Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 15 άτομα (0 μέλη και 15 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 868 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 575 19,5%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.956

ftoxos ergatis

Σεβαστός
Εγγρ.
3 Ιαν 2020
Μηνύματα
1.771
Like
6.975
Πόντοι
1.056
Τι κακο εχουν οι χοντρες ρε τύπε
εχω γαμησει, και χοντρη και μια με κανονικο σωμα . με τη χοντρη μονο δυσαρεστη ηταν η εμπειρια μου. πολυ βαρια. πολυς ογκος. αερατο μουνι. οταν ανεβηκε απο πανω μου με πονουσαν τα μπουτια. και σαν θεαμα δε με καυλωνε. απλα πηγα για να μου φυγουν τα χοντρα. και γιατι ο αντρας πρεπει μια φορα στη ζωη του να γαμησει χοντρη. ασχημη ολη η εικονα. ενω μαυτη με το κανονικο, και ωραιο καυλωτικο το θεαμα, και στενο το μουνακι, ελαφρια, διαχειρισιμη, και γενικα η σωματικη επαφη με μια με κανονικο σωμα μονο ωραια ειναι
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
13.688
Like
17.808
Πόντοι
3.656
Λακη λεμε διαφορετικα πραγματα. Εσυ μιλας για σπαταλες της γυναικας μεσα σε ενα σπιτι που τα εξοδα μοιραζονται.
Το παραδειγμα που ειπες πριν προκειται για ξεκαθαρο κατοικιδιο που τον μαζεψαν απο το δρομο, κοινως "ο ξεβρακωτος που μας κουβαλησες" οπως αναφερονται στις ελληνικες ταινιες μιας και αναφερθηκατε σε αυτες


Επειδή έχει πτυχία όπως σου είπα .... και τον σέβονται για τίτλους .... δεν τον αποκαλούν έτσι .
Ξεβράκωτος δεν ήταν όσο ζούσαν οι δικοί του. Μόλις χαιρέτησαν έγινε.

Η πλούσια μουνάρα .... έκανε παιδιά με τον αργόσχολο ... επιστήμονα και τα μεγαλώνουν .........


άλλες ... γνωστές της .... που δεν βρήκαν ή δεν καταδέχτηκαν ......... τους τα τρώνε πιτσιρικάδες σφίχτες ... και γελάει ο κόσμος ......
και μετά .... ψυχίατροι και άσυλα ..... και σκυλιά γατιά κτηνίατροι ...............


επειδή οι αρχαίοι τα ξέρουν αυτά ........
ΑΣ ΕΧΕΙ Η ΑΧΡΗΣΤΗ ΕΝΑΝ ΣΩΓΑΜΠΡΟ ............


ΠΑΡΑ ΣΤΑ ΤΡΕΛΑΔΙΚΑ .... ΚΑΙ ΓΥΜΝΑΣΤΕΣ , ΔΑΣΚΑΛΟΙ ΤΕΝΝΙΣ .... ΣΚΙ ..... ΣΚΥΛΙΑ .... ΚΤΗΝΙΑΤΡΟΙ ...........
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.422
Like
11.001
Πόντοι
3.556
Επειδή έχει πτυχία όπως σου είπα .... και τον σέβονται για τίτλους .... δεν τον αποκαλούν έτσι .
Ξεβράκωτος δεν ήταν όσο ζούσαν οι δικοί του. Μόλις χαιρέτησαν έγινε.

Η πλούσια μουνάρα .... έκανε παιδιά με τον αργόσχολο ... επιστήμονα και τα μεγαλώνουν .........


άλλες ... γνωστές της .... που δεν βρήκαν ή δεν καταδέχτηκαν ......... τους τα τρώνε πιτσιρικάδες σφίχτες ... και γελάει ο κόσμος ......
και μετά .... ψυχίατροι και άσυλα ..... και σκυλιά γατιά κτηνίατροι ...............


επειδή οι αρχαίοι τα ξέρουν αυτά ........
ΑΣ ΕΧΕΙ Η ΑΧΡΗΣΤΗ ΕΝΑΝ ΣΩΓΑΜΠΡΟ ............


ΠΑΡΑ ΣΤΑ ΤΡΕΛΑΔΙΚΑ .... ΚΑΙ ΓΥΜΝΑΣΤΕΣ , ΔΑΣΚΑΛΟΙ ΤΕΝΝΙΣ .... ΣΚΙ ..... ΣΚΥΛΙΑ .... ΚΤΗΝΙΑΤΡΟΙ ...........
Δεκτο, αλλα αυτο που παρουσιαζεις αφορα την πλευρα της γυναικας.
Για τον ιδιο δεν παυει να ειναι κατοικιδιο.
Εστω και με πτυχια. Κατοικιδιο με πτυχια.
Αν ητανε να ζησουμε σαν κατοικιδια, καλυτερα να γενιομασταν γατες, να μας χαιδευουν και ολη μερα :D:

Ειλικρινα, καθησε και σκεψουν ολα τα προτυπα ανδρων που εχουν τα παιδια, που ως γνωστον εχουν πιο αγνη ψυχη απο καθε ενηλικο. Υπαρχει μεσα σε αυτους κανενας που ζει τη ζωη...κατοικιδιου;
Γιατι εγω ξερω πως προτυπα εχουν τον Ταρζαν, τον Σβαρτζενεγκερ, τον Λεωνιδα, τον Ηρακλη, το Καπτεν Μαρκ, αθλητες, ηρωες, κλπ
Θα ελεγες ποτε σε ενα παιδι "κοιταξε παιδι μου οταν μεγαλωσεις να βρεις καποια πλουσια με μεγαλο σπιτι να σε βαλει μεσα και να ζεις σαν κατοικιδιο χωρις να δουλευεις;"

Αληθεια δε θα σε κοιτουσε σα χαζο;
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
13.688
Like
17.808
Πόντοι
3.656
Όταν ήμασταν παιδιά .... μας είχε πει κανείς ... ΟΤΙ ΘΑ ΠΛΗΡΩΝΟΥΜΕ ΝΟΙΚΙ ΓΙΑ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΑΣ ;
Και αυτό που μας άφησε ο παππούς μας στο χωριό ;;;
Και να βγάινουν κράχτες .... να μας λένε ... ΟΤΙ ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΜΑΣ ΒΑΛΑΝ ΝΑ ΠΛΗΡΩΝΟΥΜΕ ΝΟΙΚΙ ΓΙΑ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΑΣ ...
είναι οι καλύτεροι ;;;; Και να .... φοβόμαστε ... μην έρθουν χειρότεροι ;;;


άστο .
 

Bratan2022

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2022
Μηνύματα
280
Like
885
Πόντοι
81
ρε οι προηγουμενες που πηγαινα ηταν ψιλομπαζα εμφανησιακα,ποτε δε πηγαινα στις ωραιες,χοντρουλες,ασχημουλες στη φατσα αλλα δε καθοταν με καμια κατι ολοκληρωμενο,δε σημαινει επειδη η αλλη δε ειναι ωραια θα κατσει,δυστιχως πλεον ολες οι ελληνιδες ξερουν να μοιραζουν ακυρα χοντρες,κοντες,ασχημες με το φεμινισμο αποκτησαν ολες οπως ειπε και ο iceman υπερβολικη αθεμελιωτη αυτοπεποιθηση και λενε οχι ακομα και σε καλυτερο τους,τη ιδια αποψη αυτη την ειχαν και 2 γνωστοι μου 25 και 27,πηγαιναν σε μπαζα επιτηδες μπας και γαμησουν αλλα δε καθοταν κατι και σε αυτους οπως και σε εμενα,αυτοι εχουν μιλησει και σε περισσοτερες απο οτι εγω,εχουν μιλησει σε 30-35 συνολο,εγω εχω μιλησει σε 10,μερικοι δε μπορουν να κανουν δυστιχως, ανηκουν σε αυτη τη κατηγορια και ουτε εγω ειμαι ασχημος εννοειται ουτε τα 2 παιδια που σου λεω,εχω κανει και εγω καποια λαθη σε 2-3,δηλαδη μου δειξαν ενδιαφερον αλλα κολωσα οποτε καταλαβαινεις,βασικα ειναι να μη ντρεπεσαι,εγω και τα 2 παιδια που σου λεω εχουμε ντροπαλοτητα που αυτο μας παει πισω,αν και εγω εχω κανει κατι,δηλαδη εχω φασωσει γκομενα ξεντραπηκα και το εκανα,αυτοι ουτε φιλια οπως εγω δε εχουν δωσει.
Καταλαβαίνω τι λες και γω ντροπαλός ήμουν κάποτε. Ακόμα κ αυτό όμως μερικές γυναίκες τις ιντριγκάρει. Παίξε με διαφορετικές ηλικίες και με μεγαλύτερες και καλά θα σου κάτσει πηδιολα που θα κάθεται να την ξεκολιαζεις στον πουτσο. Και τότε θα σου ανέβει η αυτοπεποίθηση στα ύψη και θα είσαι πολύ πιο άνετος στα πεσιματα. Όπως και να δει μη το παρατας και βγες από αυτό τον κικεωνα του αγοραίου πληρωμένου έρωτα. Το πρώτο είναι ο σκοπός το δεύτερο λύση ανάγκης. Όλοι έχουμε ένα φλερτ σπίτι σχολείο η τη σχολή μετά η το χώρο εργασίας ξεκινά από κει και θα λυθεί σιγά σιγά. Αν τώρα περνάς περίοδο που νιώθεις ότι δε θα βρεις γκόμενα ποτέ να ξέρεις ότι αν κάνεις την αρχη και πάρεις τα πάνω σου σιγά σιγά μετά θα έρχονται οι γκόμενες μόνες τους. Όταν γαμας αποπνέεις αυτή την αυτά και στις γκόμενες και η μία φέρνει την αλλη
 

emperor13

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2018
Μηνύματα
2.795
Like
747
Πόντοι
96
γινετε mgtow και ινσελ και γραψτε την καπιταλιστικη κοινωνια στ ακαρυδια σας:rockon::rockon::rockon:
 

jimis23

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2023
Μηνύματα
74
Like
83
Πόντοι
0
Αν σοβαρές=ΑΓΑΜΗΤΕΣ ΜΑΛΑΚΙΣΜΕΝΕΣ ΜΠΟΥΡΟΥΧΕΣ που σπάγαν @@
και φυσιολογικοί=ΚΟΤΕΣ ΚΑΛΗΝΥΧΤΑΚΗΔΕΣ ΣΥΝΟΔΟΙ που δεν γαμάγαν

έχεις 1000% δίκιο .

Εγώ ήθελα να γαμάω. Και οι τωρινοί προφανώς γαμάνε.
Εξαιρέσεις=τρόμπες, υπήρχαν πάντα και υπάρχουν.




Έχεις φλώρικη φάτσα ;
οι σοβαρες αξιζουν και εχουν αξιοπρεπεια,τα σουργελα,οι βρωμοντιβες μακρια απο εμας.
Δε γαμανε οι τωρινοι,λιγοι γαμανε τωρινοι γιατι οι γκομενες εχουν γινει σκατιαρες.
 

jimis23

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2023
Μηνύματα
74
Like
83
Πόντοι
0
Καταλαβαίνω τι λες και γω ντροπαλός ήμουν κάποτε. Ακόμα κ αυτό όμως μερικές γυναίκες τις ιντριγκάρει. Παίξε με διαφορετικές ηλικίες και με μεγαλύτερες και καλά θα σου κάτσει πηδιολα που θα κάθεται να την ξεκολιαζεις στον πουτσο. Και τότε θα σου ανέβει η αυτοπεποίθηση στα ύψη και θα είσαι πολύ πιο άνετος στα πεσιματα. Όπως και να δει μη το παρατας και βγες από αυτό τον κικεωνα του αγοραίου πληρωμένου έρωτα. Το πρώτο είναι ο σκοπός το δεύτερο λύση ανάγκης. Όλοι έχουμε ένα φλερτ σπίτι σχολείο η τη σχολή μετά η το χώρο εργασίας ξεκινά από κει και θα λυθεί σιγά σιγά. Αν τώρα περνάς περίοδο που νιώθεις ότι δε θα βρεις γκόμενα ποτέ να ξέρεις ότι αν κάνεις την αρχη και πάρεις τα πάνω σου σιγά σιγά μετά θα έρχονται οι γκόμενες μόνες τους. Όταν γαμας αποπνέεις αυτή την αυτά και στις γκόμενες και η μία φέρνει την αλλη
μα γαμαω αλλα μονο στον αγοραιο,εχω παει πολλες φορες σε ιεροδουλες,επισης περναω αυτη τη φαση οτι δε θα βρω,δε το εχω,επισης αυτη τη μαλακια μη τη λες οτι ολοι εχετε φλερτ,αμα ειχατε ολοι δε θα εισασταν εδω κανεις σας,και εγω για καποιο λογο ειμαι γιατι ειμαι χωρις γκομενα οπως εσεις.
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
13.688
Like
17.808
Πόντοι
3.656
και εγω για καποιο λογο ειμαι γιατι ειμαι χωρις γκομενα οπως εσεις.
Το μυαλό σου και μια λίρα και του χασάπη ο κόπανος. Τα 2/3 εδώ είναι παντρεμένοι και με μόνιμη γκόμενα.
Φυσικά γαμάνε πουτάνες, όπως όλοι οι φυσιολογικοί άνθρωποι.

Υπάρχουν κάτι λίγοι κατουρημένοι στραπονιάρηδες κομματόσκυλα σώγαμπροι σε βλαχοχώρια, που γαμάνε κατσίκες.
Οι γνωστοί και ως μπαρόκοι .
 

Milfomaniac

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
11 Νοε 2022
Μηνύματα
1.198
Κριτικές
148
Like
19.259
Πόντοι
26.316
Υπάρχουν και τέτοιοι . Όχι όσο αντίστοιχες γυναίκες, αλλά υπάρχουν . Ξέρω άσχημο , παντρεμένο με μουνάρα , που τον ζει. Και πλούσια.
Μόνο πτυχία έχει ο τύπος. Μπατήρης, άσχημος , με μουνάρα . Πλούσια με βίλλα αντικειμενικής πάνω από μύριο .

Ζουν ανάμεσά σας. Ο sub δεν θα ήθελε να πστέψει ότι υπάρχουν.
Πρέπει να είναι ψωλαράς ο τύπος. Δεν εξηγείται αλλιώς
 

Milfomaniac

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
11 Νοε 2022
Μηνύματα
1.198
Κριτικές
148
Like
19.259
Πόντοι
26.316
Αν σου πει .... θέλω .... να πάω στο τάδε κομμωτήριο .... τα σκας ;;;;;;;;

ή κοίτα μια τσάντα .... κάνει .... ΧΧΧΧ ...... ΘΑ ΜΟΥ ΤΗΝ ΠΑΡΕΙΣ ;;;;;;;


προσωπικά λέω ..... ρε σάλτα γαμή .... τι την θες την τσάντα ;
Εγώ λέω γονάτισε και ρούφα. Αν είναι καλή θα δούμε
 

jimis23

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2023
Μηνύματα
74
Like
83
Πόντοι
0
Το μυαλό σου και μια λίρα και του χασάπη ο κόπανος. Τα 2/3 εδώ είναι παντρεμένοι και με μόνιμη γκόμενα.
Φυσικά γαμάνε πουτάνες, όπως όλοι οι φυσιολογικοί άνθρωποι.

Υπάρχουν κάτι λίγοι κατουρημένοι στραπονιάρηδες κομματόσκυλα σώγαμπροι σε βλαχοχώρια, που γαμάνε κατσίκες.
Οι γνωστοί και ως μπαρόκοι .
καλα αστο δε με πειθεις,οσοι ειναι εδω ειναι αποτυχημενοι γκομενικα,εχω μιλησει με πολλους και ξερω σου λεω,τα 2/3 παντρεμενοι?ξεχνα το,μαλλον θες να πεις τα 2/3 ειναι χωρις γκομενα ποτε και μονο σε πουτανες εχουν παει οπως εγω.
 

Readytogo22

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2022
Μηνύματα
1.178
Like
2.077
Πόντοι
456
Εδώ σας έχω μάγκες ! Φτάνει στο σημείο να δέρνει τη μάνα και το πατέρα του για να του δώσουν λεφτά να τα φάει με τη γυναίκα του.
Καταλάβατε τι κάνει ο μουνοδουλισμός ;
 

mmaanos

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Αυγ 2019
Μηνύματα
3.461
Like
6.347
Πόντοι
1.056
Εδώ σας έχω μάγκες ! Φτάνει στο σημείο να δέρνει τη μάνα και το πατέρα του για να του δώσουν λεφτά να τα φάει με τη γυναίκα του.
Καταλάβατε τι κάνει ο μουνοδουλισμός ;
Αυτή η είδηση δεν έχει σχέση με τον τίτλο του νήματος. Το άρθρο γράφει ότι η γυναίκα του είναι Ουκρανή :confused:
 

Readytogo22

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2022
Μηνύματα
1.178
Like
2.077
Πόντοι
456
Αυτή η είδηση δεν έχει σχέση με τον τίτλο του νήματος. Το άρθρο γράφει ότι η γυναίκα του είναι Ουκρανή :confused:
Τι πάει να πει η εθινότητα ; Το συμπέρασμα είναι πως για το μουνί μπορείς να καταντήσεις να βαράς τη μάνα σου ! Γιατί λίγα σπίτια καταστράφηκαν απο Ρωσσίδες ;
 

jimis23

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2023
Μηνύματα
74
Like
83
Πόντοι
0
Υπάρχουν και τέτοιοι . Όχι όσο αντίστοιχες γυναίκες, αλλά υπάρχουν . Ξέρω άσχημο , παντρεμένο με μουνάρα , που τον ζει. Και πλούσια.
Μόνο πτυχία έχει ο τύπος. Μπατήρης, άσχημος , με μουνάρα . Πλούσια με βίλλα αντικειμενικής πάνω από μύριο .

Ζουν ανάμεσά σας. Ο sub δεν θα ήθελε να πστέψει ότι υπάρχουν.
αυτα που λες δε γινονται ΑΠΛΑ τουλαχιστον στη ελλαδα με τα χιλια ταμπου,μαλλον ονειρο το ειδες,εδω οι ομορφοι δε γαμανε φτωχες αμα δε εχουν καποιο σταθερο μισθο 700 και πανω,θα γαμανε οι ασχημοι πλουσιες?αυτα οχι στη ελλαδα με τιποτα.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.546
Κριτικές
62
Like
45.246
Πόντοι
9.297
Αν σου πει .... θέλω .... να πάω στο τάδε κομμωτήριο .... τα σκας ;;;;;;;;

ή κοίτα μια τσάντα .... κάνει .... ΧΧΧΧ ...... ΘΑ ΜΟΥ ΤΗΝ ΠΑΡΕΙΣ ;;;;;;;


προσωπικά λέω ..... ρε σάλτα γαμή .... τι την θες την τσάντα ;
Oι γυναίκες δεν είναι σαν εμάς που μάθαμε όλη μας την θητεία να έχουμε για τσάντα το Μ71 και το λουκάνικο...
Θέλουν λουσο και πολυτέλεια...αν της το είπες αυτό και δεν σε παράτησε μάλλον δεν βρήκε ακόμα χρηματοδότη...με την πρώτη ευκαιρία ΤΗΝ ΕΚΑΝΕ.
 

Driver1981

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Απρ 2022
Μηνύματα
2.047
Like
6.642
Πόντοι
1.056
εχω γαμησει, και χοντρη και μια με κανονικο σωμα . με τη χοντρη μονο δυσαρεστη ηταν η εμπειρια μου. πολυ βαρια. πολυς ογκος. αερατο μουνι. οταν ανεβηκε απο πανω μου με πονουσαν τα μπουτια. και σαν θεαμα δε με καυλωνε. απλα πηγα για να μου φυγουν τα χοντρα. και γιατι ο αντρας πρεπει μια φορα στη ζωη του να γαμησει χοντρη. ασχημη ολη η εικονα. ενω μαυτη με το κανονικο, και ωραιο καυλωτικο το θεαμα, και στενο το μουνακι, ελαφρια, διαχειρισιμη, και γενικα η σωματικη επαφη με μια με κανονικο σωμα μονο ωραια ειναι
Όταν λες χοντρή?
 

ftoxos ergatis

Σεβαστός
Εγγρ.
3 Ιαν 2020
Μηνύματα
1.771
Like
6.975
Πόντοι
1.056
fashion_street on TikTok

δειτε και δω βιντεο απο μουνακια του λονδινου και μπειτε και στα σχολια να δειτε και οι ξενοι τι λενε γιαυτες οπως κανουμε κ μεις εδω
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom