Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 24 άτομα (0 μέλη και 24 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 868 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 575 19,5%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.956

The1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.455
Κριτικές
14
Like
4.577
Πόντοι
746
Οταν μου λενε οι Ελλε-ι-νιδες να μου "γνωρισουνε μια φιλη τους για σοβαρη σχεση" ... και πω οτι δεν με ενδιαφερει ο γαμος ...

ξυνηζουν οι μουρες τους ... γιατι σκευτωνται οτι δεν θα πληρωθουν :sunglasses:

Οταν τους λεω οτι μου αρεσουν οι Ανατολικες (Ρουμανες, Ρωσιδες )... με κοιτανε σοκαρισμενες που τολμησα και τους τον ειπα μες τη μουρη ...

Ανατολικο μπλοκ και ξερο ψωμι καριολες...!
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.527
Κριτικές
62
Like
45.236
Πόντοι
9.297
Δοξα και τιμη στον σλαβοφιλο συναγωνιστη The1:respect::heavymetalbig::cool2::thumbsup:
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.998
Πόντοι
2.606
Με ρωτησε τοτε μια Τσεχα με πόσους αντρες νομίζεις έχει παει μια Τσεχα?Προφανώς δέκα λεω εγω και έβαλε τα γέλια.Ποιους δέκα μου λέει,με 100 έχει πάει το λιγότερο.Οι Τσεχες έχουν γίνει γουρούνια όπως οι αντρες πηδιουνται με όλους.
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.712
Πόντοι
606
τι μαλακίες είναι αυτές ρε κμαν.
έπρεπε να της πεις "πάνε μόνοι για να γαμήσουν τσέχες"
άντε τώρα, λες και οι τσέχοι δεν πάνε μόνοι διακοπές αντροπαρέες ή γυναικοπερέες, πάνε μόνο σε μεγάλα μεικτά σχήματα παρτούζας :jerking:

Πού είδες εσύ μπακουροπαρέα Τσέχων;Ή Ρώσων;Ή Πολωνών;

Μόνο οι Μεσόγειοι και οι Άγγλοι έχουν αυτές τις γκεοσυνήθειες



 

styliari

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2010
Μηνύματα
279
Like
222
Πόντοι
21
Με ρωτησε τοτε μια Τσεχα με πόσους αντρες νομίζεις έχει παει μια Τσεχα?Προφανώς δέκα λεω εγω και έβαλε τα γέλια.Ποιους δέκα μου λέει,με 100 έχει πάει το λιγότερο.Οι Τσεχες έχουν γίνει γουρούνια όπως οι αντρες πηδιουνται με όλους.

Η Τσεχια εχει βγαλει απιστευτα μωρα στο χωρο του πορνο!
 

orgasmikos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2019
Μηνύματα
1.921
Like
1.706
Πόντοι
216
Παίδες εμένα η προσωπική μου εμπειρία μου έχει δείξει με πάρα πολύ σκληρό τρόπο ότι η ελλεεινίδα είναι το πιο άσχημο είδος θηλυκού και στις Δυτικές κοινωνίες.

Δεν γνωρίζω τι μπορεί να παίζει στην Ασία, αλλά έχοντας ταξιδέψει στις περισσότερες χώρες της Ευρώπης αυτό που αντιμετώπισα εδώ δεν συγκρίνεται με αλλού.

Οι ντόπιες με είχαν κάνει να χάσω τον οποιοδήποτε σεβασμό μου απέναντι στο θηλυκό. Να πω ότι το ίδιο ισχύει και για τις ξένες που μεγαλώνουν εδώ πράγμα το οποίο δείχνει το πόσο ευθύνεται η κουλτούρα μας για αυτά τα φαινόμενα
 

Reznov

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουν 2016
Μηνύματα
19.230
Like
24.149
Πόντοι
6.056
Η Τσεχια εχει βγαλει απιστευτα μωρα στο χωρο του πορνο!
αληθεια αυτο

απο τις μεγαλητερες ξεσκιστρες Susan Ayn Lady Dee οι διδυμες Dellai Alexis Crystal Belle Claire Ria Sunn κλπ κλπ ολες χωρις κωλοτρυπα :pipa3:
 

Zesty

Μέλος
Εγγρ.
18 Οκτ 2020
Μηνύματα
364
Like
407
Πόντοι
21
όλο παπαριές πια για τους έλληνες/ελληνίδες, μου έχεις σπάσει τ'αρχίδια ...εκεί στο ανατολικό μπλοκ όλα γαμάτα κι εδώ σκατά
(αναρωτιέμαι γιατί έρχονται όλοι εδώ να δουλέψουν και οι γκόμενες για βίζιτα)

πάει ο έλληνας μόνο με φίλους διακοπές είναι μπακούρι.
πάει με γκόμενα είναι μουνόδουλος και αγαπούλης.
λοιπόν συναινώ...
αν θέλετε να είστε μάγκες μαλακοπίτουρες έλληνες, θα ξεκινάτε διακοπές με γκόμενα, θα ρίχνετε ένα πούτσο στο ταξίδι, όπου φτάνετε θα την παρατάτε (λιμάνι-αεροδρόμιο ότι νά'ναι) και θα της λέτε μην το κουνήσει ρούπι, θα γυρνοβολάτε και φυσικά θα γαμάτε ντόπιες (εννοείται ότι αυτές θα πληρώνουν για τον ελληνικό πούτσο), και στο γυρισμό θα παραλαμβάνετε τη νεαρά που αφήσατε στο λιμάνι ή το α/δ για να γυρίστε μαζί πίσω (τζέντλμαν). εννοείται κατά τη διάρκεια της επιστροφής με τη νεαρά...πούτσα.
τότε μόνο είστε μάγκες...

έτσι παίζεται το παίγνιο (κλεμμένο από τον γνωστό :confused: )
Σωραιος.
 

Barry Lyndon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2019
Μηνύματα
2.319
Like
1.832
Πόντοι
216
τι μαλακίες είναι αυτές ρε κμαν.
έπρεπε να της πεις "πάνε μόνοι για να γαμήσουν τσέχες"
άντε τώρα, λες και οι τσέχοι δεν πάνε μόνοι διακοπές αντροπαρέες ή γυναικοπερέες, πάνε μόνο σε μεγάλα μεικτά σχήματα παρτούζας :jerking:

Πού είδες εσύ μπακουροπαρέα Τσέχων;Ή Ρώσων;Ή Πολωνών;

Μόνο οι Μεσόγειοι και οι Άγγλοι έχουν αυτές τις γκεοσυνήθειες


Ο μεσος αγγλος γαμαει πολυ περισσοτερο απο τον μεσο ελληνα.Ουτε να διανοηθεις να βαλεις βρεττανους/ιρλανδους μαζι με ελληναρες. Οι αγγλοι πανε ψωλαρια αλλα καταληγουν να γαμανε δικες τους.Ιδιως χαλκιδικη..οι αγγλοι οργιαζουν η τουλαχιστον οργιαζαν διοτι τα τελευταια χρονια δεν πολυ ερχονται.
 

Barry Lyndon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2019
Μηνύματα
2.319
Like
1.832
Πόντοι
216
Παίδες εμένα η προσωπική μου εμπειρία μου έχει δείξει με πάρα πολύ σκληρό τρόπο ότι η ελλεεινίδα είναι το πιο άσχημο είδος θηλυκού και στις Δυτικές κοινωνίες.

Δεν γνωρίζω τι μπορεί να παίζει στην Ασία, αλλά έχοντας ταξιδέψει στις περισσότερες χώρες της Ευρώπης αυτό που αντιμετώπισα εδώ δεν συγκρίνεται με αλλού.

Οι ντόπιες με είχαν κάνει να χάσω τον οποιοδήποτε σεβασμό μου απέναντι στο θηλυκό. Να πω ότι το ίδιο ισχύει και για τις ξένες που μεγαλώνουν εδώ πράγμα το οποίο δείχνει το πόσο ευθύνεται η κουλτούρα μας για αυτά τα φαινόμενα

Οι ελληνιδες θελουν σχεση.Οποιος μπορει να το χωνεψει εχει καλος.Οι αλλοι μαλακια η ρδελα.Δεν εχει κατι ενδιαμεσο.Εκτος αν εισαι τυπακι της νυχτας και γενικοτερα εχεις πιασει ποστο γυρω απο ξεκολιαρες οποτε εκει μπορεις να παιξεις μπαλα και με πιο ξεπεταγμενες.Η εμπειρια μου λεει μεχρι τωρα οτι αν θες να γαμησεις ευκολα πρεπει να το παιξεις ερωτευμενος και γενικοτερα να δειξεις ενδιαφερος.Αυτον τον μηνα εχω φαει 2,3 ακυρα μονο και μονο επειδη ξεκαθαριζα απο την αρχη την θεση μου και ελεγα οτι δεν ειμαι ψημενος για σοβαρα πραγματα.Ελεγα το βλεπουμε που θα παει και ολες αμεσως καταλαβαιναν οτι θελω απλα να γαμαω.Οποτε μνμ δεν ξανα πηρα.Ο δε κολλητος μου που το παιζει αγαπουλης ειναι σε 4μηνη σχεση και γαμαει κανονικα...αλλα φυσικα του εχουν γινει τα παπαρια τσουρεκια.ΕΙναι ολη μερα με νευρα και αρνητικο μοοντ.Αυτα εχουν οι σχεσεις....τα καλα και τα κακα!Διαλεγετε και παιρνετε :confused::confused:
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.712
Πόντοι
606
Ο μεσος αγγλος γαμαει πολυ περισσοτερο απο τον μεσο ελληνα.Ουτε να διανοηθεις να βαλεις βρεττανους/ιρλανδους μαζι με ελληναρες. Οι αγγλοι πανε ψωλαρια αλλα καταληγουν να γαμανε δικες τους.Ιδιως χαλκιδικη..οι αγγλοι οργιαζουν η τουλαχιστον οργιαζαν διοτι τα τελευταια χρονια δεν πολυ ερχονται.

Ε καλά εννοείται ότι οι Άγγλοι γαμάνε.Απλά τα πίνουν και ψωλαρία.Βασικά αυτό είναι και το καλύτερο,να τα πίνεις ψωλαρία και μετά γαμήσι

Ψωλαρία σκέτο είναι Έλληνες,Αλβανοί,Ιταλοί και μερικοί Σέρβοι (Σερβίδες=οι πιο δύσκολες Σλάβες)
 

Barry Lyndon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2019
Μηνύματα
2.319
Like
1.832
Πόντοι
216
Ο μεσος αγγλος γαμαει πολυ περισσοτερο απο τον μεσο ελληνα.Ουτε να διανοηθεις να βαλεις βρεττανους/ιρλανδους μαζι με ελληναρες. Οι αγγλοι πανε ψωλαρια αλλα καταληγουν να γαμανε δικες τους.Ιδιως χαλκιδικη..οι αγγλοι οργιαζουν η τουλαχιστον οργιαζαν διοτι τα τελευταια χρονια δεν πολυ ερχονται.

Ε καλά εννοείται ότι οι Άγγλοι γαμάνε.Απλά τα πίνουν και ψωλαρία.Βασικά αυτό είναι και το καλύτερο,να τα πίνεις ψωλαρία και μετά γαμήσι

Ψωλαρία σκέτο είναι Έλληνες,Αλβανοί,Ιταλοί και μερικοί Σέρβοι (Σερβίδες=οι πιο δύσκολες Σλάβες)

Οι Αγγλοι ειναι τρελοι ρε.Ρουφανε κοκα,πινουν μπυρονια και μετα γαμιουνται σαν τα σκυλια.Τοσα χρονια χαλκιδικη που τους εβλεπα ελεγα αυτοι ειναι οι πιο τρελοι που υπαρχουν.Το μονο που τους ενοιαζε ηταν μπαλα,μπυρες και γαμισι.Πιο κανιβαλοι παθαινεις εγκεφαλικο.Και σε τρελα τους ελληνες τους ξεφτιλιζουν...τι μεσογειακοι και μαλακιες.

Για σερβους που λες... παντως χαλκιδικη τους βλεπω ολους με μουνια.Οι σερβοι εχουν ασχημα μουτρα(κλασσικοι βαλκανοσλαβοι) αλλα εχουν μποι και γενικοτερα οι γυναικες τους επειδη ειναι αλογα τους προτιμανε.Μιλουσα με μια Σερβα και μου ελεγε εσεις οι Ελληνες ειστε ωραιοι ανδρες,εχετε ωραια προσωπα αλλα ειστε μικροσωμοι μπροστα στους Σερβους.Και εμεις λεει ειμαστε ψηλες γυναικες οποτε θα δυσκολευτειτε να μας κυκλοφορείτε.Οι Σερβες γουσταρουν Ελληνες και γενικοτερα γνωριζω αρκετους που πηραν σερβες και εκαναν οικογενεια αλλα μαγκα να ξες οτι αμα μπλεξεις με σερβες κλπ θα εχεις να κανεις και με το υπολοιπο σοι.Πατεραδες,αδελφια,θειοι κλπ.Δλδ αν παρεις Σερβα παιρνεις δωρο και την φαμιλια...:confused:
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.712
Πόντοι
606
Οι Αγγλοι ειναι τρελοι ρε.Ρουφανε κοκα,πινουν μπυρονια και μετα γαμιουνται σαν τα σκυλια.Τοσα χρονια χαλκιδικη που τους εβλεπα ελεγα αυτοι ειναι οι πιο τρελοι που υπαρχουν.Το μονο που τους ενοιαζε ηταν μπαλα,μπυρες και γαμισι.Πιο κανιβαλοι παθαινεις εγκεφαλικο.Και σε τρελα τους ελληνες τους ξεφτιλιζουν...τι μεσογειακοι και μαλακιες.

Για σερβους που λες... παντως χαλκιδικη τους βλεπω ολους με μουνια.Οι σερβοι εχουν ασχημα μουτρα(κλασσικοι βαλκανοσλαβοι) αλλα εχουν μποι και γενικοτερα οι γυναικες τους επειδη ειναι αλογα τους προτιμανε.Μιλουσα με μια Σερβα και μου ελεγε εσεις οι Ελληνες ειστε ωραιοι ανδρες,εχετε ωραια προσωπα αλλα ειστε μικροσωμοι μπροστα στους Σερβους.Και εμεις λεει ειμαστε ψηλες γυναικες οποτε θα δυσκολευτειτε να μας κυκλοφορείτε.Οι Σερβες γουσταρουν Ελληνες και γενικοτερα γνωριζω αρκετους που πηραν σερβες και εκαναν οικογενεια αλλα μαγκα να ξες οτι αμα μπλεξεις με σερβες κλπ θα εχεις να κανεις και με το υπολοιπο σοι.Πατεραδες,αδελφια,θειοι κλπ.Δλδ αν παρεις Σερβα παιρνεις δωρο και την φαμιλια...:confused:

Εγώ έχω δει Σέρβους ψωλαρία Χαλκιδική και Κατερίνη.Οι Σέρβες γουστάρουν Ελλάδα αλλά Έλληνες δε νομίζω.Όπως επίσης δεν είναι κι όλες άλογα,έχει πολλές που είναι κατώτερες κι απ'τις ελληνίδες εμφανισιακά.

Αλλά όσες έρχονται ζευγάρια,εκεί όντως οι πιο πολλές εχουν κορμάρες,ακόμα και με 1-2 παιδιά.
 

kakiasmenoprovato

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2020
Μηνύματα
2.417
Κριτικές
1
Like
2.108
Πόντοι
456
Οι Σέρβες γουστάρουν Έλληνες, αλλά τους πιο ψηλούς (1.80+) και μάλιστα παρά πολύ. Έχω αρκετά παραδείγματα στον κύκλο μου από σχέσεις μέχρι και γάμο. Και μιλάμε για ωραίες γκόμενες.Παίζει να είμαστε η μόνη χώρα που έχει πλεονέκτημα εκεί.Εδώ κάποιες μ λέγανε για την ΑΕΚ τότε π είχε πάει στους βομβαρδισμούς.

Οι Ιταλοί δε γαμάνε τις δικές τους ,αλλά γαμάνε άλλες Σλαβες τα καλοκαίρια. Οι δε Άγγλοι, αν πας Ιμπιζα ,τις ξεσκίζουν τις δικές τους.

Πλην των Σερβιδων,ο Έλληνας είναι τελευταία επιλογή για όλες τις Ευρωπαιες( η μάλλον είμαστε πιο μπροστά από κάτι Σλάβους μπυροβιους). Είναι η βαλκανική ανωτερότητα κατά τα αλλα
 

Karamanis Stratos

Σπουδαίος
Εγγρ.
4 Αυγ 2020
Μηνύματα
5.486
Like
8.418
Πόντοι
2.356
ΨΟΦΟ σ ολες! Ανατολικες δυτικες βορειες νοτιες κεντρικες... ψοσο σ οτιδηποτε κουβαλαει μουνι!:angry:
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
Η αλήθεια είναι ότι


Ο ΕΛΛΗΝΑΣ ΠΟΥ ΠΗΓΑΙΝΕ ΣΤΑ ΚΥΚΛΑΔΟΝΗΣΙΑ 1990 ΚΑΙ 2000
ΗΤΑΝ ΜΑΛΑΚΑΣ

Πήγαινε να τα σκάσει χοντρά , σε μέρος ΠΟΥ ΑΠΟΚΛΕΙΕΤΑΙ ΝΑ ΕΒΓΑΖΕ ΓΚΟΜΕΝΑ.

Αν πήγαινε με γκόμενα που κουβάλαγε από το σπίτι του ... ΑΚΟΜΗ ΠΙΟ ΜΑΛΑΚΑΣ ....

Πήγαινε να πληρώσει λειψή χωριάτικη , με λάδι λιγότερο από αυτό που θα έβαζαν ... στη σουηδία ή στην αγγλία ΚΑΙ ΧΩΡΙΣ ΦΕΤΑ
10€ ΜΕ 12€

Τόσο μαλάκας.

Καμμένα μέρη για τον πούτσο .

Όπου και να πήγαινες αλλού, πιο πιθανό ήταν να βγάλεις γκόμενα.


Μπακουροπαρέα πάρο ή σαντορίνη .....


Καλύτερα να πήγαιναν απευθείας στο ματθαίο να τους παρκάρει .

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom