Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 18 άτομα (0 μέλη και 18 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 868 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 574 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.955

The1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.443
Κριτικές
14
Like
4.498
Πόντοι
746
Όντως ο Mark έχει κάνει την πιο βαρετή ζωή δισεκατομυριουχου ever
Είχε μια κακάσχημη γκόμενά από φοιτητής την οποία και παντρεύτηκε

Ούτε ελληναρας μαμακιας δεν τα κάνει αυτά με τόσα λευτα στην τσέπη
 

Studiakias99

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2023
Μηνύματα
505
Κριτικές
1
Like
494
Πόντοι
26
Τύπε μου δες όλη αυτή την meta-μαλακία,και σκέψου πώς θα ήταν όλα,αν το ΦΒ το είχαν αναπτύξει οι δίδυμοι που είχαν και την ιδέα,

αντί για αυτήν την νυφίτσα τον Μαρκ.Πώς περίμενεις να έκανε κάτι σωστό που να έχει θετική επίπτωση στους ανθρώπους,όταν είναι ένα τέτοιο λαμόγιο από πίσω από όλα αυτά;

Και δες και στην προσωπική του ζωή πώς κινούνταν,και θα καταλάβεις ότι δεν ήταν το κατάλληλο άτομο για να αναπτύξει τα σόσιαλ.

Όλες/οι που το έχουν σαν θεό αυτό το σκατό και πίνουν νερό στο όνομά του,ίσως να καταλάβουν στα γεράματα τί ζημιά τους έκανε στην ψυχική τους υγεία και στην χαμένη ζωή τους/ευκαιρίες….
Ναι τα σοσιαλ είναι γτπ επιηκως κατάστρεψαν το φλερτ και ακόμα και οι ιερόδουλες οι περισσότερες φολες είναι.
 

Ντουνταράς

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2020
Μηνύματα
2.452
Κριτικές
11
Like
4.777
Πόντοι
746
Ρε μαλάκες .... η τύπα είναι καλιφορνέζα .....

ΕΛΕΟΣ !
Δεν μπήκα στη διαδικασία να ψάξω τα του και τα της, η είδηση πέρασε από τις τροφοδοσίες διότι φαίνεται ότι είμαι λίγο ζωηρούλης και πρέπει να το περιορίσω, αλλά αν είναι έτσι ακόμη χειρότερα. Θα μου πεις ότι οι γύφτοι ψαρεύουν κόσμο με απατηλά emails είτε τηλεφώνημα, τέλος πάντων για χαρά στα κορόιδα, λεφτά αν υπάρχουν ας μοιράζουν αφού κάποια μέρα θα πάμε κάπου χωρίς επιστροφή.
 

givrgaras95

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2023
Μηνύματα
1.022
Like
1.037
Πόντοι
96
σοβαρα τωρα,πιστευετε οτι υπαρχουν ελλεινιδες που δεν τις φορμαρει εστω ενας?ο αλλος μας λεει ιστοριες απο το...1995,απο τοτε εχουν αλλαξει ολα στον ερωτικο τομεα,φυσικα σε βαρος των αντρων και υπερ των γυναικων
 

Homeworker

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2023
Μηνύματα
178
Like
989
Πόντοι
81
Τεράστια αγαμία και μοναξιά υπάρχει μόνο στους άντρες

Γι'αυτό υπάρχουν μόνο πυρφόροι...και όχι πυρφόρες

Και μπουρδέλα μόνο για μας...και όχι γι'αυτές

Και όχι,καμία δε μένει στο ράφι αν δεν το θέλει πα΄ρα μα παρα παρα πολύ

Κακομοίρηδες με το δαχτυλιδι στο χέρι...υπάρχουν άπειροι εκει έξω
Θα συμφωνήσω.
 
  • Like
Αντιδράσεις: SKEF

Homeworker

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2023
Μηνύματα
178
Like
989
Πόντοι
81
εσυ εισια φοιτητης?πως τα βλεπεις?γιατι αλλοι μας λενε οτι οι φοιτητες γαμανε,ο στουντιακιας που ειναι φοιητητης ομως λεει οτι δεν βρισκει τιποτα
Μακάρι να ήμουνα φοιτητής αλλά έχουν περάσει 15 χρόνια απο τότε.
 

givrgaras95

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2023
Μηνύματα
1.022
Like
1.037
Πόντοι
96
Οι ελλεινιδες γαμιουντε μόνο με γνωστούς, τέρμα η κουβέντα, αντε να μπει το Κέα μεθαύριο να πάμε καμιά Λιοσίων μπας και γαμισουμε γιατί οι ελλεινιδες θέλουν κοινές παρέες. Αυτή είναι ζωή να κάθε σε μα διαβάζεις μπουρδελα και να τρως πατατάκια και να πίνεις μπίρες,ασε τις ελλεινιδες να ψάχνουν χορηγουε
 

Studiakias99

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2023
Μηνύματα
505
Κριτικές
1
Like
494
Πόντοι
26
σοβαρα τωρα,πιστευετε οτι υπαρχουν ελλεινιδες που δεν τις φορμαρει εστω ενας?ο αλλος μας λεει ιστοριες απο το...1995,απο τοτε εχουν αλλαξει ολα στον ερωτικο τομεα,φυσικα σε βαρος των αντρων και υπερ των γυναικων
Όχι εγώ τις προάλλες Βουλιαγμένη βλέπω μια θεοχοντρη μιλάμε κιλά 150 και ήταν με άντρα κανονικο στα κιλά και με παιδιά,έστω έναν μπορούν να βρουν όλες,ειδικά οι όμορφες όχι εναν αλλά 80 άντρες μπορούν τώρα οι άσχημες και αυτές έστω έναν τον έχουν.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Οι ελλεινιδες γαμιουντε μόνο με γνωστούς, τέρμα η κουβέντα, αντε να μπει το Κέα μεθαύριο να πάμε καμιά Λιοσίων μπας και γαμισουμε γιατί οι ελλεινιδες θέλουν κοινές παρέες. Αυτή είναι ζωή να κάθε σε μα διαβάζεις μπουρδελα και να τρως πατατάκια και να πίνεις μπίρες,ασε τις ελλεινιδες να ψάχνουν χορηγουε
Να σε ρωτήσω ?είσαι ο Elvis91 μοιάζεις φουλ και στα ανορθόγραφα και αυτό με το κύκλο που λες συνέχεια.
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.729
Like
17.792
Πόντοι
3.656
Όσες δεν θέλουν ντε και καλά μερσεντο τζιπ , πισίνα, σκι κάθε σκ χειμώνα, καλοκαίρι κάθε σκ σπέτσες, μύκονο κτλ ... βρίσκουν νωρίτερα.
Όσες τα θέλουν αυτά, έχουν πολύ μεγάλο ανταγωνισμό . Είναι 2-3 χιλιάδες για κάθε υποψήφιο .
Και οι υποψήφιοι αυτοί ούτε σταθεροί είναι , ούτε παντρεύονται εύκολα.

Οπότε ή πετυχαίνουν τον υποψήφιο λίγο πριν το τέλος του, με 1/4 του αιώνα διαφορά και βάλε
ή σκύλοι , γάτες, τρελάδικα, ψυχολόγοι , ψυχίατροι .... εκκλησίες .... σύλλογοι .... κτλ κτλ κτλ

Σιγά μην ψάχνουν Μερσεντοτζιπ και πισίνες,εννοείται τα θέλουν αλλά ξέρουν ότι είναι πλέον Mission impossible,ειδικά για όσες δεν είναι και μουνάρες

Οι πιο ρεαλίστριες,στοχεύουν πλέον σε τύπους με τουλάχιστον 1500 μηνιάτικο ή ακόμα και με 1000 αν μένουν επαρχία
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
13.581
Like
17.706
Πόντοι
3.656
Οι πιο ρεαλίστριες,στοχεύουν πλέον σε τύπους με τουλάχιστον 1500 μηνιάτικο ή ακόμα και με 1000 αν μένουν επαρχία
Έλα ρε. Τέτοιους έχουν μπόλικους και οι υπομέτριες.
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.729
Like
17.792
Πόντοι
3.656
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.422
Like
11.000
Πόντοι
3.556
"Προσωπικές σχέσεις"= τα επί πληρωμή κορίτσια μας...κλα'ι'ν μα'ι'ν ...νοσταλγώ και εγώ τις ωραίες εποχές που σε εφημερίδες Θεσσαλονίκης είχε τέτοιες αγγελίες ακόμα και στις αθλητικές!

ΑΑΑ, ΑΒΑΣΑΝΙΣΤΑ, ΑΔΙΑΒΛΗΤΗ, ΑΞΕΠΕΡΑΣΤΗ...19χρονη κουκλα απο τη Μολδαβια, κλπ

Ωραιες εποχες :tooth:
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.295
Κριτικές
62
Like
44.949
Πόντοι
9.297

givrgaras95

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2023
Μηνύματα
1.022
Like
1.037
Πόντοι
96
Όχι εγώ τις προάλλες Βουλιαγμένη βλέπω μια θεοχοντρη μιλάμε κιλά 150 και ήταν με άντρα κανονικο στα κιλά και με παιδιά,έστω έναν μπορούν να βρουν όλες,ειδικά οι όμορφες όχι εναν αλλά 80 άντρες μπορούν τώρα οι άσχημες και αυτές έστω έναν τον έχουν.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Να σε ρωτήσω ?είσαι ο Elvis91 μοιάζεις φουλ και στα ανορθόγραφα και αυτό με το κύκλο που λες συνέχεια.
Μήπως ήταν καμιά κόρη εφολλπλιστξ η χοντρή, γιατί στη Βουλιαγμένη έχει πολλούς πλούσιους. Όχι δεν είμαι ο Έλβις 91 τα λέει ωραία τώρα το βλέπω, μάλλον έχει και και αυτός από τις ελλεινιδες
 

givrgaras95

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2023
Μηνύματα
1.022
Like
1.037
Πόντοι
96
Με 1500+,δε νομίζω να'ναι και μπόλικοι.Οι πιο πολλοί είναι μεταξύ 700-1000,άντε 1200.Αυτοί πλέον θεωρούνται εύποροι στην Ελλάδα
Αυτοί που παίρνουν 700,νομιζω,δεν γαμανε καθόλου ούτε μπαζο, αυτοί του χιλιάρικο, γαμανε κάνα μπαζο από κοινή παρέα και προξενιό, οι όμορφες φυσικά θέλουν γερό πορτοφόλι γιο πλούσιου μπαμπά, με 1500 το μηνα, γαμας πράγματι καλό μουνι, ένα 7αρι,οσως 8αρι αν έχεις κάποιον κυκλο, αλλά με 700 εισαι απλά ένα φάντασμα για τις ελλεινιδες, ούτε τα μπάζα δεν θα σε θέλουν εγώ για αυτό δε δουλεύω, και να πάω για δουλειά να παίρνω 700,τζαμπα θα κουράζουμε, αφού γκόμενά δεν θα βρίσκω και παλι
 

Studiakias99

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2023
Μηνύματα
505
Κριτικές
1
Like
494
Πόντοι
26
Μήπως ήταν καμιά κόρη εφολλπλιστξ η χοντρή, γιατί στη Βουλιαγμένη έχει πολλούς πλούσιους. Όχι δεν είμαι ο Έλβις 91 τα λέει ωραία τώρα το βλέπω, μάλλον έχει και και αυτός από τις ελλεινιδες
Μπορεί να ήταν Φραγκάκη ο πατέρας μου αυτό είπε πάντως όταν τους είδε που λες εσύ αυτή θα έχει λεφτά.
 

Studiakias99

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2023
Μηνύματα
505
Κριτικές
1
Like
494
Πόντοι
26
Αυτοί που παίρνουν 700,νομιζω,δεν γαμανε καθόλου ούτε μπαζο, αυτοί του χιλιάρικο, γαμανε κάνα μπαζο από κοινή παρέα και προξενιό, οι όμορφες φυσικά θέλουν γερό πορτοφόλι γιο πλούσιου μπαμπά, με 1500 το μηνα, γαμας πράγματι καλό μουνι, ένα 7αρι,οσως 8αρι αν έχεις κάποιον κυκλο, αλλά με 700 εισαι απλά ένα φάντασμα για τις ελλεινιδες, ούτε τα μπάζα δεν θα σε θέλουν εγώ για αυτό δε δουλεύω, και να πάω για δουλειά να παίρνω 700,τζαμπα θα κουράζουμε, αφού γκόμενά δεν θα βρίσκω και παλι
Χεστηκες θα δουλέψεις για σένα όχι για τις Ελληνίδες δε είναι ωραίο να κάθεσαι για χρόνια.
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.729
Like
17.792
Πόντοι
3.656
Αυτοί που παίρνουν 700,νομιζω,δεν γαμανε καθόλου ούτε μπαζο, αυτοί του χιλιάρικο, γαμανε κάνα μπαζο από κοινή παρέα και προξενιό, οι όμορφες φυσικά θέλουν γερό πορτοφόλι γιο πλούσιου μπαμπά, με 1500 το μηνα, γαμας πράγματι καλό μουνι, ένα 7αρι,οσως 8αρι αν έχεις κάποιον κυκλο, αλλά με 700 εισαι απλά ένα φάντασμα για τις ελλεινιδες, ούτε τα μπάζα δεν θα σε θέλουν εγώ για αυτό δε δουλεύω, και να πάω για δουλειά να παίρνω 700,τζαμπα θα κουράζουμε, αφού γκόμενά δεν θα βρίσκω και παλι

Με 700 μπορεί να γαμάς μέχρι 25αρες,μετά δύσκολα.Αν είσαι εμφανίσιμος ή baby face,μπορεί να σου την πέφτουν τίποτα 40-45+ χωρισμένες και οικονομικά ανεξάρτητες
 

Studiakias99

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2023
Μηνύματα
505
Κριτικές
1
Like
494
Πόντοι
26
Με 700 μπορεί να γαμάς μέχρι 25αρες,μετά δύσκολα.Αν είσαι εμφανίσιμος ή baby face,μπορεί να σου την πέφτουν τίποτα 40-45+ χωρισμένες και οικονομικά ανεξάρτητες
Μια χαρά πάνε με αυτούς που βγάζουν 700 δε πάνε με αυτούς που είναι άνεργοι και οι 25αρες πάνε με nu male δε τις νοιάζει αν δουλεύουν η όχι αρκεί να είναι φλωρουμπες και ΜΗ ΑΝΤΡΕΣ και οι 30+ θέλουν αντρες φυσιολογικούς αλλά να έχουν μια σταθερή δουλειά όχι βλακείες.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom