Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 190K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 869 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,8%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,2%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 322 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 575 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 91 3,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.959
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.943
Like
7.694
Πόντοι
2.356
σκεψου τι λενε πισω απο τις πλατες μας και μπροστα το παιζουν παρθενωπες :tooth:
τις ακουω φίλε στη δουλεια μου...κανουν σαν να μην υπάρχω,αλλα μια χαρα ακουω τις μαλακίες που λενε για τους αλλους
 

Ωρίων

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2019
Μηνύματα
7.095
Κριτικές
2
Like
21.977
Πόντοι
6.236
Επρεπε να της κάνεις δώρο ένα αποσμητικο για τα πόδια και να της μιλήσεις για την αξία του πλυσίματος
Κάποιος πρέπει να της μιλήσει για το Rexona.... με μουσικό χαλί από λίστα youtube με βίντεο όπως
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.103
Κριτικές
123
Like
51.075
Πόντοι
27.261
τις ακουω φίλε στη δουλεια μου...κανουν σαν να μην υπάρχω,αλλα μια χαρα ακουω τις μαλακίες που λενε για τους αλλους
χαβαλες να γινεται παιχτη.
και εμεις λεμε...
και αυτες λενε...
 

Aristarxos dj

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Ιουν 2021
Μηνύματα
7.388
Like
20.990
Πόντοι
5.956
Κάποιος πρέπει να της μιλήσει για το Rexona.... με μουσικό χαλί από λίστα youtube με βίντεο όπως
Γεια σου Αναστο παιχτουρα ! (Φόρος τιμής στο ομολογουμένως μεγάλο σέντερ φορ)
 

Aristarxos dj

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Ιουν 2021
Μηνύματα
7.388
Like
20.990
Πόντοι
5.956
δε γίνεται καποια να μη ξέρει τι πρόβλημα εχει εκτος και αν ειναι η τελειως ζωον η αναίσθητη η να πει γάμησε τον το μαλάκα δε με νοιαζει...μετα θα απορει φυσικά γιατι δε βρίσκει γκόμενο και ολοι οι αντρες θα ειναι μαλάκες.
Χωρίς να είμαι σίγουρος, η παρατεταμένη απλυσια φανερώνει ψυχολογικά προβλήματα. Το έχουν ως κριτήριο νομίζω για διαταραχές, αλλά δεν είμαι βέβαιος...
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Να σου πω,τη δευτερη μερα μυριζε ξινιλας ιδρωτιλας και ηταν μαιος μηνας.
Αλλα και εκτος 2ημερου πολλες φορες μου μυριζε σε συναντησεις
Ήρωας!
 

agronnn1991

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2021
Μηνύματα
737
Like
592
Πόντοι
86
Φιλε και οι αλβανιδες δυστηχως δεν τα πανε καλα με την υγιεινη η πλειοψηφια.
Εγω πιστευω ουκρανες ρωσιδες και ολο το μπλοκ εχει πολυ καθαρες γυναικες και σχηματιζω γνωμες με 5 γυναικες του μπλοκ που εχω παει.
Τωρα αν καποιος εχει αλλη γνωμη ας πει
Όχι δε συμφωνώ εγώ την αλβανιδα που είχα να φανταστείς έβαζε άρωμα φράουλα μέχρι και στο κολαρακι και στα παπούτσια μέσα.. Πολύ καθαρη??
 

Aristarxos dj

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Ιουν 2021
Μηνύματα
7.388
Like
20.990
Πόντοι
5.956
Ελπίζω εκείνη να επικεντρωθεί λίγο περισσότερο στο "μήνυμα"...
Βρωμοποδαρου κοπέλα ( εσύ που διαβάζεις μπου κρυφά από τις φίλες και τη μαμά σου) άκου: αποσμητικο ποδιών και σαπούνι ( το σαπούνι όχι μόνο στα πόδια)
Να τρίβεσαι καλά!
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.768
Κριτικές
62
Like
45.594
Πόντοι
9.297
Ε και εσύ...επειδή η κοπέλα έκανε ταξίδι και 5 φορές σεξ πρέπει να κάνει και μπάνιο? Τι υπερβολές είναι αυτές?
Μια φορά τη βδομάδα, καλά είναι ..
Αξεπέραστο σχετικό μήνυμα από Το Πουλί.....
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.768
Κριτικές
62
Like
45.594
Πόντοι
9.297
Μ
Τι εννοείς? Ποιο πουλί?
Μέλος μας....εστειλε μήνυμα παλιότερα όπου ανέλυε την ΜΗ σκοπιμότητα του συχνού μπάνιου ( βασικά σε άνδρες).Έτριξαναν τα τζάμια από τον γελωταν......
 

paparoupas

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.234
Κριτικές
10
Like
1.823
Πόντοι
4.180
Μ

Μέλος μας....εστειλε μήνυμα παλιότερα όπου ανέλυε την ΜΗ σκοπιμότητα του συχνού μπάνιου ( βασικά σε άνδρες).Έτριξαναν τα τζάμια από τον γελωταν......
γαμαγε το πουλι, δυστυχως επαιξε μπαν κι εκει και ξενερωσε ο ανθρωπος
 

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.824
Όχι δε συμφωνώ εγώ την αλβανιδα που είχα να φανταστείς έβαζε άρωμα φράουλα μέχρι και στο κολαρακι και στα παπούτσια μέσα.. Πολύ καθαρη??
Εχω πετυχει και εγω αλβανιδες καθαρες αλλα βαση των δεδομενων που εχω απο τις 27 συνολικα που εχω συνευρεθει οι περισσοτερες σε οικους ανοχης οι 5 ηταν πολυ καθαρες
Ενω οι ρωσοουκρανες ειναι πιο καθαρες.
 

agronnn1991

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2021
Μηνύματα
737
Like
592
Πόντοι
86
Εχω πετυχει και εγω αλβανιδες καθαρες αλλα βαση των δεδομενων που εχω απο τις 27 συνολικα που εχω συνευρεθει οι περισσοτερες σε οικους ανοχης οι 5 ηταν πολυ καθαρες
Ενω οι ρωσοουκρανες ειναι πιο καθαρες.
Αν η άλλη δουλεύει μετάξι θα έχει πάρει μυρωδιά από τους γέρους και τους πακιδες.. Οι αλβανιδες που δεν είναι πουτανες προσέχουν κάνουν μπανιο κάθε μέρα αρώματα, πολλές δουλεύουν σε χοντρός σέντερ και καλλυντικά.. Εχουν κόμπλεξ γιατί παλιά τις λέγανε στην Ελλάδα ότι δεν είναι καθαρες.. Ε λογικό να μην ήταν άμα δουλεύει καμία γριά αλβανιδα καθαρίστρια θα μυρίζει..
 

Mpratan

Μέγας
Εγγρ.
29 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.871
Κριτικές
21
Like
11.069
Πόντοι
4.546
Γυναικες και να μην φροντιζουν την υγιεινή τους??έπρεπε ολη μερα να ειναι στο μπανιο και να πλένονται,μπανιο καθημερινά και το καλοκαιρι 3 φορες τη μερα,εμενα με ξενερωνει αν αισθανθω εστω μια μικρη μυρωδια.
Επισης η υγιεινη του στοματος μεγαλο ατου.
Τοτε που εκανα σχεσεις ειχα παει 2μερο με μια φτασαμε στο χοτελ εγω εκανα μπανιο αυτη τίποτα το βραδι μετα το ξεσκιμα εγω μπανιο αυτη τιποτα την αλλη μερα το πρωι δευτερο ξεσκισμα εγω μπανιο αυτη τιποτα λεω ρε γαμωτο ποτε θα κανει μπανιο μεσημερι στο χοτελι εγω μπανιο αυτη λεει θα κανει το βραδι το βραδι παλι μετα το ξεσκισμα εγω μπανιο αυτη ηταν κουρασμενη βαριοταν την επομενη φυγαμε,εγω ειχα κανει 5φορες μπανιο μεσα σε 2 μερες και αυτη ουτε ενα
Συμφορά που σε βρήκε....πάντως πέρα από την πλάκα, η καθαριότητα είναι η μισή αρχοντιά!
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.708
Κριτικές
11
Like
12.582
Πόντοι
5.060
Τοτε που εκανα σχεσεις ειχα παει 2μερο με μια φτασαμε στο χοτελ εγω εκανα μπανιο αυτη τίποτα το βραδι μετα το ξεσκιμα εγω μπανιο αυτη τιποτα την αλλη μερα το πρωι δευτερο ξεσκισμα εγω μπανιο αυτη τιποτα λεω ρε γαμωτο ποτε θα κανει μπανιο μεσημερι στο χοτελι εγω μπανιο αυτη λεει θα κανει το βραδι το βραδι παλι μετα το ξεσκισμα εγω μπανιο αυτη ηταν κουρασμενη βαριοταν την επομενη φυγαμε,εγω ειχα κανει 5φορες μπανιο μεσα σε 2 μερες και αυτη ουτε ενα
Οπότε είπες να αφήσεις οριστικά τις σχέσεις και να πιάσεις τις πουτάνες λόγω της υγιεινής και της καθαριότητάς τους, έτσι;
 

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.824
Οπότε είπες να αφήσεις οριστικά τις σχέσεις και να πιάσεις τις πουτάνες λόγω της υγιεινής και της καθαριότητάς τους, έτσι;
Οχι αποκλειστικα γι αυτο.
Βασικα σε θεμα καθαριοτητας ιεροδουλες και κανονικες γυναικες ειναι στο ιδιο λεβελ.
Πετυχαινεις ολα τα ειδη
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom