Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 19 άτομα (0 μέλη και 19 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 868 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 575 19,5%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.956

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.817
Like
17.858
Πόντοι
3.656
Εδώ ρε τύποι υπάρχουν άτομα τα οποία γκαστρώνουν γκόμενα γιατί πιστεύουν ότι έτσι θα την "κλειδώσουν" (γνωρίζω περίπτωση). Και ναι προφανω΄ς αυτό ειναι ακραία και όχι συνήθης περίπτωση, αλλά ας μην πούμε για τους τόσους γάμους που πιστεύουν ότι μέσω αυτού θα κρατήσουν γκόμενα. Δηλαδή αυτό που πολλές φορές επιδιώκουν οι γκόμενες (γάμος για τυχόν παροχές και οφέλη που θα αποκομίσουν), να το σκέφτεται ο άντρας για να έχει και καλά σταθερή γκόμενα και γαμήσι. Και εννοείται παίρνει τα @@ μου. Ούτε το γαμήσι δεν έχει :confused:

Μα πολλοί άντρες δεν θέλουν καν γαμήσι.Θέλουν παιδί και να μην είναι μπακούρια
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.817
Like
17.858
Πόντοι
3.656
Λογικό το λες εσύ που μάλλον τους την προσδίδεις. Γενικώς κάθε άλλο παρά λογικό. Δεν γίνεται να μεταβάλλεται η ρεαλιστική αξία του επειδή έχει υπεραυξημένη ζήτηση. Και πάλι θα εξυπηρετεί τους γνωστούς συγκεκριμένους σκοπούς.

Με ότι έχω γράψει εδώ μέσα,βλέπεις να τους προσδίδω καμιά αξία;
 
  • Like
Αντιδράσεις: FARAW

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.512
Κριτικές
28
Like
10.469
Πόντοι
3.296
Εδώ ρε τύποι υπάρχουν άτομα τα οποία γκαστρώνουν γκόμενα γιατί πιστεύουν ότι έτσι θα την "κλειδώσουν" (γνωρίζω περίπτωση). Και ναι προφανω΄ς αυτό ειναι ακραία και όχι συνήθης περίπτωση, αλλά ας μην πούμε για τους τόσους γάμους που πιστεύουν ότι μέσω αυτού θα κρατήσουν γκόμενα. Δηλαδή αυτό που πολλές φορές επιδιώκουν οι γκόμενες (γάμος για τυχόν παροχές και οφέλη που θα αποκομίσουν), να το σκέφτεται ο άντρας για να έχει και καλά σταθερή γκόμενα και γαμήσι. Και εννοείται παίρνει τα @@ μου. Ούτε το γαμήσι δεν έχει :confused:
Πρεπει να ναι καποιος πολυ τελειωμενος για να σκεφτει κατι τετοιο
Οι γκομενες το σκεφτονται συνηθως να δεσουν ενα ανδρα με ενα παιδι γιατι θελουν να γινουν μανες απο ενστικτο και επιπλεον φοβουνται πως μετα τη γεννα που θα χουν γινεις χοντρες φωκιες ο ανδρας θα τις εγκαταλειψει.
Τωρα να το σκεφτει ο ανδρας κατι τετοιο σημαινει πως εχει τον εαυτο του πολυ χαμηλα ως κυνηγο του αλλου φυλου.
Η οτι ξοφλησε λογω προχωρημενης ηλικιας και θελει να χει μια δουλα να τον πλενει και να τον σιδερωνει κι ας εχει και δωρο ενα παιδι μαζι με συναγερμο για το σπιτι
 

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.512
Κριτικές
28
Like
10.469
Πόντοι
3.296
Μα πολλοί άντρες δεν θέλουν καν γαμήσι.Θέλουν παιδί και να μην είναι μπακούρια
Τι να το κανεις το παιδι ρε τυπε;
Εξοδο και μπελας ειναι
Κι οταν μεγαλωνουν φευγουν και κανουν δικες τους οικογενειες και σε αποξενωνουν τελειως.
Μια ιδεα ειναι ολα.
Σιγα.
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.817
Like
17.858
Πόντοι
3.656
Πρεπει να ναι καποιος πολυ τελειωμενος για να σκεφτει κατι τετοιο
Οι γκομενες το σκεφτονται συνηθως να δεσουν ενα ανδρα με ενα παιδι γιατι θελουν να γινουν μανες απο ενστικτο και επιπλεον φοβουνται πως μετα τη γεννα που θα χουν γινεις χοντρες φωκιες ο ανδρας θα τις εγκαταλειψει.
Τωρα να το σκεφτει ο ανδρας κατι τετοιο σημαινει πως εχει τον εαυτο του πολυ χαμηλα ως κυνηγο του αλλου φυλου.
Η οτι ξοφλησε λογω προχωρημενης ηλικιας και θελει να χει μια δουλα να τον πλενει και να τον σιδερωνει ας εχει και δωρο ενα παιδι και συναγερμο για το σπιτι

Τελειωμένος είναι αν το κάνει με κανα μπάζο

Για να τα λέμε όλα,εγώ αν ήμουν σε φάση γάμου και μου καθόταν καμιά μουνάρα πάνω απ'τα κυβικά μου,θα την γκάστρωνα κι εγώ.Ποιος δεν θέλει μια μουνάρα να γεννήσει δικό του παιδί;
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.616
Like
68.075
Πόντοι
11.956
και άντε μετά να βγάλεις άκρη!
Και ξαφνικά σου αραδιάζει 1-2 παιδιά και καληνύχτα
Καλά στα παιδιά κάτι κάνουμε και εμείς....εάν πάνω στην καύλα τα ρίχνουμε όλα μέσα ...
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.616
Like
68.075
Πόντοι
11.956
Πρεπει να ναι καποιος πολυ τελειωμενος για να σκεφτει κατι τετοιο
Οι γκομενες το σκεφτονται συνηθως να δεσουν ενα ανδρα με ενα παιδι γιατι θελουν να γινουν μανες απο ενστικτο και επιπλεον φοβουνται πως μετα τη γεννα που θα χουν γινεις χοντρες φωκιες ο ανδρας θα τις εγκαταλειψει.
Τωρα να το σκεφτει ο ανδρας κατι τετοιο σημαινει πως εχει τον εαυτο του πολυ χαμηλα ως κυνηγο του αλλου φυλου.
Η οτι ξοφλησε λογω προχωρημενης ηλικιας και θελει να χει μια δουλα να τον πλενει και να τον σιδερωνει κι ας εχει και δωρο ενα παιδι μαζι με συναγερμο για το σπιτι
Η δικιά μου πάντως στο πρώτο παιδί πήρε 9 κιλά και στο δεύτερο 7 ....της είπα εάν γίνεις φώκια θα βρω αλλη
 

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.512
Κριτικές
28
Like
10.469
Πόντοι
3.296
Το χω ξαναγραψει μα θα το ξαναπω:
Μην αραζετε με μια μαγκες
Να τις γλεντατε και να τις παρατατε
Ετσι και θα αποδυναμωθουν και ολοι θα γαμησουμε.
Ποσο συχνα θα ακουγαμε τοτε τη φραση "εχω αγορι?"
Μονο τις φορες εκεινες που θα ταν δικαιολογια αποφυγης δηλαδη πολυ λιγοτερες!
Αμαρτια να ειναι καποιος μπαστακωμενος 3 και 4 και 5 χρονια στην ιδια.Κακο και στον εαυτο του κανει που δεν αλλαζει ρεπερτοριο και στους αλλους που θελουν να γαμησουν.
Ετσι θα γινουν οι γυναικες οι απελπισμενες και εμεις οι ανδρες που θα διαλεγουμε!!
:rockon:
 

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.512
Κριτικές
28
Like
10.469
Πόντοι
3.296
Τελειωμένος είναι αν το κάνει με κανα μπάζο

Για να τα λέμε όλα,εγώ αν ήμουν σε φάση γάμου και μου καθόταν καμιά μουνάρα πάνω απ'τα κυβικά μου,θα την γκάστρωνα κι εγώ.Ποιος δεν θέλει μια μουνάρα να γεννήσει δικό του παιδί;
Επειδη ακριβως ολα ειναι σχετικα καπως ετσι σκεφτονται κατι τυποι 4 αρια και 5 αρια για καποιο 7 αρι που θα τους τυχει.
Κι επειδη ακριβως οι γκομενες ζητουν ασφαλεια και σταθεροτητα γι αυτο και μπλεκουν με ασχημοτερους για σχεση.
Ωστοσο τυπε και τη μουναρα μετα απο 10 με 20 γαμησια θα τη βαρεθεις και θα θες το διαλειμμα σου να γαμησεις αλλες μεχρι να την ξαναποθησεις.
Ελα μου ομως που θα την εχεις μεγαιρα στο σπιτι σου αυτη και τα παιδια της να σου ζαλισουν τα αρχιδια συνεχως και να σου τρωνε χρηματα
Κι ολα αυτα γιατι;Για να γαμας μια μουναρα που παλιωσε;
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.817
Like
17.858
Πόντοι
3.656
Τι να το κανεις το παιδι ρε τυπε;
Εξοδο και μπελας ειναι
Κι οταν μεγαλωνουν φευγουν και κανουν δικες τους οικογενειες και σε αποξενωνουν τελειως.
Μια ιδεα ειναι ολα.
Σιγα.

Όσοι καναν παιδιά,λένε ότι δεν έχουν μετανιώσει.Τουλάχιστον οι περισσότεροι.Μπορεί να μετανιώσαν που παντρεύτηκαν ή για τη γυναίκα που πήραν αλλά για τα παιδιά όχι.
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.693
Πόντοι
2.356
Τελειωμένος είναι αν το κάνει με κανα μπάζο

Για να τα λέμε όλα,εγώ αν ήμουν σε φάση γάμου και μου καθόταν καμιά μουνάρα πάνω απ'τα κυβικά μου,θα την γκάστρωνα κι εγώ.Ποιος δεν θέλει μια μουνάρα να γεννήσει δικό του παιδί;
ας σου κατσει η μουναρα, και γω νονος μετα :confused:
 

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.512
Κριτικές
28
Like
10.469
Πόντοι
3.296
Όσοι καναν παιδιά,λένε ότι δεν έχουν μετανιώσει.Τουλάχιστον οι περισσότεροι.Μπορεί να μετανιώσαν που παντρεύτηκαν ή για τη γυναίκα που πήραν αλλά για τα παιδιά όχι.
Εγω τους ακουω να λενε
Πω ρε φιλε εχω και τη φασαρια των παιδιων
Να παω τη μικρη φροντιστηριο να παω τον μικρο αγγλικα
Ασε ρε μακρια απο μας αυτα
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.693
Πόντοι
2.356
εχω μια καλη εδω ....ενα τουβλο μεν αλλα σιγα..λεπτομερειες για σενα,συνεχεια μου λεει χυσε μεσα μου και χυσε μεσα μου (αυτη η 35ρα που εβαλα πριν στις φωτο) τη θες? ετοιμη ειναι
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.616
Like
68.075
Πόντοι
11.956
Επειδη ακριβως ολα ειναι σχετικα καπως ετσι σκεφτονται κατι τυποι 4 αρια και 5 αρια για καποιο 7 αρι που θα τους τυχει.
Κι επειδη ακριβως οι γκομενες ζητουν ασφαλεια και σταθεροτητα γι αυτο και μπλεκουν με ασχημοτερους για σχεση.
Ωστοσο τυπε και τη μουναρα μετα απο 10 με 20 γαμησια θα τη βαρεθεις και θα θες το διαλειμμα σου να γαμησεις αλλες μεχρι να την ξαναποθησεις.
Ελα μου ομως που θα την εχεις μεγαιρα στο σπιτι σου αυτη και τα παιδια της να σου ζαλισουν τα αρχιδια συνεχως και να σου τρωνε χρηματα
Κι ολα αυτα γιατι;Για να γαμας μια μουναρα που παλιωσε;
Εντάξει δεν είναι παιδιά της....και στους άντρες δεν υπάρχουν νούμερα 6-7-8η γυναίκες έχουν περίεργα γούστα ...το σκουπίδι της μιας χρυσάφι για κάποια αλλη
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.616
Like
68.075
Πόντοι
11.956
εχω μια καλη εδω ....ενα τουβλο μεν αλλα σιγα..λεπτομερειες για σενα,συνεχεια μου λεει χυσε μεσα μου και χυσε μεσα μου (αυτη η 35ρα που εβαλα πριν στις φωτο) τη θες? ετοιμη ειναι
Ποια φωτό σε ποια σελίδα...να δούμε και εμείς
 

John_282

Μέγας
Εγγρ.
26 Οκτ 2021
Μηνύματα
4.163
Κριτικές
5
Like
12.731
Πόντοι
3.786
εχω μια καλη εδω ....ενα τουβλο μεν αλλα σιγα..λεπτομερειες για σενα,συνεχεια μου λεει χυσε μεσα μου και χυσε μεσα μου (αυτη η 35ρα που εβαλα πριν στις φωτο) τη θες? ετοιμη ειναι
Τι να το κάνει το τούβλο,θα χτίσει τίποτα;Εγώ ακόμα και μουνάρα να είναι η άλλη,ξενερώνω από το πρώτο κιόλας ραντεβού αν είναι βούρλο,είναι ντεκαβλέ
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.693
Πόντοι
2.356
Ποια φωτό σε ποια σελίδα...να δούμε και εμείς
1648808581789.png

Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

θα τη κανω πασα στον σαντ μαν
 

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.512
Κριτικές
28
Like
10.469
Πόντοι
3.296
Εντάξει δεν είναι παιδιά της....και στους άντρες δεν υπάρχουν νούμερα 6-7-8η γυναίκες έχουν περίεργα γούστα ...το σκουπίδι της μιας χρυσάφι για κάποια αλλη
Σωστος τυπε
Απλα ανεφερα "καταχρηστικα" ενα μετρο συγκρισης για να τονισω οχι τοσο την αντικειμενικη αξια ενος ανθρωπου(συμφωνουμε οτι τετοιος ορος δεν στεκει με σαφηνεια)αλλα πως οταν μια γυναικα αισθανεται πιο κατω απο τον ανδρα τοτε δεν της κανει για σχεση
Κατα κανονα θελει να τον νοιωθει του χεριου της.
Κι αυτο δεν αφορα μονο εξωτερικη εμφανιση αλλα και συμπεριφορα
Μπορει να ειναι ενας κουκλος με χαμηλη αυτοεκτιμηση και ψευδορομαντισμο να βλεπει την πριγκηπισσα χιονατη στο προσωπο μιας ψωλους.
Κι αυτος καλος ειναι.Της κανει.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom