Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 868 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 574 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.955

Mpratan

Μέγας
Εγγρ.
29 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.842
Κριτικές
21
Like
10.970
Πόντοι
4.546
Προμοτορα αυτα τα έχεις πει σε κανέναν αλβανο face to face?

Βασικά άκυρο, αν το είχες κάνει δε θα είχες χερια να γράφεις τα ρατσιστικά σου τωρα.
Συγνώμη φίλε αντώνη, αλλά θα σε μαλώσω. Μόνο ένας έχει το δικαίωμα να τον αποκαλεί έτσι :cheesy:
 

★ Tony xx ★

Μέγας
Εγγρ.
30 Μαΐ 2019
Μηνύματα
5.914
Κριτικές
3
Like
18.079
Πόντοι
3.556

Elvis91

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.148
Like
871
Πόντοι
96
Ε αυτοί τα έλεγαν ωραία και ο βανταμ και ο Σάσα.. Γινότανε καλή φάση.. Τώρα λες και μπαίνεις στο κοσμοπολιταν νιώθω.. Είμαστε 2 3 ακόμα να αντιστεκομαστε στις ελλεινιδες αλλά όπως πάμε θα γεμίσουμε πυρφορους.. Βρίσκει ο ένας ένα μπαζο από κοινή παρέα σου λέει εδώ είμαστε, θα γλιφω τις ελλεινιδες όλη μέρα για να μη με παρστισει για άλλο και μείνω μπακουρι για χρόνια.. ?
 

★ Tony xx ★

Μέγας
Εγγρ.
30 Μαΐ 2019
Μηνύματα
5.914
Κριτικές
3
Like
18.079
Πόντοι
3.556
Ε αυτοί τα έλεγαν ωραία και ο βανταμ και ο Σάσα.. Γινότανε καλή φάση.. Τώρα λες και μπαίνεις στο κοσμοπολιταν νιώθω.. Είμαστε 2 3 ακόμα να αντιστεκομαστε στις ελλεινιδες αλλά όπως πάμε θα γεμίσουμε πυρφορους.. Βρίσκει ο ένας ένα μπαζο από κοινή παρέα σου λέει εδώ είμαστε, θα γλιφω τις ελλεινιδες όλη μέρα για να μη με παρστισει για άλλο και μείνω μπακουρι για χρόνια.. ?
Φίλε να γράφεις για να σκουζουν τα ακροδεξιά γίδια εδω μεσα, κι ας μη συμφωνω με αυτά που γράφεις γενικά.
 

Elvis91

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.148
Like
871
Πόντοι
96
Αφού οι ελλεινιδες είναι ζώα τι να κάνουμε τώρα.. Μέχρι και ο Σαντ δεν ασχολείστε πλέον όλο τις ουκρανες του κμαν κοιτάζει.. Και εγώ βαρέθηκα εδώ που τα λέμε.. Αλλάζει κατι άμα τα λεμε καλα 5,δεκα άτομα εδώ μέσα? Ζώα είναι ζώα θα μείνουν οι ελλεινιδες..
 
  • Like
Αντιδράσεις: The1

Νεαρχος Κουκης

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Οκτ 2014
Μηνύματα
11.424
Κριτικές
15
Like
6.108
Πόντοι
1.496
Οι Ελληνιδες φορανε ολες τωρα μποτακια αρβυλακια. Θα ειναι της μοδας φαινεται. Αφου τους αρεσει να φορανε αρβυλες, δεν τις βαζουν υποχρεωτικα να πανε κανα 3μηνο στο Στρατο; Να βοηθησουν σε κανενα γραφειο. Η στα μαγειρεια. Τοσοι δημοσιογραφοι, τοσοι βουλευτες, συναντωνται και μιλανε με τον αξιοτιμο πρωθυπουργο και την σεβαστη Προεδρο της Δημοκρατιας. Πως δεν βρεθηκε ενας να θεσει αυτο το ζητημα; Της θητειας των γυναικων. Στο 1960 ειμαστε; Αυτα ειναι αναχρονιστικες ιδεες, να μην πηγαινουν Στρατο οι γυναικες. Η κοινωνια εξελισεται, προχωραει μπροστα. Τα ιδια δικαιωματα δεν θελουν; Γιατι αποφευγουν τις ιδιες υποχρεωσεις; Τοσες οργανωσεις για τα δικαιωματα, τοσα σποτακια στη τηλεοραση, πως κανεις δεν εχει θιξει αυτο το ζητημα;
 
Τελευταία τροποποίηση:
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.693
Πόντοι
2.356
Οι Ελληνιδες φορανε ολες τωρα μποτακια αρβυλακια. Θα ειναι της μοδας φαινεται. Αφου τους αρεσει να φορανε αρβυλες, δεν τις βαζουν υποχρεωτικα να πανε κανα 3μηνο στο Στρατο; Να βοηθησουν σε κανενα γραφειο. Η στα μαγειρεια. Τοσοι δημοσιογραφοι, τοσοι βουλευτες, συναντωνται και μιλανε με τον αξιοτιμο πρωθυπουργο και την σεβαστη Προεδρο της Δημοκρατιας. Πως δεν βρεθηκε ενας να θεσει αυτο το ζητημα; Της θητειας των γυναικων. Στο 1960 ειμαστε; Αυτα ειναι αναχρονιστικες ιδεες, να μην πηγαινουν Στρατο οι γυναικες. Η κοινωνια εξελισεται, προχωραει μπροστα. Τα ιδια δικαιωματα δεν θελουν; Γιατι αποφευγουν τις ιδιες υποχρεωσεις; Τοσες οργανωσεις για τα δικαιωματα, τοσα σποτακια στη τηλεοραση, πως κανεις δεν εχει θιξει αυτο το ζητημα;
οτι μαλακία βγει ειναι της μόδας και νομίζουν οτι ειναι και σεξυ...παλιοτερα φοράγανε αυτα τα τζιν τα φαρδιά που τους έκανε ενα κωλο 10 φορές μεγαλύτερο απο τι ηταν.
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.693
Πόντοι
2.356

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.729
Like
17.792
Πόντοι
3.656
Δημητράκης για ελλεεινίδες.Μετά το 2:50 τα λέει όλα :2funny:


 
  • Like
Αντιδράσεις: Νίο

Elvis91

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.148
Like
871
Πόντοι
96
Δημητράκης για ελλεεινίδες.Μετά το 2:50 τα λέει όλα :2funny:


ειδες στη ρωσια γαμαει φαναταζομε ελλαδα πρεπει να ελεγε κα αυτος τα ιδια με εμας..αφου λοιπον ο τυοος ειναι ναυαγιο,οπως λενε οι φεμιναζι εδω μεσα,τοτε γιατι ο τυπος δημητρακηςδεν γαμαγε ελλαδα αλλα γαμαει ανετα στη ρωσια??κανενας πυρφοφος κανενας ραντγκαρ και κλονοι να μας απαντησει??
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.693
Πόντοι
2.356
ειδες στη ρωσια γαμαει φαναταζομε ελλαδα πρεπει να ελεγε κα αυτος τα ιδια με εμας..αφου λοιπον ο τυοος ειναι ναυαγιο,οπως λενε οι φεμιναζι εδω μεσα,τοτε γιατι ο τυπος δημητρακηςδεν γαμαγε ελλαδα αλλα γαμαει ανετα στη ρωσια??κανενας πυρφοφος κανενας ραντγκαρ και κλονοι να μας απαντησει??
Εγώ ξέρω τυπο που εδώ τις μαζευει δέκα δέκα τις χυλόπιτες και Ρωσία τις γαμαει δέκα δέκα. Έχω παει και εγώ αλλά ασε με εμένα. Δε θα μιλήσω για μένα.
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.693
Πόντοι
2.356
Έχει βέβαια ένα προσον. Είναι ψηλός. Πολυ ψηλότερος από μένα και εκεί το υψος είναι κάτι σαν το μουσι για τις ελλεηνιδες
 

Elvis91

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.148
Like
871
Πόντοι
96
Εγώ ξέρω τυπο που εδώ τις μαζευει δέκα δέκα τις χυλόπιτες και Ρωσία τις γαμαει δέκα δέκα. Έχω παει και εγώ αλλά ασε με εμένα. Δε θα μιλήσω για μένα.
Ο φίλος σου βρίσκει στη Ρωσία γιατι οι Ρωσίδες γουστάρουνε το φλερτ,πεσίματα σε καφετέρια στο δρόμο.. Στην Ελλάδα όλες βρίσκουν γκομε ο μέσω κύκλου κοινής παρέας και κοινων γνωστών.. Η λέξη φλερτ στο δρόμο καφετερερια δεν υπάρχεις την Ελλάδα, για αυτό όσοι δεν έχουμε παρέες με μουνια εννοείτε είμαστε μπακούρια..
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.693
Πόντοι
2.356
Ο φίλος σου βρίσκει στη Ρωσία γιατι οι Ρωσίδες γουστάρουνε το φλερτ,πεσίματα σε καφετέρια στο δρόμο.. Στην Ελλάδα όλες βρίσκουν γκομε ο μέσω κύκλου κοινής παρέας και κοινων γνωστών.. Η λέξη φλερτ στο δρόμο καφετερερια δεν υπάρχεις την Ελλάδα, για αυτό όσοι δεν έχουμε παρέες με μουνια εννοείτε είμαστε μπακούρια..
Το ξέρω
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom