Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 47 άτομα (1 μέλη και 46 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 867 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 574 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.954

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
Βρε βρε ΜΕΤΡΙΟΦΡΟΣΥΝΗ....Είναι που δε σουχει πάρει πίπα Ρωσίδα...Γι αυτό τα λες...

να σου πω? δυο γκομενακια κυκλοφορουν εδω στο θρεντ ακομα μαζι μου ασχολεισαι? μετεφερε τα σαλια σου παραδιπλα εκει που πιανουν τοπο....μερσι :)
 

anatolgami

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2006
Μηνύματα
6.249
Κριτικές
4
Like
1.899
Πόντοι
266
να σου πω? δυο γκομενακια κυκλοφορουν εδω στο θρεντ ακομα μαζι μου ασχολεισαι? μετεφερε τα σαλια σου παραδιπλα εκει που πιανουν τοπο....μερσι :)

Αφού εγώ εσένα γουστάρω ΑΓΑΠΗ μου...Τη σκληρή ΤΣΙΜΠΟΥΚΛΟΥ καριερίστα...
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
Επειδη βλεπω οτι το ψιλοτρεναρεις το αμορε ομως...πεταξου και για τα ποπο κορν δε θα σου παρουν πολυ απο τον πολυτιμο σου χρονο ;)
 

*christi*

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.776
Like
0
Πόντοι
16
Επειδη βλεπω οτι το ψιλοτρεναρεις το αμορε ομως...πεταξου και για τα ποπο κορν δε θα σου παρουν πολυ απο τον πολυτιμο σου χρονο ;)
σορυ αλλα δεν ειμαι το παιδακι για ολα τα θελημματα,προπαντως το δικο σου!!!
οσο για το αμορε μην ανησυχεις ραντεβου εχω στις 1 !!!
have fun my dear !!!!
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
σορυ αλλα δεν ειμαι το παιδακι για ολα τα θελημματα,προπαντως το δικο σου!!!
οσο για το αμορε μην ανησυχεις ραντεβου εχω στις 1 !!!
have fun my dear !!!!


ποσο "μικροπρεπεια" μπορει να ειναι το να χρησιμοποιεις οτι εχεις γκομενο προκειμενου να αποδειξεις τι? ουτε η ιδια δεν ξερεις....

δε με ενδιαφερει εμενα προσωπικα γλυκια μου ουτε αν εχεις γκομενο ουτε αν εχεις ραντεβου μαζι του ουτε το τι κανεις μια ωρα πριν το ραντεβου σου σε ενα φορουμα για μπουρδελα....

αν μη τι αλλω ομως μη χρησιμοποιεις την προσωπικη σου ζωη ως αλλοθι για το οτιδηποτε γιατι ειναι κωμικοτραγικο....

και οταν σου πουν κατι σε ενα φορουμ (διαδικτυο να υπενθυμισω οχι διπλανο διαμερισμα) ειλικρινα μην πετας φρασεις τυπου "εχω ραντεβου με το γκομενο μου σε 1 ωρα" (νια νια σας εκανα τη μουρη κρεας...θα κανω σεξ σε μια ωρα...εχω μια σχεση νια νια...ιτ μαι νταστ)
γιατι θα αρχισω οντως να πιστευω οτι ειμαι στο σαιτ της μπαρμπι και μιλαω με 12χρονα....
 

*christi*

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.776
Like
0
Πόντοι
16
ποσο "μικροπρεπεια" μπορει να ειναι το να χρησιμοποιεις οτι εχεις γκομενο προκειμενου να αποδειξεις τι? ουτε η ιδια δεν ξερεις....

δε με ενδιαφερει εμενα προσωπικα γλυκια μου ουτε αν εχεις γκομενο ουτε αν εχεις ραντεβου μαζι του ουτε το τι κανεις μια ωρα πριν το ραντεβου σου σε ενα φορουμα για μπουρδελα....

αν μη τι αλλω ομως μη χρησιμοποιεις την προσωπικη σου ζωη ως αλλοθι για το οτιδηποτε γιατι ειναι κωμικοτραγικο....

και οταν σου πουν κατι σε ενα φορουμ (διαδικτυο να υπενθυμισω οχι διπλανο διαμερισμα) ειλικρινα μην πετας φρασεις τυπου "εχω ραντεβου με το γκομενο μου σε 1 ωρα" (νια νια σας εκανα τη μουρη κρεας...θα κανω σεξ σε μια ωρα...εχω μια σχεση νια νια...ιτ μαι νταστ)
γιατι θα αρχισω οντως να πιστευω οτι ειμαι στο σαιτ της μπαρμπι και μιλαω με 12χρονα....
εσυ κουκλα μου εισαι "αντε γεια" !!!
δεν εχω αναγκη να αποδειξω τιποτα και πολυ περισσοτερο σε σενα!!!
οσοι με ξερουν καταλαβαινουν το πνευμα κ τον αυθορμητισμο μου!!!
και μη χαιρεσαι δεν ειμαι καμμια μικρη,χαβαλε κανω και οπως μου μιλανε
πολυ απλα απαντω!!!
 

*christi*

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.776
Like
0
Πόντοι
16
δεν χρειαζεται να υποβαθμιζεις το συγκεκριμενο site,εκτος απο τα ροζ/πικαντικα θεματα
εχει πολυ περισσοτερα που ειναι ενδιαφεροντα!!!
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
Αφου δεν εχεις τιποτα να αποδειξεις τοτε σταματα να προσπαθεις να το κανεις....εχεις πεταχτει 2-3 φορες και παλιοτερα και μου εχεις απευθυνει το λογο χωρις να απευθυνομαι σε σενα....τις σφηνοπουτσες τις απεχθανομαι ειδικα οταν δεν εχουν αισθηση του χιουμορ (μιας και ειμαι σφηνοπουτσα χιουμοριστας)

και μιας και δεν εχεις να αποδειξεις τιποτα σε κανεναν σταματα να χρησιμοποιεις το γκομενο σου ως επιχειρημα ή αλλοθι ξαναλεω γιατι ειναι αστειο απο μια μεγαλη οπως δηλωνεις κοπελα να καταφευγει σε τετοιους ισχυρισμους ειδικα χωρις να υπαρχει λογος!!! εχω δει κατα καιρους να κοπελες εδω να προσπαθουν να υποστηριξουν οτι δεν ειναι αγαμητες ή κατι σχετικο εφοσον υπηρξε ομως πρωτα καποια φραστικη επιθεση απεναντι τους....

τες παν....

βασικα σε βαρεθηκα :)

καλα να περασεις
 

anatolgami

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2006
Μηνύματα
6.249
Κριτικές
4
Like
1.899
Πόντοι
266
ποσο "μικροπρεπεια" μπορει να ειναι το να χρησιμοποιεις οτι εχεις γκομενο προκειμενου να αποδειξεις τι? ουτε η ιδια δεν ξερεις....

δε με ενδιαφερει εμενα προσωπικα γλυκια μου ουτε αν εχεις γκομενο ουτε αν εχεις ραντεβου μαζι του ουτε το τι κανεις μια ωρα πριν το ραντεβου σου σε ενα φορουμα για μπουρδελα....

αν μη τι αλλω ομως μη χρησιμοποιεις την προσωπικη σου ζωη ως αλλοθι για το οτιδηποτε γιατι ειναι κωμικοτραγικο....

και οταν σου πουν κατι σε ενα φορουμ (διαδικτυο να υπενθυμισω οχι διπλανο διαμερισμα) ειλικρινα μην πετας φρασεις τυπου "εχω ραντεβου με το γκομενο μου σε 1 ωρα" (νια νια σας εκανα τη μουρη κρεας...θα κανω σεξ σε μια ωρα...εχω μια σχεση νια νια...ιτ μαι νταστ)
γιατι θα αρχισω οντως να πιστευω οτι ειμαι στο σαιτ της μπαρμπι και μιλαω με 12χρονα....

Βρε...μιλάνε κι οι ΠΙΠΑΤΖΟΥΔΕΣ?? :2funny: :2funny:
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
ροζ/πικαντικα θεματα.....ημαρτον τι διαβαζω η γυναικα βραδιατικο.....μετα σας εφταιγε η μπαιτ η σουπερ γκερλ η εριν και κανα δυο ακομα....
μονο αποσπασματα απο αρλεκιν που δεν εχω δει ακομα.....με τετοια μουνοδουλιαση που βαρει μερικους βεβαια μπορει να το δω και αυτο απο αυριο....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom