Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 14 άτομα (1 μέλη και 13 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 867 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 574 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.954

Naruto-Sasuke

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2008
Μηνύματα
1.607
Κριτικές
1
Like
27
Πόντοι
16
Εξαρταται...στην κουζινα τι ξερεις να κανεις?Να μαγειρεψεις λιγο χλωμο το κοβω...
Το ματι της κουζινας αραγε εχεις ιδεα πως ανοιγει? :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Οσο αφορα την μπουγαδα υπαρχει και το πλυντηριο αλλα εχει πολλα κουμπακια και θα μου κρασαρεις..Οποτε στην κρεβατοκαμαρα και κανε αυτο που ξερεις καλα...ελπιζω δλδ! :2funny:
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.616
Κριτικές
41
Like
2.011
Πόντοι
8.235
Εμενα μου αρεσουν οι Ελληνιδες αλλα οταν τραβαω μαλακια σκεφτομαι Ρουμανες μονο !!!!

DIKY πεφτω να κοιμηθω αλλα πριν θα τραβηξω μια χοντρη για τη δουλεια που πηραμε που θα με ακουσει ολη η γειτονια !!!!!
 

*christi*

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.776
Like
0
Πόντοι
16
ερε γλεντια...
για λυστε μου μια απορια...
εχετε "bonus" και ποσταρετε συνηθως μονο εδω ???  :headbang:  :jerking:  :think:  :headbang:
 

Naruto-Sasuke

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2008
Μηνύματα
1.607
Κριτικές
1
Like
27
Πόντοι
16
ερε γλεντια...
για λυστε μου μια απορια...
εχετε "bonus" και ποσταρετε συνηθως μονο εδω ???  :headbang:  :jerking:  :think:  :headbang:

Ακομα εδω εισαι εσυ?Σε τρωει να τα ακους ετσι δεν μου το βγαζεις απο το μυαλο... :2funny:
 

anatolgami

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2006
Μηνύματα
6.249
Κριτικές
4
Like
1.899
Πόντοι
266
ερε γλεντια...
για λυστε μου μια απορια...
εχετε "bonus" και ποσταρετε συνηθως μονο εδω ???  :headbang:  :jerking:  :think:  :headbang:

Εγώ ποστάρω και στο Only for the ladies. Κατά καιρούς και στο Συναυλίες, στο Θρησκεία και Πολιτική, Ρωσίδια μόνο, Εμείς και οι Ρωσίδες κτλ.
 

DIKY

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2007
Μηνύματα
1.392
Κριτικές
1
Like
12
Πόντοι
16
Εμενα μου αρεσουν οι Ελληνιδες αλλα οταν τραβαω μαλακια σκεφτομαι Ρουμανες μονο !!!!

DIKY πεφτω να κοιμηθω αλλα πριν θα τραβηξω μια χοντρη για τη δουλεια που πηραμε που θα με ακουσει ολη η γειτονια !!!!!

παω να τραβηξω και γω μια και θα φανταστω την *christi* να μου γκρινιαζει...ε ρε αθανατες ελλεεινιδες!!
 

*christi*

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.776
Like
0
Πόντοι
16
αφου γελαω απιστευτα μαζι σας!!!!!!!!
συνεχιστε παρακαλω.....




αρε Περσονα με αφησες με αυτους τους χαζοβιολιδες....
 

lilly

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
926
Like
0
Πόντοι
6
Τρελαίνομαι γι αυτή τη sic μίξη των Αγγλικών με τα Ελληνικά. Δείχνει ένα επίπεδο, ρε παιδί μου. Ένα Κολωνάκι ας πούμε, μια Εκάλη.
Σε φαντάζομαι να μου τα λεγες αυτά ενώπιον μου..ε ρε χαστούκι που θα τρωγες...γκρινιάρες μια ζωή, μιλάτε σαν φορτηγατζήδες γι αυτο σας σιχαινομαστε
Με τι υλικά να κλανουν σεξ...Οι ανατολικοευρωπαιες εχουν βελουδινο μουνι και οι δικες μας στουπί
:headbang: :headbang: :headbang:
 

Naruto-Sasuke

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2008
Μηνύματα
1.607
Κριτικές
1
Like
27
Πόντοι
16
Ηρεμια κοριτσια ολες θα παρετε...και ξαναγυρναω στην προηγουμενη μου κουβεντα...
σας τρωει και θελετε να τα ακουτε δεν μου το βγαζετε απο το μυαλο αυτο. :2funny: :2funny:
 

DIKY

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2007
Μηνύματα
1.392
Κριτικές
1
Like
12
Πόντοι
16
αφου γελαω απιστευτα μαζι σας!!!!!!!!
συνεχιστε παρακαλω.....




αρε Περσονα με αφησες με αυτους τους χαζοβιολιδες....

Αδικος κοπος να προσπαθω να κανω το καλο και να αφυπνισω 2 κοριτσακια που εχουν την τυχη να διαβαζουν τετοια βρεντς...οκ παραμεινετε ως εχετε μικρες αγαμητοπουλες μου εμεις ξερουμε τι θελουμε, και δεν θελουμε εσας...εσεις θελετε εμας αλλωστε δεν υπαρχει καποια που να λεει οτι θελει σουηδους ή ρωσους...και αυτο ελειπε αφου εχετε τους καλυτερους εραστες της γης και τους αφηνετε να θελουν ανατολικοευρωπαιες..Δυστυχως δεν μπορειτε να εχετε τους καλυτερους απο εμας γιατι τυγχανει να ειμαστε οι πιο εξυπνοι και να ξερουμε να διαλεγουμε και να να περναμε καλα  ;)
μερικοι μουροχαυλοι ευτυχως σας γουσταρουνε ακομη γιατι απλα δεν εχουν δει τις αλλες...ε με αυτους να μεινετε καλα σας ειναι :'(
 

Naruto-Sasuke

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2008
Μηνύματα
1.607
Κριτικές
1
Like
27
Πόντοι
16
Αδικος κοπος να προσπαθω να κανω το καλο και να αφυπνισω 2 κοριτσακια που εχουν την τυχη να διαβαζουν τετοια βρεντς...οκ παραμεινετε ως εχετε μικρες αγαμητοπουλες μου εμεις ξερουμε τι θελουμε, και δεν θελουμε εσας...εσεις θελετε εμας αλλωστε δεν υπαρχει καποια που να λεει οτι θελει σουηδους ή ρωσους...και αυτο ελειπε αφου εχετε τους καλυτερους εραστες της γης και τους αφηνετε να θελουν ανατολικοευρωπαιες..Δυστυχως δεν μπορειτε να εχετε τους καλυτερους απο εμας γιατι τυγχανει να ειμαστε οι πιο εξυπνοι και να ξερουμε να διαλεγουμε και να να περναμε καλα  ;)
μερικοι μουροχαυλοι ευτυχως σας γουσταρουνε ακομη γιατι απλα δεν εχουν δει τις αλλες...ε με αυτους να μεινετε καλα σας ειναι :'(

:thumbsup: +10000000000000
 

anatolgami

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2006
Μηνύματα
6.249
Κριτικές
4
Like
1.899
Πόντοι
266
Βρε σεις, παλιοαλήτες...Δεν πιστεύω να μου στεναχωρήσατε τα κοριτσάκια και να έφυγαν απ' το φόρουμ...
 

*christi*

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.776
Like
0
Πόντοι
16
διαβαζω και ενα αρθρο παραλληλα!!!
καλη η χαζομαρα...αλλα εχω και μελετη!!!


αντε που σε επιασε ο πονος να μην φυγουμε...
 

Naruto-Sasuke

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2008
Μηνύματα
1.607
Κριτικές
1
Like
27
Πόντοι
16
διαβαζω και ενα αρθρο παραλληλα!!!
καλη η χαζομαρα...αλλα εχω και μελετη!!!


αντε που σε επιασε ο πονος να μην φυγουμε...

Αν φυγετε ποιον θα κραζουμε ρε κοριτσια..?Σκεφτειτε μας και λιγο. :2funny:
 

anatolgami

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2006
Μηνύματα
6.249
Κριτικές
4
Like
1.899
Πόντοι
266
διαβαζω και ενα αρθρο παραλληλα!!!
καλη η χαζομαρα...αλλα εχω και μελετη!!!


αντε που σε επιασε ο πονος να μην φυγουμε...

Να υποθέσω ότι είναι το "μ' αρέσει ο φίλος της φίλης μου, αλλά δεν ξέρω πώς να του το πώ?". Cosmopolitan σελίδα 69.
 

lilly

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
926
Like
0
Πόντοι
6
Τα λέω εδώ μια φορά κι όποιος καταλάβει! Ποστάρω επειδή θέλω, επειδή γελάω με τα κολλημένα σας μυαλά. Επειδή κάποιοι είστε τόσο κοντόφθαλμοι που μου θυμίζετε καρικατούρες. Αν μπορούσατε να δείτε πέρα απ' την μύτη σας θα καταλαβαίνατε ότι εσείς φταίτε για τις επιλογές σας κι ας είναι ελεηνίδες.

Το "άντε να πλύνεις κάνα πιάτο", ή "στην κουζίνα σου" δεν είναι μαγκιά, δεν είναι εξυπνάδα, είναι γελοίο! Γιατί ξέρεις ότι το περιμένεις από σεξιστές και φαλλοκράτες. Λες και μια λογική κοπέλα θα γύρναγε να κοιτάξει και δη από φόρουμ τον όποιο μπαγλαμά με αυτή την συμπεριφορά!

Υπάρχουν αξιόλογα άτομα εδώ μέσα και υπάρχουν και κάποιοι που είναι κολλημένοι και αυτούς τους λυπάμαι ειλικρινά! Πείτε τα μεταξύ σας κράξτε κι άλλο γιατί έτσι πάει! Αν δεν αξίζεις ρίχνεις λάσπη στους άλλους, είναι δύσκολο να δεις τα δικά σου ελαττώματα!

Οι ανατολικές δεν είναι πόρνες και μην δω παρακάτω ότι αυτό νομίζω, δεν ισχύει! Έχουν άλλη νοοτροπία, άλλη κουλτούρα, άλλα γονίδια δεκτό! Αλλά ξεκολλήστε με τις ελεηνίδες! μην τις πηδάτε πια! Αγνοήστε τες και εστιάστε στις άλλες! Μακεδονικό το κάναμε εδώ μέσα!...
 

*christi*

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.776
Like
0
Πόντοι
16
Να υποθέσω ότι είναι το "μ' αρέσει ο φίλος της φίλης μου, αλλά δεν ξέρω πώς να του το πώ?". Cosmopolitan σελίδα 69.
η μικροβιολογια εχει να κανει  με γκομενικα  :huh: :huh: :huh:
κοιτα να δεις τι μαθαινω στο bou....
καλα λες μωρε.... η σαλμονελα σκεφτεται πως να βγει ραντεβου
με το τοξοπλασμα :headbang:... :smitten:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom