Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (0 μέλη και 10 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 868 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 574 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.955

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.729
Like
17.792
Πόντοι
3.656
συγγνωμη δλδ τα 1000 ευρω ειναι λιγα τη σημερον ημερα?μια χαρα αξιοπρεπης θεωρεισαι με 1000 ευρω,μετα τα 500 και 700 εισαι μεταξυ φθορας και αφθαρσιας.

Εξαρτάται αν έχεις και νοίκια
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.314
Κριτικές
62
Like
44.971
Πόντοι
9.297
  • Χαχα
Αντιδράσεις: j 1973

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.093
Πόντοι
2.356
Δεν μπορούν να βρουν όλες λεφτάδες

Οπότε αναγκαστικά βολεύονται και με 'φουκαράδες' των 1000 ευρώ,αλλιώς θα μείνουν στο ράφι

Φυσικά,με 1000 αυτός και 800 αυτές...η ζωάρα που ονειρεύονταν πάει περίπατο
Συμφωνώ αν και τα νούμερα που βάζεις είναι λίγο φουσκωμένα. Γενικώς φίλε αν η γυναίκα σε θέλει για χορηγό και δεν σε βάζει ψηλά σαν αξια, να πάει να γαμηθεί αλλού. Οφείλουμε να παίρνουμε μαθήματα από τους ήρωες που θυσιάστηκαν. Κι εγώ έχω κάνει λάθη με υποχωρήσεις και κεράσματα αλλά εδώ και χρόνια αν δω ότι η αλλη δεν τσοντάρει ή δεν νοιάζεται την γράφω και την χωρίζω ή την έχω για καβατζα στο ασόβαρο η στην τελική για κουμπαρά. Με τα ίδια όπλα τις πολεμάω και να πάνε να γαμηθούν. Η ουσία που έχω καταλάβει είναι με οποία και να είσαι για ένα εξάμηνο το πολύ είναι. Μετά σαπίζει. Το να βρεις νορμάλ γκόμενα είναι σχεδόν αδύνατον. Και όχι, δεν φταίμε εμείς τις περισσότερες φορές. Είναι η κατάσταση σάπια γενικότερα. Οι άνδρες ξέρουν τι θέλουν. Οι γυναίκες όχι.
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
13.593
Like
17.713
Πόντοι
3.656
Μην μπερδεύεσαι....
Μιλάω για εμφάνιση σε ΜΗ παραθαλάσσιο μέρος.
Είναι τουλάχιστον γελοίο να προσπαθεί κάποιος να κάνει τον σοβαρό ενήλικο με...βερμούδες.
Το στυλ θέλει θυσίες...θερμοπληκτα παιδάκια και παππούδες χωρίς αντοχές στην ζεστη να κάτσουν σπίτι.


Κοίτα εχώ χειμώνα γενικά ... φοράω κουστούμι .
Καλοκαίρι όμως, φοράω βερμούδες ... μέρα ........ όχι αθλητικές βέβαια .... υφασμάτινες ......

Αθλητική φοράω στο γκαράζ χειμώνα καλοκαίρι που κάνω βάρη , χωρίς φανέλα.
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.729
Like
17.792
Πόντοι
3.656

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
13.593
Like
17.713
Πόντοι
3.656
Στρατιωτικές σχολές πάνε κάτι φλώροι επειδή βγάζουν ξερω γω 19000 μόρια στις πανελλήνιες.Αυτοί και που βρίσκουν μία,κάνουν πάρτυ


Μαλακίες λες.
Οι Στρατιωτικοί παραγωγικών σχολών , τρώνε άπειρα μουνιά μέσα.
Και μην ξεχνάς ... ότι οι μέσα, έχουν κάποια ελάχιστα σπεκς !
Δεν παίρνουν κάτω από 1.65 . Ούτε παχιές.
Οι μέσα λοιπόν αυτές κοιτάνε τους δικούς τους.
Οι δε υγειονομικοί .... είναι περιζήτητοι από όλες.

Τρώνε χωρίς προσπάθεια. Τους το δίνουν στο πιάτο .
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.729
Like
17.792
Πόντοι
3.656
Συμφωνώ αν και τα νούμερα που βάζεις είναι λίγο φουσκωμένα. Γενικώς φίλε αν η γυναίκα σε θέλει για χορηγό και δεν σε βάζει ψηλά σαν αξια, να πάει να γαμηθεί αλλού. Οφείλουμε να παίρνουμε μαθήματα από τους ήρωες που θυσιάστηκαν. Κι εγώ έχω κάνει λάθη με υποχωρήσεις και κεράσματα αλλά εδώ και χρόνια αν δω ότι η αλλη δεν τσοντάρει ή δεν νοιάζεται την γράφω και την χωρίζω ή την έχω για καβατζα στο ασόβαρο η στην τελική για κουμπαρά. Με τα ίδια όπλα τις πολεμάω και να πάνε να γαμηθούν. Η ουσία που έχω καταλάβει είναι με οποία και να είσαι για ένα εξάμηνο το πολύ είναι. Μετά σαπίζει. Το να βρεις νορμάλ γκόμενα είναι σχεδόν αδύνατον. Και όχι, δεν φταίμε εμείς τις περισσότερες φορές. Είναι η κατάσταση σάπια γενικότερα. Οι άνδρες ξέρουν τι θέλουν. Οι γυναίκες όχι.

Όλοι κάνουμε υποχωρήσεις,γιατί χωρίς μουνί δεν γίνεται.Αυτό είναι το κακό

Και αν δεν έχεις άλλες επιλογές,δυστυχώς δεν μπορείς να χωρίσεις κι εύκολα
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.093
Πόντοι
2.356
Ψάχνουν τον μήνα που θρέφει τους 11 για τα παιδιά πάνω από όλα...και μαζί με αυτά παίρνουν και αυτές το κατά δύναμιν.
Είναι και θέμα του άνδρα όμως πόσο θα φροντίζει την γυναίκα του ώστε να μην ψάχνεται...αν την παραμελει θα γίνει τάρανδος και δικαίως.
Μιλούσα με μια καραπούτανη τις προάλλες στην δουλειά και μου πουλούσε μούρη και θεωρίες για πετυχημένο γάμο. Της πέταξα το δηλητήριο όμως έμμεσα ότι οι άνδρες οποία και να παντρευτούν, μόλις περάσει ο καιρός θα την κερατώσουν. Άλλαξε 5 χρώματα. Ξέρει ότι δεν μπορεί να πει ανοιχτά πως κι οι γυναίκες το κάνουν αυτό γιατί κατευθείαν πέφτει ρετσινιά πουτάνας ενώ τον άνδρα το πολύ πολύ να τον πουν καθήκι και μπηχτη. Σε γενικές γραμμές όσο και να φροντίζεις μια γυναίκα, μόλις αναζητήσει επιβεβαίωση (θα γίνει αυτό) στην έκανε. Για αυτό τελευταία στιγμή δεν παντρεύτηκα κι ούτε πρόκειται. Με όλα όσα έχω δει..Άντε μετά να φύγεις. Θες λεφτά και γραφειοκρατία. Ενώ ελευθερος, απλά φεύγεις.
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.729
Like
17.792
Πόντοι
3.656
Μαλακίες λες.
Οι Στρατιωτικοί παραγωγικών σχολών , τρώνε άπειρα μουνιά μέσα.
Και μην ξεχνάς ... ότι οι μέσα, έχουν κάποια ελάχιστα σπεκς !
Δεν παίρνουν κάτω από 1.65 . Ούτε παχιές.
Οι μέσα λοιπόν αυτές κοιτάνε τους δικούς τους.
Οι δε υγειονομικοί .... είναι περιζήτητοι από όλες.

Τρώνε χωρίς προσπάθεια. Τους το δίνουν στο πιάτο .

Ξέρεις κανέναν απ'άυτούς που να'ναι ανύπαντρος...μετά τα 25;
 

givrgaras95

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2023
Μηνύματα
1.022
Like
1.037
Πόντοι
96
ωραιες ειανι οι βερμουδες,μακαρι να ειχαμ καλοκαιρακι ολο το χρονο να φοραμε βερμουδες,εχουμε και ωραια ποδαρακια,αφου παιζαμε μπαλα παλια,ολα γκουντις,εδω οι πορνες οι βρωμοελλεινιδες βγαινουν με τον κολο και το μουνι φορα παρτιδα,εμεις γιατι να μη φοραμε βερμουδες?
 

givrgaras95

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2023
Μηνύματα
1.022
Like
1.037
Πόντοι
96
Μιλούσα με μια καραπούτανη τις προάλλες στην δουλειά και μου πουλούσε μούρη και θεωρίες για πετυχημένο γάμο. Της πέταξα το δηλητήριο όμως έμμεσα ότι οι άνδρες οποία και να παντρευτούν, μόλις περάσει ο καιρός θα την κερατώσουν. Άλλαξε 5 χρώματα. Ξέρει ότι δεν μπορεί να πει ανοιχτά πως κι οι γυναίκες το κάνουν αυτό γιατί κατευθείαν πέφτει ρετσινιά πουτάνας ενώ τον άνδρα το πολύ πολύ να τον πουν καθήκι και μπηχτη. Σε γενικές γραμμές όσο και να φροντίζεις μια γυναίκα, μόλις αναζητήσει επιβεβαίωση (θα γίνει αυτό) στην έκανε. Για αυτό τελευταία στιγμή δεν παντρεύτηκα κι ούτε πρόκειται. Με όλα όσα έχω δει..Άντε μετά να φύγεις. Θες λεφτά και γραφειοκρατία. Ενώ ελευθερος, απλά φεύγεις.
βασικα τυπε,οι γυναικες το κανουν αυτο,ο αντρας αμα βρει μια θα παρακαλαει σαν το σκυλι που σε παρακαλαει για ενα κομματι ψωμι,μη τυχον και χαει το κελεπουρι
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.729
Like
17.792
Πόντοι
3.656
Μιλούσα με μια καραπούτανη τις προάλλες στην δουλειά και μου πουλούσε μούρη και θεωρίες για πετυχημένο γάμο. Της πέταξα το δηλητήριο όμως έμμεσα ότι οι άνδρες οποία και να παντρευτούν, μόλις περάσει ο καιρός θα την κερατώσουν.

Για τους άντρες,δεν είμαι σίγουρος.
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.093
Πόντοι
2.356
Όλοι κάνουμε υποχωρήσεις,γιατί χωρίς μουνί δεν γίνεται.Αυτό είναι το κακό

Και αν δεν έχεις άλλες επιλογές,δυστυχώς δεν μπορείς να χωρίσεις κι εύκολα
Λάθη επαναλαμβανόμενα δεν λέγονται πια λάθη. Οι τελευταίες υποχωρήσεις από μένα έγιναν πριν χρόνια. Και να θες δηλαδή, δεν πάει άλλο όπως έγινε πλέον το πράγμα. Τώρα αυτονομία και Χριστοπαναγία. Μια χαρά καλύτερα είναι. Βρήκα 2-3 καλές σε όλη μου την ζωή. Αυτές θα θυμάμαι. Ο κύκλος έκλεισε. Τώρα μόνο γαμήσι κι εκμετάλλευση. Δεν υπάρχει σωτηρία.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.314
Κριτικές
62
Like
44.971
Πόντοι
9.297
Στρατιωτικές σχολές πάνε κάτι φλώροι επειδή βγάζουν ξερω γω 19000 μόρια στις πανελλήνιες.Αυτοί και που βρίσκουν μία,κάνουν πάρτυ
Ισχύει...
Όμως κοινωνικά ειναι πιο αποδεκτοί σε σχέση με έναν μουσατο μπάρμαν.
 
  • Like
Αντιδράσεις: j 1973

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.093
Πόντοι
2.356
βασικα τυπε,οι γυναικες το κανουν αυτο,ο αντρας αμα βρει μια θα παρακαλαει σαν το σκυλι που σε παρακαλαει για ενα κομματι ψωμι,μη τυχον και χαει το κελεπουρι
Οι άνδρες προσκυνούν μέχρι μια ηλικία. Μόλις (έστω αν) μπαρουτοκαπνίσουν τελείωσε το παραμύθι. Αυτές μια ζωή ανασφάλεια και ροχαλα. Απλώς έχουν ευκαιρίες περισσότερες και ισοσκελιζουν την χασούρα.
 
  • Like
Αντιδράσεις: j 1973

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.314
Κριτικές
62
Like
44.971
Πόντοι
9.297
Στρατιωτικές σχολές πάνε κάτι φλώροι επειδή βγάζουν ξερω γω 19000 μόρια στις πανελλήνιες.Αυτοί και που βρίσκουν μία,κάνουν πάρτυ
Βέβαια δεν είναι φλώρος ένας που κάνει σκηνακια ,βολές η πετάει αεροπλάνο ...
Οι συνομήλικοι τους σε πολλές περιπτώσεις "σπουδάζουν" μέχρι τα 30 πίνοντας και ξοδευοντας τζάμπα λεφτά.
 

givrgaras95

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2023
Μηνύματα
1.022
Like
1.037
Πόντοι
96
ο μπαρμαν γαμαει παντως,ο εποπ τι να γαμαει σε κανα κολοχωρι στα ριζια στον εβρο,ασε που και οι ντοπιες δεν τους θελουν,σε λεει αυτος ενα ςαπλος εποπ ειναι
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.093
Πόντοι
2.356
Για τους άντρες,δεν είμαι σίγουρος.
Πόσες φορές θα γαμησεις την ίδια; 300; 400; Θα σου σπάσει τ αρχίδια και θα ξενερώσεις. Είναι επίσης στάνταρ για τον άνδρα ότι θα κερατώσει διότι είναι πολύ πιο ανεπτυγμένη η δράση του. Πάει, γαμάει, φεύγει. Απλό σαν να τρώει ένα παγωτό. Για την γυναίκα είναι μπερδεψοδουλεια. Ζυγίζουν περίεργα αυτές. Δυσκολεύονται και τελικά τα σκατώνουν όλα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom