Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 190K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 28 άτομα (4 μέλη και 24 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 868 29,3%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,8%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,2%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 322 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 575 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 91 3,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.958

Rdeliaris23

Μέλος
Εγγρ.
4 Οκτ 2022
Μηνύματα
272
Κριτικές
6
Like
353
Πόντοι
21
Λοιπόν, θα πω κι εγώ τις εμπειρίες μου, έχω γαμήσει και σε μπουρδέλα, και σε στούντιο, και βίζιτες στο σπίτι, έχω δώσει και πίπες στο αμάξι σε γκομενίτσες απ το διαδίκτυο, έχω γαμήσει και χωρισμένες μανούλες, έχω γαμήσει και γκόμενες μέσα σε σχέσεις.. Από τις εμπειρίες που έχω μαζέψει μέχρι στιγμής στα 37 μου.. Πλέον εδώ και 2 χρόνια έχω καταλήξει κυρίως στα βιζιτάκια.. ( χωρίς να αποκλείω να γαμήσω και γκόμενα απ έξω αν βρεθεί.) Κάποτε ήθελα να κάνω οικογένεια και ψαχνόμουν.. εν τέλη δεν έκατσε η φάση και έμεινα εργένης και επιλέγω να μείνω εργένης.. Το όλο θέμα για μένα είναι πλέον θέμα απόδοσης/τιμής. Θέλω μόνο να γαμάω ρε φίλε.. δεν με ενδιαφέρουν οι ''αισθηματικές σχέσεις'' 1000 φορές να γαμάω βιζιτάκια και να πέφτω για ύπνο το βράδυ και να βλέπω προβατάκια παρά να βλέπω εφιάλτες με τις δήθεν καλές κοπέλες που κυκλοφορούν εκεί έξω..Σίγουρα υπάρχουν και καλές αλλά, θέλει πολύ ψάξιμο,χρόνο,χρήμα και υπομονή.. κάτι το οποίο δεν έχω πλέον. Άσε που οι καλές είναι και πιασμένες συνήθως. Είναι σαν τις τουαλέτες οι καλές είναι πιασμένες και οι υπόλοιπες χεσμένες!!
συμφωνω σε ολα οσα λες και εγω στοχο τα μπουρδελα εχω και να ξερεις τα μπουρδελα ειναι πιο οικονομικα απο τις γκομενες οι γκομενες θελουν ψαξιμο λεφτα και υπομονη και ποιος τα εχει ολα αυτα?ελαχιστοι,επισης και εγω το ιδιο το ευκολο σεξ αναζητω και μονο και τελος στο μονο που διαφωνω μαζι σου ειναι οτι οι καλες ειναι πιασμενες ειχα γνωρισει μια που δε εγινε κατι εξαιτιας μου γιατι κολωσα να της μιλησω τοτε και δε ηταν ουτε τοτε πιασμενη ουτε παιζει να ειχε κανει και ποτε σχεση οι ωραιες ειναι πιασμενες να ξερεις οι καλες σε χαρακτηρα αλλα ασχημουλες δε ειναι,οι ωραιες ομως παντα θα ειναι πιασμενες οι καλες κοπελες οσο καλες και να ειναι αμα ειναι ασχημουλες του 5 δε θα ειναι πιασμενες.
 

Mheugenikos

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2022
Μηνύματα
12
Like
15
Πόντοι
0
Ρε μάγκες της δίνω το προφίλ μου στο fb γτ μιλάμε σε dating app και μου απαντάει η ελλεινιδα πολύ έμπιστο φαίνεται το προφίλ σου. Δηλαδή έρχομαι στα λόγια που λέγατε εδώ παλιότερα ότι για να βγεις με μια Ελληνίδα πρέπει να της δώσεις και βεβαίωση σπουδών, εφορίας τόπος καταγωγής, ταυτότητα. Δηλαδή τι φόβος είναι πια αυτός που έχουν και ανασφάλεια. Μόνο που σου το λέει αυτό και πολλές άλλες αμφιβολίες σου ρίχνει την αξιοπρέπεια. Με κάτι τέτοιες συμπεριφορές ξενερώνεις ρε παιδί μου.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.632
Κριτικές
62
Like
45.369
Πόντοι
9.297
Ρε μάγκες της δίνω το προφίλ μου στο fb γτ μιλάμε σε dating app και μου απαντάει η ελλεινιδα πολύ έμπιστο φαίνεται το προφίλ σου. Δηλαδή έρχομαι στα λόγια που λέγατε εδώ παλιότερα ότι για να βγεις με μια Ελληνίδα πρέπει να της δώσεις και βεβαίωση σπουδών, εφορίας τόπος καταγωγής, ταυτότητα. Δηλαδή τι φόβος είναι πια αυτός που έχουν και ανασφάλεια. Μόνο που σου το λέει αυτό και πολλές άλλες αμφιβολίες σου ρίχνει την αξιοπρέπεια. Με κάτι τέτοιες συμπεριφορές ξενερώνεις ρε παιδί μου.
Περνάς από λεπτομερή αξιολόγηση σαν να περνας από συνέντευξη για δουλειά.
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
5.060
Κριτικές
10
Like
13.059
Πόντοι
3.846
ακόμη ένας ανέραστος 23χρονος. Θα σου πω μόνο ό,τι λέω και στους άλλους: Χωρίς να το παίζω ο μεγάλος γαμιάς στα νιάτα μου (δεν υπήρξα κάτι τέτοιο) τις ευκαιρίες που έχεις τώρα να γαμήσεις πολύ δε θα τις ξαναβρεις ποτέ. Όχι μόνο επειδή το σώμα σου θα γνωρίσει τη φθορά, αλλά επειδή δε θα υπάρξει άλλη περίοδος της ζωής σου να γνωρίσεις τόσες κοπέλες που ψάχνονται για γαμήσι. Το πρόβλημά σου είναι ότι έχεις μία αρνητική προκατάληψη για τις κοπέλες της ηλικίας σου, κρίνοντας από τις παρέες σου. Ξεκινά άλλες παρέες και θα καταλαβεις τι εννοώ.
 

Rdeliaris23

Μέλος
Εγγρ.
4 Οκτ 2022
Μηνύματα
272
Κριτικές
6
Like
353
Πόντοι
21
ακόμη ένας ανέραστος 23χρονος. Θα σου πω μόνο ό,τι λέω και στους άλλους: Χωρίς να το παίζω ο μεγάλος γαμιάς στα νιάτα μου (δεν υπήρξα κάτι τέτοιο) τις ευκαιρίες που έχεις τώρα να γαμήσεις πολύ δε θα τις ξαναβρεις ποτέ. Όχι μόνο επειδή το σώμα σου θα γνωρίσει τη φθορά, αλλά επειδή δε θα υπάρξει άλλη περίοδος της ζωής σου να γνωρίσεις τόσες κοπέλες που ψάχνονται για γαμήσι. Το πρόβλημά σου είναι ότι έχεις μία αρνητική προκατάληψη για τις κοπέλες της ηλικίας σου, κρίνοντας από τις παρέες σου. Ξεκινά άλλες παρέες και θα καταλαβεις τι εννοώ.
ανεραστος εισαι και φαινεσαι ειμαι το αντιθετο του ανεραστου,εμενα δε θα μου το παιζεις συμβουλη και ετσι γιατι εσυ ο ιδιος ειχες πει παλια αναγκαζεσαι να πας στα μπουρδελα γιατι δε σε θελει καμια οποτε μη λες μαλακιες γιατι το μονο που καταφερνεις ειναι να γινεσαι σπαστικος,αν ειμαι εγω μια ανεραστος εσυ εισαι 20,οποιος παει στα μπουρδελα και ασχοληται γενικα με τον αγοραιο ειναι γιατι δε βρισκει εξω,εγω ξερω πως οι ελληνιδες θελουν κοπο για να σου κατσουν και πολλα κερασματα,ενω στα μπου πας και με 20 ευρω χαιρεσαι σεξ ουτε κοπος ουτε μαλακιες,και στη τελικη μπορει να μη το εχω με τις εξω,φταιω εγω δλδ που δε το εχω με το φλερτ?ουτε εσυ το εχεις με το φλερτ εφοσον δε σε θελουν αρα δε θα κρινεις εμενα οκ?με εμενα οι ιεροδουλες φασωνονται και το ευχαριστιουνται το σεξ μαζι μου οποτε μονο ανεραστος δε ειμαι,οι εξω ειναι ανεραστες και δε καθονται και ειναι προβληματικες και αποτι φαινεται εισαι και εσυ ο προβληματικος και ανεραστος που τις υποστηριζεις ενω ο ιδιος ειχες πει πας μονο σε μπουρδελα γιατι οι εξω δε σε πλησιαζουν,οσο γιαυτο που λες οτι ψαχνονται πολυ για σεξ οι εξω δε ισχιει,ξερεις ποτε θα ισχιε?αμα ψαχνοντουσαν για σεξ με ολους τους αντρες και οχι να ψαχνεται το 100 τοις εκατο των γυναικων με μονο το 20 τοις εκατο των αντρων και τελος μη κρινεις εμενα,κρινε πρωτα τον εαυτο σου,γαμα εσυ πρωτα τις εξω καταφερε τα πανω σε αυτο και μετα κρινεις αλλους αν μπορουν ή οχι.
 

Rdeliaris23

Μέλος
Εγγρ.
4 Οκτ 2022
Μηνύματα
272
Κριτικές
6
Like
353
Πόντοι
21
Παλιά ήταν ο πικερ και ο τακμαν ....
αυτος απο πανω και εσυ παιζει να μη εχετε πιασει μπουτι γυναικας και το μονο που εχετε κανει ειναι μπουρδελα οπως εγω που εγω με γκομενα εξω ενα φασωμα το εχω ριξει εσυ και ο απο πανω ουτε αυτο παιζει να εχετε κανει που ειναι το βασικο,επισης ο πικερ μονο ανεραστος δε ηταν αντιθετα ηταν μεγαλος μαγκας και ερωτικος που ειχε τα αρχιδια να γαμαει στα μπουρδελα και να μη κανει το μουνοδουλο των βλαχοελληνιδων αλλα αντιθετα να σνομπαρει τη υπαρξη των ελληνιδων,μακαρι να εισασταν ολοι τοσο ερωτικοι και μαγκες σα τον πικερ.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Rdeliaris23

Μέλος
Εγγρ.
4 Οκτ 2022
Μηνύματα
272
Κριτικές
6
Like
353
Πόντοι
21
Ρε μάγκες της δίνω το προφίλ μου στο fb γτ μιλάμε σε dating app και μου απαντάει η ελλεινιδα πολύ έμπιστο φαίνεται το προφίλ σου. Δηλαδή έρχομαι στα λόγια που λέγατε εδώ παλιότερα ότι για να βγεις με μια Ελληνίδα πρέπει να της δώσεις και βεβαίωση σπουδών, εφορίας τόπος καταγωγής, ταυτότητα. Δηλαδή τι φόβος είναι πια αυτός που έχουν και ανασφάλεια. Μόνο που σου το λέει αυτό και πολλές άλλες αμφιβολίες σου ρίχνει την αξιοπρέπεια. Με κάτι τέτοιες συμπεριφορές ξενερώνεις ρε παιδί μου.
δε ειναι μονο αυτο,το ζητημα ειναι οτι δε ειναι προσεγγιζονται,δλδ δε τους αρεσει το φλερτ ή τους αρεσει μονο με το 20 τοις εκατο των αντρων να το κανουν,δυστχιως ειναι παραξενιαρες,οι ελληνιδες κοιτανε πολλα,να εχει ο αλλος καποια οικονομικη ευχερια εστω και μικρη,τη αυρα του αλλου να ειναι ωραια,να εχει αυτοπεποιθηση,να εχει εμφανηση,δυστιχως τα θελουν ολα δικα τους,οι ελληνιδες ειναι ναυαγια,1000φορες οι ξενες.
 

Glyfomounix

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.397
Like
9.555
Πόντοι
2.306
Παλικαρι μου, με εστειλες για τηλιο. 23 χρονω κι εχεις παει μονο 35 φορες με γυναικα? Δηλαδη λιγο πολυ απο τοτε που λογικα πρωτοπηγες (να υποθεσω 16-17 ετων) πανε 6 χρονια...72 μηνες...δηλαδη μια φορα στο διμηνο!!!!! Κοιτα αγορι, ψαξου λιγακι. Ξεκολα απο το ιντερνετ και τις μπουρδελοκαταστασεις. Βγες εξω, μιλα κουβεντιασε σαν ανθρωπος, δες τη γυναικα απεναντι σου σαν ανθρωπο κι οχι τις τρυπες που λιαν συντομως θα ξεσκισεις (αυτο θελει κι αυτη).
Λες και αν έβρισκε ελλεινιδες σε αυτήν την ηλικία θα γαμουσε παραπάνω
 

Rdeliaris23

Μέλος
Εγγρ.
4 Οκτ 2022
Μηνύματα
272
Κριτικές
6
Like
353
Πόντοι
21
Λες και αν έβρισκε ελλεινιδες σε αυτήν την ηλικία θα γαμουσε παραπάνω
οπως τα λες ακριβως αν ας πουμε ασχολιομουν με ελληνιδες να ειχα γαμησει καμια 5 φορες,τουλαχιστον τωρα στα 23 μου εχω γαμησει 35 φορες σε τανες,με τις ελληνιδες 5 και πολλες λεω,εχω εναν που ξερω και ειναι μπαρμαν και εχει γαμησει 2 φορες γκομενα εξω και 2 σε στουντιο(δε του αρεσει ο αγοραιος πηγε για τη εμπειρια),και εμφανηση μοντερνα με μουσια και σωμα γραμωμενο με αυτοπεποιθηση αμα δε γαμανε αυτοι οι αυτοπεποιθησατοι καταλαβαινεις ποσο λαθος πανε οι τυπισες,γιαυτο σου λεω εγω αμα βαλεις ολους τους 23χρονους διπλα διπλα εγω και κανα 5 αλλοι απο τους 100 θα εχουμε γαμησει 35 φορες,περναω τους περισσοτερους της ηλικιας μου.
 
Τελευταία τροποποίηση:

crsweber

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
509
Like
961
Πόντοι
86
οπως τα λες ακριβως αν ας πουμε ασχολιομουν με ελληνιδες να ειχα γαμησει καμια 5 φορες,τουλαχιστον τωρα στα 23 μου εχω γαμησει 35 φορες σε τανες,με τις ελληνιδες 5 και πολλες λεω,εχω εναν που ξερω και ειναι μπαρμαν και εχει γαμησει 2 φορες γκομενα εξω και 2 σε στουντιο(δε του αρεσει ο αγοραιος πηγε για τη εμπειρια),και εμφανηση μοντερνα με μουσια και σωμα γραμωμενο με αυτοπεποιθηση αμα δε γαμανε αυτοι οι αυτοπεποιθησατοι καταλαβαινεις ποσο λαθος πανε οι τυπισες,γιαυτο σου λεω εγω αμα βαλεις ολους τους 23χρονους διπλα διπλα εγω και κανα 5 αλλοι απο τους 100 θα εχουμε γαμησει 35 φορες,περναω τους περισσοτερους της ηλικιας μου.
σωστα αυτα που γραφεις, απλα αν εισαι νεος και εμφανισιμος, τουλαχιστον μια ψιλομπαζολα 20 χρονη την χτυπας χωρις λεφτα και στυλ, αν ψαχνεις για μετρια και πανω ελληνιδα νεαρης ηλικιας τοτε πρεπει να διαθετεις και αλλα πραγματα εκτος απο την εμφανιση σου
 

crsweber

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
509
Like
961
Πόντοι
86
βγαινω σημερα με μια καλουτσικη γκομενα 22 χρονων, ανοιγει το κινητο τσουπ μηνυμα απο ασχετο μπαρμπα, θελω να σε παω στο καλυτερο εστιατοριο της ελλαδας, εισαι πανεμορφη και θελω να σε γνωρισω, μετα τσουπ και αλλα μηνυματα οτι ειναι κουκλαρα απο ασχετους, μου τα διαβαζε μπροστα μου και γελαγε, βεβαια υστερα ολο αυτο στον εγκεφαλο της δημιουργησε κατι, ενω πριν διαβασει αυτα τα μηνυματα ητανε πιο χαλαρη να παμε καμια βολτιτσα χωρις πολλα εξοδα, υστερα ηθελε να φαμε σε καποιο καλο μερος και για ψωνια να παμε, εεε τοτε ητανε που εγινε της καριολας απο μενα, χωρις να τα πολυλογω επειδη δεν χαλασα πολλα για παρτη της , της κακοφανηκε και μαλλον δεν θα την ξαναδω. και ερχομαι στο σημαντικο, αυτα που εχω γραψει και στο παρελθον εδω μεσα. αυτο το ανεξελεγκτο πεσιμο απο τον καθενα. ειδικα σε ινστα, δημιουργει ανεξελεγκτες καταστασεις, η καθε μια δεχεται καταιγισμο μηνυματων απο πολλους που προκειμενου να την γνωρισουν λενε παπαριες και πολλες φορες ψεμματα, οτι θα την πανε σε πανακριβα μερη ,ενω δεν εχουνε ουτε 30 ευρω στην ακρη, λενε στην γκομενα οτι ειναι πανεμορφη ενω η αλλη ειναι τελειως μετρια. το αποτελεσμα ειναι μια γκομενα να πιστευει οτι ειναι απιστευτα ποθητη απο πολλους και να αυξανονται οι απαιτησεις της, αρα καποιος που την εχει γκομενα, τι να κανει να της κλεισει το ινστα? αναγκαστικα θα πρεπει να παει με τα νερα της διαφορετικα θα εχει προβληματα
 

macchiato

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2021
Μηνύματα
2.299
Like
2.949
Πόντοι
456
οπως τα λες ακριβως αν ας πουμε ασχολιομουν με ελληνιδες να ειχα γαμησει καμια 5 φορες,τουλαχιστον τωρα στα 23 μου εχω γαμησει 35 φορες σε τανες,με τις ελληνιδες 5 και πολλες λεω,εχω εναν που ξερω και ειναι μπαρμαν και εχει γαμησει 2 φορες γκομενα εξω και 2 σε στουντιο(δε του αρεσει ο αγοραιος πηγε για τη εμπειρια),και εμφανηση μοντερνα με μουσια και σωμα γραμωμενο με αυτοπεποιθηση αμα δε γαμανε αυτοι οι αυτοπεποιθησατοι καταλαβαινεις ποσο λαθος πανε οι τυπισες,γιαυτο σου λεω εγω αμα βαλεις ολους τους 23χρονους διπλα διπλα εγω και κανα 5 αλλοι απο τους 100 θα εχουμε γαμησει 35 φορες,περναω τους περισσοτερους της ηλικιας μου.

ξεκινας απο λαθος αφετηρια. δε θα μπαινεις σε διαδικασια συγκρισης με συνομιληκους γιατι ειναι μαλακιστηρια οι περισσοτεροι.
μεταφορικα και κυριολεκτικα. θα σου φανε περισσοτερη ενεργεια απ' οτι οι χαζογκομενες που δε ξερουν τι θελουν.
κοιτα να περνας καλα. να γαμας πολυ και να μιλας λιγο. επισης να νιωθεις τυχερος που δεν ερωτευτηκες σε μικρη ηλικια.

μη γκρινιαζεις. εισαι ΤΥΧΕΡΟΣ. μην μπλεξεις σοβαρα με καμια, παρα μονο σχεση για γαμησι και τιποτα αλλο.
απο αυτα που γραφεις μου φαινεται οτι δεν εχεις γαμησει ουτε την παλαμη σου.
εισαι μικρος ακομη ,ασε το φορουμ και βγες παγανια για καμακι. χρυση ευκαιρια μεθαυριο στην παρελαση.
χωσου σε καμια χωρισμενη μιλφαρα ,μπας και παρεις μπρος :wanker:
 

macchiato

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2021
Μηνύματα
2.299
Like
2.949
Πόντοι
456
ακόμη ένας ανέραστος 23χρονος. Θα σου πω μόνο ό,τι λέω και στους άλλους: Χωρίς να το παίζω ο μεγάλος γαμιάς στα νιάτα μου (δεν υπήρξα κάτι τέτοιο) τις ευκαιρίες που έχεις τώρα να γαμήσεις πολύ δε θα τις ξαναβρεις ποτέ. Όχι μόνο επειδή το σώμα σου θα γνωρίσει τη φθορά, αλλά επειδή δε θα υπάρξει άλλη περίοδος της ζωής σου να γνωρίσεις τόσες κοπέλες που ψάχνονται για γαμήσι. Το πρόβλημά σου είναι ότι έχεις μία αρνητική προκατάληψη για τις κοπέλες της ηλικίας σου, κρίνοντας από τις παρέες σου. Ξεκινά άλλες παρέες και θα καταλαβεις τι εννοώ.

συμφωνω με το πορισμα,με τη διαφορα οτι ευκαιριες θα εχει και προφανως μεγαλυτερος(ισως πιο ρεαλιστικες)
δε χρειαζεται να τον αγχωνουμε,ο αντρας ειναι σαν το παλιο καλο κρασι. οσο μεγαλωνει ,τοσο πιο πολυ θα χωνει.
για καποιους αργει το ξυπνητηρι ,αλλα δεν ερχεται το τελος του κοσμου.

το τελος ερχεται μονο οταν κλεισουμε τα ματια μας. αυτο πρεπει να καταλαβει ο Τζιμακος.
και να κοψει συναναστροφες με τους μυθομανεις συνομηλικους του γιατι μονο κακο του κανουν.

γινεται και αυτος μυθομανης-φλυαρος- πολυλογας-επιδειξιας ,χαρακτηριστικα που απωθουν τις γυναικες.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Nubic

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.252
Κριτικές
19
Like
7.217
Πόντοι
3.346
βγαινω σημερα με μια καλουτσικη γκομενα 22 χρονων, ανοιγει το κινητο τσουπ μηνυμα απο ασχετο μπαρμπα, θελω να σε παω στο καλυτερο εστιατοριο της ελλαδας, εισαι πανεμορφη και θελω να σε γνωρισω, μετα τσουπ και αλλα μηνυματα οτι ειναι κουκλαρα απο ασχετους, μου τα διαβαζε μπροστα μου και γελαγε, βεβαια υστερα ολο αυτο στον εγκεφαλο της δημιουργησε κατι, ενω πριν διαβασει αυτα τα μηνυματα ητανε πιο χαλαρη να παμε καμια βολτιτσα χωρις πολλα εξοδα, υστερα ηθελε να φαμε σε καποιο καλο μερος και για ψωνια να παμε, εεε τοτε ητανε που εγινε της καριολας απο μενα, χωρις να τα πολυλογω επειδη δεν χαλασα πολλα για παρτη της , της κακοφανηκε και μαλλον δεν θα την ξαναδω. και ερχομαι στο σημαντικο, αυτα που εχω γραψει και στο παρελθον εδω μεσα. αυτο το ανεξελεγκτο πεσιμο απο τον καθενα. ειδικα σε ινστα, δημιουργει ανεξελεγκτες καταστασεις, η καθε μια δεχεται καταιγισμο μηνυματων απο πολλους που προκειμενου να την γνωρισουν λενε παπαριες και πολλες φορες ψεμματα, οτι θα την πανε σε πανακριβα μερη ,ενω δεν εχουνε ουτε 30 ευρω στην ακρη, λενε στην γκομενα οτι ειναι πανεμορφη ενω η αλλη ειναι τελειως μετρια. το αποτελεσμα ειναι μια γκομενα να πιστευει οτι ειναι απιστευτα ποθητη απο πολλους και να αυξανονται οι απαιτησεις της, αρα καποιος που την εχει γκομενα, τι να κανει να της κλεισει το ινστα? αναγκαστικα θα πρεπει να παει με τα νερα της διαφορετικα θα εχει προβληματα

τα social κατέστρεψαν και το λίγο μυαλό που είχαν.
 

Kvel

Μέλος
Εγγρ.
30 Σεπ 2007
Μηνύματα
276
Like
756
Πόντοι
81
Μερικοί τύποι εδώ μέσα επιτελείτε κοινωνικό έργο ρε μύστες. :hi::hi::hi: από μένα.Γιατι είστε εσείς και πιάνετε και καμία κουβέντα με ναυάγια της ζωής που έχουν να μιλήσουν σε ανθρωπο κανά τρίμηνο και τουλάχιστον βγάζουν την ψυχούλα τους εδώ μέσα και δεν παίρνουν τους δρόμους παγανια και οποία/όποιον πάρει ο χάρος μέσα στην τρέλα τους.Ε,καμία φορά γίνεται και η στραβή και βρίσκουμε κάναν σφαγμένο και καμία βιασμενη σε κανά κάδο από κάτι τέτοια ναυάγια...δεν μπορούμε να τα έχουμε όλα.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.632
Κριτικές
62
Like
45.369
Πόντοι
9.297
βγαινω σημερα με μια καλουτσικη γκομενα 22 χρονων, ανοιγει το κινητο τσουπ μηνυμα απο ασχετο μπαρμπα, θελω να σε παω στο καλυτερο εστιατοριο της ελλαδας, εισαι πανεμορφη και θελω να σε γνωρισω, μετα τσουπ και αλλα μηνυματα οτι ειναι κουκλαρα απο ασχετους, μου τα διαβαζε μπροστα μου και γελαγε, βεβαια υστερα ολο αυτο στον εγκεφαλο της δημιουργησε κατι, ενω πριν διαβασει αυτα τα μηνυματα ητανε πιο χαλαρη να παμε καμια βολτιτσα χωρις πολλα εξοδα, υστερα ηθελε να φαμε σε καποιο καλο μερος και για ψωνια να παμε, εεε τοτε ητανε που εγινε της καριολας απο μενα, χωρις να τα πολυλογω επειδη δεν χαλασα πολλα για παρτη της , της κακοφανηκε και μαλλον δεν θα την ξαναδω. και ερχομαι στο σημαντικο, αυτα που εχω γραψει και στο παρελθον εδω μεσα. αυτο το ανεξελεγκτο πεσιμο απο τον καθενα. ειδικα σε ινστα, δημιουργει ανεξελεγκτες καταστασεις, η καθε μια δεχεται καταιγισμο μηνυματων απο πολλους που προκειμενου να την γνωρισουν λενε παπαριες και πολλες φορες ψεμματα, οτι θα την πανε σε πανακριβα μερη ,ενω δεν εχουνε ουτε 30 ευρω στην ακρη, λενε στην γκομενα οτι ειναι πανεμορφη ενω η αλλη ειναι τελειως μετρια. το αποτελεσμα ειναι μια γκομενα να πιστευει οτι ειναι απιστευτα ποθητη απο πολλους και να αυξανονται οι απαιτησεις της, αρα καποιος που την εχει γκομενα, τι να κανει να της κλεισει το ινστα? αναγκαστικα θα πρεπει να παει με τα νερα της διαφορετικα θα εχει προβληματα
Πολλαπλασιασε αυτό το σκηνικό επί μερικά εκατομμύρια χαζοβιολες που την είδαν πριγκίπισσες της Αγγλίας με πέντε μηνύματα και θα καταλάβεις πως φτάσαμε στην σημερινή κατάσταση.
 

flyman29

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.199
Like
3.439
Πόντοι
456
Όταν δούλευα τιντερ πέτυχα προφίλ μπαμπάτσικης σαραντάρας. Κλασικά, είχε φωτό με κάτι κόπρους, παραλίες και μια δικιά της σελφι που φαίνονταν μόνο το σώμα από τη μέση και πάνω. Δηλαδή έβλεπες τα κρέατα που είχαν κρεμάσει στα χέρια της και σε έπιανε εμετός.
Το θυμάμαι χαρακτηριστικά όμως μετά από τόσο καιρό επειδή έγραφε στο προφίλ της Πλάκα έχετε οι άντρες που στέλνετε μυνήματα σε ένα προφίλ με ακέφαλη φωτο. Κρίμα που δεν κράτησα σκρινσοτ.

Δηλαδή υπάρχουν πυρφόροι που της στέλνουν μυνήματα, αυτή τους δουλεύει φόρα παρτίδα και παρόλα αυτά έχει ακόμα κοινό :headbang:

Στην Αμερική στο παρελθόν όταν έκαναν απεργία οι πιλότοι οι εταιρείες προσέλαβαν απεργοσπάστες κυβερνήτες για να κάνουν δρομολόγια. Οπότε οι πιλότοι έφτιαξαν ένα σαιτ που έβγαλαν τα προσωπικά στοιχεία από τους απεργοσπάστες στη φόρα. Όχι για να τους σπάσουν στο ξύλο, αλλά μικρός είναι ο κόσμος. Τόσοι και τόσοι συνάδελφοι τους είδαν, κάποια στιγμή δεν θα θελήσουν τη βοήθεια κάποιου για συνέντευξη, καμιά δουλειά κτλ; Τελικά έπιασε. Μόνο κάτι τελειωμένοι έμειναν.

Καμιά φορά σκέφτομαι πως κάτι τέτοιο πρέπει να γίνει και για τους πυρφόρους που ανεβάζουν το εγώ μέτριων ελληνίδων με την αμπαλοσύνη τους. Name and Shame το λένε οι Αμερικάνοι. Δεν είναι δυνατόν να βλέπεις στο insta προφίλ μουνάρας Ρωσίδας ή Γερμανίδας και να έχει 300 λάικ και ελληνίδας γεροντομπεμπέκας με 4000 λαικ. Βλέπεις Ρωσίδα influencer κορμάρα με ταλέντο να δουλέυει και αεροσυνοδός με 100000 followers σε μια χώρα 150 εκατομμυρίων και η τουνάρα στην Ελλάδα έχει 1 εκατομμύριο :headbang:
Σαν λαος το έχουμε παραχέσει με τη θεοποίηση των μπάζων στα σοσιαλ.

Δηλαδή μακάρι να υπήρχε κανένα πυρφορος.κομ. Θεοποιείς ανθυπομέτρια γκόμενα; Καυλαντίζεις χοντρέλα; Γίνεσαι σπόνσορας σε χωρισμένη με παιδιά; Φόρα παρτίδα ποιος είσαι. Αυτό θα είναι καλό όχι μόνο για εμάς τους άντρες αλλά και για τις γυναίκες, καθώς μέσω των σοσιαλ ζουν μια εικονική πραγματικότητα που δεν ανταποκρίνεται στην πραγματική τους αξία σαν γυναίκες. Άλλος τρόπος να μειωθούν οι αγαπούλιδες και οι πυρφόροι δεν βλέπω να υπάρχει.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.885
Like
17.891
Πόντοι
3.656

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom