Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (0 μέλη και 12 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 868 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 575 19,5%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.956
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.693
Πόντοι
2.356
Οι μαλακίες πληρώνονται.Και εγώ έχω μεθύσει,αλλά ακαποτο σεξ δεν έχω κάνει ποτέ.Η τύπισα δεν σκέφτηκε τίποτα,ούτε το ότι δεν έπαιρνε αντισυλληπτικά χάπια.Βέβαια και αυτά δεν πιάνουν πάντα.Από την καταστροφή της σίγουρα παραδειγματίστηκαν άλλες
Εγώ κάνω συνέχεια ακαποτο.. Αλλά και να μεθυσω /που δε πινω πολυ/ πάλι δε παίζει να χυσω μέσα.
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.616
Like
68.075
Πόντοι
11.956
Γιατί όμως αράζουν με μία;Μήπως γιατί κι αυτή τη μια φτύσαν αίμα να τη βρουν;Μήπως γιατί είναι πανδύσκολο να γνωρίζεις γκόμενες στην Ελλάδα;

Κι εγώ δεν είμαι υπερ των μακροχρόνιων σχέσεων αλλά αν μείνεις χωρίς γυναίκα για καιρό,όταν βρεις το πιθανότερο είναι να την κρατήσεις για καιρό.Γιατί η ζωή μπακουριού με σχεσάκια είναι η μέρα με τη νύχτα.
Δεν είναι δύσκολα να γνωρίζει γκόμενα του 8-9 φυσικά ανάλογα την περίοδο....πόσο χρονών είσαι βγαίνεις συχνά κτλ....όταν βγαίνουμε με 2 φίλους κάποιες φορές όλοι με αρκετά λεφτά μαζί μας τους λέω ....μην περιμένετε με μια έξοδο να γαμισουμε....για αυτό να πιούμε να διασκεδάσουμε... Χάχαχα
 

John_282

Μέγας
Εγγρ.
26 Οκτ 2021
Μηνύματα
4.163
Κριτικές
5
Like
12.731
Πόντοι
3.786
Μη το βλεπεις μονο απο τη μια οψη το νομισμα.
Αυνανες υπαρχουν πολλοι επειδη καποιοι αλλοι "μπαστακωθηκαν" σε σχεση με τις μουναρες.
Αντι να τις παρατανε να τις αποδυναμωνουν νοιωθουν την ψευδαισθηση οτι εκεινες θα κουνησουν το δακτυλακι και θα βρουν αλλον ενω εκεινοι θα μεινουν μπακουρες για καιρο

Ελα μου ομως που οι δυσμοιρες θα βρουν γαμια αν κουνησουν δαχτυλακι και οχι την ασφαλεια μιας σχεσης που μολις εχασαν...

@Thundercat τυπαρα μου εννοειται οτι καταλαβαινω οτι μερικοι δε γουσταρουν τις συνεχεις αλλαγες...η δε μπορουν.Κατανοητα και τα δυο.
Ομως τι κρυβεται πισω απο το "δε γουσταρω να αλλαξω".Ενας βαθυς ειλικρινης ερωτας η μια βολεψια;

Που στην ουσια ειναι ψευαισθηση βολεματος;
Αν τις γυναικες τις αποδυναμωναμε θα ηταν πολυ λιγοτερο κουραστικο για ολους μας να κανουμε αυτες τις αλλαγες...
Think about it man
Σωστός ο διαχωρισμός σου φίλε.Είναι άλλο πράγμα να είσαι ερωτευμένος με μια τύπισα και βέβαια να είναι αμοιβαίο,και άλλο το να έχεις βολευτεί και να μην ψάχνεσαι,επειδή δεν μπορείς να βρεις εύκολα.Και ναι,είναι τελικά ψευδαίσθηση βολέματος και οδηγεί στα αποτελέσματα που λες
 
  • Like
Αντιδράσεις: FARAW

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.512
Κριτικές
28
Like
10.469
Πόντοι
3.296
Τη σημερον ημερα παιδες το DNA τεστ πατροτητας ειναι απαραιτητο σε πολλες φορες.
Εμπιατοσυνες και μαλακιες.
Ειναι δυνατο να βασισεις στο λογο μιας γυναικας ολη σου τη ζωη;
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.616
Like
68.075
Πόντοι
11.956
Εγώ κάνω συνέχεια ακαποτο.. Αλλά και να μεθυσω /που δε πινω πολυ/ πάλι δε παίζει να χυσω μέσα.
Εντάξει εδώ με την γυναίκα μου όταν θέλαμε παιδί δεν έτυχε με την πρώτη και μετραγα και τις μέρες Χάχαχα
 

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.512
Κριτικές
28
Like
10.469
Πόντοι
3.296
Σωστός ο διαχωρισμός σου φίλε.Είναι άλλο πράγμα να είσαι ερωτευμένος με μια τύπισα και βέβαια να είναι αμοιβαίο,και άλλο το να έχεις βολευτεί και να μην ψάχνεσαι,επειδή δεν μπορείς να βρεις εύκολα.Και ναι,είναι τελικά ψευδαίσθηση βολέματος και οδηγεί στα αποτελέσματα που λες
Ακριβως τυπαρα μου.Αν το καλοσκεφτεις εκεινος ο δυνατος ειλικρινης και αμοιβαιος ερωτας(υπογραμμισε το αμοιβαιος ειδικα) ειναι πολυ σπανιος.
Εμεις οι ανδρες ειμαστε πιο μπεσα με το τι νοιωθουμε.
Η αλλη πλευρα...τρεχα γυρευε.
Γι αυτο αποδυναμωση στις καριολες
Και ενδυναμωση του ανδρικου φυλου.
Γυμναστηριο μαθηματα αυτοβελτιωσης αυτοπεποιθησης για ολους
Ωστε να μην ειμαστε ερμαια του γυναικειου ναρκισσισμου
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.693
Πόντοι
2.356
Εντάξει εδώ με την γυναίκα μου όταν θέλαμε παιδί δεν έτυχε με την πρώτη και μετραγα και τις μέρες Χάχαχα
Δεν ειναι ευκολο απόσο ξέρω αλλά όχι και δυσκολο. Όμως τα φοβάμαι πολυ αυτά τα κολπάκια περυσι γαμουσα μια από το Ιράν 7ρακι και ήθελε να χυνω μέσα της με χάπι... Ξέχνα το της λεω
 

John_282

Μέγας
Εγγρ.
26 Οκτ 2021
Μηνύματα
4.163
Κριτικές
5
Like
12.731
Πόντοι
3.786
Εντάξει εδώ με την γυναίκα μου όταν θέλαμε παιδί δεν έτυχε με την πρώτη και μετραγα και τις μέρες Χάχαχα
Είναι να σου κάτσει η γκαντεμιά.Υπάρχουν ζευγάρια που προσπαθούν χρόνια και υπάρχουν άλλα που και με one night stand μπορεί να γίνει.Ξέρω άλλη περίπτωση που η γκομενα,κάτω από 25,έμεινε έγκυος επειδή έσπασε η καπότα.Μιλάμε για σχέση εβδομάδων
 
  • Like
Αντιδράσεις: FARAW

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.616
Like
68.075
Πόντοι
11.956
Ακριβως τυπαρα μου.Αν το καλοσκεφτεις εκεινος ο δυνατος ειλικρινης και αμοιβαιος ερωτας(υπογραμμισε το αμοιβαιος ειδικα) ειναι πολυ σπανιος.
Εμεις οι ανδρες ειμαστε πιο μπεσα με το τι νοιωθουμε.
Η αλλη πλευρα...τρεχα γυρευε.
Γι αυτο αποδυναμωση στις καριολες
Και ενδυναμωση του ανδρικου φυλου.
Γυμναστηριο μαθηματα αυτοβελτιωσης αυτοπεποιθησης για ολους
Ωστε να μην ειμαστε ερμαια του γυναικειου ναρκισσισμου
Εγώ δεν κάνω τίποτα από αυτά και μια χαρά είμαι νομίζω ...δεν έχω ούτε κομπεξ ούτε χαμηλή αυτοεκτίμηση
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Είναι να σου κάτσει η γκαντεμιά.Υπάρχουν ζευγάρια που προσπαθούν χρόνια και υπάρχουν άλλα που και με one night stand μπορεί να γίνει.Ξέρω άλλη περίπτωση που η γκομενα,κάτω από 25,έμεινε έγκυος επειδή έσπασε η καπότα.Μιλάμε για σχέση εβδομάδων
Εδώ η άλλη παρθένα κάνει πρώτη φορά σεξ και μένει έγκυος ....στις ταινίες.... χαχαχα
 

indianapacer11

Μέλος
Εγγρ.
11 Δεκ 2013
Μηνύματα
265
Κριτικές
6
Like
228
Πόντοι
1
Εγώ δεν κάνω τίποτα από αυτά και μια χαρά είμαι νομίζω ...δεν έχω ούτε κομπεξ ούτε χαμηλή αυτοεκτίμηση
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Εδώ η άλλη παρθένα κάνει πρώτη φορά σεξ και μένει έγκυος ....στις ταινίες.... χαχαχα
O αντρας ολοκληρωνεται μεσα απο την δουλεια του, για αυτο χρειαζεται μαθηματα αυτοβελτιωσης.
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.616
Like
68.075
Πόντοι
11.956
Δεν ειναι ευκολο απόσο ξέρω αλλά όχι και δυσκολο. Όμως τα φοβάμαι πολυ αυτά τα κολπάκια περυσι γαμουσα μια από το Ιράν 7ρακι και ήθελε να χυνω μέσα της με χάπι... Ξέχνα το της λεω
Η περσίδες είναι μουναρες
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.817
Like
17.859
Πόντοι
3.656
Δεν είναι δύσκολα να γνωρίζει γκόμενα του 8-9 φυσικά ανάλογα την περίοδο....πόσο χρονών είσαι βγαίνεις συχνά κτλ....όταν βγαίνουμε με 2 φίλους κάποιες φορές όλοι με αρκετά λεφτά μαζί μας τους λέω ....μην περιμένετε με μια έξοδο να γαμισουμε....για αυτό να πιούμε να διασκεδάσουμε... Χάχαχα

Πού ρε φίλε θα βρει γκόμενα του 8-9 έτσι πώς έχουν γίνει τώρα τα μυαλά τους απ'το ινσταγκραμ;Εδώ τα μπάζα έχουν ψωνιστεί απ'τους χιλιάδες λιγουροfollowers,οι μουνάρες δε θα ψωνιστούν;

Για να σε προσέξουν αυτές,πρέπει να'χεις κι εσύ ανάλογο ινσταγκραμ.Φώτο με μουνιά,ταξίδια,πάρτι,μαγαζιά,αυτή είναι η κατάντια πλέον.
 
  • Like
Αντιδράσεις: FARAW
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.693
Πόντοι
2.356
Η περσίδες είναι μουναρες
Μουνάρα αλλά πονηρη μουνάρα... Είχε παιδι και ήθελε να μου το κουβαλησει εδώ στο σπίτι να μείνουμε μαζί.. Και φυσικά να πληρωνω... Προσέξτε μάγκες.. είναι και πολλες που σου κάνουν γαμω τα κρεβάτια, δε σου χαλάνε χατήρι σε τίποτα.. επειδή έχουν άλλους σκοπούς στο κεφαλακι τους
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.616
Like
68.075
Πόντοι
11.956
Πού ρε φίλε θα βρει γκόμενα του 8-9 έτσι πώς έχουν γίνει τώρα τα μυαλά τους απ'το ινσταγκραμ;Εδώ τα μπάζα έχουν ψωνιστεί απ'τους χιλιάδες λιγουροfollowers,οι μουνάρες δε θα ψωνιστούν;

Για να σε προσέξουν αυτές,πρέπει να'χεις κι εσύ ανάλογο ινσταγκραμ.Φώτο με μουνιά,ταξίδια,πάρτι,μαγαζιά,αυτή είναι η κατάντια πλέον.
Πήγαινε αρκετά συχνά στα μαγαζιά που πρέπει και όλα γίνονται....και όποιος κάθεται μ χρι το τέλος πάντα κερδίζει....μπαργουμαν σερβιτόρα την ιδιοκτήτρια κτλ...χρόνια γίνεται αυτο
 

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.512
Κριτικές
28
Like
10.469
Πόντοι
3.296
Εγώ δεν κάνω τίποτα από αυτά και μια χαρά είμαι νομίζω ...δεν έχω ούτε κομπεξ ούτε χαμηλή αυτοεκτίμηση
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Εδώ η άλλη παρθένα κάνει πρώτη φορά σεξ και μένει έγκυος ....στις ταινίες.... χαχαχα
Το οτι καποιος επιδιωκει να γινεται ολοενα και καλυτερος δε σημαινει ουτε κομπλεξ ουτε απαραιτητα χαμηλη αυτοεκτιμηση.
Το να θελεις παλι τη στασιμοτητα απλα σημαινει τεμπελια
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.616
Like
68.075
Πόντοι
11.956
Το οτι καποιος επιδιωκει να γινεται ολοενα και καλυτερος δε σημαινει ουτε κομπλεξ ουτε απαραιτητα χαμηλη αυτοεκτιμηση.
Το να θελεις παλι τη στασιμοτητα απλα σημαινει τεμπελια
Η στασιμότητα η δικιά μου ....δεν λέω για σένα φίλε ποστ βάζω ...μπορεί να είναι για άλλων άπιαστο όνειρο
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.616
Like
68.075
Πόντοι
11.956
Η στασιμότητα η δικιά μου ....δεν λέω για σένα φίλε ποστ βάζω ...μπορεί να είναι για άλλων άπιαστο όνειρο
Αλλά αυτά δύσκολο να τα πούμε από εδώ μέσα ...αυτές οι συζητήσεις γίνονται από κοντά ....και φυσικά να υπάρχει και γυναίκα στην παρέα...να γελάμε
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.817
Like
17.859
Πόντοι
3.656
Πήγαινε αρκετά συχνά στα μαγαζιά που πρέπει και όλα γίνονται....και όποιος κάθεται μ χρι το τέλος πάντα κερδίζει....μπαργουμαν σερβιτόρα την ιδιοκτήτρια κτλ...χρόνια γίνεται αυτο

Θα πας σε μαγαζιά και θα βγάλεις και γκόμενα τη μπαργούμαν;

Εντάξει,αν βγαίνεις παρέα με τον Τσούμπερ και τον Κανάκη,κάτι μπορεί να κάνεις
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.616
Like
68.075
Πόντοι
11.956
Θα πας σε μαγαζιά και θα βγάλεις και γκόμενα τη μπαργούμαν;

Εντάξει,αν βγαίνεις παρέα με τον Τσούμπερ και τον Κανάκη,κάτι μπορεί να κάνεις
Φίλε δεν θα πας μια φορά ...αρκετες... συνεχώς γίνεται αυτό....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom