Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 190K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 18 άτομα (3 μέλη και 15 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 868 29,3%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,8%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,2%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 322 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 575 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 91 3,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.958

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.608
Κριτικές
31
Like
13.182
Πόντοι
5.097
δνε ειμαι εσυ εγω ρε αν και μεχρι και εσυ μπορεις να βρεις υπαρχουν πολλες με ψυχολογικα οποτε εχεις ελπιδες :confused:
εγω δεν ειμαι εσυ οχι εσυ δεν ειμαι εγω αν και εγω ειμαι καλυτερα απο εσυ που εσυ δεν μπορεις να εισαι εγω που ειμαστε μαλακες και οι δυο.
 

pnewman

Μέγας
Εγγρ.
20 Δεκ 2012
Μηνύματα
6.948
Like
11.872
Πόντοι
3.556
ειπα εγω οτι δεν εχει? αλλα για βγαλε τελειως τις γυναικες απο τη ζωη σου..πως θα ησουν?
Κοίτα ... στην περίπτωση που δεν είναι κάποιος μουνοδουλίτσιους δεν κάνει τρελή διαφορά ... κρατάω μια επιφύλαξη αν πέσεις στην περίπτωση να σε καλύψει συναισθηματικά
 

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.102
Like
50.826
Πόντοι
12.756
Κοίτα ... στην περίπτωση που δεν είναι κάποιος μουνοδουλίτσιους δεν κάνει τρελή διαφορά ... κρατάω μια επιφύλαξη αν πέσεις στην περίπτωση να σε καλύψει συναισθηματικά
πες μου ποιον θεωρεις μουνοδουλο
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.608
Κριτικές
31
Like
13.182
Πόντοι
5.097

pnewman

Μέγας
Εγγρ.
20 Δεκ 2012
Μηνύματα
6.948
Like
11.872
Πόντοι
3.556
πες μου ποιον θεωρεις μουνοδουλο
Οποιονδήποτε που χωρίς να τον πλαισιώνει γυναίκα δεν μπορεί να εξελιχθεί.

αυριο θα σου κανω μια μεγαλη αναλυση και μια μεγαλη αληθεια που δεν την χωραει ο νους μου. :confused: :confused: :confused:
Συνταρακτική αλήθεια ? αναμένω κι εγώ
 

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.102
Like
50.826
Πόντοι
12.756
Οποιονδήποτε που χωρίς να τον πλαισιώνει γυναίκα δεν μπορεί να εξελιχθεί.


Συνταρακτική αλήθεια ? αναμένω κι εγώ
οι χειροτεροι μουνοδουλοι ειναι αυτοι που φερονται και αγονται ετσι μεσα στην σχεση
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.346
Κριτικές
1
Like
32.277
Πόντοι
8.006
καλο ειναι μια γυναικα να ξερει οτι για τον αντρα υπαρχουν και αλλου πορτοκαλιες...καλο ειναι να ζει μαζι σου με αυτη την ανασφαλεια
Να ζουμε σαν ανθρωποι χωρις υπολογισμους για το χειροτερο δεν γινεται?
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.322
Like
72.606
Πόντοι
12.756
καποιοι εχουν εγκλωβιστει μεσα στην σχεση
καποιοι δεν εχουν την δυναμη να την σπασουν και να ξαναρχίσουν
καποιοι εχουν δημιουργησει/αποκτησει ιδιοκτησίες που δεν μπορουν να χωριστουν χωρις ν γινει της γαμιολας
καποιοι καθονται και για τα παιδιά τους

αυτα μου ερχονται τωρα απο καταστασεις που ακουω κουτσομπολιά
 

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.102
Like
50.826
Πόντοι
12.756
καποιοι εχουν εγκλωβιστει μεσα στην σχεση
καποιοι δεν εχουν την δυναμη να την σπασουν και να ξαναρχίσουν
καποιοι εχουν δημιουργησει/αποκτησει ιδιοκτησίες που δεν μπορουν να χωριστουν χωρις ν γινει της γαμιολας
καποιοι καθονται και για τα παιδιά τους

αυτα μου ερχονται τωρα απο καταστασεις που ακουω κουτσομπολιά
ισχυουν αυτα που λες...καταντια ομως ρε φιλε..τα εχω δει και οχι μονο ακουσει καποια απο αυτα και εχω κοψει ατομα για τετοια δεν τους μπορω
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 203076

Επισκέπτης
καποιοι καθονται και για τα παιδιά τους
το πιο σοβαρο προβλημα για εναν αντρα που θελει αναλυση και ψυχικο σθενος ειναι αυτο.Ολα τα αλλα λυνονται πιο ευκολα (οχι οτι ειναι ευκολο να λυθουν,απλα λυνονται πιο ευκολα)
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.322
Like
72.606
Πόντοι
12.756
ισχυουν αυτα που λες...καταντια ομως ρε φιλε..τα εχω δει και οχι μονο ακουσει καποια απο αυτα και εχω κοψει ατομα για τετοια δεν τους μπορω
δεν ειναι οι καταστασεις ολες ευκολες , δεν μπορεις σε ολα να βαζεις μια μπομπα και να λες σαλτα γαμησου εσυ και ο γρύλος σου
κανεις δεν υπολογιζει οτι αυτο που εχει το καλο μπορει να παει στραβα , και ποσο πολυ στραβα μπορει να πάει
ξεκιναει και "χτιζει" και καποια στιγμη γινονται ολα πουτανα
δεν γκρεμίζεις καθε φορά ολο το κτίσμα
κανεις και κανενα ελιγμο και προσπαθεις να επιβιωσεις μεσα στα σκατα που βρεθηκες
 

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.102
Like
50.826
Πόντοι
12.756
δεν ειναι οι καταστασεις ολες ευκολες , δεν μπορεις σε ολα να βαζεις μια μπομπα και να λες σαλτα γαμησου εσυ και ο γρύλος σου
κανεις δεν υπολογιζει οτι αυτο που εχει το καλο μπορει να παει στραβα , και ποσο πολυ στραβα μπορει να πάει
ξεκιναει και "χτιζει" και καποια στιγμη γινονται ολα πουτανα
δεν γκρεμίζεις καθε φορά ολο το κτίσμα
κανεις και κανενα ελιγμο και προσπαθεις να επιβιωσεις μεσα στα σκατα που βρεθηκες
σαφως αλλα το θεμα ειναι ποσες υποχωρησεις μπορεις και αξιζει να κανεις..καποια στιγμη μπαφιαζεις λες μπαστα και τοτε φουρνελο χειροτερα
 
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.433
Like
7.117
Πόντοι
1.206
καποιοι εχουν εγκλωβιστει μεσα στην σχεση
καποιοι δεν εχουν την δυναμη να την σπασουν και να ξαναρχίσουν
καποιοι εχουν δημιουργησει/αποκτησει ιδιοκτησίες που δεν μπορουν να χωριστουν χωρις ν γινει της γαμιολας
καποιοι καθονται και για τα παιδιά τους

αυτα μου ερχονται τωρα απο καταστασεις που ακουω κουτσομπολιά
Ακριβώς αυτά ήθελα να πω στο χθεσινό μεταμεσονύχτιο σεντόνι μου κύριε Νίπλη.
Φυσικά όλα αυτά δεν τα δείχνουν δημοσίως τα ζευγάρια και αν επέλθει χωρισμός,στους υπόλοιπους προκαλεί έκπληξη γιατί δεν το περίμεναν.
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.322
Like
72.606
Πόντοι
12.756
σαφως αλλα το θεμα ειναι ποσες υποχωρησεις μπορεις και αξιζει να κανεις..καποια στιγμη μπαφιαζεις λες μπαστα και τοτε φουρνελο χειροτερα
οταν εισαι σε αδιεξοδο παντα η υποχωρηση ειναι ο πιο ευκολος δρόμος
το να ανατινάζεις τα παντα χωρις να ξερεις τι μπορει να φερει σε μορφη ντόμινο αυτο δεν ειναι παντα η καλυτερη λυση
οταν δεν πιανει καλα σταθμους το ράδιο στο αυτοκίνητο , δεν πετάς το αμάξι ή παιρνεις αποφάση οτι κοβεις το ράδιο και ξεκινας να τραγουδας μονος σου ή βρισκεις κάτι ενδιάμεσο μαζι με παράσιτο

οταν μπορεις να τα ανατιναξεις ολα ανα πασα στιγμη να ξερεις οτι πρακτικα δεν είχες κάτι
 

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.102
Like
50.826
Πόντοι
12.756
τον Νιπλη τον ρισπεκταρω που ειχε καλο μουνι,της τα παρειχε ολα και οταν του εκανε την στραβη απλα την εστειλε στον διαολο πραος και μειλιχιος και η βρωμα γαμιεται πλεον με βρωμοψωλες γιατι το στατους που ειχε απλα δεν θα το ξαναβρει
 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
33.033
Like
13.071
Πόντοι
2.606
σαφως αλλα το θεμα ειναι ποσες υποχωρησεις μπορεις και αξιζει να κανεις..καποια στιγμη μπαφιαζεις λες μπαστα και τοτε φουρνελο χειροτερα
Πολλές γιατί το παιδί σου παιδιά σου μεγαλώνουν μια φορά και μόνο η είσαι εκεί με όποιο τίμημα να τα δεις να μεγαλώνουν είτε όχι δεν υπάρχει τίποτα ενδιάμεσο
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 203076

Επισκέπτης
Ακριβώς αυτά ήθελα να πω στο χθεσινό μεταμεσονύχτιο σεντόνι μου κύριε Νίπλη.
Φυσικά όλα αυτά δεν τα δείχνουν δημοσίως τα ζευγάρια και αν επέλθει χωρισμός,στους υπόλοιπους προκαλεί έκπληξη γιατί δεν το περίμεναν.
δεν τα δειχνουν δημοσιως γιατι ποτε δε ξερεις ποιος ανωμαλος θα τους φωτογραφισει :tooth: :tooth:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom