Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 190K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 29 άτομα (2 μέλη και 27 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 868 29,3%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,8%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,2%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 322 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 575 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 91 3,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.958

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.885
Like
17.891
Πόντοι
3.656
ακριβως αυτο του λεω μπεσα εχω μιλησει με πολλους στη ηλικια μου και 35 φορες κανεις δε μου εχει πει οτι εχει γαμησει γιατι πολυ απλα σε μπουρδελα δε πανε και εξω σιγα μην εχουν γαμησει τοσο πολυ με τις αχρηστες τις ελληνιδες,θεωρουμαι απο τους πολυ γαμιαδες στη ηλικια αυτη και εμπειρους ποιος στα 23 εχει γαμησει 35 φορες συνολο και οι διαφορετικες ιεροδουλες απο αυτες τις φορες ειναι 23 ιεροδουλες?κανενας στα 23 αυτα φιλε βεβαιο αυτο.

Θυμάμαι τον Λάκαρο-Fylobio που έλεγε ότι αν βρωμάς αγαμία,οι γκόμενες δεν σε πλησιάζουν.Και του απαντούσα ότι και να γαμάς κάθε μέρα στα μπουρδέλα,πάλι δεν θα σε πλησιάζουν γιατί οι γκόμενες θέλουν να σε βλέπουν με άλλες γκόμενες.

Εσύ είσαι ένα παράδειγμα που με επιβεβαιώνει,παρότι πας συχνά στα μπουρδέλα και υποτίθεται δε βρωμάς αγαμία,βλέπεις ότι στις γκόμενες δεν έχει καμία απήχηση αυτό.Αλλιώς θα στην έπεφταν συνέχεια
 

Rdeliaris23

Μέλος
Εγγρ.
4 Οκτ 2022
Μηνύματα
272
Κριτικές
6
Like
353
Πόντοι
21
Θυμάμαι τον Λάκαρο-Fylobio που έλεγε ότι αν βρωμάς αγαμία,οι γκόμενες δεν σε πλησιάζουν.Και του απαντούσα ότι και να γαμάς κάθε μέρα στα μπουρδέλα,πάλι δεν θα σε πλησιάζουν γιατί οι γκόμενες θέλουν να σε βλέπουν με άλλες γκόμενες.

Εσύ είσαι ένα παράδειγμα που με επιβεβαιώνει,παρότι πας συχνά στα μπουρδέλα και υποτίθεται δε βρωμάς αγαμία,βλέπεις ότι στις γκόμενες δεν έχει καμία απήχηση αυτό.Αλλιώς θα στην έπεφταν συνέχεια
αδερφε μου εγω στα μπουρδελα αν βγαλεις εξω τους 10 μηνες των 2 λοκνταουν που τα ειχε κλειστα και δε μπορουσε να παει κανεις παω στα μπου εδω και 4 χρονια(χωρις τα 2 λοκνταουν,3 χρονια και 1μηνας γιατι δε μετρανε τα λοκνταουν που ηταν κλειστα και δε μπορουσες να πας) απο τα 19 εως τα 23 καθε 1 με 1μησι μηνα τουλαχιστον πηηγαινα,αποχη δε θεωρειται οτι εκανα ποτε μονο στους 10 μηνες των 2 λοκντουν που εδω που τα λεμε ποιος μπορουσε να παει τοτε,οποτε λοιπον οχι δε εχει απηχηση τα μπουρδελα στις γκομενες,οι γκομενες με κοιταγαν οταν εβγαινα ειτε φιλικα ειτε ερωτικα με αλλες γκομενες δυστιχως μονο τοτε εχεις αξια για τις γκομενες,μονο αμα σε δουν με αλλη ειτε φιλικα ειτε ερωτικα ειτε αυτη ειναι ασχημη ειτε οχι μονο τοτε ψωφανε απο τη ζηλια τους και σε κοιτανε,αλλα να ξερεις και κατι οι γκομενες και παλι δε στη πεφτουν ποτε πρωτες απλα σε κοιτανε αλλο αυτο.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Rdeliaris23

Μέλος
Εγγρ.
4 Οκτ 2022
Μηνύματα
272
Κριτικές
6
Like
353
Πόντοι
21
Γιατί,αυτός τί θα κάνει;Μια ζωή στα μπουρδέλα θα τη βγάζει;

Κάτσε να τον κοιτάξει κι αυτόν καμία,θα σου πω εγώ
αρκει να μην ειναι ελληνιδα,εχω μεγαλη αηδεια για τις ελληνιδες αμα ειναι ξενη με μεγαλη μου χαρα
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.632
Κριτικές
62
Like
45.369
Πόντοι
9.297
Δεν είναι θέμα χαρτζηλικιού,για διακοπές ας πούμε πώς έχουν όλοι λεφτά;Κι αν όχι όλοι,οι πιο πολλοί
Tι νομίζεις,χωρίς χαρτζηλικι θα πήγαιναν στο νησιά όλοι αυτοί;Και να δουλεύουν δεν αρκεί....εννοείται ότι μένουν με τους γονείς τους και δεν φεύγει σχεδόν τίποτα από την τσέπη τους.Μην τους βλέπεις έτσι άνετους,με το λουρί στον λαιμό είναι και με διαρκείς φασαρίες με τους γονείς...
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.632
Κριτικές
62
Like
45.369
Πόντοι
9.297
Περιορισμένοι 358 μέρες τον χρόνο και άνετοι για 7 μέρες....δεν γουστάρω ...νομίζω καλύτερα είναι να είσαι πιο άνετα όλον τον χρόνο και ας μην πας μια βδομάδα στα νησιά.
 
  • Like
Αντιδράσεις: FARAW

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.632
Κριτικές
62
Like
45.369
Πόντοι
9.297
ναι και η πρωτη που θα τους κοιταξει μπορει να εχει παρει καθε καρυδιας καρυδι γερους αραπηδες οτι θελεις και εκεινοι να ειναι παρθενοι ξερω γω και παρολα αυτα να συμβιβαστουν αυτοι δλδ εγωισμος μηδεν αυτη ειναι η πληρης υποταγη στις ελληνιδες,οχι ματια μου οτι εχεις κανει εσυ θα εχω κανει και εγω αλλιως σπιτακι σου.
Αν δεχθούν να ξεφτιλιζονται κάθε μέρα από μια ελλεηνιδα δεν είναι πιο αξιοπρεπείς να μένουν μόνοι;
Το διαζύγιο στοιχίζει και έχει και ψυχικό κόστος...μακροχρόνια μόνο μπουρδελιαρης η ΠΟΛΥ ΤΥΧΕΡΟΣ παντρεμένος είναι κερδισμένος.Ολοι οι άλλοι μιζεριαζουν και αργοπεθαίνουν κάθε μέρα....
 

Rdeliaris23

Μέλος
Εγγρ.
4 Οκτ 2022
Μηνύματα
272
Κριτικές
6
Like
353
Πόντοι
21
Αν δεχθούν να ξεφτιλιζονται κάθε μέρα από μια ελλεηνιδα δεν είναι πιο αξιοπρεπείς να μένουν μόνοι;
Το διαζύγιο στοιχίζει και έχει και ψυχικό κόστος...μακροχρόνια μόνο μπουρδελιαρης η ΠΟΛΥ ΤΥΧΕΡΟΣ παντρεμένος είναι κερδισμένος.Ολοι οι άλλοι μιζεριαζουν και αργοπεθαίνουν κάθε μέρα....
συμφωνω και επαυξανω σε αυτα που λες ολα καλυτερα μπουρδελιαρης παρα να ξεφτιλιζεις τον εγωισμο σου και να κανεις τη χυσοθηκη της καθε ελληνιδας,γιατι περιχυσοθηκης προκειται οταν η αλλη εχει παει με 50 και εσυ ουτε με μια και τη δεχεσαι για τα χαλια της μονο και μονο γιατι κολωνεις να γινεις μπουρδελιαρης και δε εισαι αυταρκης να μεινεις μονος απο το να κανεις τη χυσοθηκη
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.632
Κριτικές
62
Like
45.369
Πόντοι
9.297
συμφωνω και επαυξανω σε αυτα που λες ολα καλυτερα μπουρδελιαρης παρα να ξεφτιλιζεις τον εγωισμο σου και να κανεις τη χυσοθηκη της καθε ελληνιδας,γιατι περιχυσοθηκης προκειται οταν η αλλη εχει παει με 50 και εσυ ουτε με μια και τη δεχεσαι για τα χαλια της μονο και μονο γιατι κολωνεις να γινεις μπουρδελιαρης και δε εισαι αυταρκης να μεινεις μονος απο το να κανεις τη χυσοθηκη
Όχι,όχι μην το βλέπεις έτσι γιατί αν και αυτή πει ότι έχεις πάει με 100 δεν θα κάνετε χωριό....σκέψου ότι εσύ θα είσαι ο ανώτερος από τους 50 προηγούμενους!Θα σε κολακέψει αυτή η ιδέα....
 

Rdeliaris23

Μέλος
Εγγρ.
4 Οκτ 2022
Μηνύματα
272
Κριτικές
6
Like
353
Πόντοι
21
Όχι,όχι μην το βλέπεις έτσι γιατί αν και αυτή πει ότι έχεις πάει με 100 δεν θα κάνετε χωριό....σκέψου ότι εσύ θα είσαι ο ανώτερος από τους 50 προηγούμενους!Θα σε κολακέψει αυτή η ιδέα....
ναι αλλα εγω εχω παει με 23 ιεροδουλες που ειναι δουλεια ενω οι εξω φλερταρουν και πανε ειναι αλλιως λιγο αλλο δουλεια και αλλο η αλλη να γαμιεται με φλερτ
 

manilakano

Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2021
Μηνύματα
47
Like
153
Πόντοι
0
καταρχιν ξεκινησα στα 19 και ειμαι 23 οποτε οχι μια φορα το διμηνο αλλα καθε 1μησι μηνα και αν παρεις 10μηνες που τα ειχε κλειστα λογω 2 λοκνταουν πιανονται 3 χρονια και 1μηνας,επισης δε γουσταρω ρε φιλε να ψαχτω για ελληνιδες με το ζορι δλδ?δε τις χονευω τις ελληνιδες και οχι οι ελληνιδες δε θελουν να γαμηθουν αντιθετα μονο το θεαθηνε τους νοιαζει και μπλεκουν με κατι τσολια μονο που δε εχουν ορμες και ειναι φλωροι,εγω ομως θελω να γαμησω στα συγουρα δε θελω τωρα να καυλαντιζω με ελληνιδες και αν γαμησω,θελω το ευκολο σεξ και οι ελληνιδες δε το παρεχουν το ευκολο σεξ γιατι ειναι ξενερωτες χωρις ορμες,εγω σε ιεροδουλες θελω να πηγαινω μονο και δε καταλαβα ρε φιλε εσυ στα 23 ειχες γαμησει περισσοτερο απο 35 φορες?και μη πεις ναι γιατι δε προκειται να σε πιστεψω με την καμια,εχω ρωτησει αγορια στη ηλικια μου και ολοι λενε απο 5-10 το πολυ φορες περναω τη πλειοψηφια αγοριων στην ηλικια μου οποτε βουλωστο παλιοκοπανε.
Να σε καλα αγορινα. Μου ελυσες μια τεραστια απορια. Συνεχισε ετσι!!!!
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.632
Κριτικές
62
Like
45.369
Πόντοι
9.297
Πάνε και κουρεύονται όλα τα ζαβά σε πακομάγαζα, μαλί και μούσια φτυστοί ΠΑΚΗΔΕΣ, πώς λοιπόν να ξεχωρίσεις αν ο άλλος δεν είναι Πάκος;
Στην μπουζου όλοι αυτοί οι καφροι για εξακρίβωση στοιχείων....αν μη τι άλλο θα αρχίσουν να κάνουν πιο νορμάλ κομμώσεις όσοι δεν απελαθούν.
 

whiplash

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαρ 2012
Μηνύματα
129
Like
117
Πόντοι
1
Λοιπόν, θα πω κι εγώ τις εμπειρίες μου, έχω γαμήσει και σε μπουρδέλα, και σε στούντιο, και βίζιτες στο σπίτι, έχω δώσει και πίπες στο αμάξι σε γκομενίτσες απ το διαδίκτυο, έχω γαμήσει και χωρισμένες μανούλες, έχω γαμήσει και γκόμενες μέσα σε σχέσεις.. Από τις εμπειρίες που έχω μαζέψει μέχρι στιγμής στα 37 μου.. Πλέον εδώ και 2 χρόνια έχω καταλήξει κυρίως στα βιζιτάκια.. ( χωρίς να αποκλείω να γαμήσω και γκόμενα απ έξω αν βρεθεί.) Κάποτε ήθελα να κάνω οικογένεια και ψαχνόμουν.. εν τέλη δεν έκατσε η φάση και έμεινα εργένης και επιλέγω να μείνω εργένης.. Το όλο θέμα για μένα είναι πλέον θέμα απόδοσης/τιμής. Θέλω μόνο να γαμάω ρε φίλε.. δεν με ενδιαφέρουν οι ''αισθηματικές σχέσεις'' 1000 φορές να γαμάω βιζιτάκια και να πέφτω για ύπνο το βράδυ και να βλέπω προβατάκια παρά να βλέπω εφιάλτες με τις δήθεν καλές κοπέλες που κυκλοφορούν εκεί έξω..Σίγουρα υπάρχουν και καλές αλλά, θέλει πολύ ψάξιμο,χρόνο,χρήμα και υπομονή.. κάτι το οποίο δεν έχω πλέον. Άσε που οι καλές είναι και πιασμένες συνήθως. Είναι σαν τις τουαλέτες οι καλές είναι πιασμένες και οι υπόλοιπες χεσμένες!!
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
13.646
Like
17.760
Πόντοι
3.656
ακριβως αυτο του λεω μπεσα εχω μιλησει με πολλους στη ηλικια μου και 35 φορες κανεις δε μου εχει πει οτι εχει γαμησει γιατι πολυ απλα σε μπουρδελα δε πανε και εξω σιγα μην εχουν γαμησει τοσο πολυ με τις αχρηστες τις ελληνιδες,θεωρουμαι απο τους πολυ γαμιαδες στη ηλικια αυτη και εμπειρους ποιος στα 23 εχει γαμησει 35 φορες συνολο και οι διαφορετικες ιεροδουλες απο αυτες τις φορες ειναι 23 ιεροδουλες?κανενας στα 23 αυτα φιλε βεβαιο αυτο.


τύπε .... αρχές 90s .... πολλοί όταν τέλειωναν το σχολείο .... είχαν τριψήφια νούμερα σε ρδέλα ... για να μην πω για πιο λεφτάδες ... που είχαν 4ψήφια
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.885
Like
17.891
Πόντοι
3.656
τύπε .... αρχές 90s .... πολλοί όταν τέλειωναν το σχολείο .... είχαν τριψήφια νούμερα σε ρδέλα ... για να μην πω για πιο λεφτάδες ... που είχαν 4ψήφια

Ναι,αλλά τότε είχε και μουνάρες στα ρδελα
 
  • Like
Αντιδράσεις: FARAW

Termin

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Φεβ 2018
Μηνύματα
3.750
Like
7.732
Πόντοι
2.306
συμφωνω και επαυξανω σε αυτα που λες ολα καλυτερα μπουρδελιαρης παρα να ξεφτιλιζεις τον εγωισμο σου και να κανεις τη χυσοθηκη της καθε ελληνιδας,γιατι περιχυσοθηκης προκειται οταν η αλλη εχει παει με 50 και εσυ ουτε με μια και τη δεχεσαι για τα χαλια της μονο και μονο γιατι κολωνεις να γινεις μπουρδελιαρης και δε εισαι αυταρκης να μεινεις μονος απο το να κανεις τη χυσοθηκη
Χρυσοθηκη.
 

Termin

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Φεβ 2018
Μηνύματα
3.750
Like
7.732
Πόντοι
2.306
τύπε .... αρχές 90s .... πολλοί όταν τέλειωναν το σχολείο .... είχαν τριψήφια νούμερα σε ρδέλα ... για να μην πω για πιο λεφτάδες ... που είχαν 4ψήφια
Όχι ρε πουστη μου, εγώ πήγαινα για μπιλιάρδο. Υπήρχαν αλήθεια μπουρδέλα και τότε;
 

Rdeliaris23

Μέλος
Εγγρ.
4 Οκτ 2022
Μηνύματα
272
Κριτικές
6
Like
353
Πόντοι
21
τύπε .... αρχές 90s .... πολλοί όταν τέλειωναν το σχολείο .... είχαν τριψήφια νούμερα σε ρδέλα ... για να μην πω για πιο λεφτάδες ... που είχαν 4ψήφια
αν βγαλεις εξω τα 2 λοκνταουν που δε μπορουσε να παει κανεις οποτε δε γινοταν να παω γιατι τα ειχαν κλεισει δε πιανονται οτι πηγαινω 4 χρονια αλλα πιανεται οτι παω 3χρονια και 1μηνα νομιζω 35 φορες για 3χρονια και 1 μηνα ειναι κομπλε,επισης αυτο που πολλοι σου λεγαν οτι τελειωναν το σχολειο και ειχαν παει ας πουμε 100 φορες δε υπαρχει λογος να τους πιστεψεις ξερουμε ολοι ποσα ψεματα λενε οι αντρες στα σεξουαλικα ετσι και αλλιως με τη λογικη να το παρεις και καθε βδομαδα να πηγαινεις σε μπουρδελο δε βγαινει να εισαι 18 χρονων και να εχεις παει 100φορες δε νομιζεις?μακαρι και εσυ στα 23 σου να ειχες γαμησει 35 φορες,εγω να ξερεις περναω τους πιο πολλους 23αρηδες,οι πιο πολλοι 23αρηδες οπως ειπε ο σαντ μαν αν εχουν γαμησει και 2 φορες πρεπει να ειναι σπαλιαρες οι περισσοτεροι 1 φορα εχουν αυτο ειπε οποτε κοψε να λες οτι στα 18 ο αλλος προλαβαινει να παει τριψηφιο αριθμο γιατι δειχνεις οτι εισαι ασχετος με το ζητημα του σεξ επισης κυριε τελη δε βλεπω να ανεβαζεις και καμια κριτικη τοσο ξερολας που το παιζεις μονο λογια,δες εμενα που εχω ανεβασει κριτικες και δε ειμαι μονο λογια οπως εσυ που δε εχεις ανεβασει ουτε μια.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Rdeliaris23

Μέλος
Εγγρ.
4 Οκτ 2022
Μηνύματα
272
Κριτικές
6
Like
353
Πόντοι
21
Να σε καλα αγορινα. Μου ελυσες μια τεραστια απορια. Συνεχισε ετσι!!!!
μια χαρα παω εγω μακαρι ολοι οι συνομιλικοι μου να ειχαν γαμησει στα 23 35 φορες και μακαρι και εσυ στα 23 να ειχες γαμησει 35 φορες,αν βρισκεις λιγες τις 35 φορες για 23 χρονων ανθρωπο που ξεκινησε στα 19 και προκυψαν και 2 λοκνταουν που τα εκλεισαν για 10 μηνες και δε μπορουσε να παει κανεις τοτε εχεις χοντρα θεματα πρωτον και δευτερον δικαιωμα μου να μη θελω ελληνιδες ασχολησου εσυ με ελληνιδες εγω δε ασχολουμαι με τις ανοργασμικες ελληνιδες.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Rdeliaris23

Μέλος
Εγγρ.
4 Οκτ 2022
Μηνύματα
272
Κριτικές
6
Like
353
Πόντοι
21
Ναι,αλλά τότε είχε και μουνάρες στα ρδελα
δε ειναι το θεμα αν εχει μουναρες η οχι το ζητημα ειναι οτι ενταξει δε υπαρχουν και λεφτα για καθε μερα εγω τα προηγουμενα χρονια πηγαινα καθε 1-1μησι μηνα τωρα παω πιο συχνα καθε 3 φορες το μηνα,καποιος ο οποιος ειναι 18 και εχει παει 100 φορες σε μπουρδελο δε παιζει μονο αν ο πατερας του ηταν βιομηχανος τωρα αν μιλαει για τετοιες περιπτωσεις ο φιλος ενταξει αλλα μη συγκρινει ποσοι ειναι οι λεφταδες?οι πιο πολλοι μεσαιοι ειναι και ακομα πιο πολλοι κατω απο μεσαιοι.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom