Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 868 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 574 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.955

αμαμητος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2019
Μηνύματα
1.458
Like
1.463
Πόντοι
216
Χαχα άμα της λένε τα ίδια και τα ίδια θα κουραστεί και αυτή.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


100 τοις εκατό αλλά προς τι η ερώτηση?
συμφορουμιτη αν δεν δοκιμασεις δεν μπορεις να ξερεις αμα σου αρεσει!!

KAGKOURO_GOUROUNI2.webp
 

ftoxos ergatis

Σεβαστός
Εγγρ.
3 Ιαν 2020
Μηνύματα
1.770
Like
6.951
Πόντοι
1.056
Βγαίνοντας από το σπίτι μαθητή μου σήμερα περπατούσε μια γκόμενα 6/10 πήγαιναμε και οι δύο προς τα κάτω για δύο λεπτά πόσοι άντρες προσπέρασαν και γύρισαν να δουν τον κωλο της δεν περιγράφεται.
εγω σημερα κατεβηκα στη πολη για δουλειες, και την ωρα που οδηγουσα σε ενα δρομο διπλης λωριδας μεσα στη πολη, βλεπω απο αριστερα δυο μουνακια να περνανε, τα καρφωνω με το βλεμα και παραλιγο να τρακαρω με ενα ντελιβερα που ερχοταν αντιθετα. ευτυχως το προλαβα το κακο. ο ντελιβερας καταλαβε τη φαση και γελουσε
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: tony1

jimakos900

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.346
Like
1.023
Πόντοι
96
συμφορουμιτη αν δεν δοκιμασεις δεν μπορεις να ξερεις αμα σου αρεσει!!

KAGKOURO_GOUROUNI2.webp
Ξέρω πολύ καλά καυλώνω μόνο με γυναικες,μόνο οι γυναίκες με ανάβουν τίποτε άλλο,τώρα αν είσαι εσύ ομοφυλόφιλος και προσπαθείς να με ψήσεις δε ψήνομαι μόνο γυναίκες τίποτα άλλο.
 

αμαμητος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2019
Μηνύματα
1.458
Like
1.463
Πόντοι
216
Ξέρω πολύ καλά καυλώνω μόνο με γυναικες,μόνο οι γυναίκες με ανάβουν τίποτε άλλο,τώρα αν είσαι εσύ ομοφυλόφιλος και προσπαθείς να με ψήσεις δε ψήνομαι μόνο γυναίκες τίποτα άλλο.
ενταξει δεν προσπαθω κατι, ενα αστειο ηταν ισως λιγο αχαρο:)
 

jimakos900

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.346
Like
1.023
Πόντοι
96
Βγαίνοντας από το σπίτι μαθητή μου σήμερα περπατούσε μια γκόμενα 6/10 πήγαιναμε και οι δύο προς τα κάτω για δύο λεπτά πόσοι άντρες προσπέρασαν και γύρισαν να δουν τον κωλο της δεν περιγράφεται.
Τώρα θα καταλάβεις ότι από 6 και πάνω έχουν κάποιες κατακτήσεις?κατακτήσεις δε έχουν γενικά οι κοπέλες που δε πληρούν κανένα από τα 2 κριτήρια που θέλουν οι άντρες δλδ δεν είναι ούτε καν μέτριες δλδ 6 αλλά του 5 5μισι πχ και επίσης γεροντοκοριζουν δε έχουν αυτοπεποίθηση και είναι κλειστές(αυτά τα 2 κριτήρια δε τα πληρεί η θεία γι'αυτό είναι πάντα μόνη)τώρα άμα μια είναι του 6 και δε γεροντοκοριζει όπως αυτή που αναφέρεις μη περιμένεις να μη τι κοιτάξουν.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

ενταξει δεν προσπαθω κατι, ενα αστειο ηταν ισως λιγο αχαρο:)
Όντως άχαρο ειδικά σε εμένα που αρωσταινω με το κωλο και τα βυζιά τα γυναικεία,βρήκες τον λάθος άνθρωπο να ψήσεις ώστε να γίνει αδερφη.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.470
Πόντοι
8.006
Και τί να λέω παραμιθια ότι σήμερα γαμισα 2 και προχθές 3 γκόμενές? Το θέμα είναι να βγει μια άκρη για το πως δουλεύουν οι σχέσεις στο ελλαντα, όχι να αρχίσουμε τα ψέμματα λες και ειμασταν 10χρονων
Και τι ακρη βγαινει δηλαδη, λεγοντας εκατο φορες τα ιδια πραγματα και ζαλιζοντας τ' αρχιδια μας?
 

jimakos900

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.346
Like
1.023
Πόντοι
96
Το χει πάει σε άλλο επίπεδο ο τύπος.
Κάθε μέρα μας λέει ότι οι Ελληνίδες είναι δύσκολες και δε γαμαει κάνεις ας πάει σε κάνα μπουρδέλο να γαμησει μπας και του φύγει η υστερία και σταματάει και εμάς να μας πρήζει.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Και τι ακρη βγαινει δηλαδη, λεγοντας εκατο φορες τα ιδια πραγματα και ζαλιζοντας τ' αρχιδια μας?
Πες τα Άλεξ κάθε μέρα τις ίδιες μαλακίες στη τελικη άμα δε βρίσκει ας πάει να γαμησει σε κάνα μπουρδέλο μπας και ηρεμήσει και σταματήσει να μας πρήζει και μας.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.470
Πόντοι
8.006
οσες απλως βλεπονται,θεωρουν οτι αξιζουν να γαμηθουν μονο με τον Μαραγκακη.
Μου αρεσει που θεωρεις μεγαλη τυχη τον Μαραγκάκη, που ειναι 1,60 και καταμαυρος απο το σολαριουμ, γραφικος εχει γινει
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.314
Κριτικές
62
Like
44.971
Πόντοι
9.297
εγω σημερα κατεβηκα στη πολη για δουλειες, και την ωρα που οδηγουσα σε ενα δρομο διπλης λωριδας μεσα στη πολη, βλεπω απο αριστερα δυο μουνακια να περνανε, τα καρφωνω με το βλεμα και παραλιγο να τρακαρω με ενα ντελιβερα που ερχοταν αντιθετα. ευτυχως το προλαβα το κακο. ο ντελιβερας καταλαβε τη φαση και γελουσε
Αν είναι μέλος μας ο ντελιβερας να παραθέσει την γνώμη του για το περιστατικό ..
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.470
Πόντοι
8.006
Βγαίνοντας από το σπίτι μαθητή μου σήμερα περπατούσε μια γκόμενα 6/10 πήγαιναμε και οι δύο προς τα κάτω για δύο λεπτά πόσοι άντρες προσπέρασαν και γύρισαν να δουν τον κωλο της δεν περιγράφεται.
Καλά κανανε
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Άμα κάνεις σχέση,αναγκαστικά κάνεις και παρέα μαζί τους
"Αναγκαστικα"?
Δηλαδη εσυ θελεις να εχεις σχεση με καποια, χωρις να κανετε παρεα?
Γρηγορα σε εναν ειδικο μπας και σωθεις, χειροτερευεις
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: tony1
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.693
Πόντοι
2.356

jimakos900

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.346
Like
1.023
Πόντοι
96
Όχι και καλά κάνανε γιατί με τη αγαμία των ηλίθιων των αντρών ψωνιστηκε και τη κοπαναει με το παραμικρό το 80 τοις εκατό,μόνο ένα 20 είναι νορμάλ που είναι σα τη θεία μου αλλά και αυτό το 20 είναι νορμάλ γιατί δε έχει κατακτήσεις καθόλου όχι επειδή είναι πραγματικά καλές πχ.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.470
Πόντοι
8.006
Όχι και καλά κάνανε γιατί με τη αγαμία των ηλίθιων των αντρών ψωνιστηκε και τη κοπαναει με το παραμικρό το 80 τοις εκατό,μόνο ένα 20 είναι νορμάλ που είναι σα τη θεία μου αλλά και αυτό το 20 είναι νορμάλ γιατί δε έχει κατακτήσεις καθόλου όχι επειδή είναι πραγματικά καλές πχ.
Διαφωνω. Καλα κάνανε.
Το ανδρικο ενστικτο λειτουργησε ορθώς και το κεφαλι γυρισε να δει γυναικειο κωλο. Δεν βλεπω τιποτα περιεργο σε αυτο
 

jimakos900

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.346
Like
1.023
Πόντοι
96
Διαφωνω. Καλα κάνανε.
Το ανδρικο ενστικτο λειτουργησε ορθώς και το κεφαλι γυρισε να δει γυναικειο κωλο. Δεν βλεπω τιποτα περιεργο σε αυτο
Ναι σου ξαναλέω εξαιτίας αυτής της λυγουροσύνης των αντρών οι γυναίκες το 80 τοις εκατό γίναν μαλακισμενες και τη κοπαναει με το παραμικρό ενώ το 20 που δε έχει γιατί δε έχει κάτι να τραβήξει όπως η θεία μου είναι σωστές,άμα και εμείς ήμασταν φυσιολογικοι και μη λυγουρηδες δε θα καταντουσε έτσι το 80 τοις εκατό.
 
  • Like
Αντιδράσεις: FARAW

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.470
Πόντοι
8.006
Ναι σου ξαναλέω εξαιτίας αυτής της λυγουροσύνης των αντρών οι γυναίκες το 80 τοις εκατό γίναν μαλακισμενες και τη κοπαναει με το παραμικρό ενώ το 20 που δε έχει γιατί δε έχει κάτι να τραβήξει όπως η θεία μου είναι σωστές,άμα και εμείς ήμασταν φυσιολογικοι και μη λυγουρηδες δε θα καταντουσε έτσι το 80 τοις εκατό.
Θεωρω απολυτα φυσιολογικο ενας αντρας να γυρισει να κοιταξει εναν γυναικειο κωλο, ακομη κι αν δεν ειναι ενας τελειος κωλος. Τελεία.
 

jimakos900

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.346
Like
1.023
Πόντοι
96
Θεωρω απολυτα φυσιολογικο ενας αντρας να γυρισει να κοιταξει εναν γυναικειο κωλο, ακομη κι αν δεν ειναι ενας τελειος κωλος. Τελεία.
Και εγώ το θεωρώ φυσιολογικό αλλά να κοιτάνε με τρόπο που να μη το καταλαβαίνει η γκόμενα ώστε να μετά να μη χαλάνε σε χαρακτήρα και να είναι πιο σωστές και να μη φεύγουν με το παραμικρό και να είναι ένα 20 τοις εκατό μόνο σωστό και αυτό γιατί δε το κοιταει κάνεις όπως τη θεία μου στιλ.
 

ftoxos ergatis

Σεβαστός
Εγγρ.
3 Ιαν 2020
Μηνύματα
1.770
Like
6.951
Πόντοι
1.056
ειδα οτι οι μπατσοι πιασαν κατι μπουμπουκια βρωμα και βγαλαν στη φορα τις φωτογραφιες τους. και αναμεσα τους υπηρχε και ενα μουνακι ειναι να τρελενεσαι. δειτε την τελευταια κατω κατω ΕΛ.ΑΣ.: Αυτά είναι τα 11 μέλη σπείρας που διέπρατταν κλοπές σε καταστήματα της Αττικής και της Περιφέρειας
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom