Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 868 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 575 19,5%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.956
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.422
Like
11.000
Πόντοι
3.556
Στην επαρχία σαφώς.Στην πόλη σώζουν κάπως την κατάσταση οι πουτάνες (κυρίως στην Αθήνα βέβαια)
Εξαιρουνται οι πουτανες. Σαφως και αν τις συμπεριλαβουμε υπερτερει η Αθηνα, αλλα σε γαμησια με κανονικες γκομενες, η αναμτερηση ειναι αμφιρροπη τουλαχιστον.
 

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
4.234
Like
3.496
Πόντοι
1.706
Μολις γυρισα απο απογευματινη βολτα με κολλητο στον καμπο. Πρασινο παντου, χωριουδακια τιγκα στις μονοκατοικιες με τεραστιες αυλες που θα ζηλευαν πολλες περιοχες της Αμερικης, καιρος παραδεισενιος, αρωματα, χρωματα παντου, η φυση να οργιαζει, σταματησαμε για καφε σε καφετερια χωριου που ητανε τιγκα στα μουνακια μικρης αλλα και μεγαλυτερης ηλικιας, αλλες περνουσαν με ποδηλατα, με κολαν, κλπ
Ολα αυτα σε αποσταση 5 λεπτων απο την πρωτευουσα του νομου, οπου μπορεις να παιξεις μπαλα με πολυ περισσοτερα μουνια.
Καθισα και σκεφτηκα αν αξιζει η ζωη στην πολη σε πυκνα διαμερισματα και δει σε Αθηνα - Θεσσαλονικη (οπου εχω ζησει πολλα χρονια ετσι).
Μονοκατοικια στον καμπο με 200 ευρω ενοικιο, μερικα στρεματα χωραφια για να περνας την ωρα σου μακρια απο τα τσιμεντα, μια δουλεια για τα προς το ζην και κοριτσια προσγειωμενα αφου ολες σχεδον ειναι κορες αγροτων μεγαλωμενες μεσα στα τρακτερ και τις γαλοτσες και μπορεις να πεις και μια μαλακια μαζι τους χωρις να παρεξηγουν τα παντα. Και αφησε τους Αθηναιους-Θεσσαλονικεις να ζητανε 500 ευρω ενοικιο για μια τρυπα στην Κυψελη η στην Αγιου Δημητριου, τιγκα στις 5οροφες οικοδομες κολλητα η μια απο την αλλη και να πηγαινες βολτα για μουνια και να το παιζουν ολες μανταμ σουσου.
Πραγματικα απορω τι ακριβως προσφερει η αστικοποιηση στον συγχρονο Ελληνα ανεργο 35ρη+
Με ψυχολογία τουρίστα είναι αλλιώς. Κρατάω ως θετικό ότι είναι 5 λεπτά από την πρωτεύουσα νομού. Διαφορετικά δεν θα ήμουν σίγουρος για την καθημερινότητά τους και δη την προσέγγιση των γκομενακίων.
 

Begood

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Απρ 2014
Μηνύματα
1.681
Like
2.357
Πόντοι
456
Ανοιξε ενα νημα με δημοσκοπηση: "Που πεφτει μεγαλυτερη αγαμια, επαρχια η στις μεγαλουπολεις;" να μιλησει ο λαος. Τα αποτελεσματα μπορει να εκπληξουν.
Εξαιρουνται οι πουτανες, που φυσικα ειναι ενα απο τα ατου των μεγαλουπολεων
Τύπε η ερώτηση σου έιναι φάση "Τι ειναι καλύτερα; να ζεις στην θάλασσα η στο βουνό;"
Στην θάλασσα τρώς ψάρι και στο βουνό ότι βρείς :sunglasses:
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.734
Like
17.797
Πόντοι
3.656
Με ψυχολογία τουρίστα είναι αλλιώς. Κρατάω ως θετικό ότι είναι 5 λεπτά από την πρωτεύουσα νομού. Διαφορετικά δεν θα ήμουν σίγουρος για την καθημερινότητά τους και δη την προσέγγιση των γκομενακίων.

Και πού είναι 5 λεπτά από πρωτεύουσα νομού,δε λέει και τίποτα.Σιγά τη ζωή που θα'χει κι εκεί (εκτός αν είναι φοιτητούπολη)
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.693
Πόντοι
2.356
Μολις γυρισα απο απογευματινη βολτα με κολλητο στον καμπο. Πρασινο παντου, χωριουδακια τιγκα στις μονοκατοικιες με τεραστιες αυλες που θα ζηλευαν πολλες περιοχες της Αμερικης, καιρος παραδεισενιος, αρωματα, χρωματα παντου, η φυση να οργιαζει, σταματησαμε για καφε σε καφετερια χωριου που ητανε τιγκα στα μουνακια μικρης αλλα και μεγαλυτερης ηλικιας, αλλες περνουσαν με ποδηλατα, με κολαν, κλπ
Ολα αυτα σε αποσταση 5 λεπτων απο την πρωτευουσα του νομου, οπου μπορεις να παιξεις μπαλα με πολυ περισσοτερα μουνια.
Καθισα και σκεφτηκα αν αξιζει η ζωη στην πολη σε πυκνα διαμερισματα και δει σε Αθηνα - Θεσσαλονικη (οπου εχω ζησει πολλα χρονια ετσι).
Μονοκατοικια στον καμπο με 200 ευρω ενοικιο, μερικα στρεματα χωραφια για να περνας την ωρα σου μακρια απο τα τσιμεντα, μια δουλεια για τα προς το ζην και κοριτσια προσγειωμενα αφου ολες σχεδον ειναι κορες αγροτων μεγαλωμενες μεσα στα τρακτερ και τις γαλοτσες και μπορεις να πεις και μια μαλακια μαζι τους χωρις να παρεξηγουν τα παντα. Και αφησε τους Αθηναιους-Θεσσαλονικεις να ζητανε 500 ευρω ενοικιο για μια τρυπα στην Κυψελη η στην Αγιου Δημητριου, τιγκα στις 5οροφες οικοδομες κολλητα η μια απο την αλλη και να πηγαινες βολτα για μουνια και να το παιζουν ολες μανταμ σουσου.
Πραγματικα απορω τι ακριβως προσφερει η αστικοποιηση στον συγχρονο Ελληνα ανεργο 35ρη+
ναι αλλα εδω σε 5 λεπτακια εχω τα μπουρδελακια διπλα μου...λιγο ειναι? ε και σιγα...εχω το σπιτι στην αναβυσσο οποτε θελω να μυρισω λιγο καθαρο αερα η να ψαροντουφεκιασω κανα ροφο,εκει ειναι. (να ψαρονουφεκιασω γκομενες,δεν εχει :confused: )
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.422
Like
11.000
Πόντοι
3.556
ναι αλλα εδω σε 5 λεπτακια εχω τα μπουρδελακια διπλα μου...λιγο ειναι? ε και σιγα...εχω το σπιτι στην αναβυσσο οποτε θελω να μυρισω λιγο καθαρο αερα η να ψαροντουφεκιασω κανα ροφο,εκει ειναι. (να ψαρονουφεκιασω γκομενες,δεν εχει :confused: )
Τα μπουρδελακια ειναι τεραστιο συν των μεγαλουπολεων. Σε καμια περιπτωση δε λεω πως η επαρχια νικαει σε ολα, υπαρχουν πολλα στα οποια η μεγαλουπολη υπερτερει συντριπτικα. Πχ εγω ως καριεριστας μονο μεγαλουπολη μπορω να κανω αυτα που θελω να κανω. Αν ομως ημουνα ανεργος η ζουσα στο ενοικιο και δεινοπαθουσα καθε μηνα να πληρωσω τις υποχρεωσεις μου (στυλ Βεγγος στο Θαναση σφιξε κι αλλο το ζωναρι) θα εφευγα επαρχια τρεχοντας
 
  • Like
Αντιδράσεις: SKEF
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.693
Πόντοι
2.356
αν ειχα ομως οικογενεια και ημουν ενας απλος ηρεμος τυπος,(που καποιες φορες ναι θα ηθελα να ζησω και αυτη τη πλευρα) θα ηθελα να μενω επαρχια.
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.693
Πόντοι
2.356
ενας απλος τυπακος μονογαμηκος...με τη γυναικουλα του,τα παιδάκια του,τη παντοφλα του..υπαρχει και αυτη η πλευρα της ζωης
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.616
Like
68.062
Πόντοι
11.956
ενας απλος τυπακος μονογαμηκος...με τη γυναικουλα του,τα παιδάκια του,τη παντοφλα του..υπαρχει και αυτη η πλευρα της ζωης
Έτσι θέλω να είμαι....αλλά βλέπω εσένα και ζηλεύω
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.693
Πόντοι
2.356
Έτσι θέλω να είμαι....αλλά βλέπω εσένα και ζηλεύω
καποιες φορες ζηλευω εσας...και φιλους που εχουν τις γυναικες τους και τα παιδια τους.Μονο που για να κανω αυτη τη ζωη,θα πρεπει να κανω πως δεν καταλαβαινω σε πολλα πραγματα.
 

Άχθος Αρούρης

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Απρ 2021
Μηνύματα
8.222
Κριτικές
60
Like
20.259
Πόντοι
14.936
Αλανια αμα δεν τις εκανε η μανα τους και ο πατερας τους ανθρωπους
δυστυχως δεν θα μπορεσουμε εμεις...
Θλιβομαι που το λεω αλλα προσφατα και εγω τερματισα σχεση με Ελληνιδα
και οχι μικρουλα αλλα ετων 35.
Τα ψυχολογικα ταβανι δυστυχως που σε συνοδεια με παρελκομενα η κατασταση
πηγαινε εντελως αλλου.
Η ζωη ειναι πραγματικα μια ανασα και δεν αξιζει οχι για μια απλα αλλα για ολες τις
γυναικες του κοσμου να πεταμε την ζωη μας στα σκουπιδια.
Εγκατελειψα το βαγονι δυστυχως για αλλη μια φορα στην ζωη μου πιο πικραμενος
αλλα και πιο σοφος σχετικα με το τι παιζει..
Θα ηθελα να πω οτι δεν θα ξαναεκανα πολλα πραγματα αλλα δυστυχως ειναι ρημαδα
η ζωη και δεν ξερουμε ποτε τι μας επιφυλλασει..
Περνατε καλα μονο..
 

emperor13

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2018
Μηνύματα
2.795
Like
747
Πόντοι
96
χιλιαδες σελιδες για μια απλη λυση στο γυναικοκεντρικο προβλημα για το οποιο εθυνεται ο καπιταλισμος οπως εμμεσως εχει αναφερθει εκτενως ο Δασκαλος :rockon: :rockon: :rockon:
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.693
Πόντοι
2.356
χιλιαδες σελιδες για μια απλη λυση στο γυναικοκεντρικο προβλημα για το οποιο εθυνεται ο καπιταλισμος οπως εμμεσως εχει αναφερθει εκτενως ο Δασκαλος :rockon: :rockon: :rockon:
η μαλακια που τον δερνει ευθυνεται...πες του δασκαλου
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.693
Πόντοι
2.356
Αλανια αμα δεν τις εκανε η μανα τους και ο πατερας τους ανθρωπους
δυστυχως δεν θα μπορεσουμε εμεις...
Θλιβομαι που το λεω αλλα προσφατα και εγω τερματισα σχεση με Ελληνιδα
και οχι μικρουλα αλλα ετων 35.
Τα ψυχολογικα ταβανι δυστυχως που σε συνοδεια με παρελκομενα η κατασταση
πηγαινε εντελως αλλου.
Η ζωη ειναι πραγματικα μια ανασα και δεν αξιζει οχι για μια απλα αλλα για ολες τις
γυναικες του κοσμου να πεταμε την ζωη μας στα σκουπιδια.
Εγκατελειψα το βαγονι δυστυχως για αλλη μια φορα στην ζωη μου πιο πικραμενος
αλλα και πιο σοφος σχετικα με το τι παιζει..
Θα ηθελα να πω οτι δεν θα ξαναεκανα πολλα πραγματα αλλα δυστυχως ειναι ρημαδα
η ζωη και δεν ξερουμε ποτε τι μας επιφυλλασει..
Περνατε καλα μονο..
για αυτο τυπε σαν οπλο εμεις οι αντρες εχουμε τις εμπειριες μας ετσι ωστε την επομενη να την καταλαβεις σχεδον αμεσως,μην φας τον χρονο σου.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

τωρα βεβαια αν κατσω και εντοπισω και δω ολα τα στραβα της καθε μιας,στο τελος δε θα κανω και τιποτα με καμια.... :tooth:
 

tony1

Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2021
Μηνύματα
756
Like
915
Πόντοι
86
Στα εστιατόρια γιατί πληρώνουμε αφού φάμε ενώ στα μπουρδέλα πληρώνουμε εκ των υστέρων. Τον ίδιο κίνδυνο να μην πληρώσουμε υπάρχει
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.693
Πόντοι
2.356
Στα εστιατόρια γιατί πληρώνουμε αφού φάμε ενώ στα μπουρδέλα πληρώνουμε εκ των υστέρων. Τον ίδιο κίνδυνο να μην πληρώσουμε υπάρχει
Πλήρωσε κατευθείαν την σερβιτόρα την επόμενη φορά.. Αν σου πει τίποτα πες της ότι "εγώ έτσι έχω συνηθίσει απο τα μπουρδελακια"
 

tony1

Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2021
Μηνύματα
756
Like
915
Πόντοι
86
Πλήρωσε κατευθείαν την σερβιτόρα την επόμενη φορά.. Αν σου πει τίποτα πες της ότι "εγώ έτσι έχω συνηθίσει απο τα μπουρδελακια"
Oχι το ανάποδο θέλω να πληρώνω μετά την πουτανα ανάλογα την απόδοση της
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.693
Πόντοι
2.356

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom