Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 190K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 868 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 575 19,5%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.956

Wandererwonder

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Νοε 2019
Μηνύματα
903
Κριτικές
18
Like
3.099
Πόντοι
1.436
η αβάντα του κυκλου προκύπτει απο τη μαλακια και την ανασφαλεια της ελληνιδας...τιποτα λιγότερο,τίποτα περισσοτερο.Πουθενα στο κοσμο δε λενε για κυκλους περα απο ελλαδα.
στη ελλαδα ισως παιζει πιο μεγαλο ρολο αλλα νομιζω και στο εξωτερικο εχει σημασια
για παραδειγμα μου εχει πει καποιος απο Αμερικη οτι οκ οδηγει ακριβο αμαξι εχει ακριβα ρουχα καλο σπιτι και λεφτα σε λογαριασμους...αλλα παλι δυσκολα να τη πεσει στη ψυχρα και αμα δε κανει εστω καποια γνωριμια το πραγμα δε προχωρα

εκτος βεβαια απο γυναικες full gold diggers που ψαχνουν συγκεκριμενα πλουσιους και τους τη πεφτουν αλλα σε τετοια περιπτωση ισως ειναι καλυτερα να πας με cg
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.693
Πόντοι
2.356
στη ελλαδα ισως παιζει πιο μεγαλο ρολο αλλα νομιζω και στο εξωτερικο εχει σημασια
για παραδειγμα μου εχει πει καποιος απο Αμερικη οτι οκ οδηγει ακριβο αμαξι εχει ακριβα ρουχα καλο σπιτι και λεφτα σε λογαριασμους...αλλα παλι δυσκολα να τη πεσει στη ψυχρα και αμα δε κανει εστω καποια γνωριμια το πραγμα δε προχωρα

εκτος βεβαια απο γυναικες full gold diggers που ψαχνουν συγκεκριμενα πλουσιους και τους τη πεφτουν αλλα σε τετοια περιπτωση ισως ειναι καλυτερα να πας με cg
μπορει να υπάρχει και μια γευση γνωριμιων αποκλειστικα απο κυκλο και στο εξωτερικο αλλα αποκλειεται τοσο εντονη οσο εδω.
 

Jim85

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2008
Μηνύματα
1.258
Like
1.630
Πόντοι
216
μπορει να υπάρχει και μια γευση γνωριμιων αποκλειστικα απο κυκλο και στο εξωτερικο αλλα αποκλειεται τοσο εντονη οσο εδω.
Απαιτείται στις υψηλές τάξεις.
Εδώ και εφοπλιστής να είσαι αν δεν έχεις παρέες γκόμενα δεν βρίσκεις. :confused:
 

John_282

Μέγας
Εγγρ.
26 Οκτ 2021
Μηνύματα
4.163
Κριτικές
5
Like
12.731
Πόντοι
3.786
στη ελλαδα ισως παιζει πιο μεγαλο ρολο αλλα νομιζω και στο εξωτερικο εχει σημασια
για παραδειγμα μου εχει πει καποιος απο Αμερικη οτι οκ οδηγει ακριβο αμαξι εχει ακριβα ρουχα καλο σπιτι και λεφτα σε λογαριασμους...αλλα παλι δυσκολα να τη πεσει στη ψυχρα και αμα δε κανει εστω καποια γνωριμια το πραγμα δε προχωρα

εκτος βεβαια απο γυναικες full gold diggers που ψαχνουν συγκεκριμενα πλουσιους και τους τη πεφτουν αλλα σε τετοια περιπτωση ισως ειναι καλυτερα να πας με cg
Παίζει ρόλο σε ποιο μέρος της Αμερικής μένει.Ας πούμε στη Νέα Υόρκη και το Λος Άντζελες ξέρω περιπτώσεις που την έχουν πέσει γυναίκες σε άντρες.Και δεν μιλάω για gold diggers
 

Jim85

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2008
Μηνύματα
1.258
Like
1.630
Πόντοι
216
Αν και εδώ που τα λέμε δεν είναι και τόσο δύσκολο να κάνει κανείς μια-δυο φιλενάδες και μέσα από εκεί να γνωρίζει τις φίλες τους, άλλες κοπέλες κλπ.
Αναλόγως και την όρεξη που έχει κανεις βέβαια.
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.693
Πόντοι
2.356
Απαιτείται στις υψηλές τάξεις.
Εδώ και εφοπλιστής να είσαι αν δεν έχεις παρέες γκόμενα δεν βρίσκεις. :confused:
υπαρχουν πολλες που ψαχνουν απο κυκλους αλλα ο συνηθης λογος ειναι η ανασφαλεια.Φυσικα υπαρχουν και κάποιες που θελουν να τρυπωνουν σε κυκλους με λεφτάδες μπας και βρουν κανα κελεπουρι
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Αν και εδώ που τα λέμε δεν είναι και τόσο δύσκολο να κάνει κανείς μια-δυο φιλενάδες και μέσα από εκεί να γνωρίζει τις φίλες τους, άλλες κοπέλες κλπ.
Αναλόγως και την όρεξη που έχει κανεις βέβαια.
εχω φιλες....καλυτερες απο αυτες ποτε δεν μου γνωρισαν
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.693
Πόντοι
2.356
και γενικως παιζονται πολλες πουστιες σε παρεες οποτε παντα το απεφευγα...φυσικα αν καθοταν δε θα ελεγα οχι
 

Wandererwonder

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Νοε 2019
Μηνύματα
903
Κριτικές
18
Like
3.099
Πόντοι
1.436
μπορει να υπάρχει και μια γευση γνωριμιων αποκλειστικα απο κυκλο και στο εξωτερικο αλλα αποκλειεται τοσο εντονη οσο εδω.
εξωτερικο παζει πιο πολυ το τιντερ οποτε λενε εσυ πρεπει να κανεις δυνατο προφιλ
να δειχνεις για παραδειγμα οτι πηγαινεις συνεχεια ταξιδια καλα αμαξια και ετσι να δειχνεις την εικονα του επιτυχημένου
δε ξερω τωρα με την υποθεση tinder swindler αν εχουν αλλαξει πια αυτα ομως
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.693
Πόντοι
2.356
εξωτερικο παζει πιο πολυ το τιντερ οποτε λενε εσυ πρεπει να κανεις δυνατο προφιλ
να δειχνεις για παραδειγμα οτι πηγαινεις συνεχεια ταξιδια καλα αμαξια και ετσι να δειχνεις την εικονα του επιτυχημένου
δε ξερω τωρα με την υποθεση tinder swindler αν εχουν αλλαξει πια αυτα ομως
εξωτερικο δεν ασχολουμαι με αυτα...εδω ναι του γαμαω τη μανα,αλλα εξω ειναι τοσο απλο το καμακι και τοσο ανθρωπινα και φυσικολογικα τα πραγματα,που δεν μου χρειάστηκε..Το ειχα βαλει καποτε απο συνηθεια αλλα μετα που καταλαβα οτι δεν ειχα να κανω με νοοτροπια ελλαδας,το εσβησα.
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.693
Πόντοι
2.356
εηω πας σε ενα μαγαζι και με ενα "γεια σου τι κανεις "καθαρισες....εδω θα πας σε παρεα με ελλεηνιδες και θα σου φερουν το ποτο στο κεφάλι (αφου σε κοιτάξουν με λαγνο υφος για να πας) πιτσιρικας επεφτα και γω σε αυτες τις παγίδες και παντα ελεγα "τι λαθος εκανα"
 

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.512
Κριτικές
28
Like
10.469
Πόντοι
3.296
Οταν εχεις μαθει επι 20 χρονια να κλαιγεσαι, να θυματοποιεισαι, να σου φταινε ολοι και ολα και να εχεις φτιαξει μια safety zone που λεει οτι οι αλλοι φταινε για αυτα που περνας και για την δυστυχια σου, θα αποτελούσε πολιτισμικο σοκ να αποκτησεις γκομενα. Δεν ξερεις τι να την κανεις. Δεν εχεις τι να προσφερεις. Τι θα προσφερεις ετσι που εχεις στεγνωσει την ψυχη σου? Ειναι σαν το ΚΚΕ ξαφνικα να κερδισει τις εκλογες. Τι να το κάνει? Ξερει?
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Ούτε με πουτανες παει λεει. Εχεις αναρωτηθει γιατι?
Συμφωνω πως η μεταθεση ευθυνων μονο καλο δεν κανει αγαπητε Αλεξ

Ωστοσο μια ενσταση.Να προσφερει καποιος στη γυναικα;
Δεν ειναι καλυτερα απλα να την πεισει οτι μπορει να προσφερει και να της παρει στο τελος;
Αυτο θελει πολυ τεχνη
Deception.Illusion.
Τους αξιζει
 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.715
Κριτικές
6
Like
11.153
Πόντοι
3.936
Αλλοπροσαλλες ορκ ξερολες ελλεινιδες :confused:
 

arwstaki10

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2021
Μηνύματα
633
Κριτικές
14
Like
1.231
Πόντοι
376
Η πλειοψηφία όμως χωρίς μόνιμη γκόμενα γαμάει την παλάμη της
μυστη, σχεδον ολοι οι φιλοι και γνωστοι μου τον βρεχουν τακτικα ετσι η αλλιως.
αλλα δεν περνανε τοσες ωρες καθε μερα εδω στη γυαλα, οπως εμεις.
μην κρινεις τι συμβαινει στον κοσμο με βαση τι κανουμε εδω 500-1000 ατομα.
που και παλι, και ατομα απο εδω κατι κανουν κατα καιρους, λιγοτερο η παραπανω.
ο κυνηγος ειναι εξω στα λειβαδια και ψαχνει φρεσκο κρεας η το εχει κανει για ενα διαστημα και τωρα τρωει απ τα ετοιμα, αναλογα με την ορεξη του.
εμεις περναμε αρκετες ωρες εδω, αλλα και σε αλλες αχρηστες συνηθειες,κλαψουριζοντας σα γκομενες, ενω θα μπορουσαμε να κανουμε κατι ωστε να βελτιωθουμε σαν ανθρωποι.

υ.γ. πρωτα απ ολους για μενα μιλαω, που εφαγα τη μιση μου περιπου ζωη στο τζογο και περιμενα να μου χτυπανε οι γκομενες την πορτα αντι να βγω εξω και να κανω ομορφα πραγματα, αναμεσα σ αυτα και τα κοριτσια. ναι οκ γνωρισα αρκετες και περασα το μεγαλυτερο μερος της ζωης μου με γυναικεια παρεα, αλλα θα μπορουσα να κανω πολυ πολυ περισσοτερα σε αυτον και σε αλλους τομεις(ποσοτικα αλλα και ποιοτικα), αν δεν χαντακωνα ετσι τον εαυτο μου.

τροφη για σκεψη
 

arwstaki10

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2021
Μηνύματα
633
Κριτικές
14
Like
1.231
Πόντοι
376
Μάλλον λέμε το ίδιο γιατί σκοπός είναι να κινηθείς γρήγορα αλλά χωρίς να φανείς ότι κρέμεσαι από πάνω της.Γι αυτό αναφέρω πως πρέπει να παίζεις σε διπλά και τριπλά ταμπλό ώστε να είσαι ταχύς αλλά όχι ''εξαρτημένος''
Τα υπόλοιπα φίλε μου που λες για προσωπικότητες κτλ ε ναι θέλουν αλλά άστες να θέλουν.
Δεν θα διαθέσουμε την όποια αξία της προσωπικότητάς μας για να γαμήσουμε ένα μουνί.

Δε τους αξίζει τέτοιο δώρο.
Μιλάω δηλαδή για την τέχνη της εξαπάτησης.Γιατί μόλις γαμήσεις μετά θα καταλάβουν πως ξαφνικά δε πολυ θες να κανεις τα ταξιδια που τους εταζες ούτε να μοιραστείτε μαζί εμπειρίες,σνοουμπορντ,ελεύθερη πτώση από αεροσκάφος κτλ
Τα αρχίδια μας θα πάρουν μετά.
Αλλοιώς φίλε αν ''είσαι ο εαυτός σου'' ή την κερδίσεις δείχνοτας το μεγαλείο της προσωπικότητάς σου για ΄ένα μουνί υπάρχει ο κίνδυνος να πιστέψεις κι εσύ το ρόλο σου και να πάρεις τη γυναίκα στα σοβαρά.
θα συμφωνησω στο γεγονος οτι ειναι καλο να παιζουμε σε πολλα ταμπλω μεχρι να βρουμε αυτο που μας κανει.
προσωπικα, ελαχιστες φορες πλησιασα μια γυναικα μονο για σεξ. ασχετα αν αρκετες φορες αυτο τελικα συνεβη λογω συνθηκων.
αν μια γυναικα μ αρεσει τοτε σημαινει θελω να δω το εργο γενικα και οπου βγει.
οκ υπηρξαν και λιγες περιπτωσεις(με κεφι, πολυ ποτο κτλ) που ειπα, "δε γαμιεται, αφου δεν εχεις κατι αλλο τωρα, ριξε εναν και βλεπουμε" συνηθως ομως οταν ηρθε απο μονη της και εγιναν ολα πιο ευκολα.
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.837
Like
17.892
Πόντοι
3.656
μυστη, σχεδον ολοι οι φιλοι και γνωστοι μου τον βρεχουν τακτικα ετσι η αλλιως.
αλλα δεν περνανε τοσες ωρες καθε μερα εδω στη γυαλα, οπως εμεις.
μην κρινεις τι συμβαινει στον κοσμο με βαση τι κανουμε εδω 500-1000 ατομα.
που και παλι, και ατομα απο εδω κατι κανουν κατα καιρους, λιγοτερο η παραπανω.
ο κυνηγος ειναι εξω στα λειβαδια και ψαχνει φρεσκο κρεας η το εχει κανει για ενα διαστημα και τωρα τρωει απ τα ετοιμα, αναλογα με την ορεξη του.
εμεις περναμε αρκετες ωρες εδω, αλλα και σε αλλες αχρηστες συνηθειες,κλαψουριζοντας σα γκομενες, ενω θα μπορουσαμε να κανουμε κατι ωστε να βελτιωθουμε σαν ανθρωποι.

Και πώς τις γνωρίζουν αυτοί που τον βρέχουν τακτικά;Στη δουλειά τους;Ζουν Αθήνα;Είναι παντρεμένοι και παίζουν με παντρεμένες;Είναι σαβουρογάμηδες που πάνε με όποια να'ναι;

Στην Ελλάδα οι περισσότεροι έχουν τεράστιο θέμα στο να κάνουν απλά μια γνωριμία.Πολλοί όχι γυναίκα δεν βρίσκουν αλλά δεν μιλάνε καν με γυναίκες αν δεν έχουν στον κύκλο τους.
 

arwstaki10

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2021
Μηνύματα
633
Κριτικές
14
Like
1.231
Πόντοι
376
η αβάντα του κυκλου προκύπτει απο τη μαλακια και την ανασφαλεια της ελληνιδας...τιποτα λιγότερο,τίποτα περισσοτερο.Πουθενα στο κοσμο δε λενε για κυκλους περα απο ελλαδα.
αλλα και απ την ειδησεογραφεια και ταση της εποχης γενικοτερα. μην το υποτιμουμε.
 

arwstaki10

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2021
Μηνύματα
633
Κριτικές
14
Like
1.231
Πόντοι
376
μπορει να υπάρχει και μια γευση γνωριμιων αποκλειστικα απο κυκλο και στο εξωτερικο αλλα αποκλειεται τοσο εντονη οσο εδω.
εχω συναναστραφει αρκετες τουριστριες αλλα και ταξιδεψει στο εξωτερικο.
ναι οκ ειναι πιο κουλ απ τις δικες μας, σε γενικες γραμμες αλλα η ανησυχια-φοβος παντα υπαρχουν και ειναι αυξανομενα.
σε ολο τον κοσμο, η γκομενα σε κοβει, σε σκαναρει πριν προχωρησει και απο κει και περα εξαρταται απο πολλες παραμετρους.
 

Begood

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Απρ 2014
Μηνύματα
1.681
Like
2.357
Πόντοι
456
Και πώς τις γνωρίζουν αυτοί που τον βρέχουν τακτικά;Στη δουλειά τους;Ζουν Αθήνα;Είναι παντρεμένοι και παίζουν με παντρεμένες;Είναι σαβουρογάμηδες που πάνε με όποια να'ναι;

Στην Ελλάδα οι περισσότεροι έχουν τεράστιο θέμα στο να κάνουν απλά μια γνωριμία.Πολλοί όχι γυναίκα δεν βρίσκουν αλλά δεν μιλάνε καν με γυναίκες αν δεν έχουν στον κύκλο τους.
Τύπε μου σοβαρά το ρωτάς;;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom