Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 16 άτομα (0 μέλη και 16 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 868 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 575 19,5%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.956

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.815
Like
17.855
Πόντοι
3.656
Κι όμως θέλει!
Ειδικά στα πάρα πολύ θεομουνα Ελλεηνιδες 9αρια & 10αρια σε εμφάνιση αν δεν είσαι Celebrity ή γιός Εφοπλιστή....ΔΕΝ ΓΑΜΑΣ!
Εκτός και είναι βίζιτα πολυτελείας και γαμηθει με κάνα αστρονομικό ποσό$$$$$........!!!!!!!!!!!!!!!!!

Τύπε εδώ μέσα πολλοί γαμάνε 9αρια και 10αρια χωρίς να είναι αυτά που λες
:tooth:
 

Dancemaster

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2022
Μηνύματα
26
Like
51
Πόντοι
0
Κι όμως θέλει!
Ειδικά στα πάρα πολύ θεομουνα Ελλεηνιδες 9αρια & 10αρια σε εμφάνιση και με 50.000 χιλιάδες followers το λιγότερο στο Instagram....αν δεν είσαι Celebrity ή γιός Εφοπλιστή....ΔΕΝ ΓΑΜΑΣ!
Εκτός και είναι βίζιτα πολυτελείας και γαμηθει με κάνα αστρονομικό ποσό$$$$$........!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ρε αγόρι δεν θα πας να προσεγγίσεις 9αρι η 10αρι που για μένα το 10αρι είναι πολύ δύσκολο να βρεις, θα πλησιάσει μέχρι 8αρι
 

Dancemaster

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2022
Μηνύματα
26
Like
51
Πόντοι
0
Κι όμως θέλει!
Ειδικά στα πάρα πολύ θεομουνα Ελλεηνιδες 9αρια & 10αρια σε εμφάνιση και με 50.000 χιλιάδες followers το λιγότερο στο Instagram....αν δεν είσαι Celebrity ή γιός Εφοπλιστή....ΔΕΝ ΓΑΜΑΣ!
Εκτός και είναι βίζιτα πολυτελείας και γαμηθει με κάνα αστρονομικό ποσό$$$$$........!!!!!!!!!!!!!!!!!
Πιστεύω καμία γκόμενά μέχρι 8ρι δεν ενδιαφέρεται για τα λεφτά μέχρι τα 25 26,γιατι όταν βγει για έξοδο το βράδυ σημασία έχει η προσέγγιση και βέβαια αν θέλει και η ίδια. Μπορεί να γαμησεις 7.5 αρι και να μην έχεις μια απλά για 2 ποτά. Είναι καθαρά θέμα προσεγγίσεις και ξανάλεω να θέλει να είναι σε φαση
 

Dancemaster

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2022
Μηνύματα
26
Like
51
Πόντοι
0
Κι όμως θέλει!
Ειδικά στα πάρα πολύ θεομουνα Ελλεηνιδες 9αρια & 10αρια σε εμφάνιση και με 50.000 χιλιάδες followers το λιγότερο στο Instagram....αν δεν είσαι Celebrity ή γιός Εφοπλιστή....ΔΕΝ ΓΑΜΑΣ!
Εκτός και είναι βίζιτα πολυτελείας και γαμηθει με κάνα αστρονομικό ποσό$$$$$........!!!!!!!!!!!!!!!!!γ

Από 7αρι και κάτω!

8αρια & 7.5αρια σε Ελλεηνιδες είναι πάρα πολύ δύσκολο.... πρέπει να πλήρεις πολλές προδιαγραφές....!!!!

:woldman:
Έβαλα τον 8αρκι γιατί παίζει και ο παράγοντας τύχη και πίστεψε υπαρχει
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.815
Like
17.855
Πόντοι
3.656
Πιστεύω καμία γκόμενά μέχρι 8ρι δεν ενδιαφέρεται για τα λεφτά μέχρι τα 25 26,γιατι όταν βγει για έξοδο το βράδυ σημασία έχει η προσέγγιση και βέβαια αν θέλει και η ίδια. Μπορεί να γαμησεις 7.5 αρι και να μην έχεις μια απλά για 2 ποτά. Είναι καθαρά θέμα προσεγγίσεις και ξανάλεω να θέλει να είναι σε φαση

Καλά,ούτε 8αρια κυκλοφορούν έτσι έξω.Πόσο μάλλον να μπορείς να τις προσεγγίσεις κιόλας.Μάξιμουμ όμορφη που θα δεις ελλεεινίδα έξω είναι 7αρι.Που φυσικά εννοείται θα τη γνωρίσεις μόνο μέσω παρέας ή αν την βρεις χωρισμένη με 2 παιδιά.
 

Dancemaster

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2022
Μηνύματα
26
Like
51
Πόντοι
0
Χωρίς να θέλω να μειώσω τα πατοαμουνα (9αρακια και 10αριακια) σε θέμα χαρακτήρα αλλά ναι και όμορφος να είσαι και σπουδαγμενος και με μια καλή νορμάλ δουλειά, Αν δεν παίζει μπακραουντ δυνατό δεν γαμας. Άσχετα αν το εκάστοτε 9αρι 10αρι μπορεί να είναι μπετο στον εγκέφαλο χωρίς κανέναν ίχνος παιδείας και γενικά να έχει καταφέρει κατι
 

Dancemaster

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2022
Μηνύματα
26
Like
51
Πόντοι
0
Καλά,ούτε 8αρια κυκλοφορούν έτσι έξω.Πόσο μάλλον να μπορείς να τις προσεγγίσεις κιόλας.Μάξιμουμ όμορφη που θα δεις ελλεεινίδα έξω είναι 7αρι.Που φυσικά εννοείται θα τη γνωρίσεις μόνο μέσω παρέας ή αν την βρεις χωρισμένη με 2 παιδιά.
Κάτσε ρε κυκλοφορούν έξω 8αρια μην τρελαθούμε,τα οποία δύσκολα μεν αλλά προσεγγιζονται
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.815
Like
17.855
Πόντοι
3.656
Κάτσε ρε κυκλοφορούν έξω 8αρια μην τρελαθούμε,τα οποία δύσκολα μεν αλλά προσεγγιζονται

Πού κυκλοφορούν ρε τύπε;Εγώ και Αθήνα που πήγα,δεν τις είδα στο δρόμο.Μόνο τουρίστριες είδα μουνάρες.
 

Dancemaster

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2022
Μηνύματα
26
Like
51
Πόντοι
0
Πού κυκλοφορούν ρε τύπε;Εγώ και Αθήνα που πήγα,δεν τις είδα στο δρόμο.Μόνο τουρίστριες είδα μουνάρες.
Καλά δεν είπαμε ότι θα βλέπουμε μόνο 8και πάνω εννοείται είναι πολύ λιγότερο το ποσοστό που κυκλοφορεί έξω. Και οι ξενες μετράνε αγορι
 

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.466
Κριτικές
2
Like
5.751
Πόντοι
2.356
Βλέποντας την Ελλάδα από απόσταση, έχω καταλάβει ότι αυτόν τον ανυπόφορο τοξικό σπασαρχιδισμό,
μας τον είχαν περάσει στην Ελλάδα σαν "ελληνικό ταμπεραμέντο" ή ακόμη χειρότερα σαν.......αγάπη.

Μία ελληνίδα 50άρα Γερμανία μου έλεγε να βρω ελληνίδα γυναίκα,
γιατί με τις γερμανίδες που γυρνάω θα τις βαρεθώ κάποια στιγμή γιατί δεν έχουν προσωπικότητα.
Αν αυτή την αρρώστια στο βίντεο την ονομάζουμε "προσωπικότητα",
καλύτερα καλόγερος παρά την σπασαρχίδω του βίντεο..
(Εγώ για καλόγερος πάω πάντως. Χαχαχα.)
 
  • Like
Αντιδράσεις: FARAW
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.757
Κριτικές
1
Like
9.943
Πόντοι
2.356
Μη το ξεγράφεις ,οι γκόμενες καμία φορά ψαρώνουν με αυτά

Μπα, δεν είναι τέτοια περίπτωση..
Να σου πω την αλήθεια, αν έμενα Ελλάδα και έπαιζε νταραβέρι με τέτοια γκόμενα,
θα ήμουν πολύ προσεκτικός όχι μόνο με το όνομά της,αλλά γενικότερα..
Όμως εδώ δε με νοιάζει αφού οι επιλογές είναι άπειρες,
ειδικά τώρα που έχουμε Oktoberfest, γίνεται του μουνιού το πανηγύρι..

Μου θύμησες μια φορά που πήγα Βερολίνο για δουλειά και είχα σταθεί λίγο να δω προς τα που είναι το ξενοδοχείο και σταμάτησε ένα πιπίνι και ρώτησε αν ήθελα βοήθεια και αν ήθελα να με πάει γιατί πήγαινε και αυτή προς τα εκεί.
Συνηθισμένος από εδώ φοβήθηκα ότι ήθελε ή το νεφρό μου ή τα παιδιά μου :tooth: :confused:

Και εγώ άμα δω καμιά να ψάχνει ή να έχει ανοίξει κανά google maps προσφέρομαι να τη βοηθήσω,
αλλά μόνο αν είναι γαμήσιμη :tooth:
Οι χοντρές ας φέρουν δυο τρεις φορές γύρα το τετράγωνο να χάσουν και κανά κιλό..

Όντως παίζει μια άλλη μορφή κοινωνικότητας κεντροβόρεια, που κυρίως οι νότιοι την παρεξηγούν
και νομίζουν ότι επειδή τους χαμογέλασε η άλλη θέλει να τον φάει επιτόπου ακάποτα..
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.815
Like
17.855
Πόντοι
3.656
Όντως παίζει μια άλλη μορφή κοινωνικότητας κεντροβόρεια, που κυρίως οι νότιοι την παρεξηγούν
και νομίζουν ότι επειδή τους χαμογέλασε η άλλη θέλει να τον φάει επιτόπου ακάποτα..

Γιατί,δεν τον τρώνε κιόλας κάποιες;

Αν τους αρέσει ο άλλος,κάθονται και ψάχνουν αν είναι φίλος του φίλου όπως εδώ;
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.757
Κριτικές
1
Like
9.943
Πόντοι
2.356
Γιατί,δεν τον τρώνε κιόλας κάποιες;

Αν τους αρέσει ο άλλος,κάθονται και ψάχνουν αν είναι φίλος του φίλου όπως εδώ;
Τον τρώνε, απλά αν τον τρώγανε όσες σου χαμογελάνε στο δρομο,στο μετρό ή στη δουλειά θα έπρεπε να γαμάμε 24/7.
Το καλοκαίρι στη Στοκχόλμη σταμάτησα μία τέζα μουνάρα Σουηδέζα γιατί δεν έβγαζα άκρη με μια διεύθυνση
και η τύπισσα ξόδεψε με το ρολόι ένα τέταρτο να με βοηθήσει και προσφέρθηκε να μου πει και μέρη
που πρέπει οπωσδήποτε να επισκεφτώ.
Πρωί καθημερινής στο μετρό,όχι σε μπαράκι..

Πάντως στο έχω ξαναγράψει, υπάρχουν πράγματα που κάνουν οι κεντροβορειοευρωπαίες,
που ο μέσος Έλληνας θα πάθαινε κοκομπλόκο..
Γυναίκες που δε γουστάρουν τις παπάτζες, απέναντι σε άντρες που έχουν την παπάτζα για εθνικό σπορ..
Π.χ. η Γερμανίδα θα σε βάλει προ των ευθυνών σου, σε πολύ και ρεαλιστική βάση.
Δε θα σε χαϊδέψει σαν τη μαμάκα να σου πει πως για όλα φταίνε πάντα οι άλλοι και όχι εσύ..
 
Τελευταία τροποποίηση:

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.815
Like
17.855
Πόντοι
3.656
Τον τρώνε, απλά αν τον τρώγανε όσες σου χαμογελάνε στο δρομο,στο μετρό ή στη δουλειά θα έπρεπε να γαμάμε 24/7.
Το καλοκαίρι στη Στοκχόλμη σταμάτησα μία τέζα μουνάρα Σουηδέζα γιατί δεν έβγαζα άκρη με μια διεύθυνση
και η τύπισσα ξόδεψε με το ρολόι ένα τέταρτο να με βοηθήσει και προσφέρθηκε να μου πει και μέρη
που πρέπει οπωσδήποτε να επισκεφτώ.
Πρωί καθημερινής στο μετρό,όχι σε μπαράκι..

Πάντως στο έχω ξαναγράψει, υπάρχουν πράγματα που κάνουν οι κεντροβορειοευρωπαίες,
που ο μέσος Έλληνας θα πάθαινε κοκομπλόκο..
Γυναίκες που δε γουστάρουν τις παπάτζες, απέναντι σε άντρες που έχουν την παπάτζα για εθνικό σπορ..

Με πρώτο και κυριότερο,το ότι...μιλάνε σε άντρες.Ουάου

Εδώ ούτε τα αυτονόητα δεν κάνουμε.

Επίσης,η μουνάρα Σουηδέζα μπορεί στη Στοκχόλμη να μη νιώθει τόσο μουνάρα,επειδή έχει κι άλλες μουνάρες τριγύρω.Αν ήταν όμως μουνάρα στην Αθήνα και τη Σαλλλλονίκη,και είχε τα λιγουροβλέμματα όπου κι αν πήγαινε,όχι να μιλήσει,ούτε να φτύσει δε θα γυρνούσε.
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.757
Κριτικές
1
Like
9.943
Πόντοι
2.356
Επίσης,η μουνάρα Σουηδέζα μπορεί στη Στοκχόλμη να μη νιώθει τόσο μουνάρα,επειδή έχει κι άλλες μουνάρες τριγύρω.Αν ήταν όμως μουνάρα στην Αθήνα και τη Σαλλλλονίκη,και είχε τα λιγουροβλέμματα όπου κι αν πήγαινε,όχι να μιλήσει,ούτε να φτύσει δε θα γυρνούσε.
Ναι, αλλά ο κύριος λόγος είναι η οικογένεια,η κοινωνία,κ.λ.π. και το γεγονός ότι δεν τις γαμάνε το μυαλό από μικρές με το πόσο όμορφες είναι και πόσο χρυσό είναι το μουνί τους.
Τους λένε να καλλιεργηθούν σαν άνθρωποι και να δίνουν βαρύτητα σε άλλα πράγματα.

Στην Ελλάδα μεγαλώνουμε σε φούσκα..
Η επιφανειακή προσέγγιση της ζωής, η μπουχεσοποίηση και το ψέμα αρχίζει μέσα από την οικογένεια και μετά από το σχολείο και τα ΜΜΕ.
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.815
Like
17.855
Πόντοι
3.656
Ναι, αλλά ο κύριος λόγος είναι η οικογένεια,η κοινωνία,κ.λ.π. και το γεγονός ότι δεν τις γαμάνε το μυαλό από μικρές με το πόσο όμορφες είναι και πόσο χρυσό είναι το μουνί τους.
Τους λένε να καλλιεργηθούν σαν άνθρωποι και να δίνουν βαρύτητα σε άλλα πράγματα.

Στην Ελλάδα μεγαλώνουμε σε φούσκα..
Η επιφανειακή προσέγγιση της ζωής, η μπουχεσοποίηση και το ψέμα αρχίζει μέσα από την οικογένεια και μετά από το σχολείο και τα ΜΜΕ.

Η ελληνική οικογένεια και κοινωνία έχει πολλά κακά,αλλά έχει και κάποιες αρχές που πρέπει να υπάρχουν

Ο ευρωπαίος πατέρας πχ μπορεί να μην έχει πρόβλημα αν η κόρη του κάνει ons,αν πηγαίνει ταξίδια...στην Κολομβία και το Μαρόκο και του τη φέρνουν αποκεφαλισμένη ή έχει γκόμενους τζαμαικανούς και αλγερινούς,εδώ όμως δεν τα σηκώνουμε αυτά και σωστά.

Εμεις έχουμε άλλη φούσκα,να καλομαθαίνουμε τα παιδιά απο μικρά,πάρε αμάξι επειδή πέρασες στο πανεπιστήμιο,πάρε λεφτά να πας στη Μύκονο,μην πας να δουλέψεις στα χωράφια γιατί θα σε κοροιδεύουν, τέτοια πράγματα.
 

Vienezos1_

Μέλος
Εγγρ.
16 Φεβ 2022
Μηνύματα
315
Like
285
Πόντοι
21
μα ο σκοπός των γονιών δεν είναι να πάνε μπροστά τα παιδια του? θα δώσεις εσυ την κόρη σου στον αληταρά τεμπελχανά ανόητο ελληνάρα πχ λέω... παρά σε έναν παιδαρά ξύπνιο τσακάλι μορφωμένο και τίμιο απ οπουδήποτε? θα το σκεφτείς κι όλας? στον ξένο και με την ευχή όλων μας.Γιατί απλά έχουμε αρχές: όχι σε στόκους και τεμπέληδες ανεξαρτήτως εθνικότητας!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom