Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (0 μέλη και 10 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 868 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 574 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.955

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
13.593
Like
17.713
Πόντοι
3.656
Ξέρεις κανέναν απ'άυτούς που να'ναι ανύπαντρος...μετά τα 25;


Ναι. Υγειονομικούς και πολύ αργότερα. Το φοβερό είναι , ότι οι υγειονομικοί γαμάνε γκόμενες εντός του κύκλου και παντρεμένοι.
 

Studiakias99

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2023
Μηνύματα
505
Κριτικές
1
Like
494
Πόντοι
26
Ισχύει...
Όμως κοινωνικά ειναι πιο αποδεκτοί σε σχέση με έναν μουσατο μπάρμαν.
πω ρε ακου και μουσατος και μπαρμπαν αηδεια με επιασε,ο μουσατος μπαρμαν ειναι φλωρος,δε θα γινει ποτε αντρας οτι και να κανει γιατι μη ξεγελιομαστε μπαρμαν θα παρουν ενα γελοιο φλωρομοντερνο το εχουν ετσι σε αυτο το επαγγελμα.Ποτε δε θα παρουν ενα σοβαρο κλασσικο αρσενικο ως μπαρμαν και δε προκειται ποτε να γινει αποδεκτος ο οποιοσδηποτε μπαρμαν τουλαχιστον στα ματια μου,ενας μπαρμαν παντα θα ειναι για μενα ενας φλωρος γελοιος και ΜΗ αντρας,ενας σκουπιδιαρης,ελεοχρωματιστης η οτιδηποτε αλλο εχει πολυ πιο αξια για μενα τουλαχιστον οι σκουπιδιαρηδες και ελαιοχρωματιστες ειναι αντρες και οχι φλωρουμπες.
 
Τελευταία τροποποίηση:

givrgaras95

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2023
Μηνύματα
1.022
Like
1.037
Πόντοι
96
Πόσες φορές θα γαμησεις την ίδια; 300; 400; Θα σου σπάσει τ αρχίδια και θα ξενερώσεις. Είναι επίσης στάνταρ για τον άνδρα ότι θα κερατώσει διότι είναι πολύ πιο ανεπτυγμένη η δράση του. Πάει, γαμάει, φεύγει. Απλό σαν να τρώει ένα παγωτό. Για την γυναίκα είναι μπερδεψοδουλεια. Ζυγίζουν περίεργα αυτές. Δυσκολεύονται και τελικά τα σκατώνουν όλα.
εγω ξερω 2 γνωστους μου,ο ενα,ς παντρευτηκε μια μαγαλυτερη του,πριν ηταν παρθενος,ο αλλος εχει την ιδια γκομενα εδω και 7,8 χρονια,πριν δεν τον θυμαμαι να ειχε ποτε γκομενα,και αυτοι να φανταστεις θεωρουντε και πετυχημενοι για τα δεδομενα της ελλαδας
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.729
Like
17.792
Πόντοι
3.656
Πόσες φορές θα γαμησεις την ίδια; 300; 400; Θα σου σπάσει τ αρχίδια και θα ξενερώσεις. Είναι επίσης στάνταρ για τον άνδρα ότι θα κερατώσει διότι είναι πολύ πιο ανεπτυγμένη η δράση του. Πάει, γαμάει, φεύγει. Απλό σαν να τρώει ένα παγωτό. Για την γυναίκα είναι μπερδεψοδουλεια. Ζυγίζουν περίεργα αυτές. Δυσκολεύονται και τελικά τα σκατώνουν όλα.

Μα κάποια στιγμή σταματάνε και να τις γαμάνε

Αλλά δεν χωρίζουν λόγω συνήθειας και 'άντε να βρεις άλλη'

Γι'αυτό λεω πιο πιθανό να τους κερατώσουν,παρά να κερατώσουν αυτοί
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.093
Πόντοι
2.356
Στο μεταξύ λέτε για βερμούδες και θυμήθηκα κάτι φοράδες που κυκλοφορούν με σορτσάκια η κολάν. Αυτές τι νομίζουν; ότι θα πετύχουν κάτι ή ότι κάνουν μια τάχα επανάσταση για το γυναικείο σώμα; Τρώνε ειρωνικό γέλιο στο τετ α τετ και στρώνουν κώλο.
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.093
Πόντοι
2.356
εγω ξερω 2 γνωστους μου,ο ενα,ς παντρευτηκε μια μαγαλυτερη του,πριν ηταν παρθενος,ο αλλος εχει την ιδια γκομενα εδω και 7,8 χρονια,πριν δεν τον θυμαμαι να ειχε ποτε γκομενα,και αυτοι να φανταστεις θεωρουντε και πετυχημενοι για τα δεδομενα της ελλαδας
Δυστυχώς συμβαίνουν τέτοια πράγματα. Είναι να τρελαίνεσαι. Πιστεύω ήθελαν μια σιγουριά. Μόνο σιγουριά όμως δεν βρήκαν.
 

givrgaras95

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2023
Μηνύματα
1.022
Like
1.037
Πόντοι
96
μονη λυση ειανι να φερουμε 2 εκατομμυρια ξενες απο ανατολικη ευρωπη και καυκασο και βαλκανια,και,παραλληλα,να μπορεσουμε να απελασουμε ολες τις ελλεινιδες στην αφρικη
 

Studiakias99

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2023
Μηνύματα
505
Κριτικές
1
Like
494
Πόντοι
26
εγω ξερω 2 γνωστους μου,ο ενα,ς παντρευτηκε μια μαγαλυτερη του,πριν ηταν παρθενος,ο αλλος εχει την ιδια γκομενα εδω και 7,8 χρονια,πριν δεν τον θυμαμαι να ειχε ποτε γκομενα,και αυτοι να φανταστεις θεωρουντε και πετυχημενοι για τα δεδομενα της ελλαδας
φαντασου οι υπολοιποι ελληνες δλδ θα εχουν γαμησει 1 η καμια γυναικα εκτος αγοραιου ερωτα στα 50 τους και αυτη με το ζορι
 

givrgaras95

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2023
Μηνύματα
1.022
Like
1.037
Πόντοι
96
Οι γιατροι γαμιουνται αβερτα στα νοσοκομεια με τις νοσοκομες.
Μου το εχει εξηγησει ψυχιατρος αυτο.
Επειδη βρισκονται αντιμετωποι με το θανατο σε καθημερινηι βαση, γαμιουνται συνεχεια για να το αντιμετωπισουν.
ναι αυτο φταει που οι γιατροι βρισκουν ευκολα γκομενα,οχι ας πουμε οτι κονομανε 50χιλιαρικα το μηνα
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.093
Πόντοι
2.356
Μα κάποια στιγμή σταματάνε και να τις γαμάνε

Αλλά δεν χωρίζουν λόγω συνήθειας και 'άντε να βρεις άλλη'

Γι'αυτό λεω πιο πιθανό να τους κερατώσουν,παρά να κερατώσουν αυτοί
Παίζει κι αυτό, ναι. Όμως ο κανόνας είναι ότι ο ανδρας γαμάει κάργα μέχρι να αρχίσει να μαλακώνει το καυλι όπου μετά γαμάει λιγότερο αλλά πάλι γαμάει. Γενικώς είμαστε ανώτεροι σε αυτό ως ουσία. Ξεκάθαρος στοχος. Σκέψου ότι αυτές σχεδόν ποτέ δεν γαμιούνται ξεκάθαρα για σεξ. Περισσότερο για επιβεβαίωση η σκοπό γαμιούνται.
 

givrgaras95

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2023
Μηνύματα
1.022
Like
1.037
Πόντοι
96
φαντασου οι υπολοιποι ελληνες δλδ θα εχουν γαμησει 1 η καμια γυναικα εκτος αγοραιου ερωτα στα 50 τους και αυτη με το ζορι
εννοειτε αυτο,πολλοι μαλιστα ειναι παρθενοι,ουτε φιλι δεν εχουν δωσει,αμα δεν εχουν επαφη και με ντελα,παρθενοι σιγουρα
 

Studiakias99

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2023
Μηνύματα
505
Κριτικές
1
Like
494
Πόντοι
26
μονη λυση ειανι να φερουμε 2 εκατομμυρια ξενες απο ανατολικη ευρωπη και καυκασο και βαλκανια,και,παραλληλα,να μπορεσουμε να απελασουμε ολες τις ελλεινιδες στην αφρικη
δε γινονται αυτα που λες μακαρι να φευγαν οι βρωμομουνες οι ελληνιδες που δε κανουν για τιποτα και να ειχαμε εδω ουκρανες ρωσιδες ιαπωνεζες που ειναι ευκολες και καθονται σε ολους αλλα μη παραμυθιαζεσαι θα ζησουμε ολη μας τη ζωη με τα μπαζα τις ελληνιδες.
 

givrgaras95

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2023
Μηνύματα
1.022
Like
1.037
Πόντοι
96
μια λυση θα ηταν να πουτανοποιησουμε ολες τις ελλεινιδες,ακουστε σχεδιο.ανοιγει το ελληνικο κρατος στουντιο σε ολο το κοσμο,γερμανια,ντουμπαι,σιγκαπουρη,αμερικη,βαζουμε τις πορνες τις βρωμοελελινιδες για δουλεια,και τις εισπραξεις τις παιρνει η ελλαδα,για να μειωνετι το χρεος,και να ασκει η χωρα κοινωνικη πολιτικη
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Ποιος κονομαει ρε που ζεις;
Στην Ελλαδα;
Σιγα μη βγαζουν και τα εκατομμυρια
εγω κρεατκια στη μυτη ηθελα να βγαλω με ζητησανε 3 χιλιαρικα
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.093
Πόντοι
2.356
μονη λυση ειανι να φερουμε 2 εκατομμυρια ξενες απο ανατολικη ευρωπη και καυκασο και βαλκανια,και,παραλληλα,να μπορεσουμε να απελασουμε ολες τις ελλεινιδες στην αφρικη
Πιθανόν αλλά όπως έχει αποδειχθεί ο γυναικοκεντρισμός τρέχει πολύ γρήγορα. Όλες έχουν σκαρτέψει πια. Αν συνυπολογίσεις ότι οι δικές μας οι φώκιες κάνουν τις υπόλοιπες σας τα μούτρα τους, έχουμε μονίμως αρνητικό πρόσημο.
 

givrgaras95

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2023
Μηνύματα
1.022
Like
1.037
Πόντοι
96
οι ξενες ειναι ψυχουλες,εγω οταν δουλευα λεωφορειο,με ρωτουσανε οιαλβανιδες, γεωργιανες,ουκρανες,που ειναι αυτη η σταση,πχ οταν τους ελεγα που να κατεβουν χιλια ευχαριστω ελεγαν,οι βρωμοελλεινιδες μεσα στην αγενεια,οταν εβλεπεα βρωμοελλεινιδα να περιμενει σε σταση,και δεν ειχε αλλον,παταγα γκαζι και καμαρονα να με κοιταζει η βρωμα με τη χαζοφατσα της που δεν σταματησα
 

givrgaras95

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2023
Μηνύματα
1.022
Like
1.037
Πόντοι
96
εγω λεω να ανοιξουμε στουνιο με ελλεινιδες να παιρνουμε την εισπραξη,αφου το κανουν που το κανουν,γιατι να το κανουν τζαμπα?
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.093
Πόντοι
2.356
οι ξενες ειναι ψυχουλες,εγω οταν δουλευα λεωφορειο,με ρωτουσανε οιαλβανιδες, γεωργιανες,ουκρανες,που ειναι αυτη η σταση,πχ οταν τους ελεγα που να κατεβουν χιλια ευχαριστω ελεγαν,οι βρωμοελλεινιδες μεσα στην αγενεια,οταν εβλεπεα βρωμοελλεινιδα να περιμενει σε σταση,και δεν ειχε αλλον,παταγα γκαζι και καμαρονα να με κοιταζει η βρωμα με τη χαζοφατσα της που δεν σταματησα
Οι ξένες στην πλειοψηφία τους έχουν φάει πολύ ξύλο και φοβερή εκμετάλλευση οπότε είτε έχουν μαλακώσει είτε κρατάνε κρυφό σχέδιο εξόντωσης να βρουν κάποιον να τον λιώσουν ώστε να πάρουν το αίμα τους πίσω. Οι δικές μας από την άλλη είναι έτσι κι αλλιώς μπουρδέλα. Καμία εξυπνάδα σχεδιασμού. Αναμενόμενες σε όλα. Ξινιλα και ντάντεμα με δόσεις κουπεπέ. Για πολύ ροχαλα. Το μόνο θετικό μεταξύ πολλών αρνητικών ότι αν τους την πέσεις θα σου δείξουν νωρίς που πάει η δουλειά. Δηλαδή αν γαμηθούν θα φανεί στο μπαμ αλλιώς σήκω φυγε γιατί ψάχνουν για ντάντεμα.
 

givrgaras95

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2023
Μηνύματα
1.022
Like
1.037
Πόντοι
96
Οι ξένες στην πλειοψηφία τους έχουν φάει πολύ ξύλο και φοβερή εκμετάλλευση οπότε είτε έχουν μαλακώσει είτε κρατάνε κρυφό σχέδιο εξόντωσης να βρουν κάποιον να τον λιώσουν ώστε να πάρουν το αίμα τους πίσω. Οι δικές μας από την άλλη είναι έτσι κι αλλιώς μπουρδέλα. Καμία εξυπνάδα σχεδιασμού. Αναμενόμενες σε όλα. Ξινιλα και ντάντεμα με δόσεις κουπεπέ. Για πολύ ροχαλα. Το μόνο θετικό μεταξύ πολλών αρνητικών ότι αν τους την πέσεις θα σου δείξουν νωρίς που πάει η δουλειά. Δηλαδή αν γαμηθούν θα φανεί στο μπαμ αλλιώς σήκω φυγε γιατί ψάχνουν για ντάντεμα.
οι ξενες,ακομα και οι αλβανιδες πχ,εχουν βασικους κανονες συμπεριφορας,ειναι ευγενικες γενικα,οι ελλεινιδες ειναι απλα ζωα με 2 ποδια
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.093
Πόντοι
2.356
οι ξενες,ακομα και οι αλβανιδες πχ,εχουν βασικους κανονες συμπεριφορας,ειναι ευγενικες γενικα,οι ελλεινιδες ειναι απλα ζωα με 2 ποδια
Στους βασικούς κανόνες συμπεριφοράς όντως οι ξένες είναι πιο ανθρώπινες. Φυσικά ελέγχεται αυτό ως αλήθεια επειδή είναι καταπιεσμένες (είναι κι αυτές λαμόγια σε πολλά) και θέλουν να δείξουν χαρακτήρα αλλά όντως συμβαίνει. Οι δικές μας όντως είναι ζώα. Μιλούν σαν να τον έχουν χωμένο στον κώλο χωρίς σαλιο. Μονιμως άβολα και περίεργα με δόσεις υπέρμετρης ξινίλας. Εγώ το λέω στα ίσα. Γουστάρω να τους αλλάζω τον αδόξαστο. Μιλάμε δηλαδή χύνω τόνους όταν τις ειρωνεύομαι. Δεν τις χωνεύω. Μετά την υπερανάπτυξη του γυναικοκεντρισμού, δεν χωνευω καμια. Μόνο για γαμήσι είναι κι αυτό μέχρι να μου τα σπασουν.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom