Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 868 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 575 19,5%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.956

John_282

Μέγας
Εγγρ.
26 Οκτ 2021
Μηνύματα
4.163
Κριτικές
5
Like
12.731
Πόντοι
3.786
ισχυει, οπως ειπα, οι ξενες ερχονται ακομα και απο μονες στους συχνα.
Όχι όλες οι ξένες,οι Αμερικανίδες περισσότερο.Την έχει πέσει σε φίλο μου τύπισα στη Νέα Υόρκη και μια φίλη μου την έχει πέσει σε τύπους στο Λος Άντζελες.Δε μιλάω για διακοπές,ήταν στις πόλεις τους οι τύπισσες
 

arwstaki10

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2021
Μηνύματα
633
Κριτικές
14
Like
1.231
Πόντοι
376
μια φορα σε νησι με 3 φιλους, γνωριζουμε παρεα ντοπιων 4αδα κι αυτες.
απιστευτο αλλα εγινε το 4*4. οι 2 πρωτοι αμεσως και οι αλλοι 2 με σπρωξιμο για να μην χαλασει η παρεα.
οι 3 απ τις 4 βεβαια εμεναν μονιμα εξωτερικο.
 

arwstaki10

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2021
Μηνύματα
633
Κριτικές
14
Like
1.231
Πόντοι
376
Όχι όλες οι ξένες,οι Αμερικανίδες περισσότερο.Την έχει πέσει σε φίλο μου τύπισα στη Νέα Υόρκη και μια φίλη μου την έχει πέσει σε τύπους στο Λος Άντζελες.Δε μιλάω για διακοπές,ήταν στις πόλεις τους οι τύπισσες
ναι ειναι κατι συνηθισμενο γι αυτες.
ενα βραδυ με φιλο. χορευε 2αδα διπλα μας και καποια στιγμη μας ρωτησαν αν ειμαστε γκει επειδη ηταν ωραιες και δεν την ειχαμε πεσει ακομα.
εμεις απλα ψαχναμε τον τροπο βεβαια και μας το εδωσαν στο πιατο. αμερικανιδες
 

John_282

Μέγας
Εγγρ.
26 Οκτ 2021
Μηνύματα
4.163
Κριτικές
5
Like
12.731
Πόντοι
3.786
ναι ειναι κατι συνηθισμενο γι αυτες.
ενα βραδυ με φιλο. χορευε 2αδα διπλα μας και καποια στιγμη μας ρωτησαν αν ειμαστε γκει επειδη ηταν ωραιες και δεν την ειχαμε πεσει ακομα.
εμεις απλα ψαχναμε τον τροπο βεβαια και μας το εδωσαν στο πιατο. αμερικανιδες
Οι πιο ακομπλεξάριστες γκόμενες είναι.Σου λέει,γιατί να μη μιλήσω κι εγώ πρώτη,ισότητα δεν έχουμε;Και αν με απορρίψει,στα τέτοια μου
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.693
Πόντοι
2.356
Οι πιο ακομπλεξάριστες γκόμενες είναι.Σου λέει,γιατί να μη μιλήσω κι εγώ πρώτη,ισότητα δεν έχουμε;Και αν με απορρίψει,στα τέτοια μου
Εδώ έτσι και πας να μιλησεις έξω χυμα σε ελλεηνιδα θα σου φέρει το ποτήρι στο κεφάλι. Και ωραίος να είσαι
 

John_282

Μέγας
Εγγρ.
26 Οκτ 2021
Μηνύματα
4.163
Κριτικές
5
Like
12.731
Πόντοι
3.786
Εδώ έτσι και πας να μιλησεις έξω χυμα σε ελλεηνιδα θα σου φέρει το ποτήρι στο κεφάλι. Και ωραίος να είσαι
Αρκετές φορές ναι,αλλά όχι πάντα.Εξαρτάται τι εννοείς χύμα.Αν έχει προηγηθεί eye contact και από τους 2,δεν το το θεωρώ χύμα.Και να μην υπάρξει όμως,κάποιες απλά δείχνουν την αδιαφορία τους χωρίς να γίνουν αγενείς
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.693
Πόντοι
2.356
Αρκετές φορές ναι,αλλά όχι πάντα.Εξαρτάται τι εννοείς χύμα.Αν έχει προηγηθεί eye contact και από τους 2,δεν το το θεωρώ χύμα.Και να μην υπάρξει όμως,κάποιες απλά δείχνουν την αδιαφορία τους χωρίς να γίνουν αγενείς
Ξέρω ένα-δυο μαγαζιά που είναι πιο ευκολο το παιχνίδι... Είναι εδώ στη γειτονιά μου ένα after το θέμα είναι πως σκανε και διάφοροι γείτονες γνωστοί και συμμαθητές που ναι μεν ειναι ευχάριστο το κλίμα για μένα αλλά είναι και κουτσομπόληδες.
 

Jim85

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2008
Μηνύματα
1.258
Like
1.630
Πόντοι
216
Εδώ έτσι και πας να μιλησεις έξω χυμα σε ελλεηνιδα θα σου φέρει το ποτήρι στο κεφάλι. Και ωραίος να είσαι
Η Ελληνίδα δεν έχει εμπιστοσύνη στους αγνώστους. Για να κάνει κάτι με έναν άγνωστο είναι θέμα τύχης και περίπτωσης. Σε γενικές γραμμές πρέπει να είσαι γνωστός απ' το άμεσο φιλικό της περιβάλλον για να έχεις κάποια ελπίδα για κάτι σοβαρό.
Οι αμερικανίδες όταν πάνε 18 φεύγουν απ' το σπίτι και πιάνουν τη ζωή στα χέρια τους και γι' αυτό την πέφτουν κι αυτές όταν τις γυαλίσει κάποιος.
 

John_282

Μέγας
Εγγρ.
26 Οκτ 2021
Μηνύματα
4.163
Κριτικές
5
Like
12.731
Πόντοι
3.786
Ξέρω ένα-δυο μαγαζιά που είναι πιο ευκολο το παιχνίδι... Είναι εδώ στη γειτονιά μου ένα after το θέμα είναι πως σκανε και διάφοροι γείτονες γνωστοί και συμμαθητές που ναι μεν ειναι ευχάριστο το κλίμα για μένα αλλά είναι και κουτσομπόληδες.
Ούτε εγώ το μπορώ το κουτσομπολιό.Δοκίμασε κάποια μαγαζιά after που δεν είναι κοντά σου.Σε τέτοια μαγαζιά είναι πιο δεκτικές στο παιχνίδι και συνήθως δεν τις νοιάζει η απόσταση από το σπίτι σου
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.693
Πόντοι
2.356
Ούτε εγώ το μπορώ το κουτσομπολιό.Δοκίμασε κάποια μαγαζιά after που δεν είναι κοντά σου.Σε τέτοια μαγαζιά είναι πιο δεκτικές στο παιχνίδι και συνήθως δεν τις νοιάζει η απόσταση από το σπίτι σου
Πορτιέρης και μπάρμαν ειναι φίλοι μου. . Αυτό είναι και καλο και κακό σε περίπτωση που δε θέλω να μάθει κάποια πράγματα η άλλη για μένα
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.693
Πόντοι
2.356
Οι Ελληνίδες επειδή έχουν ανασφάλειες θα κοιταξουν να πάρουν πληροφοριες ενώ οι ξένες δεν τους ενδιαφέρει.
 

Michael Scott

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2021
Μηνύματα
8.037
Κριτικές
20
Like
27.122
Πόντοι
8.346
Την ειδα και γω την διαφορά μεταξύ ελληνιδων και υπολοίπων γυναικών στο εξωτερικό σχετικά πρόσφατα. Εξω σε μπαρακι κ γυρισε και με επιασε κουβέντα μια μουναρα απο μονη της στο ξεκαρφωτο. Εδω σιγά μην σ ανοίξει κουβέντα ελληνιδα. Κάποιες εχουν ψηλά τον αμανε λογω ινστα και πορφυρων κ ολη τους η ζωη ειναι σε μια οθονη κ ενα προφίλ ,αλλες γτ ακομα στο συγκεκριμένο άθλημα του φλερτ εχουμε μεινει πισω. Υπάρχουν πολλα στερεότυπα. Γυναικες δν πανε να φλερταρουν γιατι τι θα πει ο κοσμος
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.616
Like
68.075
Πόντοι
11.956
Ξέρω ένα-δυο μαγαζιά που είναι πιο ευκολο το παιχνίδι... Είναι εδώ στη γειτονιά μου ένα after το θέμα είναι πως σκανε και διάφοροι γείτονες γνωστοί και συμμαθητές που ναι μεν ειναι ευχάριστο το κλίμα για μένα αλλά είναι και κουτσομπόληδες.
Kαι ποια είναι η περιοχή σου?
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.616
Like
68.075
Πόντοι
11.956
Πορτιέρης και μπάρμαν ειναι φίλοι μου. . Αυτό είναι και καλο και κακό σε περίπτωση που δε θέλω να μάθει κάποια πράγματα η άλλη για μένα
Εγώ νομίζω ότι εάν πας σε γνωστό μαγαζί με άλλη γυναίκα και δεν αρχίσεις τα χαμουρεματα εκεί μέσα δεν θα σε καταλάβει κανείς ....σιγά μην έρθει σε δω με γκόμενα θα πουν
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.616
Like
68.075
Πόντοι
11.956
Εγώ νομίζω ότι εάν πας σε γνωστό μαγαζί με άλλη γυναίκα και δεν αρχίσεις τα χαμουρεματα εκεί μέσα δεν θα σε καταλάβει κανείς ....σιγά μην έρθει σε δω με γκόμενα θα πουν
Συνάδελφος λες η παλιά γνωστή
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.616
Like
68.075
Πόντοι
11.956
Η Ελληνίδα δεν έχει εμπιστοσύνη στους αγνώστους. Για να κάνει κάτι με έναν άγνωστο είναι θέμα τύχης και περίπτωσης. Σε γενικές γραμμές πρέπει να είσαι γνωστός απ' το άμεσο φιλικό της περιβάλλον για να έχεις κάποια ελπίδα για κάτι σοβαρό.
Οι αμερικανίδες όταν πάνε 18 φεύγουν απ' το σπίτι και πιάνουν τη ζωή στα χέρια τους και γι' αυτό την πέφτουν κι αυτές όταν τις γυαλίσει κάποιος.
Οκ να πάμε στην Αμερική τώρα....εδώ ξαχνουμε να δούμε τι θα γίνει εδώ πως θα τις αλλάξουμε....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom