Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 867 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 574 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.954

Naruto-Sasuke

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2008
Μηνύματα
1.607
Κριτικές
1
Like
27
Πόντοι
16
Τα λέω εδώ μια φορά κι όποιος καταλάβει! Ποστάρω επειδή θέλω, επειδή γελάω με τα κολλημένα σας μυαλά. Επειδή κάποιοι είστε τόσο κοντόφθαλμοι που μου θυμίζετε καρικατούρες. Αν μπορούσατε να δείτε πέρα απ' την μύτη σας θα καταλαβαίνατε ότι εσείς φταίτε για τις επιλογές σας κι ας είναι ελεηνίδες.

Το "άντε να πλύνεις κάνα πιάτο", ή "στην κουζίνα σου" δεν είναι μαγκιά, δεν είναι εξυπνάδα, είναι γελοίο! Γιατί ξέρεις ότι το περιμένεις από σεξιστές και φαλλοκράτες. Λες και μια λογική κοπέλα θα γύρναγε να κοιτάξει και δη από φόρουμ τον όποιο μπαγλαμά με αυτή την συμπεριφορά!

Υπάρχουν αξιόλογα άτομα εδώ μέσα και υπάρχουν και κάποιοι που είναι κολλημένοι και αυτούς τους λυπάμαι ειλικρινά! Πείτε τα μεταξύ σας κράξτε κι άλλο γιατί έτσι πάει! Αν δεν αξίζεις ρίχνεις λάσπη στους άλλους, είναι δύσκολο να δεις τα δικά σου ελαττώματα!

Οι ανατολικές δεν είναι πόρνες και μην δω παρακάτω ότι αυτό νομίζω, δεν ισχύει! Έχουν άλλη νοοτροπία, άλλη κουλτούρα, άλλα γονίδια δεκτό! Αλλά ξεκολλήστε με τις ελεηνίδες! μην τις πηδάτε πια! Αγνοήστε τες και εστιάστε στις άλλες! Μακεδονικό το κάναμε εδώ μέσα!...

Αν δεν γουσταρεις αυτα που διαβαζεις πολυ απλα μην δινεις σημασια..αλλα στο ξαναλεω και παλι...σε τρωει ο πισινουλης σου να τα διαβαζεις και να απαντας γιατι πολυ απλα την βρισκεις με αυτην την κοντρα που υπαρχει.
Αν ησουν σοβαρη οπως θες να λεγεσαι πολυ απλα θα μας αγνοουσες και δεν θα εμπαινες στο τριπακι να απαντησεις,αλλα εισαι μια ελλεηνιδα που θιχτηκε το εγω της και πολλα απο αυτα που λεμε τα ζεις στην καθημερινοτητα σου για αυτο τσιτωνεσε τοσο πολυ.
Οτι και να λες ποτε δεν θα φτασεις σε επιπεδο εκτιμησης κανενος αντρα και μια ζωη θα εισαι κουζινα-κρεβατοκαμαρα.
Αν ξεκολησει το φτωχο μυαλουδακι σου απο τα περιοδικα που διαβαζεις και τις κουτσομπολιστικες εκπομπες που παρακολουθεις τοτε μονο θα κερδισεις κατι στην ζωη σου. :grin:
 

anatolgami

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2006
Μηνύματα
6.249
Κριτικές
4
Like
1.899
Πόντοι
266
Τα λέω εδώ μια φορά κι όποιος καταλάβει! Ποστάρω επειδή θέλω, επειδή γελάω με τα κολλημένα σας μυαλά. Επειδή κάποιοι είστε τόσο κοντόφθαλμοι που μου θυμίζετε καρικατούρες. Αν μπορούσατε να δείτε πέρα απ' την μύτη σας θα καταλαβαίνατε ότι εσείς φταίτε για τις επιλογές σας κι ας είναι ελεηνίδες.

Το "άντε να πλύνεις κάνα πιάτο", ή "στην κουζίνα σου" δεν είναι μαγκιά, δεν είναι εξυπνάδα, είναι γελοίο! Γιατί ξέρεις ότι το περιμένεις από σεξιστές και φαλλοκράτες. Λες και μια λογική κοπέλα θα γύρναγε να κοιτάξει και δη από φόρουμ τον όποιο μπαγλαμά με αυτή την συμπεριφορά!

Υπάρχουν αξιόλογα άτομα εδώ μέσα και υπάρχουν και κάποιοι που είναι κολλημένοι και αυτούς τους λυπάμαι ειλικρινά! Πείτε τα μεταξύ σας κράξτε κι άλλο γιατί έτσι πάει! Αν δεν αξίζεις ρίχνεις λάσπη στους άλλους, είναι δύσκολο να δεις τα δικά σου ελαττώματα!

Οι ανατολικές δεν είναι πόρνες και μην δω παρακάτω ότι αυτό νομίζω, δεν ισχύει! Έχουν άλλη νοοτροπία, άλλη κουλτούρα, άλλα γονίδια δεκτό! Αλλά ξεκολλήστε με τις ελεηνίδες! μην τις πηδάτε πια! Αγνοήστε τες και εστιάστε στις άλλες! Μακεδονικό το κάναμε εδώ μέσα!...

Βρε Λιλάκι μου, γιατί νευριάζεις?? Εμείς σχολιάζουμε σύμφωνα με τον τίτλο του thread. Εγώ ποτέ δεν εχω πει φράσεις του στυλ "στην κουζίνα σου" ή "πλύνε κανα πιάτο". Ξέρω ότι ΟΥΤΕ γι αυτά ΔΕΝ κάνετε. Λατρεύω τις γυναίκες, αλλά ΟΧΙ τις Ελεηνίδες. Μάλλιασε η γλώσσα μου από την ανάλυση. Ακόμη κι αν νομίζετε ότι οι Ανατολικές είναι πόρνες, κανένα πρόβλημα. Απ' τη ζήλεια σας το λέτε (όσες και αν το λέτε). Άλλωστε ΚΑΜΜΙΑ απ' αυτές που με έβριζαν σ' αυτό το thread δεν έχει γνωρίσει Ανατολικοευρωπαία στη ζωή της. Δε φταίμε εμείς για τις επιλογές μας, γιατί μαζί σας ΔΕΝ έχουμε επιλογές. Είστε ΟΛΕΣ ίδιες. Με καρμπόν. Ξεκολήστε. Και ίσως ανταμειφθείτε....
 

anatolgami

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2006
Μηνύματα
6.249
Κριτικές
4
Like
1.899
Πόντοι
266
η μικροβιολογια εχει να κανει  με γκομενικα  :huh: :huh: :huh:
κοιτα να δεις τι μαθαινω στο bou....
καλα λες μωρε.... η σαλμονελα σκεφτεται πως να βγει ραντεβου
με το τοξοπλασμα :headbang:... :smitten:

Ώπα!! Φτιάχτηκα. Ελεηνίδα επιστήμων, μάγκες. Journal of Medical Parasitology.
 

Naruto-Sasuke

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2008
Μηνύματα
1.607
Κριτικές
1
Like
27
Πόντοι
16
Περα απο την πλακα καλα κανει η τυπισσα και διαβαζει.Χαιρομαι οταν καποιος διαβαζει για να καταφερει κατι στην ζωη του.
 

lilly

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
926
Like
0
Πόντοι
6
Αν δεν γουσταρεις αυτα που διαβαζεις πολυ απλα μην δινεις σημασια..αλλα στο ξαναλεω και παλι...σε τρωει ο πισινουλης σου να τα διαβαζεις και να απαντας γιατι πολυ απλα την βρισκεις με αυτην την κοντρα που υπαρχει.
Αν ησουν σοβαρη οπως θες να λεγεσαι πολυ απλα θα μας αγνοουσες και δεν θα εμπαινες στο τριπακι να απαντησεις,αλλα εισαι μια ελλεηνιδα που θιχτηκε το εγω της και πολλα απο αυτα που λεμε τα ζεις στην καθημερινοτητα σου για αυτο τσιτωνεσε τοσο πολυ.
Οτι και να λες ποτε δεν θα φτασεις σε επιπεδο εκτιμησης κανενος αντρα και μια ζωη θα εισαι κουζινα-κρεβατοκαμαρα.
Αν ξεκολησει το φτωχο μυαλουδακι σου απο τα περιοδικα που διαβαζεις και τις κουτσομπολιστικες εκπομπες που παρακολουθεις τοτε μονο θα κερδισεις κατι στην ζωη σου. :grin:
Λοιπόν, δεν θέλω να λέγομαι τίποτα. Έχω όνομα και επίθετο αυτά αρκούν σαν ταμπέλες και δεν θέλω καμία άλλη. Τσιτώνομαι γιατί (δυστυχώς) πιστεύω ότι είστε καλύτεροι απ' αυτό που δείχνετε και πως αν κάνατε ένα βήμα να τα δείτε κι εσείς αλλιώς θα ήταν ευκολότερα τα πράγματα.

Δεν με απασχόλησε τι άποψη έχουν οι άλλοι για μένα για να απαντήσω σε όσα μου προσάπτεις. Έτσι κι αλλιώς έχεις πέσει πολύ έξω! Καλά να περνάς και καλή συνέχεια!
 

jasonbecker

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2008
Μηνύματα
697
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
6
Αν νομιζετε οτι οι ανατολικοευρωπαιες ειναι πορνες???

Παιδια μου, οι ανατολικες ειναι απειρως πιο πιστες,πιο μονογαμικες, ΠΙΟ ΟΛΙΓΑΡΚΕΙΣ (βασικο αυτο ετσι?)πιο νοικοκυρες και επισης...το 60% των γυναικών ειναι απο πολυ ανω του μετριου εως καλλονες εμφανισιακα.

Γραφει καποιος που τα εχει με ουκρανεζα και εχει παει ουκρανια 3 φορες και ρωσια 1 μια φορα. Οποτε ξερω τι λεω.

 

anatolgami

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2006
Μηνύματα
6.249
Κριτικές
4
Like
1.899
Πόντοι
266
Αν νομιζετε οτι οι ανατολικοευρωπαιες ειναι πορνες???

Παιδια μου, οι ανατολικες ειναι απειρως πιο πιστες,πιο μονογαμικες, ΠΙΟ ΟΛΙΓΑΡΚΕΙΣ (βασικο αυτο ετσι?)πιο νοικοκυρες και επισης...το 60% των γυναικών ειναι απο πολυ ανω του μετριου εως καλλονες εμφανισιακα.

Γραφει καποιος που τα εχει με ουκρανεζα και εχει παει ουκρανια 3 φορες και ρωσια 1 μια φορα. Οποτε ξερω τι λεω.

Να βρε κι ένα παληκάρι που ξέρει τι του γίνεται...
 

*christi*

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.776
Like
0
Πόντοι
16
Περα απο την πλακα καλα κανει η τυπισσα και διαβαζει.Χαιρομαι οταν καποιος διαβαζει για να καταφερει κατι στην ζωη του.
ευχαριστω....τα εχω καταφερει ηδη και εχω μια δουλεια που μου αρεσει!!!
το διαβασμα ειναι για περαιτερω εκπαιδευση που κανω....


οχι τιποτα αλλο...ειμαι κουρασμενη και μου κανατε "μαθημα αγγλικων" πριν...
"at".....αν θυμαται αυτος που το εγραψε!!!
 

anatolgami

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2006
Μηνύματα
6.249
Κριτικές
4
Like
1.899
Πόντοι
266
ευχαριστω....τα εχω καταφερει ηδη και εχω μια δουλεια που μου αρεσει!!!
το διαβασμα ειναι για περαιτερω εκπαιδευση που κανω....


οχι τιποτα αλλο...ειμαι κουρασμενη και μου κανατε "μαθημα αγγλικων" πριν...
"at".....αν θυμαται αυτος που το εγραψε!!!

Καλοπροαίρετα έγινε. Από κάποιον που έζησε 5 χρόνια στη Γηραιά Αλβιώνα. Κι έτσι τώρα δε θα ξανακάνεις ΠΟΤΕ λάθος.
 

Naruto-Sasuke

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2008
Μηνύματα
1.607
Κριτικές
1
Like
27
Πόντοι
16
Λιλυ μου και εγω σε γουσταρω αλλα δεν κανω ετσι.. :dancing:
Βοηθησε με να βγαλω τον καλο,υπακουο-χαλβα εαυτο που θελετε εξω και υποσχομαι να ειμαι παντα πιστος σας.. :2funny: :2funny: :2funny: :dancing:
 

Naruto-Sasuke

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2008
Μηνύματα
1.607
Κριτικές
1
Like
27
Πόντοι
16
κριστυ καλα ξηγιεσαι και διαβαζεις και σε ζηλευω για αυτο,δυστηχως εκανα την μαλακια και οταν επρεπε δεν διαβαζα..αλλα παλι καλα που εχω και ενα μαγαζι δικο μου και τα βγαζω περα.
 

lilly

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
926
Like
0
Πόντοι
6
Καλοπροαίρετα έγινε. Από κάποιον που έζησε 5 χρόνια στη Γηραιά Αλβιώνα. Κι έτσι τώρα δε θα ξανακάνεις ΠΟΤΕ λάθος.

Τόσα ποστ κι ούτε ένα Τσουλο-ελεηνίδες?...  :huh:

:) Καλά πάμε!  :grin:
:-* :-* :-*
Λιλυ μου και εγω σε γουσταρω αλλα δεν κανω ετσι.. :dancing:
Βοηθησε με να βγαλω τον καλο,υπακουο-χαλβα εαυτο που θελετε εξω και υποσχομαι να ειμαι παντα πιστος σας.. :2funny: :2funny: :2funny: :dancing:
Ρε βλακάκι, αδιαφορώ αν θα είσαι χαλβάς ή πιστός, αδιαφορώ τι επιλέγεις να πηδάς απλά μην τα βλέπετε μονόπλευρα προσάπτοντας χαρακτηρισμούς γενικώς!  ;)

Άντε και με το νέο έτος να μην ξαναδώ το τσουλο-ελεηνίδες...  :P :P
 

Naruto-Sasuke

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2008
Μηνύματα
1.607
Κριτικές
1
Like
27
Πόντοι
16
Βλακακι εγω ρε Λιλυ..?Με προσβαλεις τωρα... :'(
 

anatolgami

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2006
Μηνύματα
6.249
Κριτικές
4
Like
1.899
Πόντοι
266
Τόσα ποστ κι ούτε ένα Τσουλο-ελεηνίδες?...  :huh:

:) Καλά πάμε!  

Ναι, δεν ξέρω τι έπαθα ρε παιδί μου. Επειδή είστε κοριτσάκια μου βγάζετε μια στοργή, μια τρυφερότητα. Και δε μου πήγαινε να σας κακοχαρακτηρίσω.
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
Βοηθησε με να βγαλω τον καλο,υπακουο-χαλβα εαυτο που θελετε εξω και υποσχομαι να ειμαι παντα πιστος σας.. :2funny: :2funny: :2funny: :dancing:

Βοήθησέ τον να βγάλει τον καλό, υπάκουο χαλβά, και θα κόψει τις πουτάνες για μια βδομάδα :rockon:

 

*christi*

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.776
Like
0
Πόντοι
16
ναι βρε παιδια αλλα εδω μπαινω για χαλαρωση και επειδη ειναι καποιοι φιλοι-ες μου για παρεα...
εσεις ερχεστε φουριοζοι και τα "χωνετε",χωρις λογο!!!
διαβασε παλια μου ποστ εδω και αν δεις σε ποια σημεια συμφωνουμε και διαφωνουμε
παραλληλα,δεν θα εχουμε αυτο το "βιολι" καθημερινα!!!
και στο φιναλε αν εχω αξια η' οχι το ξερουνε οι ανθρωποι που συναναστρεφομαι καθημερινα!!
δεν εχω να αποδειξω τιποτα και σε κανεναν ,ειδικα εδω μεσα!!!

 

jasonbecker

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2008
Μηνύματα
697
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
6
ναι βρε παιδια αλλα εδω μπαινω για χαλαρωση και επειδη ειναι καποιοι φιλοι-ες μου για παρεα...
εσεις ερχεστε φουριοζοι και τα "χωνετε",χωρις λογο!!!
διαβασε παλια μου ποστ εδω και αν δεις σε ποια σημεια συμφωνουμε και διαφωνουμε
παραλληλα,δεν θα εχουμε αυτο το "βιολι" καθημερινα!!!
και στο φιναλε αν εχω αξια η' οχι το ξερουνε οι ανθρωποι που συναναστρεφομαι καθημερινα!!
δεν εχω να αποδειξω τιποτα και σε κανεναν ,ειδικα εδω μεσα!!!
Σωστα μιλαει η τυπισα.
 

lilly

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
926
Like
0
Πόντοι
6
Βοήθησέ τον να βγάλει τον καλό, υπάκουο χαλβά, και θα κόψει τις πουτάνες για μια βδομάδα :rockon:

Α! Και οι κοπέλες τι θα κάνουν? Α πα πα πα! Με τέτοια οικονομική κρίση και ύφεση...
Βγάλε τον κάφρο αγόρι μου από μέσα σου! lol
Ναι, δεν ξέρω τι έπαθα ρε παιδί μου. Επειδή είστε κοριτσάκια μου βγάζετε μια στοργή, μια τρυφερότητα. Και δε μου πήγαινε να σας κακοχαρακτηρίσω.
πατ πατ!  :-*
 

Naruto-Sasuke

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2008
Μηνύματα
1.607
Κριτικές
1
Like
27
Πόντοι
16
ναι βρε παιδια αλλα εδω μπαινω για χαλαρωση και επειδη ειναι καποιοι φιλοι-ες μου για παρεα...
εσεις ερχεστε φουριοζοι και τα "χωνετε",χωρις λογο!!!
διαβασε παλια μου ποστ εδω και αν δεις σε ποια σημεια συμφωνουμε και διαφωνουμε
παραλληλα,δεν θα εχουμε αυτο το "βιολι" καθημερινα!!!
και στο φιναλε αν εχω αξια η' οχι το ξερουνε οι ανθρωποι που συναναστρεφομαι καθημερινα!!
δεν εχω να αποδειξω τιποτα και σε κανεναν ,ειδικα εδω μεσα!!!

χαλαρωσε κοπελια...τζερτζελες να γινεται.Αν σε χαλαει κατι πολυ απλα μην δινεις σημασια,δεν σε υποχρεωνει κανεις να διαβασεις αυτα τα ποστ ουτε να απαντησεις σε κανεναν..
αλλα και παλι ερχομαι σε παλια μου κουβεντα...το γουσταρετε το ολο σκηνικο! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom