Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 190K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (0 μέλη και 10 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 868 29,3%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,8%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,2%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 322 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 575 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 91 3,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.958

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
13.646
Like
17.765
Πόντοι
3.656
Ε,τότε δεν φταίνε οι γκόμενες αν μετά τη μάνα τους,τη θεια τους, την κοινωνία, τις κακομαθαίνει και ο χαφτομούνης ο καληνυχτάκιας.


ο καληνυχτάκιας συνήθως γινόταν έτσι , γιατί δεν γάμαγε με τίποτε και δεν είχε άντερα να γίνει πουτανόβιος .....
καληνυχτάκηδες σε χώρες που οι γκόμενες τον παίρναν κανονικά, δεν υπήρχαν ... τουλάχιστον τόσοι πολλοί και με τέτοια έξοδα
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.755
Κριτικές
1
Like
9.940
Πόντοι
2.356
ο καληνυχτάκιας συνήθως γινόταν έτσι , γιατί δεν γάμαγε με τίποτε και δεν είχε άντερα να γίνει πουτανόβιος .....
καληνυχτάκηδες σε χώρες που οι γκόμενες τον παίρναν κανονικά, δεν υπήρχαν ... τουλάχιστον τόσοι πολλοί και με τέτοια έξοδα
Εγώ νομίζω ότι όλο το σύστημα, από την ελληνική μουσική(κάθε είδους) μέχρι τα πάντα όλα,
δημιούργησε από τη μία χαζοευαίσθητους beta males που τους ρίχνει χυλόπιτα η Σούλα και πρέπει να πιουν όλο το Βόσπορο για να ξεχάσουν τον πόνο τους
και από την άλλη χρυσομούνες πριγκήπισσες.

Ζω σε κεντροευρωπαϊκή χώρα.
Μεταξύ των δύο φύλων, ας πούμε όταν βγαίνεις ραντεβού, υπάρχουν άγραφοι κανόνες.
Κάτι μαλακίες που η γκόμενα του άλλου του έκατσε μετά από 3 μήνες γνωριμίας
ή ότι ο άντρας τα πληρώνει όλα ή πρέπει να σε πάει σπίτι όπου κι αν μένεις,
τις έχω ακούσει μόνο στην Ελλάδα.

Επίσης στο μπλοκ, μου έχουν μιλήσει κατά καιρούς αρκετές βετεράνες πουτάνες, που
είχαν περάσει κάποτε από Ελλάδα.
Μου έλεγαν ότι ειδικά επαρχία,έβγαλαν τα πιο εύκολα λεφτά.
Λεφτά και κάθε άλλου είδους βοήθεια, από Έλληνες που πήγαιναν π.χ. στο στριπτητζάδικο
που δούλευαν και στην τελική δεν τις γάμησαν ποτέ..
 

Glyfomounix

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.397
Like
9.555
Πόντοι
2.306
Εγώ νομίζω ότι όλο το σύστημα, από την ελληνική μουσική(κάθε είδους) μέχρι τα πάντα όλα,
δημιούργησε χαζοευαίσθητους beta males που τους ρίχνει χυλόπιτα η Σούλα και πρέπει να πιουν όλο το Βόσπορο για να ξεχάσουν τον πόνο τους
και από την άλλη χρυσομούνες πριγκήπισσες.

Ζω σε κεντροευρωπαϊκή χώρα.
Μεταξύ των δύο φύλων, ας πούμε όταν βγαίνεις ραντεβού, υπάρχουν άγραφοι κανόνες.
Κάτι μαλακίες που η γκόμενα του άλλου του έκατσε μετά από 3 μήνες γνωριμίας
ή ότι ο άντρας τα πληρώνει όλα ή πρέπει να σε πάει σπίτι όπου κι αν μένεις,
τις έχω ακούσει μόνο στην Ελλάδα.

Επίσης στο μπλοκ, μου έχουν μιλήσει κατά καιρούς αρκετές βετεράνες πουτάνες, που
έχουν περάσει κάποτε από Ελλάδα.
Μου έλεγαν ότι ειδικά επαρχία,έβγαλαν τα πιο εύκολα λεφτά.
Λεφτά και κάθε άλλου είδους βοήθεια, από Έλληνες που πήγαιναν π.χ. στο στριπτητζάδικο
που δούλευαν και στην τελική δεν της γάμησαν ποτέ..
Ο Έλληνας το παίζει γαμιας και πατριώτης και στο τέλος δημιουργεί χρυσομουνες Σουλες με κυτταρίτιδα και αν μπει ο Τούρκος θα τρέξει για περιτομή
 

Rdeliaris23

Μέλος
Εγγρ.
4 Οκτ 2022
Μηνύματα
272
Κριτικές
6
Like
353
Πόντοι
21
Τις πρώτες 500-1000 φορές συμβαίνει αυτό . Μετά είσαι άνετος.
χαχα ποιοι ειμαστε ρε μλκ να προλαβουμε να παμε 1000 φορες συνολικα σε ολο τον αγοραιο οι πανπλουτοι εκατομυριουχοι?1000 συνολο αγοραιου δε προλαβαινεις να πας σε ολη σου τη ζωη λογω μη τοσων απειρων λεφτων,τι νομιζεις περισσευουν τοσο τραγικα?ενταξει να πας μεχρι 400-500 συνολικες σε αγοραιο και παλι με πολυ δυσκολια αλλα 1000 ποιος εισαι?
 

Rdeliaris23

Μέλος
Εγγρ.
4 Οκτ 2022
Μηνύματα
272
Κριτικές
6
Like
353
Πόντοι
21
προσωπικα νιωθω υποτιμητικα και αβολα με το ολο σκηνικο
σιγα ρε πριγκιπισα ελισαβετ που νοιωθεις και αβολα το ακουσαμε και αυτο μια χαρα ειναι τα στουντιο φιλε που θες να σε παμε σε παλατι να γαμησεις?και τις ιεροδουλες απο πισω σου να σε παρακαλανε?ελεος ποιος νομιζεις πως εισαι για να καιγονται ετσι για σενα ο γεωργουλης στα νιατα του?
 

Rdeliaris23

Μέλος
Εγγρ.
4 Οκτ 2022
Μηνύματα
272
Κριτικές
6
Like
353
Πόντοι
21
ευτυχως δεν ηρθε ποτε η πρωτη φορα λοιπον και πλεον μου περασε και η φαση με στριπ και βιζιτες και παω γι αλλα πιο φυσιολογικα:wink:
στα στουντιο ειναι μια χαρα ρε να ξεκινησεις να πας,κομπλε δωματια κανουν μπανιο οι γκομενες και βρισκεις και καυλα υπηρεσιες,τωρα μπουρδελα οκ σε καταλαβαινω δε ειναι και οτι καλυτερο αν και εχω παει πολλες φορες και σε μπουρδελα αλλα οκ,στη φυλης πολλες φορες εχω παει και εχω γαμησει και αρκετες τανες απο εκει σε πολλα διαφορετικα σπιτακια τωρα μεταξουργ εχω παει λιγες φορες και αυτο γιατι το 95 τοις εκατο ειναι πακιστανοαραπηδες το 2019 εβλεπες και καναν ελληνα νορμαλ τωρα οι μονοι ελληνες που βλεπεις εκει ειναι τα πρεζακια και μετα ολο αλοδαπους
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.633
Κριτικές
62
Like
45.370
Πόντοι
9.297
Μην είσαι απόλυτος.

Συμβαίνουν πολλά τώρα που το ιντερνέτι είναι πλέον παντού και οι μετακινήσεις πιο εύκολες από ποτέ.
Aν υπάρχουν καλές δικαιολογίες για την πολύωρη απουσία ,θα το δεχθώ.....
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.633
Κριτικές
62
Like
45.370
Πόντοι
9.297
δε ειναι θεμα λεφτων πιστεψε με ολοι εχουν 10 και 20 ευρω απλα δε πανε γιατι ειναι μαλακες και θεωρουν τα μπουρδελα οτι δε ειναι της μοδας και της μοδας ειναι το λαιφσταιλ και το φλερτ ασε τωρα ξερω καλα γιατι δε πανε οι νεοι
Τα μπουρδέλα είναι ΠΑΝΤΑ υnderground...δεν θα γίνουν ποτέ της μόδας!
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.885
Like
17.891
Πόντοι
3.656
Eν τω μεταξύ όποιον "είμαι μόνος από επιλογή" έχω γνωρίσει, ήταν ξεκάθαρη περίπτωση "είμαι μόνος επειδή οι γυναίκες προτιμούν να χορέψουν το χορό του Ζαλόγγου παρά να επιλέξουν εμένα":2funny:

Δεν υπάρχουν πολλοί μόνοι απο επιλογή.Γυναίκες υπάρχουν αλλά άντρες όχι.Μάλλον δεν βρίσκουν τίποτα.Κι αν βρουν,φαίνεται πόσο 'απο επιλογή' ήταν.Και ειδικά στην Ελλάδα που το να'σαι μπακούρι σε βάζει στον πάτο της κοινωνίας
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.885
Like
17.891
Πόντοι
3.656
Aνάμεσα στο να γαμάς μόνο σε μπουρδέλα και να είσαι καληνυχτάκιας,
υπάρχουν και ενδιάμεσες καταστάσεις, στις οποίες ευτυχώς ανήκουν οι περισσότεροι άντρες.

Το να απαρνηθείς τελείως τις ελευθέρας βοσκής γκόμενες με το επιχείρημα ότι όλες είναι πουτάνες
και μάλιστα να νομίζεις ότι έτσι τις τιμωρείς, δείχνει βαθιά προβληματικό άτομο.

Και εγώ γουστάρω πουτανιλίκια,έχω κατά καιρούς ξοδέψει και μεγάλα ποσά χωρίς να το έχω μετανιώσει λεπτό,
αλλά πάντα έπαιζα μπάλα και με ελευθέρας βοσκής.

Στην Ελλάδα όμως βρίσκεις εύκολα αυτές τις ενδιάμεσες καταστάσεις;

Δυστυχώς οι περισσότεροι λόγω έλλειψης επιλογών,ουσιαστικά προσαρμόζονται στην όποια γκόμενα τους τύχει.Με αντάλ΄λαγμα...λίγο σεξάκι,κανα χαδάκι,και φυσικά την τεράστια υπόθεση,να μην είναι μπακούρια στα αζήτητα.

Κανεις δεν πιστεύω ότι απαρνείται τις ελεύθερας βοσκής γκόμενες,απλά δεν τους κάθονται.
 

xxx_male

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Σεπ 2022
Μηνύματα
2.054
Like
7.598
Πόντοι
1.056
Τύποι.!!!
Θέλει θράσος και λίγο "καφρίλα"...

Είμαι με τον κολλητό μου σε ένα μπαράκι, μας πιάνουν την κουβέντα δύο γκόμενες, μιλάω εγώ με τη μία και ο κολλητός με την άλλη...

Σε μία φάση ακούω την άλλη να ρωτάει τον κολλητό μου:

-Τι δουλειά κάνεις?

Απαντάει:
-Πιλότος...

Γκόμενα:
-Πιλότος, ουάου.!!

Του ρίχνω ένα βλέμμα προσπαθώντας να μην πεθάνω στο γέλιο...
Για να το "σώσει" ο κολλητός και να το κάνει πιο "πιστευτό" της λέει:

-Ελικοπτέρου... Πιλότος ελικοπτέρου.

Την πηδούσε δύο μήνες...
Εγώ πηδούσα τη φίλη της...

Σε μία φάση τις ανταλλάξαμε κιόλας...
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
13.646
Like
17.765
Πόντοι
3.656
Την πηδούσε δύο μήνες...
Εγώ πηδούσα τη φίλη της...

Σε μία φάση τις ανταλλάξαμε κιόλας...
Τύπε, αυτά συμβαίνουν κάθε μέρα στην ελλάδα. Εγώ μια φορά πήγαινα σε γνωστό σπίτι , αλλά επειδή είχα πιεί κάτι μπύρες, χτύπησα λάθος κουδούνι και μπήκα στο διπλανό . Εκεί ήταν 3 λεσβίες που παίζαν μεταξύ τους. Μόλις με είδαν ψηλό ξανθό και καβλιάρη , μου είπαν ΚΟΥΚΛΕ, ΕΛΑ ΝΑ ΜΑΣ ΞΕΠΑΤΩΣΕΙΣ. Τις γαμούσα 8ωρο , μέχρι που συγκαήκαν τα αρχίδια μου και πήγα να βρω ψυκτικό να τα ψεκάσω.

Επειδή υπάρχουν άπιστοι που δεν πιστεύουν , έβγαλα και φωτογραφία !
images
 

Rdeliaris23

Μέλος
Εγγρ.
4 Οκτ 2022
Μηνύματα
272
Κριτικές
6
Like
353
Πόντοι
21
Τα μπουρδέλα είναι ΠΑΝΤΑ υnderground...δεν θα γίνουν ποτέ της μόδας!
γιαυτο σε μπουρδελα δε θα δεις ποτε μοντερνους αλλα αντιθετα underground τυπους και εγω ειμαι underground και με εκφραζουν πολυ
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Τύπε, αυτά συμβαίνουν κάθε μέρα στην ελλάδα. Εγώ μια φορά πήγαινα σε γνωστό σπίτι , αλλά επειδή είχα πιεί κάτι μπύρες, χτύπησα λάθος κουδούνι και μπήκα στο διπλανό . Εκεί ήταν 3 λεσβίες που παίζαν μεταξύ τους. Μόλις με είδαν ψηλό ξανθό και καβλιάρη , μου είπαν ΚΟΥΚΛΕ, ΕΛΑ ΝΑ ΜΑΣ ΞΕΠΑΤΩΣΕΙΣ. Τις γαμούσα 8ωρο , μέχρι που συγκαήκαν τα αρχίδια μου και πήγα να βρω ψυκτικό να τα ψεκάσω.

Επειδή υπάρχουν άπιστοι που δεν πιστεύουν , έβγαλα και φωτογραφία !
images
χαχαχα στον υπνο σου μπρο ονειρο ειδες και στη φωτογραφια εχει και αραπη μηπως κανεις παρεα με αραπη?μη μας τρελανεις κιολας ρε μλκ να ουμε
 

Rdeliaris23

Μέλος
Εγγρ.
4 Οκτ 2022
Μηνύματα
272
Κριτικές
6
Like
353
Πόντοι
21
Τύποι.!!!
Θέλει θράσος και λίγο "καφρίλα"...

Είμαι με τον κολλητό μου σε ένα μπαράκι, μας πιάνουν την κουβέντα δύο γκόμενες, μιλάω εγώ με τη μία και ο κολλητός με την άλλη...

Σε μία φάση ακούω την άλλη να ρωτάει τον κολλητό μου:

-Τι δουλειά κάνεις?

Απαντάει:
-Πιλότος...

Γκόμενα:
-Πιλότος, ουάου.!!

Του ρίχνω ένα βλέμμα προσπαθώντας να μην πεθάνω στο γέλιο...
Για να το "σώσει" ο κολλητός και να το κάνει πιο "πιστευτό" της λέει:

-Ελικοπτέρου... Πιλότος ελικοπτέρου.

Την πηδούσε δύο μήνες...
Εγώ πηδούσα τη φίλη της...

Σε μία φάση τις ανταλλάξαμε κιόλας...
καλα καλα και μετα ξυπνησες πες μας το ονειρο σου να το δουμε και εμεις χαχα εε ρε κατι παπατζες που λετε μερικοι,συνελθετε ρε μλκες να ουμε.
 

Rdeliaris23

Μέλος
Εγγρ.
4 Οκτ 2022
Μηνύματα
272
Κριτικές
6
Like
353
Πόντοι
21
ευχαριστω τυπε αλλα δεν το χρειαζομαι γενικα, περασα απλα μια φαση και τελος.
δε με εκφραζει ολο αυτο
τα μπουρδελα δε ειναι μια φαση ειναι το μελλον ολων των αντρων,ευκολο σεξ θελουμε εμεις οι αντρες για να γαμαμε οι εξω μονο ευκολο σεξ δε δινουν πρεπει να στα πριξουν για να σου κατσουν,δε μπορω να φανταστω αντρα να μη θελει τα μπουρδελα που κανεις τα παντα χωρις κοπο και χωρις αρχιδοπριξιμο ελληνιδας
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
13.646
Like
17.765
Πόντοι
3.656
καλα καλα και μετα ξυπνησες πες μας το ονειρο σου να το δουμε και εμεις χαχα εε ρε κατι παπατζες που λετε μερικοι,συνελθετε ρε μλκες να ουμε.
Αμφισβητείς την ιστορία του παιδιού ; Τι θες να πεις ; Ότι γράφει παπάτζες ;;; Δύσπιστοι άνθρωποι .

tgigas04yolo5.jpg
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
13.646
Like
17.765
Πόντοι
3.656
εχω γκομενα τυπε και σκεφτομαι το παρακατω σιγα σιγα

μόρτη , εσύ το σκέφτεσαι το παρακάτω ή αυτή με τη μάνα της ;
αδελφό έχει ;
μπορεί να το σκέφτεται κι αυτός .......

έχεις εξοχικό ;; τι αμάξι έχεις ;;;; δίπλωμα έχει ο κουνιάδος ;
ρωτάω βασικά πράγματα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom