Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 190K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 17 άτομα (1 μέλη και 16 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 868 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 575 19,5%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.956

John_282

Μέγας
Εγγρ.
26 Οκτ 2021
Μηνύματα
4.163
Κριτικές
5
Like
12.731
Πόντοι
3.786
Εκεί που μενει ο Σαντ μαν το κόβω να μην έχει ουτε βίζιτες..
Όταν έρθει και πάλι στη Θεσσαλονίκη.Εδώ με το ζόρι έχουμε λίγες καλές,πόσο μάλλον σε επαρχιακές πόλεις
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.590
Κριτικές
62
Like
45.301
Πόντοι
9.297
Και γιατι δεν πας σε ενα στουντιακι να ξελαμπικαρεις ρε σαντ,τοσο δυσκολο ειναι?Πηγαινε και οταν βρεις καμια που γουσταρεις (γουσταρεις δεν εννοω οχι να την ερωτευτεις,απλα να σ αρεσει η φαση μαζι της και να μην ειναι εντελως κομοδινο) και γινε πελατης της.Πηγαινε 4-5 φορες,πιαστης την κουβεντα,να νομιζεις οτι εχεις επαφη με γυναικα.Θα ριχνεις και τα γαμησακια σου και θα εισαι μια χαρα.Αφου στον εξω κοσμο δεν εχεις την παραμικρη πιθανοτητα οπως λες,κανε κατι τουλαχιστον.Κριμα να εισαι ετσι μονιμα,στην απογοητευση.

Απο την αλλη παιδια παρτε το αποφαση,οι εποχες αλλαξαν και πρεπει να βρειτε τροπους να συμβαδισετε.Παλια επαιρνες πλυντηριο και κραταγε 30 χρονια,τωρα αν κρατησει 5 καλα ειναι.Επαιρνες αμαξι και κραταγε παλι 30 χρονια,τωρα μετα την 10ετια κανεις κολλητο το συνεργειο.Ετσι ειναι δυστυχως,τι να κανουμε?Αλλαξαν και οι γυναικες,παλια στην σοβιετια γαμουσες με ενα καλσον,τωρα θελουν 200€.Ξυπνησαν ολες,ετσι και οι Ελλεινιδες.Το μονο κακο που βλεπω εγω στης Ελλεινιδες ειναι οτι μια Ουκρανη πχ ή μια Ρωσιδα που θελει να εχεις λεφτα και στατους για να ειναι μαζι σου,ειναι και μουναρα ρε φιλε και λες παει στο διαολο,λογικο να εχει απαιτησεις.Αμ βλεπεις την Ελλεινιδα την χοντροκωλα με την φατσα νυφιτσας να θελει παιδαρα με λεφτα,που πας ρε καραμητρο?Τεσπα.
Αυτό για τις οικιακές συσκευές το επιβεβαιώνω συναγωνιστή....πρόσφατα κάηκε η τηλεόραση που είχα εδώ και 18(!!) χρόνια...με αποκωδικοποιητή....και ο μάστορας είπε ότι αυτή η νέα ΑΝ θα πιάσει τα 10 με λεπτή οθόνη...
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.693
Πόντοι
2.356
" Μια βιζιτα ρε παιδια"
 

Συνημμένα

  • IMG_20220404_223706.jpg
    IMG_20220404_223706.jpg
    131,8 KB · Εμφανίσεις: 23

John_282

Μέγας
Εγγρ.
26 Οκτ 2021
Μηνύματα
4.163
Κριτικές
5
Like
12.731
Πόντοι
3.786
Πρέπει να καταλάβει πως δεν πρέπει να δείχνει sad στις γκόμενες,για να έχει ελπίδες μαζί τους.Όλοι σχεδόν έχουμε προβλήματα,έστω και μικρά,αλλά τα κρύβουμε.Ούτε στη βίζιτα δεν πρέπει να δείχνει sad,γιατί και αυτή επηρεάζεται στον «αγώνα»,δεν είναι ρομπότ
 

Michael Scott

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2021
Μηνύματα
8.040
Κριτικές
20
Like
27.143
Πόντοι
8.346
Σαντ που μενεις ρε τυπε? Να δούμε αν ειναι κοντα η Αθήνα ή η Σαλονίκη και να σε στείλουμε πακετο σε ενα εσκορτακι για gfe. Θα δεις μετα ολα θα φαίνονται καλύτερα
 

John_282

Μέγας
Εγγρ.
26 Οκτ 2021
Μηνύματα
4.163
Κριτικές
5
Like
12.731
Πόντοι
3.786
Σαντ που μενεις ρε τυπε? Να δούμε αν ειναι κοντα η Αθήνα ή η Σαλονίκη και να σε στείλουμε πακετο σε ενα εσκορτακι για gfe. Θα δεις μετα ολα θα φαίνονται καλύτερα
Από ότι έχω καταλάβει πρέπει να μένει πιο κοντά σε Θεσσαλονίκη.Μπορεί και να ξεγελιέμαι όμως γιατί αν θυμάμαι καλά έχει σπουδάσει εδώ.Πάντως εδώ μπορεί να έρθει με πρόσχημα ένα διήμερο με φίλους του.Θα τον στείλουμε σε κάποια από αυτές που μιλάνε καλά έως άπταιστα ελληνικά.Το χρειάζεται και το μπίρι-μπίρι,τον έχω ψυχολογήσει
 

Kostas(3)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2020
Μηνύματα
843
Like
1.966
Πόντοι
206
Οχι GFE φαση με γλωσσοφιλα ρε παιδια,θα κολλησει το μυαλο του και θα ερωτευτει και θα ειναι ασχημο.Εγω πιστευω ενα στουντιο με μια καλη και αρκετα εμφανισημη κοπελα θα του κατσει μια χαρα.Σαντ,μην παρεις απλο προγραμμα ομως,δεν θελω τσιγγουνιες.Παρε τουλαχιστον 69 να την γλειψεις να γουσταρεις.
 

John_282

Μέγας
Εγγρ.
26 Οκτ 2021
Μηνύματα
4.163
Κριτικές
5
Like
12.731
Πόντοι
3.786
Οχι GFE φαση με γλωσσοφιλα ρε παιδια,θα κολλησει το μυαλο του και θα ερωτευτει και θα ειναι ασχημο.Εγω πιστευω ενα στουντιο με μια καλη και αρκετα εμφανισημη κοπελα θα του κατσει μια χαρα.Σαντ,μην παρεις απλο προγραμμα ομως,δεν θελω τσιγγουνιες.Παρε τουλαχιστον 69 να την γλειψεις να γουσταρεις.
Λες να ερωτευτεί τη βίζιτα ενώ υπάρχει μετά απόσταση;Ευτυχώς δεν μένει Θεσσαλονίκη δηλαδή
 

Kostas(3)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2020
Μηνύματα
843
Like
1.966
Πόντοι
206
Λες να ερωτευτεί τη βίζιτα ενώ υπάρχει μετά απόσταση;Ευτυχώς δεν μένει Θεσσαλονίκη δηλαδή

Φανταζεσαι ρε φιλε να ειναι ιεραποστολικο,να τον κοιταει στα ματια το μωρο και να τον αρχισει στα γλωσσοφιλα?Παει,θα την δαγκωσει την λαμαρινα.
 

Michael Scott

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2021
Μηνύματα
8.040
Κριτικές
20
Like
27.143
Πόντοι
8.346
Οχι GFE φαση με γλωσσοφιλα ρε παιδια,θα κολλησει το μυαλο του και θα ερωτευτει και θα ειναι ασχημο.Εγω πιστευω ενα στουντιο με μια καλη και αρκετα εμφανισημη κοπελα θα του κατσει μια χαρα.Σαντ,μην παρεις απλο προγραμμα ομως,δεν θελω τσιγγουνιες.Παρε τουλαχιστον 69 να την γλειψεις να γουσταρεις.
Αυτό δεν το βαλαμε στην εξισωση.. :think:
Ας πάρει τοτε μια για pse να της δωσει το μουνι στο χερι. Να βγάλει το άχτι του γ τις ελλεεινιδες
 

John_282

Μέγας
Εγγρ.
26 Οκτ 2021
Μηνύματα
4.163
Κριτικές
5
Like
12.731
Πόντοι
3.786
Φανταζεσαι ρε φιλε να ειναι ιεραποστολικο,να τον κοιταει στα ματια το μωρο και να τον αρχισει στα γλωσσοφιλα?Παει,θα την δαγκωσει την λαμαρινα.
Και να του ψυθιρίζει στο αυτάκι.Και μετά το τέλος,χάδια.Ωχ,ωχ,λες να το καταστρέψουμε;
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.465
Κριτικές
1
Like
32.476
Πόντοι
8.006
Ακομη δεν πηρατε χαμπαρι οτι ο ΣαντΜαν δεν θελει στην πραγματικοτητα γκομενα, αλλά θελει απλως να γκρινιαζει και να θυματοποιειται?
Τι αλλο πρεπει να πει για να το δειτε?
 

Kostas(3)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2020
Μηνύματα
843
Like
1.966
Πόντοι
206
Και να του ψυθιρίζει στο αυτάκι.Και μετά το τέλος,χάδια.Ωχ,ωχ,λες να το καταστρέψουμε;
Ζορικα πραγματα αυτα φιλε,δεν ειδες τι γραφει?Εχει απωθημενα ο τυπος.Θα τον χασουμε
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Ακομη δεν πηρατε χαμπαρι οτι ο ΣαντΜαν δεν θελει στην πραγματικοτητα γκομενα, αλλά θελει απλως να γκρινιαζει και να θυματοποιειται?
Τι αλλο πρεπει να πει για να το δειτε?

Να σου πω την αληθεια κατι ειχα καταλαβει αλλα δεν ηθελα να το πιστεψω.
 

John_282

Μέγας
Εγγρ.
26 Οκτ 2021
Μηνύματα
4.163
Κριτικές
5
Like
12.731
Πόντοι
3.786
Ακομη δεν πηρατε χαμπαρι οτι ο ΣαντΜαν δεν θελει στην πραγματικοτητα γκομενα, αλλά θελει απλως να γκρινιαζει και να θυματοποιειται?
Τι αλλο πρεπει να πει για να το δειτε?
Εγώ πιστεύω ότι περνάει φάση πεσιμισμού.Μόλις βρει γκόμενα,θα τη δει αλλιώς τη φάση
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.465
Κριτικές
1
Like
32.476
Πόντοι
8.006
Εγώ πιστεύω ότι περνάει φάση πεσιμισμού.Μόλις βρει γκόμενα,θα τη δει αλλιώς τη φάση
Τύπε οταν κατι κραταει 1-2 χρονια, μπορει να ειναι φαση πεσιμισμου. Οταν κραταει δεκαετιες, ειναι απλως χοντρη καταθλιψάρα για την οποια επρεπε προ πολλού να εχει αναζητησει βοηθεια
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Μόλις βρει γκόμενα,θα τη δει αλλιώς τη φάση
Πώς θα βρει γκομενα ρε φιλε? Ποια τρελαθηκε? Ο ανθρωπος ειναι creepy. Kαι την θελει και 9αρι τουλαχιστον και να του την πεσει κι εκεινη. Ελεος δηλαδη
 

John_282

Μέγας
Εγγρ.
26 Οκτ 2021
Μηνύματα
4.163
Κριτικές
5
Like
12.731
Πόντοι
3.786
Ζορικα πραγματα αυτα φιλε,δεν ειδες τι γραφει?Εχει απωθημενα ο τυπος.Θα τον χασουμε
Για αυτό θα τον στείλω σε κάποια που δεν υπάρχει αυτός ο κίνδυνος.Ωραία εμφάνιση και αδύνατη είναι.Τον έχω κόψει ότι του αρέσουν οι skinny
 

John_282

Μέγας
Εγγρ.
26 Οκτ 2021
Μηνύματα
4.163
Κριτικές
5
Like
12.731
Πόντοι
3.786
Τύπε οταν κατι κραταει 1-2 χρονια, μπορει να ειναι φαση πεσιμισμου. Οταν κραταει δεκαετιες, ειναι απλως χοντρη καταθλιψάρα για την οποια επρεπε προ πολλού να εχει αναζητησει βοηθεια
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Πώς θα βρει γκομενα ρε φιλε? Ποια τρελαθηκε? Ο ανθρωπος ειναι creepy. Kαι την θελει και 9αρι τουλαχιστον και να του την πεσει κι εκεινη. Ελεος δηλαδη
Η αλήθεια είναι ότι διακρίνω και εγω στοιχεία κατάθλιψης.Δεν είναι κακό να απευθυνθεί σε ειδικό,δεν είμαστε στο 1910.
Μόλις λύσει τα θέματα,ΑΝ είναι creepy,θα πάψει να είναι.Και πρέπει να ρίξει και λίγο τις απαιτήσεις του.Σε όλους αρέσουν οι μουνάρες,αλλά και οι ομορφούτσικες μια χαρά είναι.Άσε που συνήθως έχουν και πιο ενδιαφέρουσα προσωπικότητα
 

John_282

Μέγας
Εγγρ.
26 Οκτ 2021
Μηνύματα
4.163
Κριτικές
5
Like
12.731
Πόντοι
3.786
Η αλήθεια είναι ότι διακρίνω και εγω στοιχεία κατάθλιψης.Δεν είναι κακό να απευθυνθεί σε ειδικό,δεν είμαστε στο 1910.
Μόλις λύσει τα θέματα,ΑΝ είναι creepy,θα πάψει να είναι.Και πρέπει να ρίξει και λίγο τις απαιτήσεις του.Σε όλους αρέσουν οι μουνάρες,αλλά και οι ομορφούτσικες μια χαρά είναι.Άσε που συνήθως έχουν και πιο ενδιαφέρουσα προσωπικότητα
Και στο κάτω κάτω ας πάει σε μια μουνάρα βίζιτα,να του φύγει το απωθημένο.Εγώ το έχω κάνει,δεν ντρέπομαι να το πω
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom