Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 868 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 574 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.955

jimakos900

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.346
Like
1.023
Πόντοι
96
γενικως οσο πιο πολλα πετύχεις στο πρωτο ραντεβου τοσο αυξάνεις και τις πιθανότητες να γαμήσεις.Αν βγεις τωρα με μια και δεν της πιασεις ουτε το χέρι πχ ε θα πει αυτος ειναι μαλάκας ο τύπος
καλα το ειναι μαλακας θα το πει μονο μια πουτανα,η αποψη μου ειναι στις πουτανες που δειχνουν οτι το θελουν να μη το πας σιγα σιγα αλλα να κανεις κατι απο το πρωτο ραντεβου και στις σοβαρες που θελουν σιγα σιγα να το πας σιγα σιγα,δλδ να μην εισαι βιαστικος σε ολες,μονο στις πουτανες να εισαι βιαστικος οχι στις σοβαρες.
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.693
Πόντοι
2.356
καλα το ειναι μαλακας θα το πει μονο μια πουτανα,η αποψη μου ειναι στις πουτανες που δειχνουν οτι το θελουν να μη το πας σιγα σιγα αλλα να κανεις κατι απο το πρωτο ραντεβου και στις σοβαρες που θελουν σιγα σιγα να το πας σιγα σιγα,δλδ να μην εισαι βιαστικος σε ολες,μονο στις πουτανες να εισαι βιαστικος οχι στις σοβαρες.
λοιπον μικρε....για να μη σε παω στα βαθια και στα ψιλα γράμματα (για σένα απο τι κατάλαβα) απο δω και στο εξης οταν βγαίνεις με γκομενάκι θελω οπωσδήποτε να φασώνεις..μιλαω για πρωτο ραντεβου..οκ?
 

jimakos900

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.346
Like
1.023
Πόντοι
96
λοιπον μικρε....για να μη σε παω στα βαθια και στα ψιλα γράμματα (για σένα απο τι κατάλαβα) απο δω και στο εξης οταν βγαίνεις με γκομενάκι θελω οπωσδήποτε να φασώνεις..μιλαω για πρωτο ραντεβου..οκ?
ναι αλλα να φασωνω σε αυτες που πουτανιζουν,στις σοβαρες θελω να ειμαι σωστος και να μη πιεζω και να το παμε σιγα σιγα,δε μπορω να φερθω στη σοβαρη λες και ειναι πουτανα και να το παω γρηγορα οπως θα το πηγαινα στη πουτανα,αμα η σοβαρη θελει σιγα σιγα τοτε θα το παω σιγα σιγα.
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.693
Πόντοι
2.356
ναι αλλα να φασωνω σε αυτες που πουτανιζουν,στις σοβαρες θελω να ειμαι σωστος και να μη πιεζω και να το παμε σιγα σιγα,δε μπορω να φερθω στη σοβαρη λες και ειναι πουτανα και να το παω γρηγορα οπως θα το πηγαινα στη πουτανα,αμα η σοβαρη θελει σιγα σιγα τοτε θα το παω σιγα σιγα.
που ξερεις εσυ αμεσως αμεσως ποια ειναι η σοβαρη και ποια οχι?
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

το γραφει στο κουτελο?
 

jimakos900

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.346
Like
1.023
Πόντοι
96
που ξερεις εσυ αμεσως αμεσως ποια ειναι η σοβαρη και ποια οχι?
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

το γραφει στο κουτελο?
ρε φιλε φαινεται αυτο,οταν η αλλη κοιταζει ντροπαλα και δε σου δωσει δικαιωμα να προχωρησεις εγω αυτο θα το σεβαστω και θα κρατησω ενα επιπεδο και δε θα χωθω οπως θα χωνομουν στη πουτανα πχ.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

ναι...και στις σοβαρές θα χαμουρευεις πρωτο ραντεβου :confused: (πανάθεμα σε ξερεις ποια ειναι η σοβαρη)
οχι ξεχασε το αυτο,εγω τις σοβαρες τις σεβομαι δε θα τις κανω ισα και ομοια με τις πουτανες,και εφοσον τις σεβομαι εγω θα κανω κινηση οποτε αυτες θελουν,στη πουτανα που θα δωσει δικαιωμα και που γενικα θα δειχνει οτι θελει και οτι δε ειναι ντροπαλη οκ θα χωθω.
 

Elvis91

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.148
Like
871
Πόντοι
96
Διάβασα τη θεωρία των πυρφορων.. Θα γράψω τεστ.. Δεν είναι λέει όλοι μπακούρια, μόνο οι 7 στους 10 που λέει και ο τζιμακος.. Νταξει να κοιμηθώ ηρεμος.. Δηλαδή γαμανε 3 στους δέκα, όσοι δηλαδή έχουν παρέες με μουνια και λεφτά..
 

Elvis91

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.148
Like
871
Πόντοι
96
Εδώ ο άλλος είναι ταξιτζής και ψάχνει από τιντερ.. Μπαίνουν τα μουνια κάθε μέρα μέσα στο ταξί και αυτός.. Πετάει χαρταετο?.. Εγώ θα την έπεφτα σε όλες..προφσνωσ ο βλαντ θα ντρέπεστε να τη πέσει.. Δεν το έχουν με το φλερτ στην Ελλάδα, αφτο που λέω τόσο καιρό..
 

jimakos900

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.346
Like
1.023
Πόντοι
96
Διάβασα τη θεωρία των πυρφορων.. Θα γράψω τεστ.. Δεν είναι λέει όλοι μπακούρια, μόνο οι 7 στους 10 που λέει και ο τζιμακος.. Νταξει να κοιμηθώ ηρεμος.. Δηλαδή γαμανε 3 στους δέκα, όσοι δηλαδή έχουν παρέες με μουνια και λεφτά..
οχι μονο οσοι εχουν παρεες με μουνια και λεφτα,αυτοι οι 3 στους 10 δε εχουν ολοι παρεες με μουνια και λεφτα,απλα εχουν αυτοπεποιθηση και το εχουν με το φλερτ και αρα κανουν,και μην εισαι τοσο κολλημενος,ειμαστε πυρφοροι επειδη λεμε οτι γαμαει ενα 3 στους 10?τι θελεις να σε ευχαριστησει να πω οτι δε γαμαει κανεις?οχι ενα 3 στους 10 γαμαει,σταματα πια οποιος δε συμφωνει μαζι σου στο 100 τοις εκατο να τον λες πυρφορο.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.729
Like
17.792
Πόντοι
3.656
οχι μονο οσοι εχουν παρεες με μουνια και λεφτα,αυτοι οι 3 στους 10 δε εχουν ολοι παρεες με μουνι ακαι λεφτα,απλα εχουν αυτοπεποιθηση και το εχουν με το φλερτ και αρα κανουν,και μην εισαι τοσο κολλημενος,ειμαστε πυρφοροι επειδη λεμε οτι γαμαει ενα 3 στους 10?τι θελεις να σε ευχαριστησει να πω οτι δε γαμαει κανεις?οχι ενα 3 στους 10 γαμαει,σταματα πια οποιος δε συμφωνει μαζι σου στο 100 τοις εκατο να τον λες πυρφορο.

Παπάρια το έχουν με το φλερτ,με προξενιά και κονέ βρήκαν γκόμενα και την κρατάνε χρόνια.Μετά από λίγο καιρό σταματάν και να γαμάνε,απλά κρατάνε τη γκόμενα απο συνήθεια και για να μην είναι μπακούρια (εννοείται στην περίπτωση που δεν τους παρατήσει αυτή).
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.693
Πόντοι
2.356
Εδώ ο άλλος είναι ταξιτζής και ψάχνει από τιντερ.. Μπαίνουν τα μουνια κάθε μέρα μέσα στο ταξί και αυτός.. Πετάει χαρταετο?.. Εγώ θα την έπεφτα σε όλες..προφσνωσ ο βλαντ θα ντρέπεστε να τη πέσει.. Δεν το έχουν με το φλερτ στην Ελλάδα, αφτο που λέω τόσο καιρό..
ειμαι πολυ ντροπαλο αγόρι...με κατάλαβες ρε μπαγάσα
 

jimakos900

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.346
Like
1.023
Πόντοι
96
Παπάρια το έχουν με το φλερτ,με προξενιά και κονέ βρήκαν γκόμενα και την κρατάνε χρόνια.Μετά από λίγο καιρό σταματάν και να γαμάνε,απλά κρατάνε τη γκόμενα απο συνήθεια και για να μην είναι μπακούρια (εννοείται στην περίπτωση που δεν τους παρατήσει αυτή).
φιλε κουρασες παρα πολυ και εσυ και ο σαμπζερο ειλικρινα,δε ισχιει κατι απο αυτα που λετε,ενα 3 στους 10 γαμαει ειτε επειδη εχει αυτοπεποιθηση και το εχει με το φλερτ ειτε γιατι εχει φιλους φιλες ειτε γιατι εχει λεφτα,εσεις πιστεψτε οτι δε γαμαει ουτε ενας στη ελλαδα.
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.693
Πόντοι
2.356
Εδώ ο άλλος είναι ταξιτζής και ψάχνει από τιντερ.. Μπαίνουν τα μουνια κάθε μέρα μέσα στο ταξί και αυτός.. Πετάει χαρταετο?.. Εγώ θα την έπεφτα σε όλες..προφσνωσ ο βλαντ θα ντρέπεστε να τη πέσει.. Δεν το έχουν με το φλερτ στην Ελλάδα, αφτο που λέω τόσο καιρό..
θες να σου πω ενα σκηνικο που ειχε γίνει με ενα ζευγαράκι?
 

jimakos900

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.346
Like
1.023
Πόντοι
96
ειμαι πολυ ντροπαλο αγόρι...με κατάλαβες ρε μπαγάσα
χααχχα θα μας τρελανει ρε ο ελβις,για τα μυαλα τα δικα του οι 10 στους 10 δε γαμανε,οι 7 δε γαμανε και οι 3 γαμανε ετσι παει αλλα δε θελει να το παραδεχτει ουτε ο ελβις ουτε ο σαμπ.
 

Le Blanc

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Νοε 2018
Μηνύματα
1.945
Κριτικές
27
Like
4.296
Πόντοι
1.446

emperor13

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2018
Μηνύματα
2.794
Like
745
Πόντοι
96
φιλε κουρασες παρα πολυ και εσυ και ο σαμπζερο ειλικρινα,δε ισχιει κατι απο αυτα που λετε,ενα 3 στους 10 γαμαει ειτε επειδη εχει αυτοπεποιθηση και το εχει με το φλερτ ειτε γιατι εχει φιλους φιλες ειτε γιατι εχει λεφτα,εσεις πιστεψτε οτι δε γαμαει ουτε ενας στη ελλαδα.
τολμας να αμφισβητεις τον Δασκαλο μικρε? :rockon: :rockon: :rockon:
 

Elvis91

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.148
Like
871
Πόντοι
96
οχι μονο οσοι εχουν παρεες με μουνια και λεφτα,αυτοι οι 3 στους 10 δε εχουν ολοι παρεες με μουνια και λεφτα,απλα εχουν αυτοπεποιθηση και το εχουν με το φλερτ και αρα κανουν,και μην εισαι τοσο κολλημενος,ειμαστε πυρφοροι επειδη λεμε οτι γαμαει ενα 3 στους 10?τι θελεις να σε ευχαριστησει να πω οτι δε γαμαει κανεις?οχι ενα 3 στους 10 γαμαει,σταματα πια οποιος δε συμφωνει μαζι σου στο 100 τοις εκατο να τον λες πυρφορο.
Δε κατάλαβα μόνος σου το λες ότι γαμαει το πολύ ένας 3 στους 10..για την αφτο πεποίθηση θα σου πω τι πιστεύω εγώ.. Ότι την αποκτάς άμα έχεις παρέες με μουνια..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom