Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 868 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 575 19,5%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.956

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.729
Like
17.796
Πόντοι
3.656
Eμρις θέλουμε σεξ πιο πολύ από τις γυναίκες...φυσικό είναι η δική μας ζήτηση να μην καλύπτεται από την προσφορά.

Βασικά,εμεις θέλουμε πιο πολύ γυναίκα απ'ότι αυτές άντρα.Αυτή είναι η διαφορά
 
  • Like
Αντιδράσεις: FARAW

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.425
Κριτικές
62
Like
45.139
Πόντοι
9.297
Βασικά,εμεις θέλουμε πιο πολύ γυναίκα απ'ότι αυτές άντρα.Αυτή είναι η διαφορά
Σωστά...είπαμε το ίδιο με άλλα λόγια.Σε άλλες χώρες τα πράγματα είναι αλλιώς...
 
  • Like
Αντιδράσεις: FARAW

emperor13

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2018
Μηνύματα
2.795
Like
747
Πόντοι
96
Εμεις θέλουμε να γνωριστούμε,να μιλήσουμε και να γαμήσουμε.Θέλουμε γυναίκες στη ζωή μας και όχι να είμαστε μπάκουροι με τα κινητά στο χέρι όλη μέρα όπως αυτές.Μπορείς να μας πεις πού φταίμε;

Πες μου εσύ πολλούς μόνους που δεν ψάχνουν γυναίκα.Ενώ μόνες που δεν ψάχνουν άντρα θα βρεις πάμπολλες.Ξαναρωτάω,πού φταίμε εμεις και όχι αυτές;
ασια Δασκαλε :rockon: :rockon: :rockon:
 

captain 69

Μέγας
Εγγρ.
24 Αυγ 2015
Μηνύματα
3.519
Like
11.561
Πόντοι
3.506
Εμεις θέλουμε να γνωριστούμε,να μιλήσουμε και να γαμήσουμε.Θέλουμε γυναίκες στη ζωή μας και όχι να είμαστε μπάκουροι με τα κινητά στο χέρι όλη μέρα όπως αυτές.Μπορείς να μας πεις πού φταίμε;

Πες μου εσύ πολλούς μόνους που δεν ψάχνουν γυναίκα.Ενώ μόνες που δεν ψάχνουν άντρα θα βρεις πάμπολλες.Ξαναρωτάω,πού φταίμε εμεις και όχι αυτές;
Ψάχνουν άντρα βρε τύπε, ποιος σου είπε το αντίθετο;,,,

Όχι τον οποιονδήποτε πάντως. Η εποχή δεν σηκώνει εκπτώσεις.
 

Michael Scott

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2021
Μηνύματα
8.024
Κριτικές
20
Like
27.092
Πόντοι
8.346
Aν δεν κουνήσει κάνα μαρουλακι οποίος είναι στα 30+ και βάλε ,θα τον έχουν στο κλασιμο όλες οι μικρές....
Προφανώς κ θα κουνήσεις μαρούλι. Το νο1 αφροδισιακό. Κάτι που οι 30+ το έχουν ενω όσοι είναι ίδια ηλικία με τα ξεκωλακια,οχι.
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.693
Πόντοι
2.356

George Alpha

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Φεβ 2018
Μηνύματα
2.045
Like
6.597
Πόντοι
1.056
Στην πραγματικότητα, η μόνη διαφορά είναι ότι μια γυναίκα, ως δυνητική μάνα, πρέπει να διασφαλίσει κάποια ελάχιστα πράγματα για την περαιτέρω πορεία της διότι θα πρέπει κάποια στιγμή, πλην του ευατού της, να φροντίσει και ένα ή περισσότερα παιδιά,

Εσυ βλεπεις πολλες <<μανες>> η γυναικες να ειναι ικανες να <<φροντισουν>> τα παιδια τους;

Ουτε τα βασικα δεν γνωριζουν..
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.693
Πόντοι
2.356
Ψάχνουν άντρα βρε τύπε, ποιος σου είπε το αντίθετο;,,,

Όχι τον οποιονδήποτε πάντως. Η εποχή δεν σηκώνει εκπτώσεις.
Η εποχή δε σηκώνει εκπτώσεις αλλά αυτό είναι στη σφαίρα της φαντασίας τους... Η πραγματικότητα σηκώνει και παρασηκωνει κανονικά.
 

Glyfomounix

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.338
Like
9.429
Πόντοι
2.306
Πολύ κλάψα βλέπω. Μαρούλια ,Κινητά,χωριά αγαμίες.

Αν δεν σας έχει χαμογελάσει η τύχη ενώ αξίζετε κάτι καλό (μπορεί να συμβεί και αυτό) ,τραβάτε ένα μήνα Ταυλανδη να βρείτε εκεί γυναίκες με το σωρό.
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.693
Πόντοι
2.356
Ξέρεις πόσοι μαλακές την έχουν πατήσει από προσωπική εμπειρία
Δεν είναι θέμα να είσαι μαλάκας ( η όχι απόλυτα έστω) ... Μου λέει ένας να βρω μια γυναίκα που να είναι καλή μάνα. Και που ξερεις απο πριν ρε φίλε πως θα είναι η άλλη αν γίνει μάνα? Αλλά ένας λογος που το σκέφτομαι δίπλα και τριπλα να κάνω παιδι με κάποια ειναι οτι δε θέλω να δώσω την ευκαιρία στη κάθε καριολα να με έχει στο χέρι. Γιατί ξέρω κόσμο που τους κρατάνε από τα αρχιδια.
 

Michael Scott

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2021
Μηνύματα
8.024
Κριτικές
20
Like
27.092
Πόντοι
8.346

Michael Scott

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2021
Μηνύματα
8.024
Κριτικές
20
Like
27.092
Πόντοι
8.346
Πολύ κλάψα βλέπω. Μαρούλια ,Κινητά,χωριά αγαμίες.

Αν δεν σας έχει χαμογελάσει η τύχη ενώ αξίζετε κάτι καλό (μπορεί να συμβεί και αυτό) ,τραβάτε ένα μήνα Ταυλανδη να βρείτε εκεί γυναίκες με το σωρό.
Φιλε μου δν ειναι οτι δν μας εχει χαμογελασει η τυχη. Μας χαμογελαει που κ που,αλλα το πολυ το κύριε ελέησον το βαριέται και ο παπας. Πολυ παρακαλητο για συνηθως μετριο μουνι
 

George Alpha

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Φεβ 2018
Μηνύματα
2.045
Like
6.597
Πόντοι
1.056
Δεν είναι θέμα να είσαι μαλάκας ( η όχι απόλυτα έστω) ... Μου λέει ένας να βρω μια γυναίκα που να είναι καλή μάνα. Και που ξερεις απο πριν ρε φίλε πως θα είναι η άλλη αν γίνει μάνα? Αλλά ένας λογος που το σκέφτομαι δίπλα και τριπλα να κάνω παιδι με κάποια ειναι οτι δε θέλω να δώσω την ευκαιρία στη κάθε καριολα να με έχει στο χέρι. Γιατί ξέρω κόσμο που τους κρατάνε από τα αρχιδια.

Πολλες εκμεταλευονται τα παιδια για να πετυχουν καποιο σκοπο τους, (οπως προανεφερα) εχω πολλους γνωστους που διαρκως εχουν προβληματα..

Γιαυτο προσοχη οχι μονο με ποια κανουμε το επομενο βημα, αλλα θα πρεπει να εχουμε προνοησει για τα χειροτερα.

Και ποτε δεν μοιραζομαστε τιποτα με μια γυναικα..(περουσιακα κτλπ)
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.693
Πόντοι
2.356
Πολλες εκμεταλευονται τα παιδια για να πετυχουν καποιο σκοπο τους, (οπως προανεφερα) εχω πολλους γνωστους που διαρκως εχουν προβληματα..

Γιαυτο προσοχη οχι μονο με ποια κανουμε το επομενο βημα, αλλα θα πρεπει να εχουμε προνοησει για τα χειροτερα.

Και ποτε δεν μοιραζομαστε τιποτα με μια γυναικα..(περουσιακα κτλπ)
Ε βέβαια θέλει μεγάλη προσοχη. Πρέπει όταν μπαίνεις σε αυτές τις διαδικασίες να είσαι έτοιμος για όλα. Το να θέλει ένας άντρας να κάνει οικογένεια είναι φυσιολογικο αλλα ακόμα και η πιο Αγία γυναίκα μπορεί αν θέλει να σε καταστρέψει.
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.729
Like
17.796
Πόντοι
3.656
Ψάχνουν άντρα βρε τύπε, ποιος σου είπε το αντίθετο;,,,

Όχι τον οποιονδήποτε πάντως. Η εποχή δεν σηκώνει εκπτώσεις.

Ελάχιστες ψάχνουν...

Αυτές που ψάχνουν,έχουν

Οι άλλες έχουν γκόμενο το κινητό
 

Glyfomounix

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.338
Like
9.429
Πόντοι
2.306
Φιλε μου δν ειναι οτι δν μας εχει χαμογελασει η τυχη. Μας χαμογελαει που κ που,αλλα το πολυ το κύριε ελέησον το βαριέται και ο παπας. Πολυ παρακαλητο για συνηθως μετριο μουνι
Συμφωνώ και εγώ στο ίδιο καζάνι βράζω. Αλλά πρέπει κάπου να δούμε και εμείς τι κάνουμε να βελτιώσουμε τη θέση μας.
 

pathfinder3

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2018
Μηνύματα
26
Κριτικές
1
Like
134
Πόντοι
0
Δεν είναι θέμα να είσαι μαλάκας ( η όχι απόλυτα έστω) ... Μου λέει ένας να βρω μια γυναίκα που να είναι καλή μάνα. Και που ξερεις απο πριν ρε φίλε πως θα είναι η άλλη αν γίνει μάνα? Αλλά ένας λογος που το σκέφτομαι δίπλα και τριπλα να κάνω παιδι με κάποια ειναι οτι δε θέλω να δώσω την ευκαιρία στη κάθε καριολα να με έχει στο χέρι. Γιατί ξέρω κόσμο που τους κρατάνε από τα αρχιδια.
Προσυπογράφω! Αν ωστόσο θέλεις απαραίτητα να κάνεις παιδί, επέλεξε μία που να πληροί τα κριτήριά σου και κάνε απλά παιδί μαζί της, ΧΩΡΙΣ ΓΑΜΟ! Το αναγνωρίζεις κατόπιν συμβολαιογραφικά και εκ του νόμου το παιδί επέχει θέση παιδιού γεννημένου σε γάμο.
Άρθρο 1484 ΑΚ: Σε περίπτωση αναγνώρισης, εκούσιας ή δικαστικής, αν ο νόμος δεν ορίζει διαφορετικά, το τέκνο έχει ως προς όλα θέση τέκνου γεννημένου σε γάμο απέναντι στους δύο γονείς και τους συγγενείς τους.
Η γυναίκα, ακόμη και να υποτροπιάσει, δεν θα μπορεί αυτή να σου αξιώσει κάτι για την ίδια. Θα μου πεις... θα μπορεί μέσω του παιδιού. ΝΑΙ, όμως το παιδί θα το πληρώνεις ούτως ή άλλως, από τη στιγμή που αποφάσισες να το κάνεις!
Υ.Γ. Και το βασικότερο, αφού τη γυναίκα δεν θα την έχεις παντρευτεί, δεν θα χρειαστεί να την χωρίσεις... :wink:
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.693
Πόντοι
2.356
Προσυπογράφω! Αν ωστόσο θέλεις απαραίτητα να κάνεις παιδί, επέλεξε μία που να πληροί τα κριτήριά σου και κάνε απλά παιδί μαζί της, ΧΩΡΙΣ ΓΑΜΟ! Το αναγνωρίζεις κατόπιν συμβολαιογραφικά και εκ του νόμου το παιδί επέχει θέση παιδιού γεννημένου σε γάμο.
Άρθρο 1484 ΑΚ: Σε περίπτωση αναγνώρισης, εκούσιας ή δικαστικής, αν ο νόμος δεν ορίζει διαφορετικά, το τέκνο έχει ως προς όλα θέση τέκνου γεννημένου σε γάμο απέναντι στους δύο γονείς και τους συγγενείς τους.
Η γυναίκα, ακόμη και να υποτροπιάσει, δεν θα μπορεί αυτή να σου αξιώσει κάτι για την ίδια. Θα μου πεις... θα μπορεί μέσω του παιδιού. ΝΑΙ, όμως το παιδί θα το πληρώνεις ούτως ή άλλως, από τη στιγμή που αποφάσισες να το κάνεις!
Υ.Γ. Και το βασικότερο, αφού τη γυναίκα δεν θα την έχεις παντρευτεί, δεν θα χρειαστεί να την χωρίσεις... :wink:
Το δέχονται όμως? Η σου λένε τις μαλακιες ταχαμου για παρτυ δεξιώσεις νυφικά και πουτσες μπλε
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom