Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 24 άτομα (0 μέλη και 24 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 868 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 575 19,5%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.956

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.616
Like
68.075
Πόντοι
11.956
1648808581789.png

Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

θα τη κανω πασα στον σαντ μαν
Οκ εγώ νόμιζα φωτογραφία ότι είχες βάλει
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.616
Like
68.075
Πόντοι
11.956
Τι να το κάνει το τούβλο,θα χτίσει τίποτα;Εγώ ακόμα και μουνάρα να είναι η άλλη,ξενερώνω από το πρώτο κιόλας ραντεβού αν είναι βούρλο,είναι ντεκαβλέ
Εντάξει την γαμας μια φορά έτσι για την τιμή τον όπλων
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.817
Like
17.858
Πόντοι
3.656
Επειδη ακριβως ολα ειναι σχετικα καπως ετσι σκεφτονται κατι τυποι 4 αρια και 5 αρια για καποιο 7 αρι που θα τους τυχει.
Κι επειδη ακριβως οι γκομενες ζητουν ασφαλεια και σταθεροτητα γι αυτο και μπλεκουν με ασχημοτερους για σχεση.
Ωστοσο τυπε και τη μουναρα μετα απο 10 με 20 γαμησια θα τη βαρεθεις και θα θες το διαλειμμα σου να γαμησεις αλλες μεχρι να την ξαναποθησεις.
Ελα μου ομως που θα την εχεις μεγαιρα στο σπιτι σου αυτη και τα παιδια της να σου ζαλισουν τα αρχιδια συνεχως και να σου τρωνε χρηματα
Κι ολα αυτα γιατι;Για να γαμας μια μουναρα που παλιωσε;

Ρε τύπε δεν είμαστε και τίποτα λεφτάδες ή διάσημοι να γνωρίζουμε μουνάρες κάθε μέρα.Μπορεί να μη σου κάτσει ποτέ μουνάρα,αλλά μπορεί και να σου κάτσει πχ στα 40-45.Αν δεν είχες ποτέ μουνάρα,δύσκολο να τη βαρεθείς μετά απο 10 γαμήσια μόνο.

Αν είναι κάποιος 4 και του κάτσει 7,τί να περιμένει παραπάνω,τη Ζιζέλ;Ο 4 και μόνο που θα τη βλέπει δίπλα του,θα λέει αφού με πήρε,τί με νοιάζει;
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.616
Like
68.075
Πόντοι
11.956
Ρε τύπε δεν είμαστε και τίποτα λεφτάδες ή διάσημοι να γνωρίζουμε μουνάρες κάθε μέρα.Μπορεί να μη σου κάτσει ποτέ μουνάρα,αλλά μπορεί και να σου κάτσει πχ στα 40-45.Αν δεν είχες ποτέ μουνάρα,δύσκολο να τη βαρεθείς μετά απο 10 γαμήσια μόνο.

Αν είναι κάποιος 4 και του κάτσει 7,τί να περιμένει παραπάνω,τη Ζιζέλ;Ο 4 και μόνο που θα τη βλέπει δίπλα του,θα λέει αφού με πήρε,τί με νοιάζει;
Δεν υπάρχουν νούμερα για άντρες....εγώ 50χ και μόνο μουναρες είχα σχέση...φυσικά με τα δικά μου κρητιρια
 

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.512
Κριτικές
28
Like
10.469
Πόντοι
3.296
Ρε τύπε δεν είμαστε και τίποτα λεφτάδες ή διάσημοι να γνωρίζουμε μουνάρες κάθε μέρα.Μπορεί να μη σου κάτσει ποτέ μουνάρα,αλλά μπορεί και να σου κάτσει πχ στα 40-45.Αν δεν είχες ποτέ μουνάρα,δύσκολο να τη βαρεθείς μετά απο 10 γαμήσια μόνο.

Αν είναι κάποιος 4 και του κάτσει 7,τί να περιμένει παραπάνω,τη Ζιζέλ;Ο 4 και μόνο που θα τη βλέπει δίπλα του,θα λέει αφού με πήρε,τί με νοιάζει;
Κι εμενα 1 η 2 φορες μου κατσαν μουναρες.
Τους εδωσα το μουνι στο χερι,αλλα οχι και να τις μονιμοποιησω
Δεν τις εδιωξα κιολας αλλα οταν ειδαν οτι δε με ενοιαζε να περασω χρονο μαζι τους η να γνωρισω την παρεα τους κτλ και το μονο που με ενδιεφερε ειναι να τις γαμαω οποτε θελω εγω την εκαναν.
Δε θα πουλαγα την ψυχικη μου ηρεμια για δαυτες.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Σεβασμιώτατος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2021
Μηνύματα
1.084
Κριτικές
15
Like
5.167
Πόντοι
746
Ρε τύπε δεν είμαστε και τίποτα λεφτάδες ή διάσημοι να γνωρίζουμε μουνάρες κάθε μέρα.Μπορεί να μη σου κάτσει ποτέ μουνάρα,αλλά μπορεί και να σου κάτσει πχ στα 40-45.Αν δεν είχες ποτέ μουνάρα,δύσκολο να τη βαρεθείς μετά απο 10 γαμήσια μόνο.

Αν είναι κάποιος 4 και του κάτσει 7,τί να περιμένει παραπάνω,τη Ζιζέλ;Ο 4 και μόνο που θα τη βλέπει δίπλα του,θα λέει αφού με πήρε,τί με νοιάζει;
Προσπαθούμε να σου εξηγήσουμε τόσην ώρα ότι και το 7άρι ή ακόμα και το 8άρι θα το βαρεθείς κάποια στιγμή. Τι διάολο ρε μλκ τόσο δυσνόητο είναι;
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.817
Like
17.858
Πόντοι
3.656
Προσπαθούμε να σου εξηγήσουμε τόσην ώρα ότι και το 7άρι ή ακόμα και το 8άρι θα το βαρεθείς κάποια στιγμή. Τι διάολο ρε μλκ τόσο δυσνόητο είναι;

Και που το ξέρεις εσύ,είχες ποτέ 7αρια και 8αρια και τα βαρέθηκες κιόλας;
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.616
Like
68.075
Πόντοι
11.956
Προσπαθούμε να σου εξηγήσουμε τόσην ώρα ότι και το 7άρι ή ακόμα και το 8άρι θα το βαρεθείς κάποια στιγμή. Τι διάολο ρε μλκ τόσο δυσνόητο είναι;
Αυτό είναι σίγουρο...έχω τέτοια εμπειρία....και μετά ψάχνεις εναλλακτικά πράγματα ....κάποια που σε καυλωνουν τα πόδια της κάποια με χειλαρες κάποια με βυζιά κτλ
 

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.512
Κριτικές
28
Like
10.469
Πόντοι
3.296
Προσπαθούμε να σου εξηγήσουμε τόσην ώρα ότι και το 7άρι ή ακόμα και το 8άρι θα το βαρεθείς κάποια στιγμή. Τι διάολο ρε μλκ τόσο δυσνόητο είναι;
"Δειξε μου μια μουναρα να σου δειξω καποιον που εχει βαρεθει να τη γαμαει"
Λεει ο σοφος λαος
Αλλα που να καταλαβουν μερικοι
Μη χαλας το σαλιο σου φιλε μου αστους :hi:
 

Σεβασμιώτατος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2021
Μηνύματα
1.084
Κριτικές
15
Like
5.167
Πόντοι
746
Και που το ξέρεις εσύ,είχες ποτέ 7αρια και 8αρια και τα βαρέθηκες κιόλας;
Έχουν περάσει δυο 7άρια από τα χέρια μου, ναι. Τη πρώτη τη βαρέθηκα στο δίμηνο, διότι έκανε οικτρό κρεβάτι και μου έπρηζε τη μπούτσα και τη δεύτερη στο εξάμηνο διότι δεν ήταν και τόσο φανατική του σεξ, αλλά παλευόταν η παρέα μαζί της και είχε ωραία ενδιαφέροντα. Αλλά και να μην είχαν περάσει έχω το νιονιό να καταλάβω τι θα συνέβαινε μετέπειτα...
 

John_282

Μέγας
Εγγρ.
26 Οκτ 2021
Μηνύματα
4.163
Κριτικές
5
Like
12.731
Πόντοι
3.786
"Δειξε μου μια μουναρα να σου δειξω καποιον που εχει βαρεθει να τη γαμαει"
Λεει ο σοφος λαος
Αλλα που να καταλαβουν μερικοι
Μη χαλας το σαλιο σου φιλε μου αστους :hi:
Δε λέτε να καταλάβετε μερικοί ότι δεν γουστάρουν όλοι τις αλλαγές επ άπειρον.Νιώθουν χορτάτοι στη ζωή τους και ψάχνονται για σχέση.Όπως εμείς κατανοούμε την επιλογή σας να πηδάτε ό,τι κινείται και να μη δεσμευτείτε ποτέ,κατανοήστε και τη δική μας.Και δεν λέω να είναι οπωσδήποτε μουνάρα,αλλά εμφανίσιμη και με προσωπικότητα
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.616
Like
68.075
Πόντοι
11.956
Καλά δεν γαμαμε και ότι κινείται...μακάρι ....αλλά υπάρχουν κάποια θέματα που είναι αξιώματα ...δεν χρειάζονται αποδείξεις
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Και μένα τώρα εάν έρθει εάν λέω μια γύρω στα 25 μουναρα θα σκεφτώ πολύ τι θα κάνω
 

John_282

Μέγας
Εγγρ.
26 Οκτ 2021
Μηνύματα
4.163
Κριτικές
5
Like
12.731
Πόντοι
3.786
Καλά δεν γαμαμε και ότι κινείται...μακάρι ....αλλά υπάρχουν κάποια θέματα που είναι αξιώματα ...δεν χρειάζονται αποδείξεις
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Και μένα τώρα εάν έρθει εάν λέω μια γύρω στα 25 μουναρα θα σκεφτώ πολύ τι θα κάνω
Δεν εννοούσα οποιασδηποτε εμφάνισης.Εννοούσα όσες ψάχνονται και βλέπονται,το διατύπωσα με ασάφεια,ΟΚ
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.616
Like
68.075
Πόντοι
11.956
Κοίτα εγώ θα το πω και ας μου πουν διάφορα....η γυναίκα μου είναι μουναρα...9 σίγουρα σε αλλά νήματα υπάρχουν κάποιες φωτογραφίες της....δεν μπορώ να πω ότι δεν θέλω να γαμισω και άλλες εάν με θέλουν φυσικά
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.616
Like
68.075
Πόντοι
11.956
Ψάχνετε για φωτογραφίες....το έκλεισαν σήμερα το νήμα
 

Σεβασμιώτατος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2021
Μηνύματα
1.084
Κριτικές
15
Like
5.167
Πόντοι
746
Τελειωμένος είναι αν το κάνει με κανα μπάζο

Για να τα λέμε όλα,εγώ αν ήμουν σε φάση γάμου και μου καθόταν καμιά μουνάρα πάνω απ'τα κυβικά μου,θα την γκάστρωνα κι εγώ.Ποιος δεν θέλει μια μουνάρα να γεννήσει δικό του παιδί;
Εμ τα βλέπεις γιατί σε λέω πυρφόρο; Μπορεί να είσαι τώρα στα σπάργανα, αλλά θα γίνεις πυρφοροαρχηγός όταν τη βρεις τη μουνάρα, με τέτοιο mindset που κουβαλάς. Σαν να ακούω έναν πεινάλα να μου λέει «μόλις βρω αγελάδα, θα την αρμέγω ανελέητα, κάθε μέρα θα χτυπάω 2λίτρα γάλα»
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom