Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 22 άτομα (1 μέλη και 21 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 868 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 574 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.955

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.093
Πόντοι
2.356
Σήμερα έσκασε στην δουλειά ένας Πακιστανός με μια θεόχοντρη Ελληνίδα με μαντίλια, χαιμαλιά και ταγάρι. Ζευγάρι γύρω στα 30. Και τι να δω; Είχαν και παιδί! Τους Πακιστανους ποτέ δεν μπορείς να τους πεις ωραίους άνδρες αλλά η τύπισσα ήταν για τα πανηγύρια ακόμα και σε συμπεριφορά. Αυτή τώρα έκανε το παιδί οπότε θα αρχίσει τα γαμήσια. Η πλάκα ποια είναι; Ότι θα βρει να γαμηθεί και μάλιστα θα την παρακαλάνε κιόλας!!!
 

macchiato

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2021
Μηνύματα
2.308
Like
2.967
Πόντοι
456
Καλοκαίρι όμως, φοράω βερμούδες ... μέρα ........ όχι αθλητικές βέβαια .... υφασμάτινες ......

Αθλητική φοράω στο γκαράζ χειμώνα καλοκαίρι που κάνω βάρη , χωρίς φανέλα.


και μαζι με την υφασματινη φορας μοκασσινι,σωστα ?? οτι πιο καζουαλ -κουλ για καλοκαιρι:coffee:

θαυματουργός ιστορικά αυτός που επινόησε και λάνσαρε το συγκεκριμένο παππουτσι για τον αντρα.

ειτε φορας παντελονι,ειτε κυριλε βερμουδα. ουτε κορδόνια ,ουτε μαλακιες!

μπαινουν απευθειας χωρις να σταζει ο ιδρωτας και νιώθεις και παράγοντας ναουμ:sunglasses:...ενίοτε τα φοραω μεχρι Οκτωβριο:coffee:

ΑΠΟΡΩ πως ειναι στη μοδα τα ασπρα πανινα-σνικερς,ακομα και το χειμωνα με σακακια κλπ..!:confused::confused:
 

macchiato

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2021
Μηνύματα
2.308
Like
2.967
Πόντοι
456
η γυναικα μετα τα 19,ου λεει και ο σναγωιστης στο αλλο θρεντ,θελει αμαξι και λουσα,γιατι αρχιζει και κατλααβαινει την αξια του μουνιου της,ολα τα κοιτανε,βαλε τωρα οτι οι ελλεινιδες και χαμηλου επιπεδου γενικα

ασχολησου με μεγαλυτερες τυπε,σε καταλαβαινω γιατι και εγω περασα απο τη δικη σου φαση καποτε,με τη διαφορα οτι ημουν πεφτουλας:tooth: δηλαδη ετρωγα κανενα μετριο μπαζακι που και που! οι μεγαλυτερες περα απο ακομπλεξαριστες και πιο δεκτικες,ειναι και πιο ωριμες συμπεριφορικά. θα σε βαλουν στο σωστο μονοπατι με τον τροπο τους. χωρις απαξιωση-τσιριδες- σκηνες δραματος

για εναν 20αρη ειναι δυσκολη η συναναστροφη με συνομηλικες (πλην λιγων εξαιρεσεων) διοτι α) σε τετοιες ηλικιες οι γυναικες ειναι στα ντουζενια τους με την εμπορικη αξια του μουνιου τους στα υψη β) δεν εχει πηξει πληρως ο εγκεφαλος τους, δεν εχουν φαει πολλες πουτσες ΚΥΡΙΩΣ μεταφορικα,αλλα και κυριολεκτικα:coffee::tooth: και γ)ο 20αρης παρομοιως ψαχνεται οχι μονο σεξουαλικα,αλλα υπαρξιακα θα ελεγα,κοινως ειναι απειρος απο παραστασεις ζωης(οχι μονο σεξ).
μια μεση ανισορροπη 20αρα μπορει να σε στειλει "αδιαβαστο" ,με παρενεργειες πολλων χρονων μετεπειτα.
θα σε κοιτανε ως εχθρο και λεπρο μεχρι να ισιωσουν,θα προσπαθησουν να σε ευνουχισουν και να γαμησουν το εγω σου.
ομως δε φταινε αυτες,ετσι γαλουχηθηκαν απο τους καριοληδες τους γονεις τους.

ειναι πιο ευκολες οπως λες μονο για τους χρηματοδοτες με ζαρωμενα πουλια,τους γονους μπρουκληδες,τους γυμναστηριακηδες,τους μπαρμανηδες και καθε σκουπίδι ή κλικαδόρο του ντόπιου star system.
χαμενος χρονος δηλαδη.υπαρχουν απειρες γυναικαρες ανω των 25 εκει εξω.
αν πραγματι εισαι γεννηθεις το 1995,κοιτα απο συνομηλικες και ΑΝΩ. μακρια απο τα βλαμμενα.
και μη χολοσκας, οι κοσμοι σας θα συναντηθουν σε λιγα χρονια,ούτως η άλλως.
οσο πιο πολυ μεγαλωνεις,τοσο πιο πολυ θα προσελκυεις τα μουνετα.
τα χρηματα ειναι ενας παραγοντας που ενδεχομενως βοηθαει,δεν αρκουν μονο αυτα ομως.
....θα με θυμηθεις οσονούπω:woldman:
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
13.581
Like
17.706
Πόντοι
3.656
ασχολησου με μεγαλυτερες τυπε,σε καταλαβαινω γιατι και εγω περασα απο τη δικη σου φαση καποτε,με τη διαφορα οτι ημουν πεφτουλας:tooth: δηλαδη ετρωγα κανενα μετριο μπαζακι που και που! οι μεγαλυτερες περα απο ακομπλεξαριστες και πιο δεκτικες
Τύπε .... εγώ ήμουν πότης ...........


Δεν υπήρχε περίπτωση να πάω κάπου που να έχει μακράς διάρκειας ξενύχτι με μπόλικα ξύδια και να μην έκανα χαμό .......


Επειδή θέλω να είμαι ειλικρινής ..... και επειδή ίσως ήμουν και λίγο ψώνιο .... ειδικά στην πρώιμη νιότη μου ...
με το σόου που έκανα .... γαμούσε η υπόλοιπη παρέα ...........

Δηλαδή εγώ γέμιζα σφηνάκια, έφερνα κανάτες , ανέβαζα γκόμενες σε τραπέζια .........

μέχρι του σημείου που δεν θυμόμουν πλέον τι γινόταν .........

και τις γκόμενες τις έτρωγαν οι υπόλοιποι .........

Αλλά κάπου με την ανοχή μου και την άδειά μου.
Τα μπαζάκια που λες, τα σνόμπαρα και φυσικά δυνατά τεμάχια τύχαιναν σπάνια ...........

Κάποια στιγμή που έβαλα ρέγουλα και στα ξύδια και στο σνομπισμό .... άρχισα να ψιλογαμάω κι εγώ .......

αλλά ήταν και οι βίζιτες που μας κράταγαν τις μύτες ψηλά εκείνα τα χρόνια της μπελ επόκ .........

εποχή που οι απλές κοπέλες είχαν 20.000δρχ και τα μοντέλα 35.000δρχ ..............

Μεγαλώνοντας γίνεσαι λιγότερο εκλεκτικός και πιο δημοκράτης και γαμάς τα πάντα εννοείται .

Κάτι κουλτουριάρες 35αρες που γουστάρω τώρα, αν μου τις πάσαρε κανείς στα 35 μου , μπορεί να τον έδερνα.
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.729
Like
17.792
Πόντοι
3.656
ασχολησου με μεγαλυτερες τυπε,σε καταλαβαινω γιατι και εγω περασα απο τη δικη σου φαση καποτε,με τη διαφορα οτι ημουν πεφτουλας:tooth: δηλαδη ετρωγα κανενα μετριο μπαζακι που και που! οι μεγαλυτερες περα απο ακομπλεξαριστες και πιο δεκτικες,ειναι και πιο ωριμες συμπεριφορικά. θα σε βαλουν στο σωστο μονοπατι με τον τροπο τους. χωρις απαξιωση-τσιριδες- σκηνες δραματος

Ναι αλλά οι μεγαλύτερες σε επιλέγουν,δεν τις επιλέγεις

Δεν μπορείς να'σαι 20 και να πας να την πέφτεις σε 40-50 γιατί θα γελάνε και τα γέλια

Αν είσαι τυχερός και σε ευνοήσουν κάποιες συνθήκες,πχ είστε στην ίδια δουλειά,την βρεις μόνη/χωρισμένη/παρατημένη απ'τον άντρα της και εννοείται ότι είναι ανοικτή σε μικρότερους,τότε μόνο μπορεί να γίνει κάτι

Δεν είμαστε και Αμερική...να βγαίνεις στα μπαρ και να σου ορμάνε τα κούγκαρ
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.295
Κριτικές
62
Like
44.947
Πόντοι
9.297
Σήμερα έσκασε στην δουλειά ένας Πακιστανός με μια θεόχοντρη Ελληνίδα με μαντίλια, χαιμαλιά και ταγάρι. Ζευγάρι γύρω στα 30. Και τι να δω; Είχαν και παιδί! Τους Πακιστανους ποτέ δεν μπορείς να τους πεις ωραίους άνδρες αλλά η τύπισσα ήταν για τα πανηγύρια ακόμα και σε συμπεριφορά. Αυτή τώρα έκανε το παιδί οπότε θα αρχίσει τα γαμήσια. Η πλάκα ποια είναι; Ότι θα βρει να γαμηθεί και μάλιστα θα την παρακαλάνε κιόλας!!!
Ο Πάκης αναβαθμίστηκε με την Ελληνίδα.
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
9.215
Κριτικές
18
Like
20.006
Πόντοι
4.546
Μαλακες, μπαίνει κάνεις να διαβάσει και παθαίνει κατάθλιψη να πούμε, για φούντο.

Έτσι είναι με τις Ελλεηνιδες, ωραία, τι το ψειριζουμε συνέχεια;
Γαματε επί πληρωμή όποια θέλετε, και στα αρχιδια σας η κακουργα κενωνια και πώς έχουν τα πράγματα.

Και μην αρχίσετε τώρα για τα χρήματα, γιατί αυτό είναι καθαρά ευθύνη και επιλογή δική ΜΑΣ.
 

George Alpha

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Φεβ 2018
Μηνύματα
2.038
Like
6.571
Πόντοι
1.056
Επισης υπαρχουν 40+ που φυσσανε και απο εμφανιση και αποδοση στο κρεβατι, οποτε εκει να δες τι γινεται.
Στο Ανατολικο μπλοκ ειναι ξοφλημενες οχι εδω

Ειναι ξοφλημενες απο ποια αποψη; Επειδη δεν τις γαμανε οι αντρες; Η επειδη πεφτουν σε αποδοση; Γιατι αν εννοεις το δευτερο διαφωνω. Γνωριζω 55αρα ρωσιδα που βαζει πολλες 25αρες κατω! Μιλαμε για μουναρα, την εχω ερωτευτει! Εγω ειμαι 35!:2funny:
 

M40

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Αυγ 2020
Μηνύματα
1.025
Like
11.924
Πόντοι
2.256
Ειναι ξοφλημενες απο ποια αποψη; Επειδη δεν τις γαμανε οι αντρες; Η επειδη πεφτουν σε αποδοση; Γιατι αν εννοεις το δευτερο διαφωνω. Γνωριζω 55αρα ρωσιδα που βαζει πολλες 25αρες κατω! Μιλαμε για μουναρα, την εχω ερωτευτει! Εγω ειμαι 35!:2funny:
Δεν ειπα πως ειναι ξοφλημενες,ειπα πως τις αντιμετωπιζουν στο εξωτερικο. Και εγω τα καλυτερα τα εχω κανει με 40+, ειναι πιο απελευθερωμενες και δεκτικές ( ειδικα αν θελεις με ενταση απο κωλο )
 

macchiato

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2021
Μηνύματα
2.308
Like
2.967
Πόντοι
456
Ναι αλλά οι μεγαλύτερες σε επιλέγουν,δεν τις επιλέγεις

Δεν μπορείς να'σαι 20 και να πας να την πέφτεις σε 40-50 γιατί θα γελάνε και τα γέλια

Αν είσαι τυχερός και σε ευνοήσουν κάποιες συνθήκες,πχ είστε στην ίδια δουλειά,την βρεις μόνη/χωρισμένη/παρατημένη απ'τον άντρα της και εννοείται ότι είναι ανοικτή σε μικρότερους,τότε μόνο μπορεί να γίνει κάτι

Δεν είμαστε και Αμερική...να βγαίνεις στα μπαρ και να σου ορμάνε τα κούγκαρ

για να σε επιλεξουν πρεπει να κανεις πρωτα εσυ μια μικρη αναγνωριστικη κινηση,τα υπολοιπα τα αναλαμβανουν αυτες:tooth:

σιγουρα δεν ειμαστε Αμερικη ,αλλα προς τα εκει οδευουμε . περα απο χωρισμενες υπαρχουν οι χρόνια αγαμητες που δεν εχουν πολλες ευκαιριες και πολύ χρονο για να ξελαμπικαρουν :rockon:

αυτες θα τις σταμπαρεις πολυ πρωινες ωρες σε take away,σε γυμναστηρια και τωρα που καλοκαιριαζει ΚΑΙ σε παραλιες ή παραθαλάσσιους περιπατους ,οταν πεφτει ο ηλιος.

βεβαια, οπως εχουμε επισημανει κατ 'επαναληψη, λογω κρισης και κοσμοΐστορικών αλλαγων στον τροπο διασκεδασης(τεχνολογια ,τικ τοκ κλπ/) ,οι 20αρες(και πιο κατω) παιζουν μπαλιτσα κυριως με συνομηλικους και οχι με μεγαλυτερους οπως παλια.

αυτες οι γενιες ειναι η απαρχη μιας νεας εποχης απο εδω και περα,ως εκ τουτου πιο πολλα κοινα θα βρει ενας 30αρης με μια 60αρα παρα με μια 20αρα ,χωρις να θελω να αποκλεισω φωτεινες εξαιρεσεις στις οποιες ασφαλώς ΠΟΤΕ δε λεμε οχι:coffee::coffee::coffee:

ομως ο κανονας ειναι οτι οι 20αρες++ παντοτε εσπαγαν και θα σπανε τα παπαρια των συνομηλικων τους γιατι τοτε αρχιζουν να αντιλαμβανονται την αξια της φρεσκης επιδερμιδας και τη γλυκυτητα των μουνακιων τους!
 

George Alpha

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Φεβ 2018
Μηνύματα
2.038
Like
6.571
Πόντοι
1.056
ομως ο κανονας ειναι οτι οι 20αρες++ παντοτε εσπαγαν και θα σπανε τα παπαρια των συνομηλικων τους γιατι τοτε αρχιζουν να αντιλαμβανονται την αξια της φρεσκης επιδερμιδας και τη γλυκυτητα των μουνακιων τους!
Κατεμε απο τα 25 και μετα η αναλογια τους (στις ηλικιες) αλαζει πολυ γιατι καταλαβαινουν την αξια του μουνιου τους και ψαχνουν συνηθως μεγαλυτερους αντρες. Αντρες που τους προσφερουν πραγματα που οι συνομήλικοι τους δεν μπορουν..
 

givrgaras95

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2023
Μηνύματα
1.022
Like
1.037
Πόντοι
96
η γυναικα.ποσο μαλλον η ελλεινιδα, αμα απλα ειναι μετρια,δηλαδη μετρια σε φατσα 60κιλα,μα βαζει λιγο μακιγιαζ,κανα ρουχαλακι ωραιο,μπορει να βρει ανετα χορηγους,και φυσικα απεριοριστες ψωλες!
 

givrgaras95

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2023
Μηνύματα
1.022
Like
1.037
Πόντοι
96
εγω παντως γριες δε γαμαω,και ναι,η γυναικα μετα τα 40 γρια ειναι,αμα τα φτιαξω με 40αρα θα το κανω με 2 ορους,να εχει ωραιο σωμα,και δευτερον να με χαρτζιλικωνει γιατι ζω μονο με το κεα100 ευρω κας,100 ευρω καρτα,να ειναι καλα ο τσιπρας που το εκανε,αλλα πλεον δεν φτανουν για τιποτα πλεον,κανονικα αφου ανεβηκαν οι μισθοι,πρεπει να ανεβει και το κεα,αμα ειναι να βρω γρια,πρεπει να με δινει λεφτα,ισοτητα δεν εχουμε,μονο οι ελλεινιδες θα τρωνε λεφτα?
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.422
Like
11.000
Πόντοι
3.556
@Sub-Zero τι γινεται εδω;
1685636975465.png

https://www.reddit.com/r/greece/comments/13xh959
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.729
Like
17.792
Πόντοι
3.656

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.295
Κριτικές
62
Like
44.947
Πόντοι
9.297
Κατεμε απο τα 25 και μετα η αναλογια τους (στις ηλικιες) αλαζει πολυ γιατι καταλαβαινουν την αξια του μουνιου τους και ψαχνουν συνηθως μεγαλυτερους αντρες. Αντρες που τους προσφερουν πραγματα που οι συνομήλικοι τους δεν μπορουν..
Αν περάσουν σε κάνα ΤΕΙ της κακιάς ώρας μακρυά από το σπίτι τους θα ξυπνήσουν γιατί από εκεί που κάναν βόλτες μα καγκουρες συμμαθητές για σπορακια θα αρχίσουν οι προτάσεις για Σαββατοκύριακα σε τουριστικά ξερονήσια...
 

macchiato

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2021
Μηνύματα
2.308
Like
2.967
Πόντοι
456
Κατεμε απο τα 25 και μετα η αναλογια τους (στις ηλικιες) αλαζει πολυ γιατι καταλαβαινουν την αξια του μουνιου τους και ψαχνουν συνηθως μεγαλυτερους αντρες. Αντρες που τους προσφερουν πραγματα που οι συνομήλικοι τους δεν μπορουν..

προφανως ! και καλα κανουν στην τελικη, αν και πιστευω οτι απο πολυ νωριτερα σκεφτονται οπως περιγραφεις.

αν μεχρι τα 25-27 φανε 1-2 φολες ομως,μετα μαλακωνουν και προσγειωνονται στην πραγματικοτητα. τοτε για μενα ειναι πιο ευαλωτες.

και μετα, μεχρι τα 30+ ,αν ειναι ψαχτουν για να τυλιξουν καποιον,δεν θα προτιμησουν μεγαλη διαφορα ηλικιας,

+5/-3 απο αυτα που βλεπω στον κυκλο μου:coffee:
 

George Alpha

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Φεβ 2018
Μηνύματα
2.038
Like
6.571
Πόντοι
1.056
και μετα, μεχρι τα 30+ ,αν ειναι ψαχτουν για να τυλιξουν καποιον,δεν θα προτιμησουν μεγαλη διαφορα ηλικιας,
Δλδ θες να μου πεις οτι μια 30αρα δεν θα κανει κατι σοβαρο με εναν 40αρη; Δεν το πιστευω.., ειδικα αν ειναι επιτυχημενος ο αντρας.., και δεν μιλαω για προικοθυρα, μιλαω για κανονικη , σωστη γυναικα που προφανως θελει ενα καλο μελλον για εκεινη και το παιδι της..
 

Stories

Νέο!

Stories

Δεν υπάρχει καμία ιστορία αυτή τη στιγμή. Δημιούργησε μία! (click + στο avatar).
Top Bottom