Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 190K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (0 μέλη και 12 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 869 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,8%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,2%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 322 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 575 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 91 3,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.959
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.943
Like
7.694
Πόντοι
2.356
1636331578982.png
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.978
Like
17.998
Πόντοι
3.656
δηλαδή κάτι 40 - 50ρες παντρεεμένες που κερατώνουν τους άντρες τους αβέρτα, δεν ενδιαφέρονται για σεξ;
ο άντρας αν δεν ταιριάζει με τη γυναίκα πώς θα είναι ευτυχισμένος; αν διαφωνούν σε (σχεδόν) όλα;

Όχι,θέλουν να δείξουν ότι ακόμα είναι ποθητές σαν γυναίκες.΄Τί ορμές να'χουν στα 40-50,ειδικά οι ελληνίδες;
 

awdl0re

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Απρ 2021
Μηνύματα
2.769
Like
5.255
Πόντοι
1.056
Ενα αλλο σκηνικο που ημουν μπροστα με αυτον τον φιλο που τρώει τις γκόμενες αλλων...ειχαμε παει σε ενα κλαμπ στο γκάζι και ο ατιμος χωθηκε σε μια γκόμενα που ηταν με αλλους 7 αντρες...μπηκε κανονικα στη παρεα και την απομονωσε παραπερα,σε καποια φαση παει ενας να του ζητήσει τα ρέστα και του λεει "φίλε τρεχει κατι με τη κοπέλα? " και του απαντάει ο δικος μου "γιατι βλεπεις να τσακωνομαστε? "


 

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.824
Οτι ολοι οι εμβολιασμενοι βγαινουν και γεμιζουν τα παντα
Ελα γελαμε τωρα.χααχαχαχαχα α
Ρε εγω εχω παει σε 3 με πιστοποιητικο φιλου και καθομουν μεσα ως εμβολιασμενος
Χαχχαχαχχαχχαχα
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Όχι,θέλουν να δείξουν ότι ακόμα είναι ποθητές σαν γυναίκες.΄Τί ορμές να'χουν στα 40-50,ειδικά οι ελληνίδες;
Οι 40αρες εχουν και πολλές,και οι 50αρες αλλα σε πιο σλοουμοσιον
 

captain 69

Μέγας
Εγγρ.
24 Αυγ 2015
Μηνύματα
3.509
Like
11.549
Πόντοι
3.506
ΑΚΡΙΒΩΣ αυτό θα γίνεται ...και όποιος γουστάρει.Οποιος δεν γουστάρει να αράξει στο ?.Υπάρχουν και οι ταχυμεταφορεις των παραγγελιών....και δίνετε κανένα πουρμπουάρ ....εμ θέλετε καφέ εμ καβουρια στην τσέπη θα έχετε;Όπως πληρώνετε τα τεστ για να πάτε στην δουλειά σας ,να πληρώνετε και κάτι για τον κόπο αυτών που θα σας φέρνουν καφέ και φαγητά στο σπίτι.
Ρε μαλάκα, εμβολιασμένος είμαι και πάω και για τη 3η. Απλώς δε γουστάρω κάθε σκατοκέφαλο σαν την αφεντιά σου να μου το παίζει μπάτσος.

Γκε-γκε κουλόσπερμα;
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.729
Κριτικές
62
Like
45.534
Πόντοι
9.297
Ρε μαλάκα, εμβολιασμένος είμαι και πάω και για τη 3η. Απλώς δε γουστάρω κάθε σκατοκέφαλο σαν την αφεντιά σου να μου το παίζει μπάτσος.

Γκε-γκε κουλόσπερμα;
Θα σε σεβομουν αν δεν είχες κάνει το εμβολιο...και εμβολιασμενος και πουλάς τρελα;Είσαι τουλάχιστον αξιολυπητος και σοβαρά διαταραγμένος.Περαστικα και οι χαρακτηρισμοί σου επιστρέφονται....
 

Aristarxos dj

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Ιουν 2021
Μηνύματα
7.388
Like
20.990
Πόντοι
5.956
Όχι,θέλουν να δείξουν ότι ακόμα είναι ποθητές σαν γυναίκες.΄Τί ορμές να'χουν στα 40-50,ειδικά οι ελληνίδες;
Έχουν για το λόγο που λες, για συναισθηματικούς λόγους και για καθαρά λόγους σωματικών επιθυμιών
 

agronnn1991

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2021
Μηνύματα
737
Like
592
Πόντοι
86
Για πάμε να δούμε έχει καμία ξεκωλιαρα εξω?.. Λέτε να είναι τυχερός να έρθει κάνα μουνακι να μου την πέσει?? Ίσως να είναι η τυχερή μας μέρα! ?
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.943
Like
7.694
Πόντοι
2.356

agronnn1991

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2021
Μηνύματα
737
Like
592
Πόντοι
86
Τα ωραία μουνιά είναι και πιασμένα,δε βγαίνουν με τις αγάμητες φίλες τους για καφέ,κάθονται σπίτι γαμιούνται και βγαίνουν μόνο με το γκόμενο
Τα καλα μουνια βγαίνουνε παρέες μουνια με τον γαμιά μαζί που έτυχε γνωστός τους από πριν, ήτανε στην ίδια παρέα κύκλο, άντε βγάλε άκρη στο ελλαδισταν..?Προτιμάει η άλλη να την γαμαει κάποιος που δεν τον γουστάρει, μόνο και μόνο επειδή ανήκουν στην ίδια παρέα, κύκλο, έχουν τους ίδιους φίλους.. Πάει η μαλάκια σύννεφο, νοοτροπία τσιγγάνων του 40..?
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.943
Like
7.694
Πόντοι
2.356
Προτιμάει η άλλη να την γαμαει κάποιος που δεν τον γουστάρει, μόνο και μόνο επειδή ανήκουν στην ίδια παρέα, κύκλο, έχουν τους ίδιους φίλους.. Πάει η μαλάκια σύννεφο, νοοτροπία τσιγγάνων του 40..?
ακόμα να καταλάβεις οτι οι γυναίκες ψάχνουν ασφάλεια και οχι το μοντέλο?
 

The1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.457
Κριτικές
14
Like
4.580
Πόντοι
746
Πόσες Ρωσίδες , Ρουμάνες, Σερβες συνάντησα και μου είπαν την ίδια ατάκα...

Οι Έλληνες πολύ ωραίοι ... αλλα αυτές οι Ελληνίδες πως ειναι έτσι .. πως τις αντέχεται ...

Τις αντέχουμε επειδή γαμάμε ξένες ...!
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.943
Like
7.694
Πόντοι
2.356
Οι Έλληνες πολύ ωραίοι ... αλλα αυτές οι Ελληνίδες πως ειναι έτσι .. πως τις αντέχεται ...
και μένα παλιότερα μια γκόμενα ενος φίλου ρωσίδα μ ειχε πει το ιδιο "πρέπει να εχετε πρόβλημα εσεις με τις γυναίκες εδω"
 
  • Like
Αντιδράσεις: vril
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.943
Like
7.694
Πόντοι
2.356
τι να κάνουμε ρε τύπε...εδω ζούμε. για αυτο μας έφαγαν τα μπουρδέλα,οταν βγαίνω εξωτερικο δεν χρειάζεται να καταφυγω σε πουτάνες
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.978
Like
17.998
Πόντοι
3.656
Πόσες Ρωσίδες , Ρουμάνες, Σερβες συνάντησα και μου είπαν την ίδια ατάκα...

Οι Έλληνες πολύ ωραίοι ... αλλα αυτές οι Ελληνίδες πως ειναι έτσι .. πως τις αντέχεται ...

Τις αντέχουμε επειδή γαμάμε ξένες ...!

Βρίσκουν τους ταλιμπανέλληνες με τα μούσια ωραίους;Μήπως σου είπαν πιρφόρους;
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.943
Like
7.694
Πόντοι
2.356
Βρίσκουν τους ταλιμπανέλληνες με τα μούσια ωραίους;Μήπως σου είπαν πιρφόρους;
καλα αμα δουν μουσι και κουασιμόδος να εισαι βγαζεις γκόμενα
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

μου ζαλίσανε τα παπαρια μια ζωη οι γυναίκες με το μουσι
 

Zesty

Μέλος
Εγγρ.
18 Οκτ 2020
Μηνύματα
364
Like
407
Πόντοι
21
Τα καλα μουνια βγαίνουνε παρέες μουνια με τον γαμιά μαζί που έτυχε γνωστός τους από πριν, ήτανε στην ίδια παρέα κύκλο, άντε βγάλε άκρη στο ελλαδισταν..?Προτιμάει η άλλη να την γαμαει κάποιος που δεν τον γουστάρει, μόνο και μόνο επειδή ανήκουν στην ίδια παρέα, κύκλο, έχουν τους ίδιους φίλους.. Πάει η μαλάκια σύννεφο, νοοτροπία τσιγγάνων του 40..?
Εχουν διαφορετικη νοοτροπια αλλα αρκετες ειναι τουμπανα σε Γλυφαδα και Παλαιο Φαληρο.
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.978
Like
17.998
Πόντοι
3.656
Για πάμε να δούμε έχει καμία ξεκωλιαρα εξω?.. Λέτε να είναι τυχερός να έρθει κάνα μουνακι να μου την πέσει?? Ίσως να είναι η τυχερή μας μέρα! ?

Σου κάνει κέφι να βγαίνεις,να τις βλέπεις αλλά να μην μπορείς να τις έχεις;Ακολούθα τον νόμο του καραμάνη,κάτσε σπίτι (αλλά χωρίς να πίνεις όμως όπως αυτός) και βγαίνε μόνο για τα απαραίτητα,δουλειά,σουπερμαρκετ και μπουρδέλα αν πηγαίνεις.Τζάμπα στεναχώρια είναι πλέον αν βγαίνεις μόνος ή ψωλαρία και να βλέπεις τα γκομενάκια με άλλους ή αδιάφορα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom