Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 190K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (1 μέλη και 12 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 868 29,3%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,8%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,2%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 322 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 575 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 91 3,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.958

fun_tou_bou

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2021
Μηνύματα
764
Κριτικές
8
Like
895
Πόντοι
366
Πάντως να μένεις σπίτι της γυναίκας αν είσαι παντρεμένος είναι ταφοπλακα.εχει συνέχεια το πάνω χέρι και σε μειώνει σαν προσωπικότητα.τρεις περιπτωσεις που ξέρω τους χώρισαν οι γυναίκες τους.στο σπίτι σου η αν δεν έχεις πληρώνεις εξολοκλήρου το νοίκι.να είσαι ανεξάρτητος.τι πιστεύεται;
 

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.102
Like
50.826
Πόντοι
12.756
Πάντως να μένεις σπίτι της γυναίκας αν είσαι παντρεμένος είναι ταφοπλακα.εχει συνέχεια το πάνω χέρι και σε μειώνει σαν προσωπικότητα.τρεις περιπτωσεις που ξέρω τους χώρισαν οι γυναίκες τους.στο σπίτι σου η αν δεν έχεις πληρώνεις εξολοκλήρου το νοίκι.να είσαι ανεξάρτητος.τι πιστεύεται;
σιγα που για ενα κωλοσπιτο εχει το πανω χερι η γυναικα...αν ειναι καριολα και ξηγιεται ετσι θα βρει χιλιους τροπους να σε μειωνει και χωρις το σπιτι...αν παιζουν αυτα την σουταρεις και δρομο
 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
33.033
Like
13.071
Πόντοι
2.606
σιγα που για ενα κωλοσπιτο εχει το πανω χερι η γυναικα...αν ειναι καριολα και ξηγιεται ετσι θα βρει χιλιους τροπους να σε μειωνει και χωρις το σπιτι...αν παιζουν αυτα την σουταρεις και δρομο
Ελπίζω να έχεις την ίδια θεώρηση και μετά την κουλούρα τον εαυτό σου μόνο μπορείς να σουτάρεις, αν έχεις παιδιά σε σουτάρει αυτή
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.608
Κριτικές
31
Like
13.182
Πόντοι
5.097
σιγα που για ενα κωλοσπιτο εχει το πανω χερι η γυναικα...αν ειναι καριολα και ξηγιεται ετσι θα βρει χιλιους τροπους να σε μειωνει και χωρις το σπιτι...αν παιζουν αυτα την σουταρεις και δρομο
ναι αλλα με το σπιτι ενα παραπανω. :confused: :confused: :confused:
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Ελπίζω να έχεις την ίδια θεώρηση και μετά την κουλούρα
θα γυρισει ενα βραδυ απο τη δουλεια και θα βρει κλειδωμενο το σπιτι ουτε σωβρακο ν'αλλαξει δεν θα εχει. :confused: :confused: :confused:
 

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.102
Like
50.826
Πόντοι
12.756
Ελπίζω να έχεις την ίδια θεώρηση και μετά την κουλούρα τον εαυτό σου μόνο μπορείς να σουτάρεις, αν έχεις παιδιά σε σουτάρει αυτή
βρε και τον ιδιο μου τον εαυτο σουταρω εγω αν δεν περναω καλα ειτε εχω παιδια ειτε οχι...
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

ναι αλλα με το σπιτι ενα παραπανω. :confused: :confused: :confused:
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


θα γυρισει ενα βραδυ απο τη δουλεια και θα βρει κλειδωμενο το σπιτι ουτε σωβρακο ν'αλλαξει δεν θα εχει. :confused: :confused: :confused:
μια που το ειπε και μια που εφυγα και κανονικα ολοι ετσι πρεπει να κανουν..
 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
33.033
Like
13.071
Πόντοι
2.606
βρε και τον ιδιο μου τον εαυτο σουταρω εγω αν δεν περναω καλα ειτε εχω παιδια ειτε οχι...
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


μια που το ειπε και μια που εφυγα και κανονικα ολοι ετσι πρεπει να κανουν..
Η θεωρία απέχει από την πράξη όσο ο πουσυς από τη λογική
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 203076

Επισκέπτης
Απεγνωσμένες ειναι ελλειψακια που το επαιζαν ιστορια και μολις ειδαν το ραφι να της περιμενει έβαλαν στοχο τον γαμο.
Τιποτα,κανε το εξης ταξε γαμο και μη κανεις απλα θα σου κατσει και μετα λουης.
Δεν θελουν λυπηση,ακου γαμο,τον γαμο δεν τον ζητας αλλα τον επιδιωκεις,να κανεις τον ιδιον τον αντρα να τον θελει και οχι αυτη για να καλυψει το στατους και την εικονα της στη κοινωνια.
Καλα σε κοινωνικο επιπεδο οι σχέσεις εχουν πιασει πατο...η κοινωνια καταρρεει κοινωνικα
κατευθειαν με το καλημερα θα τους ταζει γαμο δηλ? καταρχην ο πουσι ειναι πιτισρικας θα μυριστουν την δουλεια και υστερα και πιτσιρικας να μην ηταν αυτες καταλαβαινουν ποτε ενας αντρας τις δουλευει ρε ζαν
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.608
Κριτικές
31
Like
13.182
Πόντοι
5.097
βρε και τον ιδιο μου τον εαυτο σουταρω εγω αν δεν περναω καλα ειτε εχω παιδια ειτε οχι...
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


μια που το ειπε και μια που εφυγα και κανονικα ολοι ετσι πρεπει να κανουν..
λεγε εχεις κανει κονε με φιλη της που εχει σπιτι γλυφαδα? :confused: :confused: :confused:
 

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.102
Like
50.826
Πόντοι
12.756
Η θεωρία απέχει από την πράξη όσο ο πουσυς από τη λογική
μονο που εγω δεν ειμαι πουσυς και το εχω κανει πολλακις...η κεντρικη ιδεα ειναι να περνας καλα με την συντροφο σου αν στραβωσει και κανεις καταναγκαστικο εργο τοτε καλυτερα να το σπασεις και να βρεις την ησυχια σου
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 203076

Επισκέπτης
ειναι λογικο οποτε ηρθε η ωρα να στοχευεις ρεαλιστικα σε αλλες ηλικιες
δεν εχω θεμα με πανω απο 30 αλλα η ναυαγια θα ειναι η παντρεμενες...και εξω αν βγεις δε παιζουν και πολλες ελευθερες ανω των 30 (νορμαλ τουλαχιστον)
 

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.102
Like
50.826
Πόντοι
12.756
λεγε εχεις κανει κονε με φιλη της που εχει σπιτι γλυφαδα? :confused: :confused: :confused:
ειπαμε τι ηλικα θες απο εκει ξεκιναμε
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

δεν εχω θεμα με πανω απο 30 αλλα η ναυαγια θα ειναι η παντρεμενες...και εξω αν βγεις δε παιζουν και πολλες ελευθερες ανω των 30 (νορμαλ τουλαχιστον)
υπαρχουν αρκετες νορμαλ στα 30 απο 35 και πανω ειναι τα πραγματικα ναυαγια
 

pnewman

Μέγας
Εγγρ.
20 Δεκ 2012
Μηνύματα
6.948
Like
11.872
Πόντοι
3.556
κατευθειαν με το καλημερα θα τους ταζει γαμο δηλ? καταρχην ο πουσι ειναι πιτισρικας θα μυριστουν την δουλεια και υστερα και πιτσιρικας να μην ηταν αυτες καταλαβαινουν ποτε ενας αντρας τις δουλευει ρε ζαν
Όχι ρε γι αυτόν λέει ή όποιος είναι φτιαγμένος σαν αυτόν με τις εμπορίες μεταχειρισμένων ... ο πουσι το πολύ πολύ να τις εντυπωσιάσει με τις σούζες με το παπί για κανα one night stand :confused:
 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
33.033
Like
13.071
Πόντοι
2.606
μονο που εγω δεν ειμαι πουσυς και το εχω κανει πολλακις...η κεντρικη ιδεα ειναι να περνας καλα με την συντροφο σου αν στραβωσει και κανεις καταναγκαστικο εργο τοτε καλυτερα να το σπασεις και να βρεις την ησυχια σου
Δεν διαφωνώ σε τίποτα όσο είναι απλά συμβία σου η γυναίκα σου παίρνεις βαλίτσα και φεύγεις όταν υπάρχουν τέκνα το έργο αλλάζει γίνεται από ρομάντζο θρίλερ
 

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.102
Like
50.826
Πόντοι
12.756
Δεν διαφωνώ σε τίποτα όσο είναι απλά συμβία σου η γυναίκα σου παίρνεις βαλίτσα και φεύγεις όταν υπάρχουν τέκνα το έργο αλλάζει γίνεται από ρομάντζο θρίλερ
σαφως ειναι πιο δυσκολα ρε Μπραμπ αλλα ειναι καλυτερα και για τα παιδια απο τα μεγαλωνουν σε τοξικο περιβαλλον με 2 γονεις που σφαζονται και μαλακιζονται να μην ειναι μαζι και να τους δινουν αγαπη χωρισμενοι...εχω παραδειγματα αρκετα
 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
33.033
Like
13.071
Πόντοι
2.606
σαφως ειναι πιο δυσκολα ρε Μπραμπ αλλα ειναι καλυτερα και για τα παιδια απο τα μεγαλωνουν σε τοξικο περιβαλλον με 2 γονεις που σφαζονται και μαλακιζονται να μην ειναι μαζι και να τους δινουν αγαπη χωρισμενοι...εχω παραδειγματα αρκετα
Τεσπά εύχομαι όλα να σου πάνε δεξιά και να μην βιώσεις τίποτα άσχημο
 

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.102
Like
50.826
Πόντοι
12.756
Τεσπά εύχομαι όλα να σου πάνε δεξιά και να μην βιώσεις τίποτα άσχημο
μακαρι...εξαλλου μου εχουν παει τοσο γαμιωντας τα πραγματα 3 χρονια τωρα που οκ δεν μενουν και πολλα να παθω :tooth:
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.346
Κριτικές
1
Like
32.277
Πόντοι
8.006
Πάντως να μένεις σπίτι της γυναίκας αν είσαι παντρεμένος είναι ταφοπλακα.εχει συνέχεια το πάνω χέρι και σε μειώνει σαν προσωπικότητα.
Aυτο ειναι θεμα χαρακτηρα, οχι ιδιοκτησιας.
Αν παντρευτεις παλιοχαρακτηρα, θα βρει τον τροπο να σε μειωνει ούτως ή αλλως
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 203076

Επισκέπτης
1625171611891.png
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom