Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 22 άτομα (0 μέλη και 22 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 868 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 575 19,5%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.956

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.815
Like
17.855
Πόντοι
3.656
Πάντως αυτό που βλέπω είναι ότι τώρα τελευταία οι μικρότερες γυναίκες προτιμούν κατά κόρον πολύ μεγαλύτερους άντρες για τον καλό μισθό, το αυτοκίνητο και κανένα σπιτάκι αν υπάρχει. Γενικά μπροστά στους μισθούς του πεντακοσάρικου των συνομίληκων τους έχουν αρχίσει οι περισσότερες να ξεπουλάνε τα νιάτα τους ελαφρώς σε μεγαλύτερους...

Οι 25+,ναι

Οι 25-,όχι
 
  • Like
Αντιδράσεις: FARAW

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.815
Like
17.855
Πόντοι
3.656

iakovos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
23.101
Κριτικές
9
Like
13.678
Πόντοι
2.606
Ελλεινιδα τύποι :*:confused::confused::confused:

Screenshot_2022-09-09-01-34-28-787~2.jpeg
 

iakovos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
23.101
Κριτικές
9
Like
13.678
Πόντοι
2.606
Απ'τα 25 και πάνω σκέφτονται γάμους και παιδιά

Μέχρι τα 25 σκέφτονται μόνο πούτσα
Έτσι τυπε , από 15-25 έχουνε φάει 300 πουτσες , από 25-40 10 πουτσες,(μόνο από αυτούς που βλέπουν σαν γαμπρούς: και μετά τα 40 αν είναι ακόμη ελεύθερες 2-3 :confused::confused::confused:
 

Termin

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Φεβ 2018
Μηνύματα
3.771
Like
7.771
Πόντοι
2.306
Ελλεηνίδα 1/8 πιάνεται; :grin:

Έχω βγει χθες,έχω πιει και κάτι ξύδια και γυρνώντας με το μετρό,
βλέπω δύο λατίνες, η μία 1.60 με σώμα 12χρονης:(,αλλά η άλλη.........
φτυστή η Yorgelis Carillo

channels4_profile.jpg


με ντύσιμο ξεκωλέ ολέ..

Κανονικά τέτοιες γκόμενες δεν είναι του γούστου μου,
αλλά αυτή είναι μουναρος.
Βλέπω τριγύρω τα λιγούρια να την μπανίζουν στα μουλωχτά,
αλλά να μην κάνουν βήμα,οπότε πάω και της μιλάω.
Γρήγορα το γυρνάμε στα αγγλικά υπό το άγρυπνο βλέμμα της κοντής γκομενοφύλακα...
Kαι την ώρα που λέω ότι είμαι Έλληνας,
μου σκάει ένα χαμόγελο και μου λέει σε αρκετά καλά ελληνικά,
-"Αγαπάω πολύ την Ελλάδα, ο προπάππους μου ήταν Έλληνας":embarrased:
Μένω μαλάκας και την ρωτάω αν ήταν ναυτικός;
-"Όχι μου λέει,απλά ξέρω πως όταν άρχισαν οι πόλεμοι στην Ευρώπη,
σκεφτηκε ότι η Ευρώπη δεν έχει μέλλον και εγκαταστάθηκε στο....................Μεξικό":confused:
Πήρα τηλέφωνο και γράφουμε στα αγγλικά στο Whatsapp.
Αυτή λέει ότι οι γονείς της, ήξεραν απλά 10 λέξεις ελληνικά
και αυτή έκανε τέσσερα εξάμηνα ελληνικά στο Πανεπιστήμιο?
και γι'αυτό ξερει να μιλάει λίγο

Για να δούμε πόση επίδραση έχει το 1/8 ελλεηνιδοσύνης:confused:
Αλήθεια σου είπε, είναι γνωστή ιστορία, ήταν ένας Έλληνας τον έλεγαν Γιάννη Χυμένο, και πήγε Μεξικό και το έκανε Χουαν Χιμένεθ.
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.815
Like
17.855
Πόντοι
3.656
Έτσι τυπε , από 15-25 έχουνε φάει 300 πουτσες , από 25-40 5 πουτσες,(μόνο από αυτούς που βλέπει σαν γαμπρούς: και μετά τα 40 αν είναι ακόμη ελεύθερες μηδέν :confused::confused::confused:

Τύπε αν στα 15-25 τρώγαν 300 πούτσες,θα γαμούσαν όλοι.Και δε θα'ταν το 70% παρθένοι
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.757
Κριτικές
1
Like
9.943
Πόντοι
2.356
Αλήθεια σου είπε, είναι γνωστή ιστορία, ήταν ένας Έλληνας τον έλεγαν Γιάννη Χυμένο, και πήγε Μεξικό και το έκανε Χουαν Χιμένεθ.
Έκανα grande μαλακία που λένε και στο χωριό της, όταν γράφοντας της μήνυμα στο Whatsapp της απευθύνθηκα με άλλο γυναικείο όνομα,στο οποίο είχα στείλει μήνυμα ακριβώς πιο πριν...
Στα 5 δευτερόλεπτα το έσβησα "και για τους δύο" και πριν εμφανιστούν τα δύο "ν",
αλλά η τύπισσα μάλλον το διάβασε γιατί εκεί που την είχα στο ψηστήρι,
μου απάντησε να βρεθούμε μετά το Oktoberfest, που σημαίνει ότι αν δεν ανατρέψω το κλίμα
δε θα ξανασυναντηθούμε ποτέ...
 

Termin

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Φεβ 2018
Μηνύματα
3.771
Like
7.771
Πόντοι
2.306
Έκανα grande μαλακία που λένε και στο χωριό της, όταν γράφοντας της μήνυμα στο Whatsapp της απευθύνθηκα με άλλο γυναικείο όνομα,στο οποίο είχα στείλει μήνυμα ακριβώς πιο πριν...
Στα 5 δευτερόλεπτα το έσβησα "και για τους δύο" και πριν εμφανιστούν τα δύο "ν",
αλλά η τύπισσα μάλλον το διάβασε γιατί εκεί που την είχα στο ψηστήρι,
μου απάντησε να βρεθούμε μετά το Oktoberfest, που σημαίνει ότι αν δεν ανατρέψω το κλίμα
δε θα ξανασυναντηθούμε ποτέ...
Τι octoberfest, υπολόγισε happy new year
 

Termin

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Φεβ 2018
Μηνύματα
3.771
Like
7.771
Πόντοι
2.306
Δεν υπάρχει καλύτερο πράγμα από την εκδίκηση με το ίδιο νόμισμα.
Μου είχε πρήξει τα αρχιδια η δικιά μου παλιά με τον Αδαμαντίδη,. Ξύπναγε Αδαμαντίδης, στο μπάνιο Αδαμαντίδης, στο κινητό στο αυτοκίνητο, στην δεξίωση Αδαμαντίδης, στο μάζεμα των ελιών Αδαμαντίδης.
Αλλά τότε που έριξε την περίφημη κλωτσιά ο Αδαμαντίδης την άκουσα να λέει στο τηλέφωνο τον μαλακα τον άντρα που σηκώνει χέρι κλπ κλπ κλπ.
Χτες βάζω τέρμα να τρέμει το σπιτι αναστεναξε το sub, το παλιό ίνδαλμα της.... Και άρχισε να τσιριζει κλεισε τον βάρβαρο κλείσε τον αλήτη και εγώ έκανα τον εκπληκτο και τάχα απορούσα, μα γιατί έχει φωνάρα (και ποδαρα έλεγα από μέσα μου) έχω άδικο;
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.422
Like
11.001
Πόντοι
3.556
Δεν υπάρχει καλύτερο πράγμα από την εκδίκηση με το ίδιο νόμισμα.
Μου είχε πρήξει τα αρχιδια η δικιά μου παλιά με τον Αδαμαντίδη,. Ξύπναγε Αδαμαντίδης, στο μπάνιο Αδαμαντίδης, στο κινητό στο αυτοκίνητο, στην δεξίωση Αδαμαντίδης, στο μάζεμα των ελιών Αδαμαντίδης.
Αλλά τότε που έριξε την περίφημη κλωτσιά ο Αδαμαντίδης την άκουσα να λέει στο τηλέφωνο τον μαλακα τον άντρα που σηκώνει χέρι κλπ κλπ κλπ.
Χτες βάζω τέρμα να τρέμει το σπιτι αναστεναξε το sub, το παλιό ίνδαλμα της.... Και άρχισε να τσιριζει κλεισε τον βάρβαρο κλείσε τον αλήτη και εγώ έκανα τον εκπληκτο και τάχα απορούσα, μα γιατί έχει φωνάρα (και ποδαρα έλεγα από μέσα μου) έχω άδικο;
Τυπε εμαθε τουλαχιστον να κανει κανα φαι η δικια σου;
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.815
Like
17.855
Πόντοι
3.656
Δεν ρολαρουν ρε τυποι οι ελληνιδες.
Ολες κοιτανε το χρημα και την αποκατάσταση γιατί πολυ απλα δεν μπορουν οι ιδιες με το σπαθι τους να πετυχουν.
Οποτε κοιτανε τον ευκολο τροπο ευρεσης καποιου με λεφτα για να αποκατασταθουν.
Χρημα δημοσιοτητα ειναι τα προσόντα για να ρηξεις ελληνίδες

Για να ρίξεις μια απλά γαμήσιμη γκόμενα,τί χρήμα και δημοσιότητα να θέλει;Μόνο παρέα και κύκλο θέλει

Αν είσαι σε παρέες και κύκλους,ρολάρουν κι αυτές.Ακόμα και για γαμήσι,θα σε προτιμήσουν από έναν με καλύτερη δουλειά,αλλά άγνωστο.
 

jormakka

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Απρ 2022
Μηνύματα
3.534
Like
8.544
Πόντοι
2.306
Για να ρίξεις μια απλά γαμήσιμη γκόμενα,τί χρήμα και δημοσιότητα να θέλει;Μόνο παρέα και κύκλο θέλει

Αν είσαι σε παρέες και κύκλους,ρολάρουν κι αυτές.Ακόμα και για γαμήσι,θα σε προτιμήσουν από έναν με καλύτερη δουλειά,αλλά άγνωστο.

Σαντ, πριν αποχωρήσω θέλω να σε ρωτήσω κατι. Απ’ το 15 θυμάμαι να λες αυτό το πραμα. Έκανες ποτέ κίνηση να φτιάξεις κύκλο, έστω στο χώρο της δουλειας σου ή κάπου αλλού αυτά τα επτά χρόνια; Είναι δυο χιλιάδες διακόσιες μέρες συν.

Καημό το έχω να μάθω.
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.422
Like
11.001
Πόντοι
3.556
Σαντ, πριν αποχωρήσω θέλω να σε ρωτήσω κατι. Απ’ το 15 θυμάμαι να λες αυτό το πραμα. Έκανες ποτέ κίνηση να φτιάξεις κύκλο, έστω στο χώρο της δουλειας σου ή κάπου αλλού αυτά τα επτά χρόνια; Είναι δυο χιλιάδες διακόσιες μέρες συν.
Εχω σχηματισει την εντυπωση πως ο Σαντ δεν εργαζεται. Ας μας διαφωτισει ο ιδιος. Οχι πως ειναι κακο. Εχω γνωστους που εχουν να εργαστουν πανω απο 15 χρονια, με την κατασταση που επικρατει
 

Reznov

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουν 2016
Μηνύματα
19.230
Like
24.149
Πόντοι
6.056
Σαντ, πριν αποχωρήσω θέλω να σε ρωτήσω κατι. Απ’ το 15 θυμάμαι να λες αυτό το πραμα. Έκανες ποτέ κίνηση να φτιάξεις κύκλο, έστω στο χώρο της δουλειας σου ή κάπου αλλού αυτά τα επτά χρόνια; Είναι δυο χιλιάδες διακόσιες μέρες συν.

Καημό το έχω να μάθω.
ρε τρελος εισαι?

και αν πανε ολα καλα πως θα ειναι δυστυχισμενος μετα να γκρινιαζει? :2funny:
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.527
Κριτικές
62
Like
45.235
Πόντοι
9.297
Εγώ όσες χοντρές ξέρω,είναι παντρεμένες
Μετά από τις εγκυμοσύνες χάλασαν.Οσο ήταν ελεύθερες βλέπονταν(μάλλον...).
Βέβαια πολλές ήταν χοντρές και πριν αλλά βρήκαν κάτι ναυάγια που δεν ήθελαν να χάσουν τέτοια κελεπουρια....
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.527
Κριτικές
62
Like
45.235
Πόντοι
9.297
"Τρεις στους δέκα Έλληνες τρώνε ξύλο από τη γυναίκα τους σύμφωνα με έρευνα..."

Πέφτει παντόφλα..

:s&m_3:

Απόπειρα ανδροκτονιας.... :grin:
 

paparoupas

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.233
Κριτικές
10
Like
1.821
Πόντοι
4.180
Το νημα να συγχωνευτει με το ''

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεεινίδες;''​

Αιτιο-αιτιατο
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.527
Κριτικές
62
Like
45.235
Πόντοι
9.297
Δεν πήγε κάτι στραβά ίσα ίσα σου λέω κάτι πάει να γίνει. Η αλήθεια είναι ότι ακόμα δεν έχω ακολουθήσει πιστά τις συμβουλές σας, δηλαδή ακόμα βγαίνω με αυτούς που μου είχες πει να κάνω πέρα αλλά σε λίγες μέρες ο ένας φεύγει και ο άλλος ξεκινάει 3η λυκείου σε ΕΠΑΛ οπότε θα βγαίνω με νέα άτομα, υπομονή μερικές μέρες
Τι γίνεται ,που χάθηκες;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom