Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (0 μέλη και 13 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 868 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 575 19,5%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.956

αμαμητος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2019
Μηνύματα
1.458
Like
1.463
Πόντοι
216
Πλήρωσα 1500 στο men of style για φλερτ στο δρόμο .Η απόλυτη αποτυχία συνέχεια χιλοπιτες και στο τέλος με το πουλί στο χέρι.Πηγαμε σε καφέ μπαρ και μας έδιωξαν και από πάνω γιατί ενοχλουσαμε τις πελατισεσ
συμφορουμιτη ριξε μια ματια και στα περιστερια στους ελληνικους δρομους.
και αυτα ολο χυλοπιττες τρωνε αλλα πιστευω στο τελος γαμανε αν και δεν τα εχω δει ποτε μου ετσι λεω αλλιως τωρα θα ειχαν εκλειψει
 
Εγγρ.
6 Οκτ 2018
Μηνύματα
9.503
Like
6.655
Πόντοι
1.106
Κάπως πρέπει να κοντράρουν.... Είναι γνωστό φαινόμενο εδώ. Δε πειράζει
Πες το μας ρε τύπε ότι εσύ και ο αγάμητος κατέχετε την απόλυτη αλήθεια, να μη χαλάμε φαιά ουσία να μιλάμε μαζί σας.
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: Nubic

George Alpha

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Φεβ 2018
Μηνύματα
2.047
Like
6.623
Πόντοι
1.056
Νομίζετε ότι ζουμε σε εποχές που πραγματικά νοιάζει μια γυναίκα ένας άντρας να είναι ώριμος? Ειδικά οι 20ρες σήμερα
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Πόσες? 1 στις 10 ...

Καταρχας για να φτασουνε σε αυτο το σημειο, πρεπει να ξερουν τι σημαινει ωριμος!
 

tony1

Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2021
Μηνύματα
757
Like
921
Πόντοι
86
χαχαχαχα σας έδιωξαν κολοφερέτζα τυπε ; επρεπε να τα φυλάξεις να πάς να τα φάς σε μασατζιδικα τουλάχιστον εκει θα κέρδιζες περισσοτερες εμπειριες πάνω στο σέξ απο ότι στο δρόμο με τις χυλόπιτες.

Αυτος δεν ηταν ο δρόμος με τις λεύκες τυπε... ηταν ο δρομος με τις χυλοπιτες.
Πήγα Θεσσαλονίκη σε bootcamp και μιλήσαμε σε 100 γυναίκες πήγαμε σε ένα γνωστό μπαρ μόλις πέρασε μισι ώρα μας έδιωξαν γιατί ενοχλουσαμε τις πελατισεσ .Οι γκόμενες μας κορόιδευαν και ουσιαστικά μου πούλησε την αποτυχία του .Ο μπαλαδοροσ έμαθα του είχε απαγορευτεί η είσοδος σε αρκετά μπαρ τη είσοδο. Με έπεισε πως δε νοιάζει το σώμα η εμφάνιση να μένεις με τους γονείς σου .Τα βίντεο που έχει είναι στημένα .Σου δίνει ένα μέρος των χρημάτων σου πίσω για να πεις ψέματα σε βίντεο πώς είχε επιτυχία έβγαλα και γω πήρα πεντακόσια πίσω
 

forza23

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.952
Κριτικές
2
Like
5.944
Πόντοι
1.056
Πήγα Θεσσαλονίκη σε bootcamp και μιλήσαμε σε 100 γυναίκες πήγαμε σε ένα γνωστό μπαρ μόλις πέρασε μισι ώρα μας έδιωξαν γιατί ενοχλουσαμε τις πελατισεσ .Οι γκόμενες μας κορόιδευαν και ουσιαστικά μου πούλησε την αποτυχία του .Ο μπαλαδοροσ έμαθα του είχε απαγορευτεί η είσοδος σε αρκετά μπαρ τη είσοδο. Με έπεισε πως δε νοιάζει το σώμα η εμφάνιση να μένεις με τους γονείς σου .Τα βίντεο που έχει είναι στημένα .Σου δίνει ένα μέρος των χρημάτων σου πίσω για να πεις ψέματα σε βίντεο πώς είχε επιτυχία έβγαλα και γω πήρα πεντακόσια πίσω
Χθες βράδυ πήρα τρία τηλέφωνα από γκόμενες 8+ από πεσιματα σε μαγαζιά σε άγνωστες παρέες. Όλες είχαν το ίδιο παράπονο βγαίνουμε και δεν μας μιλάει κανείς. Ρε μην φοβάστε να φλερτάρετε!!!
 

pnewman

Μέγας
Εγγρ.
20 Δεκ 2012
Μηνύματα
6.960
Like
11.934
Πόντοι
3.556
Χθες βράδυ πήρα τρία τηλέφωνα από γκόμενες 8+ από πεσιματα σε μαγαζιά σε άγνωστες παρέες. Όλες είχαν το ίδιο παράπονο βγαίνουμε και δεν μας μιλάει κανείς. Ρε μην φοβάστε να φλερτάρετε!!!
"δεν μας μιλάει κανείς, δεν μας την πέφτουν πια οι άντρες" κλαψ σνιφ ουα

ολόψυχα εύχομαι τύπε όταν θα τηλεφωνήσεις να μην σου πρήξει τ αρχίδια καμία μέχρι και αν καταφέρετε να βγείτε
 

tony1

Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2021
Μηνύματα
757
Like
921
Πόντοι
86
Χθες βράδυ πήρα τρία τηλέφωνα από γκόμενες 8+ από πεσιματα σε μαγαζιά σε άγνωστες παρέες. Όλες είχαν το ίδιο παράπονο βγαίνουμε και δεν μας μιλάει κανείς. Ρε μην φοβάστε να φλερτάρετε!!!
Δωσε κανένα τηλέφωνο ρε μοναχοφαη
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Χθες βράδυ πήρα τρία τηλέφωνα από γκόμενες 8+ από πεσιματα σε μαγαζιά σε άγνωστες παρέες. Όλες είχαν το ίδιο παράπονο βγαίνουμε και δεν μας μιλάει κανείς. Ρε μην φοβάστε να φλερτάρετε!!!
1500 ευρώ χάλασα όχι απλά μίλησα διάλεξη έβγαλα και πάλι κλειστά τα πόδια τα έχουν
 

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.172
Like
50.935
Πόντοι
12.756
"δεν μας μιλάει κανείς, δεν μας την πέφτουν πια οι άντρες" κλαψ σνιφ ουα

ολόψυχα εύχομαι τύπε όταν θα τηλεφωνήσεις να μην σου πρήξει τ αρχίδια καμία μέχρι και αν καταφέρετε να βγείτε
στατιστικα και μονο με την μια πιστευω θα βγει..παραπερα αν τακιμιασει θα δειξει
 

kostass94

Νέο Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2021
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα και καλές γιορτές,
Γράφω με την σειρά μου και γω με ένα παράπονο. Δουλεύω μια δουλειά 650€ και όσες γνωρίζω μου ζητάνε αμάξια και γενικά πολύ λεφτο ρε παιδί μου. Δηλαδή δεν έχει μείνει καμία οκ γκόμενα που απλά να θέλει κάτι απλό; Αναφέρομαι σε ηλικίες 22-26
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.819
Like
17.862
Πόντοι
3.656
Χθες βράδυ πήρα τρία τηλέφωνα από γκόμενες 8+ από πεσιματα σε μαγαζιά σε άγνωστες παρέες. Όλες είχαν το ίδιο παράπονο βγαίνουμε και δεν μας μιλάει κανείς. Ρε μην φοβάστε να φλερτάρετε!!!

Έλεος ρε τύπε
 

pnewman

Μέγας
Εγγρ.
20 Δεκ 2012
Μηνύματα
6.960
Like
11.934
Πόντοι
3.556
στατιστικα και μονο με την μια πιστευω θα βγει..παραπερα αν τακιμιασει θα δειξει
Έλα σοβαρά τώρα ... τα 8+ δεν περιμένουν ποιος θα τους την πέσει για να δώσουν τηλ να ζευγαρώσουν ... στατιστικά είναι μικρό το δείγμα και χωρίς διασπορά στο θέμα εμφάνισης

Εκτός και αν τα 8αρια τα βάρεσε η κατάθλιψη των εορτών :confused: τότε θα τις γαμήσει και τις 3 :tooth:
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
5.067
Κριτικές
10
Like
13.073
Πόντοι
3.846
Χθες βράδυ πήρα τρία τηλέφωνα από γκόμενες 8+ από πεσιματα σε μαγαζιά σε άγνωστες παρέες. Όλες είχαν το ίδιο παράπονο βγαίνουμε και δεν μας μιλάει κανείς. Ρε μην φοβάστε να φλερτάρετε!!!
Όταν μια γυναίκα λέει χάλασαν οι άντρες, δεν την πέφτουν πια εννοεί αυτοί που γουστάρω δε μου την πέφτουν και αυτοί που μου την πέφτουν δεν τους γουστάρω.

Παίκτη μου σου εύχομαι ολόψυχα να πετύχεις το σκοπό σου. Ένα τηλέφωνο μπορεί να είναι μια καλή αρχή ,μπορεί και να μην είναι τίποτα. Εξαρτάται από το πόσο συγκροτημένο μυαλό έχει η γυναίκα.
 

forza23

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.952
Κριτικές
2
Like
5.944
Πόντοι
1.056
"δεν μας μιλάει κανείς, δεν μας την πέφτουν πια οι άντρες" κλαψ σνιφ ουα

ολόψυχα εύχομαι τύπε όταν θα τηλεφωνήσεις να μην σου πρήξει τ αρχίδια καμία μέχρι και αν καταφέρετε να βγείτε

Έστω και στην παραμικρή υποψία πρηξιματος παίρνει μπούλο χωρίς δεύτερη σκέψη. Υπάρχει τρομερά μεγάλη προσφορά για να ασχολούμαστε με αυτές που μας πρήζουν
 

forza23

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.952
Κριτικές
2
Like
5.944
Πόντοι
1.056
Όταν μια γυναίκα λέει χάλασαν οι άντρες, δεν την πέφτουν πια εννοεί αυτοί που γουστάρω δε μου την πέφτουν και αυτοί που μου την πέφτουν δεν τους γουστάρω.

Παίκτη μου σου εύχομαι ολόψυχα να πετύχεις το σκοπό σου. Ένα τηλέφωνο μπορεί να είναι μια καλή αρχή ,μπορεί και να μην είναι τίποτα. Εξαρτάται από το πόσο συγκροτημένο μυαλό έχει η γυναίκα.

Έχεις δίκιο, συμφωνώ μέχρι και στα κόμματα που έβαλες!
Αυτό που θέλω να πω είναι κάντε πεσιματα όπου μπορεί να ανταπεξέλθει ο καθένας, δεν χρειάζεται μιζέρια.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.546
Κριτικές
62
Like
45.255
Πόντοι
9.297
Αρα δεν υπαρχει ισοτητα, αφου ισχυει για αυτες το: τα δικα μου, δικα μου και τα δικα σου παλι δικα μου. Τα εχουμε ξαναπει, κροκοδειλια δακρυα για να πετυχουν τον σκοπο τους. Οι περισσοτερες ιδιοτητα δεν εχουν. Προικα δεν εχουν. Λεφτα δεν εχουν. Νοικοκυρες δεν ειναι. Στρατο δεν πανε. Με το σεξ ψιλοαχρηστες. Μονο για μαλ@κιες ειναι ικανες και για κλανομαγκιες. Ομως ολες ψαχνουν εναν μ@λακα για να ακουμπησουν τα προβληματα τους επανω του, οι σαβουρίτες
To υπερβολικο χα'ι'δεμα από την κούνια τους αυτά τα αποτελέσματα έχει....
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.546
Κριτικές
62
Like
45.255
Πόντοι
9.297
Έχεις δίκιο, συμφωνώ μέχρι και στα κόμματα που έβαλες!
Αυτό που θέλω να πω είναι κάντε πεσιματα όπου μπορεί να ανταπεξέλθει ο καθένας, δεν χρειάζεται μιζέρια.
Ο τολμων νικά...θα γυρίσει ο τροχός.
 

Elvis91

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.148
Like
871
Πόντοι
96
Νομίζετε ότι ζουμε σε εποχές που πραγματικά νοιάζει μια γυναίκα ένας άντρας να είναι ώριμος? Ειδικά οι 20ρες σήμερα
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Πόσες? 1 στις 10 ...
Τι λένε βρε τυπε μας το παίζουνε και έμπειροι σε τι για λινό κόσμο ζούνε αυτοί, οι 20αρες αντε το πολύ να τα φτιάξουν με κάποιον 2,βαρ9α 3 χρόνια μεγαλύτερο τους.. Με 40 Άρη θα γαμηθουν μόνο άμα αυτός έχει πολλά λεφτά.. Τι διαβάζουμε δηλαδη
Βρε πατριωτες, μηπως πρεπει να ψαχτειτε τι τρεχει με τον εαυτο σας? Ζω στο εξωτερικο, ερχομε στην Ελλαδα αρεα και που, ειμαι 55αρης με κοιλιες και διχως ιδιαιτερα φραγκα, ενα νοικιασμενο μικρο αμαξακι οδηγαω καθε φορα που γυρναω. Οι Ελληνιδες ειναι οι πιο καυλιαρες και γουσταρουνε το γαμησι τρελά. Τη πεφτω σε σερβιτορες, πωλητριες ακομα και στη φουρναρισα αμα λενε κι ανταπορκινοντε, παντα καποια καργαρω. Δεν χαλαω τιποτα ιδιαιτερα φραγκα (ενα καφε κι ενα φαϊ σε μια ταβερνα της γειτονιας) ουτε λεω τιποτα ψεματα (ουτε και ολη την αληθεια βεβαια...παντρεμενος στο εξωτερικο με παιδια κτλ). Ενα το πολυ δυο ραντεβου και τον αρπαζουνε σα διψασμενες γκαζελες. Εσεις γιατι εχεται αυτες τις δυσκολιες? Σε πουτανες παω μονο οταν θελω μια πιπα στα γρηγορα και δρομο.
Τυπε άμα κρίνω από το νικ μήπως μπερδεύεις την Αθήνα με τη Μανίλα που μένεις?? ??Έρχεσαι σίγουρα Ελλάδα ή μιλάς για Φιλιππίνες?? Καλές γυναίκες οι φιλιπινεζες έχουνε καλή καρδιά, αν και ασχημουλες για τα γούστα μου?
 

Mpratan

Μέγας
Εγγρ.
29 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.855
Κριτικές
21
Like
11.016
Πόντοι
4.546
Καλησπέρα και καλές γιορτές,
Γράφω με την σειρά μου και γω με ένα παράπονο. Δουλεύω μια δουλειά 650€ και όσες γνωρίζω μου ζητάνε αμάξια και γενικά πολύ λεφτο ρε παιδί μου. Δηλαδή δεν έχει μείνει καμία οκ γκόμενα που απλά να θέλει κάτι απλό; Αναφέρομαι σε ηλικίες 22-26
Μάλλον θα κοιτάς λάθος γκόμενες, λάθος target group που λένε και οι επιστήμονες.
 

Elvis91

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.148
Like
871
Πόντοι
96
Πες το μας ρε τύπε ότι εσύ και ο αγάμητος κατέχετε την απόλυτη αλήθεια, να μη χαλάμε φαιά ουσία να μιλάμε μαζί σας.
Εσύ τυπε μπορεί να λες και την αλήθεια και να γαμας, δεν είπα εγώ ποτέ α λες ψέμματα.. Το θέμα βέβαια ει αι να γαμας και καλά κομμάτια, εννοώ από 60κιλα κια κάτω, αμα είναι να γαμας 100κιλα βουβαλες? έτσι όλοι γαμανε τυπε, και εγώ και ο Σαντ και ο τύπος που 1500ευρω σε χιλοπιτες..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom