Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 190K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (1 μέλη και 6 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 869 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,8%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,2%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 323 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 575 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 91 3,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.960

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.584
Like
51.924
Πόντοι
12.756
Αφού βλέπεις ότι σε χαλάει, τι το πίνεις το ρημάδι; Πιές καμιά βυσσινάδα, πού έχει και κάλιο και κάνει καλό την καρδιά.
παππου σε συγχωρω γιατι η ανοια ξεκινησε δειλα δειλα:confused:
 

bixterious

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουν 2013
Μηνύματα
3.489
Κριτικές
42
Like
8.009
Πόντοι
4.666
Η ξένη απλά βλέπει έναν άνδρα που ενδιαφέρεται για αυτήν , που και εκείνος της αρέσει κτλ και είναι ανοιχτή στο να σε γνωρίσει απλά και όμορφα και φυσιολογικά και αυτό είναι όλο

Η Ελληνίδα , έχει τρικυμία εν κρανίο . Που ξεκινάει από το αν θα μπορέσει να κάνει φιγούρα στο σόι και τις “φίλες” της λόγο του στάτους η όχι του υποψήφιου , εν συνεχεία το πόσο θα περάσει καλά η όχι με τα λεφτά του υποψηφίου , και με το εάν υπάρχουν λεφτά η όχι κτλ

Και ταυτόχρονα έχει στο μυαλό της το τι νυφικό θα φορέσει , το σε πιο κτήμα θα γίνει η δεξίωση , και πόση διατροφή δικαιούται η όχι στο διαζύγιο

Και όλα αυτά πριν καν σε γνωρίσει
χαχαχα μεγάλε έγραψες!!!!!!!!
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.805
Like
8.033
Πόντοι
2.356
Δεν μπορώ άλλο να βλέπω μαλάκες να υποτάσσονται. Είναι σαν πανούκλα. Τι νιώθουν δηλαδή; Ότι βγήκαν με μια διποδη σαύρα και απέκτησαν αξία; Μόνο από αυτό νιώθουν ωραία; έχουν μείνει στην εφηβεία;
είναι να τρελαίνεσαι. :headbang:
 

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.584
Like
51.924
Πόντοι
12.756
Δεν μπορώ άλλο να βλέπω μαλάκες να υποτάσσονται. Είναι σαν πανούκλα. Τι νιώθουν δηλαδή; Ότι βγήκαν με μια διποδη σαύρα και απέκτησαν αξία; Μόνο από αυτό νιώθουν ωραία; έχουν μείνει στην εφηβεία;
είναι να τρελαίνεσαι. :headbang:
να ξερεις κατι και μιλαω σε μακροχρονιες σχεσεις..
η εξυπνη γυναικα σχεδον ΠΑΝΤΑ θα περναει το δικο της και θα σε κανει να νομιζεις οτι ειναι δικη σου ιδεα:tooth:
 

celebre

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2019
Μηνύματα
18.803
Like
20.665
Πόντοι
6.056
ρεει η περδικα,η σοδα και τα μπουμπλικια....
ας οψεται που περιμενω να κατεβουν τα παιχνιδια απο το στιμ:tooth:
Υγιεινη διατροφη.Ευγε.Δευτερα θα γραφεις "Πινω τσαϊ,τιλιο και τρωω ρυζογκοφρετες για αποτοξινωση":confused::confused::confused:
 

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.584
Like
51.924
Πόντοι
12.756
Υγιεινη διατροφη.Ευγε.Δευτερα θα γραφεις "Πινω τσαϊ,τιλιο και τρωω ρυζογκοφρετες για αποτοξινωση":confused::confused::confused:
Δευτερα με Παρασκευη οντως υγεια και ευεξια...ΣΚ φαι παραπανω και ουισκακι
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.805
Like
8.033
Πόντοι
2.356
να ξερεις κατι και μιλαω σε μακροχρονιες σχεσεις..
η εξυπνη γυναικα σχεδον ΠΑΝΤΑ θα περναει το δικο της και θα σε κανει να νομιζεις οτι ειναι δικη σου ιδεα:tooth:
Πρόκειται για κατάσταση που προϋποθέτει αδυναμία του άνδρα σε αντίδραση. Δηλαδή μην την χάσει ή έχει παιδιά και κάνει υπομονή ή την φοβάται για διάφορους λόγους ή δεν μπορεί να καλύψει μόνος τις ανάγκες του κτλ. Ένας που έχει περάσει σαράντα κύματα μόλις του κουνηθεί θα την σβήσει από τον χάρτη. Είμαστε πολύ πιο έξυπνοι. Αρκεί να εφαρμόσουμε την τακτική των παππούδων μας (με το γάντι θα σε κάψω). Δεν έχεις όμως κι άδικο. Γνωστή μου που είχε τον άνδρα της σήκω κάτσε και πηδιόταν αβέρτα μου το είχε πει αλλιώς."Η γυναίκα θα βρει τον τρόπο να σε φέρει στα νερά της αν η όταν υποδουλωθείς".
 

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.584
Like
51.924
Πόντοι
12.756
Πρόκειται για κατάσταση που προϋποθέτει αδυναμία του άνδρα σε αντίδραση. Δηλαδή μην την χάσει ή έχει παιδιά και κάνει υπομονή ή την φοβάται για διάφορους λόγους ή δεν μπορεί να καλύψει μόνος τις ανάγκες του κτλ. Ένας που έχει περάσει σαράντα κύματα μόλις του κουνηθεί θα την σβήσει από τον χάρτη. Είμαστε πολύ πιο έξυπνοι. Αρκεί να εφαρμόσουμε την τακτική των παππούδων μας (με το γάντι θα σε κάψω). Δεν έχεις όμως κι άδικο. Γνωστή μου που είχε τον άνδρα της σήκω κάτσε και πηδιόταν αβέρτα μου το είχε πει αλλιώς."Η γυναίκα θα βρει τον τρόπο να σε φέρει στα νερά της αν η όταν υποδουλωθείς".
εγω περισσοτερο το εγραψα για καταστασεις ας πουμε ανωδυνες...αυτα που εγραψες οντως γινονται και παλι για μενα φτανε οι μαλακες ...
δεν μπορει ας πουμε να μην καταλαβεις εστω και καθυστερημενα οτι σου γαμιεται η γυναικα σου ας πουμε...
καλα αυτο το σηκω-σηκω-κατσε πρεπει καποιος να ειναι τερμα μπετα για να το ανεχτει....ξερω και απο δαυτους
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.848
Κριτικές
90
Like
37.017
Πόντοι
25.467
εγω περισσοτερο το εγραψα για καταστασεις ας πουμε ανωδυνες...αυτα που εγραψες οντως γινονται και παλι για μενα φτανε οι μαλακες ...
δεν μπορει ας πουμε να μην καταλαβεις εστω και καθυστερημενα οτι σου γαμιεται η γυναικα σου ας πουμε...
καλα αυτο το σηκω-σηκω-κατσε πρεπει καποιος να ειναι τερμα μπετα για να το ανεχτει....ξερω και απο δαυτους

Σκληρή μου αγορίνα εσύ!!!!!
 

celebre

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2019
Μηνύματα
18.803
Like
20.665
Πόντοι
6.056
εγω περισσοτερο το εγραψα για καταστασεις ας πουμε ανωδυνες...αυτα που εγραψες οντως γινονται και παλι για μενα φτανε οι μαλακες ...
δεν μπορει ας πουμε να μην καταλαβεις εστω και καθυστερημενα οτι σου γαμιεται η γυναικα σου ας πουμε...
καλα αυτο το σηκω-σηκω-κατσε πρεπει καποιος να ειναι τερμα μπετα για να το ανεχτει....ξερω και απο δαυτους

απλα νορμαλ θα ελεγα:coffee:
Επειδη ο μπαχαλακιας μεσα μου δεν ησυχαζει,θα τον αφησω να ρωτησει κατι πριν πεσω για υπνο"Τωρα γραφεις ορθιος ή καθιστος"?:coffee::confused::confused::confused:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom