις ότι δεν κάνει για γάμο, μην σε ρουφήξει το μουνί και γίνεις μουνόδουλος.

(αν κατάλαβα την ερώτηση σου)

Αδερφέ αν είχες δει εγκλήματα δεκαετία 90' και η Κορίνα παρθένα το έπαιζε, αφού δεν υπήρχαν ντοκουμέντα.

Χωρίς στοιχεία αθώος ο κατηγορούμενος. Τώρα το facebook να ξεχάσει ανοιχτό παίζει να την δεις να καταπίνει τα παιδιά του πρώην.
 

macchiato

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2021
Μηνύματα
2.299
Like
2.949
Πόντοι
456
Μόνο η πιτσιρικαρία γαμάει κι αυτό γιατί οι πιτσιρίκες πλέον το έχουν ντροπή να είναι παρθένες.Και φυσικά η μεγάλη αλλαγή σε σχέση με παλιά,το ότι τώρα θέλουν μόνο συνομήλικους.Ενώ τότε ψάχναν...εξωσχολικούς.


εγω προχθες εφαγα σκαλωμα με σεξυ γιατρινα σε....εφημερια!!!:coffee::coffee::coffee:
τσεκαροντας το ΑΜΚΑ μου με ρωτησε αν εχει γινει καποιο λαθος διοτι δεν μπορουσε να πιστεψει οτι ειμαι γεννημενος το 2009 ,
ετσι οπως με ειδε :cheesy::cheesy::cheesy::grin::grin:

χαχαχα προφανως η νοσοκομα σημειωσε λαθος το ΑΜΚΑ στην αρχη !

της απαντω λοιπον οτι μπορω να μπω στην χρονομηχανη για να βγει ακρη αν θελει,για να μου ανοιξει την καρδουλα της ΕΠΙ ΤΟΠΟΥ...
......" αχ ...θα παρεις και μενα μαζι σου ??" :tooth::tooth::tooth:


:wanker::wanker::wanker::wanker::wanker::wanker: .......αυτο ηταν !!!

στην εξεταση επεσε ατελειωτο eye contact και ξυπνησε ο γυπας μεσα μου:rockon: πρωτη φορα ενιωσα οτι με φλερταρει γυναικα ,χωρις να την φλερταρω εγω πρωτος:upsidedown: μη σου πω οτι ενιωσα...αμηχανα!
ανταλλαξαμε επαφες και πλεον εχω φαντασιωση να πηγαινω σεξοεπισκεπτης ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ μονο σε εφημεριες για να τη γαμαω ξημερωματα ....στα εξωτερικα ιατρεια! εχουν και κρεβατια εκει διπλα στα ιατρεια τους, για να ...αραζουν οταν δεν εχουν περιστατικα!

ρε δες τι συμβαινει το κατακαλοκαιρο ..ειναι να απορεις με το καρμα ωρες ωρες:coffee:
επισης ποτε δεν ηξερα οτι εχω υποσυνειδητο βιτσιο με γιατρινες! την εκοψα ειτε ειδικευομενη ,ειτε απλα φρεσκια γιατρινα ,μαξιμουμ 35.
ισως και 30αρα:coffee::coffee::coffee: αψογος και ζεστος χαρακτηρας η γκομενα ,περα απο επαγγελματιας ! με καυλωσε η ολη συμπεριφορα της

ενω εμφανισιακα ειναι απλως γλυκια με βαθμο 7μιση και ωραιο σωματακια(οχι καμια φακλανα) ,με τη συμπεριφορα της με αναγκασε να την καταταξω σε 10αρι ...απο αποψη καυλας που εκπεμπει !
την σκεφτομαι συνεχεια και ανυπομονω να μπουκαρω με μασκα κοβιντ στα επειγοντα!

...νομιζω πως πρεπει να βγαλω προγραμμα με τις εφημεριες της:tooth::tooth::tooth:
 

Glyfomounix

Μέγας
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.573
Like
10.043
Πόντοι
3.506
Σπάνιο να χωρίσει ένα τέτοιο ζευγάρι γιατί η γυναίκα θα κάνει απλώς ότι της κατέβει σαν να μην υπάρχει ο φλώρος. Ο φλώρος έχει συνηθίσει να τα καταπίνει όλα. Αν του έχει μείνει λίγος εγωισμός και πάει να αντιδράσει όταν ξενοπηδιέται η γυναίκα του, σκέφτεται ότι θα χάσει τα παιδιά και το βουλώνει.

Επιμένω όμως στο ερώτημα του αν γαμάει ο φλώρος. Άντε καμια παρθένα, άβγαλτη, μπαζάκι αν γαμάει, ως εκεί. Η γυναίκα με την εμπειρία των 200 χιλιομέτρων που έχει τον φλώρο για χαλάκι, για πιρφόρο που λέτε εδώ μέσα, καυλώνει με το φλώρο; Χύνει με το φλώρο; Τον βλέπει ως άντρα;
Σαν πορτοφόλι τον βλέπει
 

macchiato

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2021
Μηνύματα
2.299
Like
2.949
Πόντοι
456
ειλικρινα οσοι ειναι γιατροι και δεν γαμανε αβερτα,ειναι για το εκτελεστικο αποσπασμα.
εγω οσους γνωστους εχω,ειναι των δυο ακρων!.
ειτε παραπονούμενα μπακουρια που βγαινουν μονο με προξενιο,ειτε σκληροι αμετανοητοι χυστες.
για μενα ισως ο πιο προνομιουχος κλαδος στο σεξουαλικο κομματι :coffee:

α)νοσοκοκομες
β) συναδελφισσες+ειδικευομενες
γ)ασθενεις (γυναικες ):grin:

δ)πιτσιρικες-γκολντιγκερακια
ε)χωρισμενες-υποφηφιες νυφες
ζ)χηρες-κουγκαρς
η) φαρμακοποιοι(γυναικες):grin:


οι στρατιωτικοι γιατροι ,δε, εχουν προσβαση σε ασθενεις γυναικες των σωματων ασφαλειας:erection:
 

kiss-my-feet

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2023
Μηνύματα
685
Like
1.544
Πόντοι
206
"αχ και να εβρισκε η κόρη μου νά ενα καλό παιδί σαν κι εσενα να τον κάνει οτι θέλει. μην το παρεξηγείς αγόρι μου με την καλή εννοια το λέω "
δυστηχώς όλα ξεκινάνε από την νοοτροπία των μαμάδων μας , κι αν αυτες τις νοοτροπίες τις περάσουμε και στο κεφάλι μας , και στις σχεσεις μας .

πόσες φορές το άκουσα στην ζωή μου αυτο.
δεν κατάλαβα ποτέ γιατί η γυναίκα πρέπει να "αλλαξει " το αντρα ή να τον κάνει "οτι θελει"
εχε με με τα στραβά μου και τα καλά μου οπως κι εγω.
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
14.188
Like
18.280
Πόντοι
3.656
εγω προχθες εφαγα σκαλωμα με σεξυ γιατρινα σε....εφημερια!!!:coffee::coffee::coffee:
τσεκαροντας το ΑΜΚΑ μου με ρωτησε αν εχει γινει καποιο λαθος διοτι δεν μπορουσε να πιστεψει οτι ειμαι γεννημενος το 2009 ,
ετσι οπως με ειδε :cheesy::cheesy::cheesy::grin::grin:

χαχαχα προφανως η νοσοκομα σημειωσε λαθος το ΑΜΚΑ στην αρχη !

της απαντω λοιπον οτι μπορω να μπω στην χρονομηχανη για να βγει ακρη αν θελει,για να μου ανοιξει την καρδουλα της ΕΠΙ ΤΟΠΟΥ...
......" αχ ...θα παρεις και μενα μαζι σου ??" :tooth::tooth::tooth:


:wanker::wanker::wanker::wanker::wanker::wanker: .......αυτο ηταν !!!

στην εξεταση επεσε ατελειωτο eye contact και ξυπνησε ο γυπας μεσα μου:rockon: πρωτη φορα ενιωσα οτι με φλερταρει γυναικα ,χωρις να την φλερταρω εγω πρωτος:upsidedown: μη σου πω οτι ενιωσα...αμηχανα!
ανταλλαξαμε επαφες και πλεον εχω φαντασιωση να πηγαινω σεξοεπισκεπτης ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ μονο σε εφημεριες για να τη γαμαω ξημερωματα ....στα εξωτερικα ιατρεια! εχουν και κρεβατια εκει διπλα στα ιατρεια τους, για να ...αραζουν οταν δεν εχουν περιστατικα!

ρε δες τι συμβαινει το κατακαλοκαιρο ..ειναι να απορεις με το καρμα ωρες ωρες:coffee:
επισης ποτε δεν ηξερα οτι εχω υποσυνειδητο βιτσιο με γιατρινες! την εκοψα ειτε ειδικευομενη ,ειτε απλα φρεσκια γιατρινα ,μαξιμουμ 35.
ισως και 30αρα:coffee::coffee::coffee: αψογος και ζεστος χαρακτηρας η γκομενα ,περα απο επαγγελματιας ! με καυλωσε η ολη συμπεριφορα της

ενω εμφανισιακα ειναι απλως γλυκια με βαθμο 7μιση και ωραιο σωματακια(οχι καμια φακλανα) ,με τη συμπεριφορα της με αναγκασε να την καταταξω σε 10αρι ...απο αποψη καυλας που εκπεμπει !
την σκεφτομαι συνεχεια και ανυπομονω να μπουκαρω με μασκα κοβιντ στα επειγοντα!

...νομιζω πως πρεπει να βγαλω προγραμμα με τις εφημεριες της:tooth::tooth::tooth::tooth:

Κανα μουνέτο για Χαλκιδική δεν παίζει τύπε;Στην πόλη τη βγάζεις κι εσύ αυγουστιάτικα;:sad2:

Εν τω μεταξύ,είχε τίποτα ουκρανάκια σήμερα στην πόλη ή τις έχουν μαντρωμενες οι αζοφικοί; :tooth:
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
14.188
Like
18.280
Πόντοι
3.656
Πάντως πλάκα πλάκα,στην Ελλάδα ταιριάζει απόλυτα το 'ή μικρός παντρέψου ή μικρός καλογερέψου'

Οι μόνοι που έχουν γυναίκα,είναι οι παντρεμένοι και οι σχεσάκηδες.Μιλάω για ηλικίες 30-35 και πάνω.Όλοι οι άλλοι μπακούρια και αγάμητοι.Τα ίδια και οι γυναίκες,χωρίς επίσημη σχέση το πιθανότερο να'χουν πιάσει αράχνες.
 

LION-974

Μέγας
Εγγρ.
19 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.543
Κριτικές
11
Like
3.456
Πόντοι
4.615
Πάντως πλάκα πλάκα,στην Ελλάδα ταιριάζει απόλυτα το 'ή μικρός παντρέψου ή μικρός καλογερέψου'

Οι μόνοι που έχουν γυναίκα,είναι οι παντρεμένοι και οι σχεσάκηδες.Μιλάω για ηλικίες 30-35 και πάνω.Όλοι οι άλλοι μπακούρια και αγάμητοι.Τα ίδια και οι γυναίκες,χωρίς επίσημη σχέση το πιθανότερο να'χουν πιάσει αράχνες.
Όταν είσαι παντρεμένος ή έχεις σχέση, έχεις κατά κανόνα και μεγαλύτερη πιθανότητα να αποκτήσεις και μία αναπληρωματική (μπορεί και περισσότερες).
Οι γυναίκες νομίζω ότι δεν αραχνιάζουν εύκολα εκτός εάν οι ίδιες το έχουν επιλέξει: πηδιούνται όταν θελήσουν πανεύκολα με αγνώστους για την καύλα τους και δεν τρέχει και μία μετά.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.926
Κριτικές
63
Like
45.831
Πόντοι
9.297
εγω προχθες εφαγα σκαλωμα με σεξυ γιατρινα σε....εφημερια!!!:coffee::coffee::coffee:
τσεκαροντας το ΑΜΚΑ μου με ρωτησε αν εχει γινει καποιο λαθος διοτι δεν μπορουσε να πιστεψει οτι ειμαι γεννημενος το 2009 ,
ετσι οπως με ειδε :cheesy::cheesy::cheesy::grin::grin:

χαχαχα προφανως η νοσοκομα σημειωσε λαθος το ΑΜΚΑ στην αρχη !

της απαντω λοιπον οτι μπορω να μπω στην χρονομηχανη για να βγει ακρη αν θελει,για να μου ανοιξει την καρδουλα της ΕΠΙ ΤΟΠΟΥ...
......" αχ ...θα παρεις και μενα μαζι σου ??" :tooth::tooth::tooth:


:wanker::wanker::wanker::wanker::wanker::wanker: .......αυτο ηταν !!!

στην εξεταση επεσε ατελειωτο eye contact και ξυπνησε ο γυπας μεσα μου:rockon: πρωτη φορα ενιωσα οτι με φλερταρει γυναικα ,χωρις να την φλερταρω εγω πρωτος:upsidedown: μη σου πω οτι ενιωσα...αμηχανα!
ανταλλαξαμε επαφες και πλεον εχω φαντασιωση να πηγαινω σεξοεπισκεπτης ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ μονο σε εφημεριες για να τη γαμαω ξημερωματα ....στα εξωτερικα ιατρεια! εχουν και κρεβατια εκει διπλα στα ιατρεια τους, για να ...αραζουν οταν δεν εχουν περιστατικα!

ρε δες τι συμβαινει το κατακαλοκαιρο ..ειναι να απορεις με το καρμα ωρες ωρες:coffee:
επισης ποτε δεν ηξερα οτι εχω υποσυνειδητο βιτσιο με γιατρινες! την εκοψα ειτε ειδικευομενη ,ειτε απλα φρεσκια γιατρινα ,μαξιμουμ 35.
ισως και 30αρα:coffee::coffee::coffee: αψογος και ζεστος χαρακτηρας η γκομενα ,περα απο επαγγελματιας ! με καυλωσε η ολη συμπεριφορα της

ενω εμφανισιακα ειναι απλως γλυκια με βαθμο 7μιση και ωραιο σωματακια(οχι καμια φακλανα) ,με τη συμπεριφορα της με αναγκασε να την καταταξω σε 10αρι ...απο αποψη καυλας που εκπεμπει !
την σκεφτομαι συνεχεια και ανυπομονω να μπουκαρω με μασκα κοβιντ στα επειγοντα!

...νομιζω πως πρεπει να βγαλω προγραμμα με τις εφημεριες της:tooth::tooth::tooth:

Όταν είσαι παντρεμένος ή έχεις σχέση, έχεις κατά κανόνα και μεγαλύτερη πιθανότητα να αποκτήσεις και μία αναπληρωματική (μπορεί και περισσότερες).
Οι γυναίκες νομίζω ότι δεν αραχνιάζουν εύκολα εκτός εάν οι ίδιες το έχουν επιλέξει: πηδιούνται όταν θελήσουν πανεύκολα με αγνώστους για την καύλα τους και δεν τρέχει και μία μετά.
Σε μεγαλοφοιτητουπολεις μπορεί.
Σε περιοχές με κλειστές και μικρές κοινωνίες ΑΝ γίνει,θα γίνει με κοντινούς εντός κύκλου...άλλη μια δικαίωση @Sub-Zero .:grouphug::respect:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom