Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 190K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (0 μέλη και 12 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 868 29,3%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,8%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,2%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 322 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 575 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 91 3,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.958

Rdeliaris23

Μέλος
Εγγρ.
4 Οκτ 2022
Μηνύματα
272
Κριτικές
6
Like
353
Πόντοι
21
Θέλει θράσος και λίγο "καφρίλα"…

Δουλεύω barman σε ένα rock bar στο Μαρούσι...

Ένα βράδυ είχα το λαιμό μου, (κάπνιζα πολύ τότε, ποτά, ξενύχτια, μηχανή).

Σε μία φάση ο Β... (ιδιοκτήτης του bar) μου στέλνει μία θαμώνα του bar η οποία είναι φαρμακοποιός στα Μελίσσια...

Πλησιάζει στο bar και μου λέει:
-Μου είπε ο Β.... ότι έχεις το λαιμό σου.
Της λέω:
-Ναι
Και μου απαντάει:
-Δεν είναι τίποτα, ένα γαμισάκι είσαι και θα στρώσεις...

Έχω μείνει μαλάκας, κοιτάω τον Β... γιατί ξέρω τι πουτανιάρης είναι και πόσες πάσες μου έχει κάνει και μου κάνει νόημα "χώσου"...

Στο τελείωμα της βραδιάς την πηδούσα στις τουαλέτες...

Ένα μήνα μετά παντρευόταν η "κυρία" φαρμακοποιός...
μη βγαζεις ιστοριες απο το μυαλο σου ελεος οι περισσοτεροι εδω φιδια λετε
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.632
Κριτικές
62
Like
45.369
Πόντοι
9.297
Θέλει θράσος και λίγο "καφρίλα"…

Δουλεύω barman σε ένα rock bar στο Μαρούσι...

Ένα βράδυ είχα το λαιμό μου, (κάπνιζα πολύ τότε, ποτά, ξενύχτια, μηχανή).

Σε μία φάση ο Β... (ιδιοκτήτης του bar) μου στέλνει μία θαμώνα του bar η οποία είναι φαρμακοποιός στα Μελίσσια...

Πλησιάζει στο bar και μου λέει:
-Μου είπε ο Β.... ότι έχεις το λαιμό σου.
Της λέω:
-Ναι
Και μου απαντάει:
-Δεν είναι τίποτα, ένα γαμισάκι είσαι και θα στρώσεις...

Έχω μείνει μαλάκας, κοιτάω τον Β... γιατί ξέρω τι πουτανιάρης είναι και πόσες πάσες μου έχει κάνει και μου κάνει νόημα "χώσου"...

Στο τελείωμα της βραδιάς την πηδούσα στις τουαλέτες...

Ένα μήνα μετά παντρευόταν η "κυρία" φαρμακοποιός...
Στις τουαλέτες;Άκυρο όλο το σκηνικό....πάντως ελπίζω να την "πέτυχες "και μετά τον γάμο αλλά σε πιο αξιοπρεπείς συνθήκες.
 

xxx_male

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Σεπ 2022
Μηνύματα
2.054
Like
7.598
Πόντοι
1.056
Στις τουαλέτες;Άκυρο όλο το σκηνικό....πάντως ελπίζω να την "πέτυχες "και μετά τον γάμο αλλά σε πιο αξιοπρεπείς συνθήκες.
Όχι και το καλύτερο αλλά στην τουαλέτα κάναμε τα αίσχη...

Μπα... Μία και έξω ήταν.
Ο ιδιοκτήτης του bar την πηδούσε που και που...
 

Rdeliaris23

Μέλος
Εγγρ.
4 Οκτ 2022
Μηνύματα
272
Κριτικές
6
Like
353
Πόντοι
21
Όχι και το καλύτερο αλλά στην τουαλέτα κάναμε τα αίσχη...

Μπα... Μία και έξω ήταν.
Ο ιδιοκτήτης του bar την πηδούσε που και που...
οι μπαρμαν ειναι αντιπαθητικοι αναξιοπρεπεις γελοιοι και οι ιδιοκτητες των μπαρ επισης καραγκιοζηδες μεγαλοι σκουπιδια χωρις αρχες και οι μπαρμαν και οι ιδιοκτητες μπαρ,κοψε τωρα τα ψεματα οτι τη γαμησες στις τουαλετες γιατι κουρασες με το αστειακι αυτο,αν γαμας εσυ γκομενες εκτος μπουρδελου δε θα ησουν στο μπου
 

Glyfomounix

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.397
Like
9.555
Πόντοι
2.306
Και εγώ έχω γαμησει γκομενα στις τουαλέτες χωρίς να είμαι μπάρμαν

Αλλά δεν ήταν ελληνιδα
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.632
Κριτικές
62
Like
45.369
Πόντοι
9.297
οι μπαρμαν ειναι αντιπαθητικοι αναξιοπρεπεις γελοιοι και οι ιδιοκτητες των μπαρ επισης καραγκιοζηδες μεγαλοι σκουπιδια χωρις αρχες και οι μπαρμαν και οι ιδιοκτητες μπαρ,κοψε τωρα τα ψεματα οτι τη γαμησες στις τουαλετες γιατι κουρασες με το αστειακι αυτο,αν γαμας εσυ γκομενες εκτος μπουρδελου δε θα ησουν στο μπου
H αλήθεια είναι ότι όσοι δουλεύουν σε τέτοιους χώρους έχουν πιο πολλές πιθανότητες να τον χωσουν κάπου ...οδό γελοίοι και αν είναι στα μάτια μιας γκόμενας μπορεί να είναι κάτι σαν "διασημότητα"...(λέμε τώρα...)...πάντως ακόμα και σχέση να έχει κάποιος αν έχει πέσει σε ξενερωτη γκόμενα πιο πολύ συμφέρει να ριξει έναν σε μπουρδέλο και να την κρατεί ως κομοδίνο/ σύνοδο για βόλτα παρά να ψάχνει από την αρχή για άλλη λόγω συναισθηματικού κόστους.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.632
Κριτικές
62
Like
45.369
Πόντοι
9.297

Rdeliaris23

Μέλος
Εγγρ.
4 Οκτ 2022
Μηνύματα
272
Κριτικές
6
Like
353
Πόντοι
21
H αλήθεια είναι ότι όσοι δουλεύουν σε τέτοιους χώρους έχουν πιο πολλές πιθανότητες να τον χωσουν κάπου ...οδό γελοίοι και αν είναι στα μάτια μιας γκόμενας μπορεί να είναι κάτι σαν "διασημότητα"...(λέμε τώρα...)...πάντως ακόμα και σχέση να έχει κάποιος αν έχει πέσει σε ξενερωτη γκόμενα πιο πολύ συμφέρει να ριξει έναν σε μπουρδέλο και να την κρατεί ως κομοδίνο/ σύνοδο για βόλτα παρά να ψάχνει από την αρχή για άλλη λόγω συναισθηματικού κόστους.
φιλε οι μπαρμαν μπορει να εχουν περισσοτερη πιθανοτητα αλλα ανθρωποι αξιοπρεπεις με αρχες δε θα γινουν ποτε παντα καραγκιοζηδες θα ειναι και οι ιδιοκτητες των μπαρ ακομα πιο μαλακες απο τους μπαρμαν γενικα εγω τους θεωρω μεγιστους καραγκιοζηδες και τους μεν και τους δεν για φαπες,αντρες απο τα λιντλ
 

Rdeliaris23

Μέλος
Εγγρ.
4 Οκτ 2022
Μηνύματα
272
Κριτικές
6
Like
353
Πόντοι
21
Και εγώ έχω γαμησει γκομενα στις τουαλέτες χωρίς να είμαι μπάρμαν

Αλλά δεν ήταν ελληνιδα
αν δε ειναι ελληνιδα σε πιστευω φιλε αυτοι που λενε οτι γαμανε ελληνιδες φανταζουν ψευτες στα ματια μου γιατι ξερω ποσο δυσκιλιες και ξενερωτες ειναι και δε καθονται ουτε για πλακα
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.632
Κριτικές
62
Like
45.369
Πόντοι
9.297
φιλε οι μπαρμαν μπορει να εχουν περισσοτερη πιθανοτητα αλλα ανθρωποι αξιοπρεπεις με αρχες δε θα γινουν ποτε παντα καραγκιοζηδες θα ειναι και οι ιδιοκτητες των μπαρ ακομα πιο μαλακες απο τους μπαρμαν γενικα εγω τους θεωρω μεγιστους καραγκιοζηδες και τους μεν και τους δεν για φαπες,αντρες απο τα λιντλ
Είναι χρηματοδότες...κρατάνε μαγαζιά,πληρώνουν προσωπικό και οι γκόμενες που ψάχνουν για χρηματοδότη προφανώς θα στραφούν εκεί.
 

Rdeliaris23

Μέλος
Εγγρ.
4 Οκτ 2022
Μηνύματα
272
Κριτικές
6
Like
353
Πόντοι
21
Είναι χρηματοδότες...κρατάνε μαγαζιά,πληρώνουν προσωπικό και οι γκόμενες που ψάχνουν για χρηματοδότη προφανώς θα στραφούν εκεί.
τον πιστεψες εσυ τωρα τον αλλον οτι ειναι μπαρμαν αχχα κανενας μπαρμαν δε θα μπει στο μπου,στο μπου μπαινουν μονο αντρες underground παλαιας κοπης οι μαλακομοντερνοι φλωρομπαρμαν δε θα μπουν στο μπου αντιθετα θα καυλαντιζουν με φλωρογκομενες και φλωροσυναδελφους και θα κανουν παρεα με τον καραγκιοζη ιδιοκτητη μπαρ σκατοσκυλα ολοι τους πως λεμε αντρες το ακριβως αντιθετο,ο αντρας πρεπει να ειναι underground παλαιας κοπης και οχι να πηγαινει σε μπαρ σα τη λουλα και να καθετε πισω απο τη μπαρα σα μαλακας και να καυλαντιζει με τις ανοργασμικες ελληνιδες και το μαλακα το ιδιοκτητη.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.632
Κριτικές
62
Like
45.369
Πόντοι
9.297
τον πιστεψες εσυ τωρα τον αλλον οτι ειναι μπαρμαν αχχα κανενας μπαρμαν δε θα μπει στο μπου,στο μπου μπαινουν μονο αντρες underground παλαιας κοπης οι μαλακομοντερνοι φλωρομπαρμαν δε θα μπουν στο μπου αντιθετα θα καυλαντιζουν με φλωρογκομενες και φλωροσυναδελφους και θα κανουν παρεα με τον καραγκιοζη ιδιοκτητη μπαρ σκατοσκυλα ολοι τους πως λεμε αντρες το ακριβως αντιθετο,ο αντρας πρεπει να ειναι underground παλαιας κοπης και οχι να πηγαινει σε μπαρ σα τη λουλα και να καθετε πισω απο τη μπαρα σα μαλακας και να καυλαντιζει με τις ανοργασμικες ελληνιδες και το μαλακα το ιδιοκτητη.
Για μένα αυτοί που είπες είναι εξίσου ναυάγια με κάτι παππούδες που σηκώνονται από την νύχτα για να κάνουν σεφτε στο καφενείο μόλις ανοίξει νωρίς νωρίς το πρωί .... :confused:
 

Rdeliaris23

Μέλος
Εγγρ.
4 Οκτ 2022
Μηνύματα
272
Κριτικές
6
Like
353
Πόντοι
21
Για μένα αυτοί που είπες είναι εξίσου ναυάγια με κάτι παππούδες που σηκώνονται από την νύχτα για να κάνουν σεφτε στο καφενείο μόλις ανοίξει νωρίς νωρίς το πρωί .... :confused:
σορρυ ρε φιλε αλλα οι παππουδες ειναι αξιοπρεπεις τουλαχιστον μη τους συγκρινεις με τους μαλακομοντερνους που δε εχουν ηθικη αξια ουτε μια ειναι ειρωνικοι και σκατομαλακες.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.632
Κριτικές
62
Like
45.369
Πόντοι
9.297
σορρυ ρε φιλε αλλα οι παππουδες ειναι αξιοπρεπεις τουλαχιστον μη τους συγκρινεις με τους μαλακομοντερνους που δε εχουν ηθικη αξια ουτε μια ειναι ειρωνικοι και σκατομαλακες.
Ναι αλλά και το να φεύγεις από το σπίτι πρωί πρωί για το καφενείο δεν το βλέπω και πολύ υγιές...η είναι τόσο ανασφαλείς αν είναι μόνοι η σιχαίνονται τόσο την γυναίκα τους που δεν θέλουν να την βλέπουν ....
 

Rdeliaris23

Μέλος
Εγγρ.
4 Οκτ 2022
Μηνύματα
272
Κριτικές
6
Like
353
Πόντοι
21
Ναι αλλά και το να φεύγεις από το σπίτι πρωί πρωί για το καφενείο δεν το βλέπω και πολύ υγιές...η είναι τόσο ανασφαλείς αν είναι μόνοι η σιχαίνονται τόσο την γυναίκα τους που δεν θέλουν να την βλέπουν ....
συγκρινεις ανομια πραγματα συγκρινεις τους μαλακες μπαρμαν και τους ιδιοκτητες μπαρ που ειναι ειρωνικοι και οι μεγιστοι μαλακες χωρις ουδεμια ηθικη αξια με τα γεροντακια που αν μη τι αλλο δε κοροιδευουν και δε ειναι ειρωνικοι και ειναι αντρες οχι αδερφες σα τους μπαρμαν και ιδιοκτητες των μπαρ,επισης τα γεροντακια τουλαχιστον δε κανουν παρεα με αχρηστες ντιβες γλαστρες κανονικες οπως οι μπαρμαν και οι ιδιοκτητες μπαρ οποτε συγκρινεις τελειως αλλα πραγματα τα γεροντακια ειναι στη κορυφη ενω οι μπαρμαν και ιδιοκτητες μπαρ στον πατο.
 
Τελευταία τροποποίηση:

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.632
Κριτικές
62
Like
45.369
Πόντοι
9.297
συγκρινεις ανομια πραγματα συγκρινεις τους μαλακες μπαρμαν και τους ιδιοκτητες μπαρ που ειναι ειρωνικοι και οι μεγιστοι μαλακες χωρις ουδεμια ηθικη αξια με τα γεροντακια που αν μη τι αλλο δε κοροιδευουν και δε ειναι ειρωνικοι και ειναι αντρες οχι αδερφες σα τους μπαρμαν και ιδιοκτητες των μπαρ,επισης τα γεροντακια τουλαχιστον δε κανουν παρεα με αχρηστες ντιβες γλαστρες κανονικες οπως οι μπαρμαν και οι ιδιοκτητες μπαρ οποτε συγκρινεις τελειως αλλα πραγματα τα γεροντακια ειναι στη κορυφη ενω οι μπαρμαν και ιδιοκτητες μπαρ στον πατο.
Ταιριάζει ο καθένας με την ηλικία του...οι παππούδες δεν θα πήγαιναν ποτέ σε μπαρ παρά μόνο σε καφετέριες όπου θα πηγαίνουν συνομιλικοι τους .
Επίσης πολύ δύσκολα νέοι θα πήγαιναν σε καφενεία παππούδων.
Εγώ πάντως θυμάμαι να βλέπω αγώνες ποδοσφαίρου σε καφενείο με παππούδες πολύ μάχιμους ...πιο καλή ατμόσφαιρα κάνουν αυτοί παρά σε μέρη με τον κάθε μαλακοκαυλη να μαλακίζεται με το κινητό σαν γκόμενα την ώρα του αγώνα.
 

Rdeliaris23

Μέλος
Εγγρ.
4 Οκτ 2022
Μηνύματα
272
Κριτικές
6
Like
353
Πόντοι
21
Ταιριάζει ο καθένας με την ηλικία του...οι παππούδες δεν θα πήγαιναν ποτέ σε μπαρ παρά μόνο σε καφετέριες όπου θα πηγαίνουν συνομιλικοι τους .
Επίσης πολύ δύσκολα νέοι θα πήγαιναν σε καφενεία παππούδων.
Εγώ πάντως θυμάμαι να βλέπω αγώνες ποδοσφαίρου σε καφενείο με παππούδες πολύ μάχιμους ...πιο καλή ατμόσφαιρα κάνουν αυτοί παρά σε μέρη με τον κάθε μαλακοκαυλη να μαλακίζεται με το κινητό σαν γκόμενα την ώρα του αγώνα.
εε τοτε τι τους συγκρινεις τους φλωρουμπες μπαρμαν,ιδιοκτητες μπαρ με τους γερους?ειναι τελειως ασχετη συγκριση.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.632
Κριτικές
62
Like
45.369
Πόντοι
9.297
εε τοτε τι τους συγκρινεις τους φλωρουμπες μπαρμαν,ιδιοκτητες μπαρ με τους γερους?ειναι τελειως ασχετη συγκριση.
Απλώς επισημαίνω ότι οι παππούδες πάνε στα καφενεία απο νωρις νωρίς σαν να τους διώχνει κάτι από το σπίτι...αυτό δεν είναι καλό.
 

Rdeliaris23

Μέλος
Εγγρ.
4 Οκτ 2022
Μηνύματα
272
Κριτικές
6
Like
353
Πόντοι
21
Απλώς επισημαίνω ότι οι παππούδες πάνε στα καφενεία απο νωρις νωρίς σαν να τους διώχνει κάτι από το σπίτι...αυτό δεν είναι καλό.
ναι ειναι ηλιθιοτητα συμφωνω αν τους δεις 9η ωρα που παω σχολη ολοι εξω ειναι σα βλακες
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom