Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 190K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 11 άτομα (1 μέλη και 10 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 869 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,8%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,2%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 322 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 575 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 91 3,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.959

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.744
Κριτικές
62
Like
45.554
Πόντοι
9.297
Τυπε σημερα πηγα σε μαγαζι και δεν ειδε καν το πιστοποιητικο μου λεει η σερβιτόρα εχετε πιστοποιητικό της λεω ναι αα ενταξει μου λεει.
Βαλτε μυαλο τα μετρα ειναι ανεπαρκη.
Θελετε να γινει δουλεια λοκνταουν στην εστιαση μονο τεικ αγουει
Φταίει και το προσωπικό των καταστημάτων αλλά και ο κουτοπόνηρος νεοέλληνας που με το πιστοποιητικό του παππού κάνει τον εμβολιασμενο...αποχη θέλετε μερικοί μερικοί σαν ? ...όπως έκαναν κάποιοι Κινέζοι αστυνομικοί στην αρχή της πανδημίας.Μονο έτσι θα στρώσει η κατάσταση.
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.943
Like
7.694
Πόντοι
2.356
ΕΛα ρε βλαδιμηρε και σε εοχα σε εκτίμηση
Εισαι με τους δεξιους του σαιτ
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Τα βλεπεις ελλαδα αυτα μπατμαν?
Οχι δεν είμαι δεξιος
 

Mpratan

Μέγας
Εγγρ.
29 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.867
Κριτικές
21
Like
11.063
Πόντοι
4.546
Ασε μας ρε μπατμαν, εχει κατι μουναρες ολα τα λεφτα ημουν δουβλινο και ξερω
Δε διαφωνώ, αλλά να ξέρεις κάτι, οι νύφες και το βράδυ είναι πάντα μουνάρες ανεξαρτήτως χώρας.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.281
Πόντοι
8.006
Δεν φοβασαι μην γινει ξαφνικος ελεγχος και πληρωσεις προστιμο; 300 ευρω δεν ειναι το προστιμο;
Ρε μην τον πιστευεις, παραμυθια λεει. Προχθες του ξεφυγε οτι εχει πιστοποιητικο νοσησης, αρα μπαινει νομιμα.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.281
Πόντοι
8.006
Αυτό είπα,όχι ποτό,φαγητό,χάπια και τέτοια.Και έξοδοι μόνο για δουλειά,σουπερ,γυμναστική,μπουρδέλα.Να βγαίνω πχ παραλία ή καφετέριες και να βλέπω σα μαλάκας τα μουνιά με άλλους,ε δε θέλω να το κάνω αυτό στον εαυτό μου.Αφού έτσι κι αλλιώς καμία δεν ψάχνεται
Και ολοι αυτοι οι "αλλοι" πώς τα βρηκαν τα μουνιά αφού "καμια δεν ψαχνεται"?
 

Νεαρχος Κουκης

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Οκτ 2014
Μηνύματα
11.412
Κριτικές
15
Like
6.091
Πόντοι
1.496
Ρε μην τον πιστευεις, παραμυθια λεει. Προχθες του ξεφυγε οτι εχει πιστοποιητικο νοσησης, αρα μπαινει νομιμα.
Α, εμενα δεν μου αρεσουν τα ψεματα. Υποτιθεται σοβαρα μιλαμε. Αν ειναι οντως οπως το λες, τοτε τι κανει τον Ραμπο; (συγγνωμη, τον Βανταμ ηθελα να πω)
Αναμενω διαψευση απο Βανταμ.
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.980
Like
18.005
Πόντοι
3.656
Ίσα ίσα οι Ελληνίδες είναι πιο ωραίες εμφανισιακά από τις Αγγλίδες.

Οι καλές λευκές αγγλίδες είναι μουνάρες αλλά ο μ.ο είναι για τον πούτσο,χοντρές,ινδές,μιγάδες κλπ
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.744
Κριτικές
62
Like
45.554
Πόντοι
9.297
Από σχολείο,σχολή,ίδια περιοχή.
Δηλαδή είναι μια παρέα ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΑΛΛΙΩΣ....Δεν είναι δέκα άσχετοι που έτυχε να βρεθούν σε μια καφετέρια η σε ένα θέατρο.Ειχαν κάτι κοινό πλην της τυχαίας συνύπαρξης σε έναν χώρο διασκέδασης.
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.943
Like
7.694
Πόντοι
2.356
Πού κολλανε οι δεξιοι τωρα...
Μιλαμε για στραμπουληγμενο εγκεφαλο, οχι αστεια
oχι δεν ειχε καμία σχεση το δεξιος-αριστερός για αυτα που ειπα για τον σαντμαν
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.943
Like
7.694
Πόντοι
2.356
Πού κολλανε οι δεξιοι τωρα...
Μιλαμε για στραμπουληγμενο εγκεφαλο, οχι αστεια
εσυ που εσαι δικηγόρος ξερεις αν επιτρέπεται τελικα ο καταστηματάρχης να ζητάει και ταυτότητα με το σκανάρισμα?
 

Aristarxos dj

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Ιουν 2021
Μηνύματα
7.388
Like
20.990
Πόντοι
5.956
Πολύ μουνι στην Αγγλία εμένα μ αρέσει.. Έχει πιο καλό περιβάλλον στις γκόμενές από την άρρωστη Ελλάδα.. Φαντάζεσαι Έλληνα που να έχει. Γκομενα από κύκλο Ελλάδα Να πάει Αγγλία για καμάκι.. Θα μιλάω σαν τον χασικλας του μπιγκ μπραδερ.. Χελοου.. Εεεεε.. Αααααα.. ????Αυτό λεμε οι πυρφοροι τα αρχιδια τους παίρνουνε στο εξωτερικο✌️✌️
άλλη νοοτροπία στο εξωτερικό.. το σεξ για τις γυναίκες έξω είναι πολύ λιγότερο ταμπού από ότι στις δικές μας.. ίσως και σε υπερβολικό βαθμό..
Βρεταννία από ότι μου έχουν πει τα πράγματα είναι απλά σε τέτοια θέματα..
 

captain 69

Μέγας
Εγγρ.
24 Αυγ 2015
Μηνύματα
3.509
Like
11.550
Πόντοι
3.506
εσυ που εσαι δικηγόρος ξερεις αν επιτρέπεται τελικα ο καταστηματάρχης να ζητάει και ταυτότητα με το σκανάρισμα?
Προφανώς και δεν επιτρέπεται σε τέτοιο γενικευμένο βαθμό. Να ζητάς πιστοποιητικό πάει καλά. Αλλά να δείχνεις ταυτότητα (που αναγράφει και τη δνση κατοικίας και άλλα προσωπικά δεδομένα σου) στον κάθε τυχόντα πορτιέρη είναι αντιποίηση αρχής. Όταν αναγορεύεις τη μισή κοινωνία μπάτσο στην άλλη μισή, σπέρνεις ανέμους και θα θερίσεις θύελλες.
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.943
Like
7.694
Πόντοι
2.356
Προφανώς και δεν επιτρέπεται σε τέτοιο γενικευμένο βαθμό. Να ζητάς πιστοποιητικό πάει καλά. Αλλά να δείχνεις ταυτότητα (που αναγράφει και τη δνση κατοικίας και άλλα προσωπικά δεδομένα σου) στον κάθε τυχόντα πορτιέρη είναι αντιποίηση αρχής. Όταν αναγορεύεις τη μισή κοινωνία μπάτσο στην άλλη μισή, σπέρνεις ανέμους και θα θερίσεις θύελλες.
kανονικά ναι το ξέρω αλλα μήπως λογω ειδικής περίπτωσης αφήνει ενα παραθυράκι ο νομος ξερω γω...γιατι προχτες ειχα μια ιστορία με εναν σε ενα μαγαζι που βοηθάω ενα φιλο στη πορτα με τα πιστοποιητικά και πρεπει να μάθω περισσότερες λεπτομέρειες..μπας και ξερει ο τυπος alex71
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.943
Like
7.694
Πόντοι
2.356
άλλη νοοτροπία στο εξωτερικό.. το σεξ για τις γυναίκες έξω είναι πολύ λιγότερο ταμπού από ότι στις δικές μας.. ίσως και σε υπερβολικό βαθμό..
Βρεταννία από ότι μου έχουν πει τα πράγματα είναι απλά σε τέτοια θέματα..
εξω ειναι αλλος κόσμος φίλε...εμεις ειμαστε σε μια γυάλα
 

captain 69

Μέγας
Εγγρ.
24 Αυγ 2015
Μηνύματα
3.509
Like
11.550
Πόντοι
3.506
kανονικά ναι το ξέρω αλλα μήπως λογω ειδικής περίπτωσης αφήνει ενα παραθυράκι ο νομος ξερω γω...γιατι προχτες ειχα μια ιστορία με εναν σε ενα μαγαζι που βοηθάω ενα φιλο στη πορτα με τα πιστοποιητικά και πρεπει να μάθω περισσότερες λεπτομέρειες..μπας και ξερει ο τυπος alex71
Εγώ προσωπικά, αν και πλήρως εμβολιασμέμος, όταν μου ζητείται ταυτότητα πέραν του πιστοποιητικού κάνω μεταβολή και φεύγω. Θα πας στο στούντιο ή στο πορνοχοτέλι ή να φας ένα σουβλάκι στα όρθια βρε συναγωνιστή και θα δείχνεις ταυτότητες; Επιχείρηση Αρετή στα Εξάρχεια του 85 έχουμε;
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.943
Like
7.694
Πόντοι
2.356
Εγώ προσωπικά, αν και πλήρως εμβολιασμέμος, όταν μου ζητείται ταυτότητα πέραν του πιστοποιητικού, κάνω μεταβολή και φεύγω. Θα πας στο στούντιο ή στο πορνοχοτέλι ή να φας ένα σουβλάκι στα όρθια βρε συναγωνιστή και θα δείχνεις ταυτότητες;
οχι...φυσικα και δε μαρέσει
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom