Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 868 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 575 19,5%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.956

Mpratan

Μέγας
Εγγρ.
29 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.855
Κριτικές
21
Like
11.015
Πόντοι
4.546
Μουνάρα δεν είναι μόνον η εμφάνιση. Αν κι αυτό είναι βασικότατο, υπάρχουν και άλλες προϋποθέσεις όπως η άλλη να μην είναι εντελώς "γειά σου".
Μουνάρα είναι μόνο η εμφάνιση. Το εσωτερικό ανήκει στο πνεύμα και θέλει χρόνο για να το ανακαλύψεις.
 

George Alpha

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Φεβ 2018
Μηνύματα
2.047
Like
6.623
Πόντοι
1.056
Ας κάνουμε μια Cost Benefit Analysis. Έδωσες 30€, και τουλάχιστον ξεφλόκιασες. Καταλαβαίνεις βέβαια ότι θα μπορούσες να τα δώσεις, και ΤΕΛΙΚΑ να μείνεις με το πουλί στο χέρι, γιατί έτσι της την κάρφωσε

Εγω αν δω οτι δεν μου αρεσει κατι η δεν προχωραει, τις αναφερω για μισα μισα παντα.

Στην αντιθετη περιπτωση την πρωτη φορα κερναω εγω.

Υπαρχουν και γυναικες που εχουν κανει κινηση να πληρωσουν, πραμα που το εκτιμω πολυ.:hi:

Και υπαρχουν και γυναικες που οταν ειναι να πληρωσω <<πανε τουαλετα>>
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.693
Πόντοι
2.356
Και υπαρχουν και γυναικες που οταν ειναι να πληρωσω <<πανε τουαλετα>>
σε κατι τετοιο δεν εχω πεσει :confused: ....εκει μπορεις να ρίξεις πιστολι απο τπο μαγαζι,και μολις γυρισει αυτη απο τη τουαλέτα να την περιμένει μια ευχάριστη εκπληξη :tooth:
 

Kostas(3)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2020
Μηνύματα
843
Like
1.966
Πόντοι
206

Δεν ειναι απο αυτες που θελουν μπουτσο,35 χρονων αυτη ψαχνει για γαμπρο φιλε.Για να σου κατσει αυτη θα στα κανει σαν πεπονια,θα φυγεις με περισσοτερα ψυχολογικα απ οτι εχει αυτη.Τετοια εχω,γκομενα για γαμησι δλδ.Η δικια μου Αθηνα ειναι και ηθελα να γαμησω το απογευμα σαν τρελος και δεν γινοταν.Γιαυτο και εγω,για να δεις τι γαμιστερος τυπος ειμαι,μολις γυρισα απο στουντιο και πηρα και 69.Και δεν θα σταματησω εκει,ακου τωρα.Δεν θα πιω fanta,θα την πεσω για υπνο με την γευση απο το μουνι της Σερβας στα χειλια.Δεν μασαω τ αρχιδια μου.Λοιπον καληνυχτα γιατι αυριο εχω να λυσω βραχυκυκλωμα στο εργοστασιο βαρβατο.Σημερα,2 1000A γενικοι διακοπτες,εκαναν τετοιο μπαμ που ηταν σαν να εσκασε θερμοβαρικη.2000€ ο ενας εχουν,να τους αγορασω και μολις τους συνδεσω,να προσπαθησω να τους οπλισω και φαντασου,παλι μπαμ.4 χηνες απο το παραθυρο,αφεντικο,θα χρειαστουμε αλλους δυο. :2funny:
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.693
Πόντοι
2.356
Δεν ειναι απο αυτες που θελουν μπουτσο,35 χρονων αυτη ψαχνει για γαμπρο φιλε.Για να σου κατσει αυτη θα στα κανει σαν πεπονια,θα φυγεις με περισσοτερα ψυχολογικα απ οτι εχει αυτη.Τετοια εχω,γκομενα για γαμησι δλδ.Η δικια μου Αθηνα ειναι και ηθελα να γαμησω το απογευμα σαν τρελος και δεν γινοταν.Γιαυτο και εγω,για να δεις τι γαμιστερος τυπος ειμαι,μολις γυρισα απο στουντιο και πηρα και 69.Και δεν θα σταματησω εκει,ακου τωρα.Δεν θα πιω fanta,θα την πεσω για υπνο με την γευση απο το μουνι της Σερβας στα χειλια.Δεν μασαω τ αρχιδια μου.Λοιπον καληνυχτα γιατι αυριο εχω να λυσω βραχυκυκλωμα στο εργοστασιο βαρβατο.Σημερα,2 1000A γενικοι διακοπτες,εκαναν τετοιο μπαμ που ηταν σαν να εσκασε θερμοβαρικη.2000€ ο ενας εχουν,να τους αγορασω και μολις τους συνδεσω,να προσπαθησω να τους οπλισω και φαντασου,παλι μπαμ.4 χηνες απο το παραθυρο,αφεντικο,θα χρειαστουμε αλλους δυο. :2funny:
Και αν τους συνδέσεις και κανεις και συ κανα μπαμ?
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

:tooth: :tooth: κάνε μια δυο προσπάθειες με τη τυπισσα δε χάνεις τίποτα. Αμα δε κάτσει δεν έκατσε
 

arwstaki10

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2021
Μηνύματα
633
Κριτικές
14
Like
1.231
Πόντοι
376
Ας κάνουμε μια Cost Benefit Analysis. Έδωσες 30€, και τουλάχιστον ξεφλόκιασες. Καταλαβαίνεις βέβαια ότι θα μπορούσες να τα δώσεις, και ΤΕΛΙΚΑ να μείνεις με το πουλί στο χέρι, γιατί έτσι της την κάρφωσε
την ιδια αξια εχει το σεξ με μια γυναικα που κατεκτησες και με μια που πληρωσες?
ασε που ετσι δημιουργει και επιλογες να εχει να παιζει και ειναι και ειδος επενδυσης.
στη συνεχεια μπορει να πληρωνει απο ελαχιστα μεχρι τιποτα.
 

arwstaki10

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2021
Μηνύματα
633
Κριτικές
14
Like
1.231
Πόντοι
376
βλαδίμηρε σε εκτιμώ,άλλα εδω αδερφέ είσαι λάθος.δεν αφήνεις την γυναίκα να πληρώσει πρώτο ραντεβού.γυφτιά ρε συ..
γιατι αφηνεις ασχημη εντυπωση σαν ανθρωπος πρωτα και δευτερον γιατι μπορει να βρεθειτε με κοινους γνωστους και μια καλη η κακη κουβεντα μπορει να κανει τη διαφορα.
 

arwstaki10

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2021
Μηνύματα
633
Κριτικές
14
Like
1.231
Πόντοι
376
πως το έχεις τακτοποιήσει στο κεφάλι σου να παίρνουν τον ίδιο μισθό με μας, αλλά εμείς να πρέπει να κερνάμε;
μπορεις να το κανεις σε γυναικες οι οποιες εκτιμουν ακομα τον αντρα, αν δεν θες σε ολες αφου δεν το νιωθεις.
υπαρχουν και τετοιες. εξαλλου οτι και να λενε οι φεμινιστριες πιστευω οτι εκτιμουν καποιες κινησεις κι ας μην το παραδεχονται.
η φυση ειναι φυση και δεν ακολουθει τα στερεοτυπα της εποχης.
 

arwstaki10

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2021
Μηνύματα
633
Κριτικές
14
Like
1.231
Πόντοι
376
Δεν ειναι απο αυτες που θελουν μπουτσο,35 χρονων αυτη ψαχνει για γαμπρο φιλε.Για να σου κατσει αυτη θα στα κανει σαν πεπονια,θα φυγεις με περισσοτερα ψυχολογικα απ οτι εχει αυτη.Τετοια εχω,γκομενα για γαμησι δλδ.Η δικια μου Αθηνα ειναι και ηθελα να γαμησω το απογευμα σαν τρελος και δεν γινοταν.Γιαυτο και εγω,για να δεις τι γαμιστερος τυπος ειμαι,μολις γυρισα απο στουντιο και πηρα και 69.Και δεν θα σταματησω εκει,ακου τωρα.Δεν θα πιω fanta,θα την πεσω για υπνο με την γευση απο το μουνι της Σερβας στα χειλια.Δεν μασαω τ αρχιδια μου.Λοιπον καληνυχτα γιατι αυριο εχω να λυσω βραχυκυκλωμα στο εργοστασιο βαρβατο.Σημερα,2 1000A γενικοι διακοπτες,εκαναν τετοιο μπαμ που ηταν σαν να εσκασε θερμοβαρικη.2000€ ο ενας εχουν,να τους αγορασω και μολις τους συνδεσω,να προσπαθησω να τους οπλισω και φαντασου,παλι μπαμ.4 χηνες απο το παραθυρο,αφεντικο,θα χρειαστουμε αλλους δυο. :2funny:
τι ειναι αυτη η φαντα και δε μου εξηγει κανενας?
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.693
Πόντοι
2.356
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.693
Πόντοι
2.356
γιατι αφηνεις ασχημη εντυπωση σαν ανθρωπος πρωτα και δευτερον γιατι μπορει να βρεθειτε με κοινους γνωστους και μια καλη η κακη κουβεντα μπορει να κανει τη διαφορα.
Του είπα ότι δε κερνάω μονο στη περιπτωση που δεν γουστάρει η άλλη. Οχι γενικά... Και μάλιστα ειναι και κάποιες που σου δείχνουν ότι δεν γουστάρουν με προκλητικο τρόπο. Εκεί να τις κερασω και από πανω?
 

arwstaki10

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2021
Μηνύματα
633
Κριτικές
14
Like
1.231
Πόντοι
376
Του είπα ότι δε κερνάω μονο στη περιπτωση που δεν γουστάρει η άλλη. Οχι γενικά... Και μάλιστα ειναι και κάποιες που σου δείχνουν ότι δεν γουστάρουν με προκλητικο τρόπο. Εκεί να τις κερασω και από πανω?
δικαιωμα σου. εγω λεω να εισαι παντα κυριος και να φευγεις αφηνοντας καλες εντυπωσεις. πρωτον σαν ανθρωπος και δευτερον γιατι ο κοσμος ειναι μικρος και μεσω αυτης μπορει να γνωρισεις καποια αλλη. η απλα να γνωρισεις καποια και να ειναι γνωστες συμπτωματικα.
μου ετυχε να γνωρισω 2 κολλητες σε διαστημα λιγων μηνων. σιγουρα δεν ειμαι ο μονος.
 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.710
Κριτικές
6
Like
11.138
Πόντοι
3.936
Μεσα σε λιγοτερο απο 12 ωρες σε μια διαδρομη απο πλατεια υμηττου μεχρι πειραια ειδα τρεις ευσωμες αλλα γ@μησιμες νεες ελλεινιδες μεχρι τα 30, παρεα με κατι τελειωμενους σκελετωμενους μαυριδερους λ'επενδυτες. Αρα το μπολι του μητσο τακη αρχιζει και πιανει. Τοση πλυση εγκεφαλου τα μμε χρονια τωρα αποδωσαν καρπους. Να δουμε (τι θα κανουν) οταν θα πεφτουν οι ψιλες, τους φορεσουν μπουρκα και τους κοψουν την κλειτοριδα στο ονομα του ισλαμ :embarrased:
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.801
Like
14.546
Πόντοι
3.656
την ιδια αξια εχει το σεξ με μια γυναικα που κατεκτησες και με μια που πληρωσες?
ασε που ετσι δημιουργει και επιλογες να εχει να παιζει και ειναι και ειδος επενδυσης.
στη συνεχεια μπορει να πληρωνει απο ελαχιστα μεχρι τιποτα.
όλες τις πληρώνεις, αλλά δεν θέλεις να το παραδεχτείς
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.801
Like
14.546
Πόντοι
3.656
μπορεις να το κανεις σε γυναικες οι οποιες εκτιμουν ακομα τον αντρα, αν δεν θες σε ολες αφου δεν το νιωθεις.
υπαρχουν και τετοιες. εξαλλου οτι και να λενε οι φεμινιστριες πιστευω οτι εκτιμουν καποιες κινησεις κι ας μην το παραδεχονται.
η φυση ειναι φυση και δεν ακολουθει τα στερεοτυπα της εποχης.
όσα γράφεις, δεν απαντούν στην ουσία της ερώτησης. Επανέρχομαι λοιπόν. Γιατί θεωρείς λογικό να παίρνουμε τον ίδιο μισθό, κι όμως να πρέπει να πληρώνουμε, για ποιο λόγο το θεωρείς Ισότητα
 

arwstaki10

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2021
Μηνύματα
633
Κριτικές
14
Like
1.231
Πόντοι
376
όλες τις πληρώνεις, αλλά δεν θέλεις να το παραδεχτείς
οπως εξηγησα δεν το βλεπω ετσι αρα συμφωνουμε οτι διαφωνουμε.
με λιγα λογια δε νιωθω οτι πληρωνω την κοπελα μου η καποια που βγαινω. αν εσυ νιωθεις ετσι σεβαστο.
το βλεπω σαν μερος της διαδικασιας για να περασουμε ομορφο χρονο μαζι.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom