Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 868 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 575 19,5%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.956

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.824
Like
17.866
Πόντοι
3.656
Γαμεί και παραγαμεί.
Αρκεί να μην έχεις μόνο αυτό, ως βασικό προσόν.
Να είσαι σίγουρος ότι οι γυναίκες το εκτιμούν πάρα πολύ, ΑΦΟΥ ΠΡΩΤΑ έχεις και άλλα πράγματα πιο βασικά για αυτές, κυρίως εμφάνιση

Θα γαμεί μια στα 10 χρόνια

Δεν πουλάει αυτό το στυλ στις ελλεεινίδες,αυτούς τους έχουν για να λένε τα γκομενικά τους.Και εννοώ τις καλές και γαμήσιμες,όχι να'΄σαι πχ εμφανίσιμος κι ευγενικός και να'χεις δίπλα σου μια 1.55 χοντροκώλα.
 

iliasl

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2021
Μηνύματα
793
Like
2.314
Πόντοι
446
Μια ακόμη χαρακτηριστική περίπτωση , σχετικά με το τι θέλουν οι τυπισσες , είναι η περίπτωση Στάθη Αν είσαι κοντός , χονδρός , [ γενικά κάτω του μετρίου σε εμφάνιση ] 50 ετών και πάνω η και 60 και βάλε , έχεις επίπεδο σε χαρακτήρα μηδέν ,αλλά έχεις φράγκα ,εξοχικό , μαγαζί , σε δείχνει η τηλεόραση κτλ [ η και χωρίς την τηλεόραση ]

Μια χαρά γαμιούνται μαζί σου από τα 17 τους , τα δίνουν όλα , τα πίνουν όλα , και τραβάνε και βίντεο .
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.709
Κριτικές
11
Like
12.583
Πόντοι
5.060
1640581759105.png

τωρα βέβαια κακως το στελνω εδω με τις ελλεηνίδες γιατι δεν ειναι ελληνίδα....αυτη την απάντηση μου εστειλε οταν της εστειλα τον πουτσο μου.Η κουβέντα ξεκινησε με μια καλησπερα τι κανεις..(φυσικά απάντηση δε πηρα ποτε)..τοτε και γω μουλαρώνω και στέλνω τον βοα...μετα της γράφω απο κατω.."επρεπε να σου στειλω τον πουτσο μου για να απαντήσεις?"...εντω μεταξυ εγω δεν κατάλαβα την απαντηση της..οτι τι? επειδη ειμαι ωραιος ηταν σωστο αυτο που εκανα? οτι επειδη ειμαι ωραιος δε θα με κάνει αναφορα??
Σε βρήκε ωραιο ώστε να μη σου κάνει αναφορά που της έστειλες dick pic και όχι ώστε να σου απαντήσει στο "καλησπέρα τι κάνεις"; :2funny:
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.709
Κριτικές
11
Like
12.583
Πόντοι
5.060
καλα...πες σε μια 20-25ρα οτι εισαι 40 και κόψε αντιδραση.Εδω χαλιουνται μεχρι και οι 40ρες που ψάχνουν πιπινάκια. (οπως ειχε πει κάποτε και μια 25ρα στον 40ρη αδερφο μου,"τι να σε κανω εσενα σε 5 χρονια θα ειμαι ακομα νεα ενω εσυ 45") ...τυποι εχουν αλλάξει οι εποχες...δε ξερω αν το εχετε πάρει πρέφα..τέλος οι εποχες που μια γυναίκα οντως έψαχνε την ωριμότητα σε εναν αντρα.
Στο εξωτερικό οι 20ρες δεν κόβουν λάσπη που είσαι 40; Χαρακτηριστικό των ελλεεινίδων είναι δηλαδή μόνο;
 

liambouras

Μέλος
Εγγρ.
30 Σεπ 2007
Μηνύματα
81
Like
81
Πόντοι
0

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.550
Κριτικές
62
Like
45.258
Πόντοι
9.297
Μια ακόμη χαρακτηριστική περίπτωση , σχετικά με το τι θέλουν οι τυπισσες , είναι η περίπτωση Στάθη Αν είσαι κοντός , χονδρός , [ γενικά κάτω του μετρίου σε εμφάνιση ] 50 ετών και πάνω η και 60 και βάλε , έχεις επίπεδο σε χαρακτήρα μηδέν ,αλλά έχεις φράγκα ,εξοχικό , μαγαζί , σε δείχνει η τηλεόραση κτλ [ η και χωρίς την τηλεόραση ]

Μια χαρά γαμιούνται μαζί σου από τα 17 τους , τα δίνουν όλα , τα πίνουν όλα , και τραβάνε και βίντεο .
Eρασιτεχνες πουτανες από την κούνια τους...
 

The1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.455
Κριτικές
14
Like
4.577
Πόντοι
746
Βάλε μια 40αρα κι έναν 40αρη σε fb και τίντερ και δες ποιος θα έχει επιλογές και ποιος όχι.

Επίσης,βάλε και τα απωθημένα που έχει ο καθένας.Η 40αρα λογικά τα έχει καλύψει.Και αν όχι,της δίνονται και πάλι ευκαιρίες,απειροι αγάμητοι 20-25-30 θα την παρακαλάνε.Ο 40αρης αν φτιάχτηκε πχ στα 40,σκέψου τί απωθημένα έχει.

Μου κανει εντύπωση που συγκρίνεται άνδρα με
Ελλε-ει-νηδα 40 ετών ... οι περισσότερες δεν βλέπωντε απο την χοντροκωλιαση ...

Ο 40+ έχει πλέον λευτα να γαμησει οποίο πουτανακι θέλει .... αυτός ειναι που έχει επιλογές ....
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.824
Like
17.866
Πόντοι
3.656
Μου κανει εντύπωση που συγκρίνεται άνδρα με
Ελλε-ει-νηδα 40 ετών ... οι περισσότερες δεν βλέπωντε απο την χοντροκωλιαση ...

Ο 40+ έχει πλέον λευτα να γαμησει οποίο πουτανακι θέλει .... αυτός ειναι που έχει επιλογές ....

Αν ήμασταν σε κάποια άλλη πραγματικότητα πχ σλαβική,που η γυναίκα απ'τα 25 θεωρείται τελειωμένη,δεν θα υπήρχε σύγκριση.Στο Αγαμιστάν-Απελπιστάν,δυστυχώς υπάρχει.

Επίσης,δεν είναι όλοι οι 40+ λεφτάδες.Εκτός αν βρήκαν έτοιμα ή είναι γιατροί,δ.υ
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.550
Κριτικές
62
Like
45.258
Πόντοι
9.297
1640581759105.png

τωρα βέβαια κακως το στελνω εδω με τις ελλεηνίδες γιατι δεν ειναι ελληνίδα....αυτη την απάντηση μου εστειλε οταν της εστειλα τον πουτσο μου.Η κουβέντα ξεκινησε με μια καλησπερα τι κανεις..(φυσικά απάντηση δε πηρα ποτε)..τοτε και γω μουλαρώνω και στέλνω τον βοα...μετα της γράφω απο κατω.."επρεπε να σου στειλω τον πουτσο μου για να απαντήσεις?"...εντω μεταξυ εγω δεν κατάλαβα την απαντηση της..οτι τι? επειδη ειμαι ωραιος ηταν σωστο αυτο που εκανα? οτι επειδη ειμαι ωραιος δε θα με κάνει αναφορα??
Μάλλον το τελευταίο...αν σέβεται τον εαυτό της πρέπει να σε διαγράψει.Αν σε γουστάρει ας σου δώσει την ευκαιρία να αποκαλυφθείς από κοντά.Αλλιως αυτά είναι σαχλαμάρες ταιριαστές σε σαχλαμαρακηδες ανεξαρτήτως αν γνωρίζεστε χρόνια η όχι.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.550
Κριτικές
62
Like
45.258
Πόντοι
9.297
Γαμεί και παραγαμεί.
Αρκεί να μην έχεις μόνο αυτό, ως βασικό προσόν.
Να είσαι σίγουρος ότι οι γυναίκες το εκτιμούν πάρα πολύ, ΑΦΟΥ ΠΡΩΤΑ έχεις και άλλα πράγματα πιο βασικά για αυτές, κυρίως εμφάνιση
Σωστός ο 7spirit....αν είσαι καφρος πρεπει να βρεις μια τελείως βαρεμενη να σε ανέχεται...αν έχεις κι άλλα προσόντα θα εντυπωσιάσεις και νορμάλ γυναίκες.Στο τέλος βέβαια ο τελευταίος λόγος ανήκει στις γυναίκες
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.824
Like
17.866
Πόντοι
3.656
Σωστός ο 7spirit....αν είσαι καφρος πρεπει να βρεις μια τελείως βαρεμενη να σε ανέχεται...αν έχεις κι άλλα προσόντα θα εντυπωσιάσεις και νορμάλ γυναίκες.Στο τέλος βέβαια ο τελευταίος λόγος ανήκει στις γυναίκες

Τις νορμάλ γυναίκες όμως (δηλαδή σε εμφάνιση/χαρακτήρα) πρέπει να τις βρεις σε μικρή ηλικία.Αν πέρασες πχ 35,άσ'το
 

Elvis91

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.148
Like
871
Πόντοι
96
Δηλαδή εμείς αν γλειψουμε τρύπες καταλήγουμε στον γιατρό;
Άρχοντα είναι δυνατόν να μη κάνουνε γλιφ9μου Ι και γλιφοκολι εκεί είναι όλη η γλυκα✌️✌️?.. Να τη στήσεις στα 4 να γλιφεις από μουνακι σε κολοτριπιδα και αναποδα???.. Είσαι ωραίος!!
 

Elvis91

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.148
Like
871
Πόντοι
96
Instagram facebook οι γυναικες σημερα ειναι εθυσμενες στην προσοχη απο νεανικη ηλικια και επειδη ειναι νεα περνει ολη αυτη την προσοχη,οσο ομως περνανε τα χρονια και πατησει τα 40 μειωνονται δραματικα η επιλογες της.
Με τον αντρα το αντιθετο,λιγες επιλογες οσο εισαι νεος αλλα στα 40 με 1 σπιτι μια καλη δουλεια και να προσεχης λιγο τον εαυτο σου και θα ψαχνονται ποια θα σε καβατσοση,αν δεν εχεις γυναικα μεχρι τοτε.....
Τυπε από Αντρέ μόνο οι 18αρηδες γαμανε κάνα μουνακι οι 40αρηδες άστο τι να βρούνε.. Οι 20 άρες θα τους έχουνε σαν παππούδες.. Εκτός και αν είσαι 40αρης εφοπλιστής εκεί ναι θα βρεις γκόμενές,είσαι όμως?? ??
 

Elvis91

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.148
Like
871
Πόντοι
96
Στο εξωτερικό οι 20ρες δεν κόβουν λάσπη που είσαι 40; Χαρακτηριστικό των ελλεεινίδων είναι δηλαδή μόνο;
Στο εξωτερικό είναι πιο κουλ οι άνθρωποι στο μουνι τους αν εσύ είσαι 40, 45,αν κάνει καλή δουλειά ή όχι, άμα εισαικαραφλος αδύνατος χο τρος κτλ.. Αμα γουστάρει θα γαμηθει μαζί σου και θα κάνει. Και σχέση ηαγγλίδα, Γερμανίδα.. Εδώ πάνε by the book, θέλουν ενα από την παρέα τους, το πολύ 2,3 χρόνια μεγαλύτερο, και να έχει δώσει πρώτα το οκ η παρέα, καλά κρασιά δηλαδη?
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.550
Κριτικές
62
Like
45.258
Πόντοι
9.297
Τις νορμάλ γυναίκες όμως (δηλαδή σε εμφάνιση/χαρακτήρα) πρέπει να τις βρεις σε μικρή ηλικία.Αν πέρασες πχ 35,άσ'το
Aς είναι νορμάλ σε χαρακτήρα και ας έχει εμφάνιση τοπ μοντέλο αλλά παντρεμένη.Εγω μέσα είμαι...
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.550
Κριτικές
62
Like
45.258
Πόντοι
9.297
Άρχοντα είναι δυνατόν να μη κάνουνε γλιφ9μου Ι και γλιφοκολι εκεί είναι όλη η γλυκα✌️✌️?.. Να τη στήσεις στα 4 να γλιφεις από μουνακι σε κολοτριπιδα και αναποδα???.. Είσαι ωραίος!!
Όπως είπα...αν δεν γλείφεις είναι σαν να τρως πιτογυρο με κινέζικα ξυλάκια.
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
4.754
Like
14.348
Πόντοι
3.506
Γαμεί και παραγαμεί.
Αρκεί να μην έχεις μόνο αυτό, ως βασικό προσόν.
Να είσαι σίγουρος ότι οι γυναίκες το εκτιμούν πάρα πολύ, ΑΦΟΥ ΠΡΩΤΑ έχεις και άλλα πράγματα πιο βασικά για αυτές, κυρίως εμφάνιση
Πες τα μύστη μου :hi:
 
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.433
Like
7.117
Πόντοι
1.206
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.433
Like
7.117
Πόντοι
1.206
Θα γαμεί μια στα 10 χρόνια

Δεν πουλάει αυτό το στυλ στις ελλεεινίδες,αυτούς τους έχουν για να λένε τα γκομενικά τους.Και εννοώ τις καλές και γαμήσιμες,όχι να'΄σαι πχ εμφανίσιμος κι ευγενικός και να'χεις δίπλα σου μια 1.55 χοντροκώλα.
Ναι τύπε,εννοείται πως ο εμφανίσιμος δεν γαμεί
Αντιθέτως μόνο ο άσχημος γαμεί αβέρτα.Ειναι και επιστημονικά τεκμηριωμένο
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom