Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 868 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 575 19,5%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.956

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.766
Κριτικές
18
Like
5.571
Πόντοι
1.796
παω για καφε με το κο0λλητο και τη γκομενα τ και αδερφο του

θα σας πω τι γινεται εξω απο μουνια ανταποκριση

θα αραξουμε καμια πλατεια αναγκαστικα βολτα στο χερι καφες

αν δω τιποτα καλο θα γραψω


ειμαι σε παρακρουση
 

Reznov

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουν 2016
Μηνύματα
19.239
Like
24.156
Πόντοι
6.056
ρε αυτα τα ναυαγια που ειναι καλωδιωμενα με τα σοσιαλ ειναι για πουτσο και δρομο μονο
τι να τις δεις για παραπανω?

ετσι θα ειναι μονιμα αποβλακωμενα εκει εχουν παθει εξαρτηση

ασε ποσες γκομενες που τις ψιλοειχα για σοβαρες οταν ειδα τι ανεβαζουν ξενερωσα τα παπαρια μου
οτι μαλακια θες απο πυροβοληδια τυπου λιακοπουλους κλπ μεχρι σκουπιδοαποψεις επιπεδου 10 χρονου

πατωμα ειναι πουτσο και στο διαολο :piss:
 

Karamanis Stratos

Σπουδαίος
Εγγρ.
4 Αυγ 2020
Μηνύματα
5.486
Like
8.418
Πόντοι
2.356
Ρε ποιες γκομενες ρε; Εχει οσφπ-αεκ στις 7:30! :confused:
 

Trikavalos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2017
Μηνύματα
1.686
Like
1.093
Πόντοι
216
Με αφορμή τα περί ανταπόκρισης από το μέτωπο παραπάνω που γράψατε,

υπάρχει διαφορά στο τί τρέχει με τις ελλεεινίδες σύμφωνα με τον τίτλο,

προ και μετά Covid???

Ή καμία διαφορά?
 

RETRO

Μέγας
Εγγρ.
6 Οκτ 2020
Μηνύματα
6.324
Like
16.809
Πόντοι
3.556
ρε παπάρα πουσι ελα στα καλα σου το πας καρφί να γινεις σαν το ναυάγιο το καραμανη. κλεισε ολα τα σοσιαλ που εχουν
γεμισει με πολίτικαλ κορρεκτ μπουστηδες. εβγα εξω παιξε μπαλα. ξεκινα να την πέφτεις ομορφα και ξυπνητζιδικα. μην σκέφτεσαι συνεχεια τοσο πολυ και το καις το μυαλο σου ρε μαλακα.

αντε τρόμπα μας εχεις ολους στεναχωρήσει με τις απαισιοδοξες μαλακιες που γραφεις :confused:

βρες καμια πατσαβούρα στην τελικη να σου ανεβασει το ηθικο και το μπούτσο :fuck1:ρε μαλακα να ρεφάρεις

 

kappa_fi

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουν 2018
Μηνύματα
1.745
Like
281
Πόντοι
36
ρε παπάρα πουσι ελα στα καλα σου το πας καρφί να γινεις σαν το ναυάγιο το καραμανη. κλεισε ολα τα σοσιαλ που εχουν
γεμισει με πολίτικαλ κορρεκτ μπουστηδες. εβγα εξω παιξε μπαλα. ξεκινα να την πέφτεις ομορφα και ξυπνητζιδικα. μην σκέφτεσαι συνεχεια τοσο πολυ και το καις το μυαλο σου ρε μαλακα.

αντε τρόμπα μας εχεις ολους στεναχωρήσει με τις απαισιοδοξες μαλακιες που γραφεις :confused:

βρες καμια πατσαβούρα στην τελικη να σου ανεβασει το ηθικο και το μπούτσο ρε μαλακα να ρεφάρεις

Έξω σφύζουν οι δρόμοι από ζωή και τον πούσυ τον έχει πάρει από κάτω για κάποιον ανεξήγητο λόγο.

Εν τω μεταξύ το ερώτημα δεν είναι προ ή μετά COVID αλλά προ ή μετά Χριστόν.
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.712
Πόντοι
606
Τώρα που βγήκα μια βόλτα,είδα πολύ μουνί έξω,ακόμα και επαρχία που είμαι τώρα.Άλλες όλες μικρές εδώ πέρα ρε πούστη.

Πάντως έχει κάτι μουνάκια να τα πιεις στο ποτήρι,εμεις γιατί δεν είχαμε τότε τέτοιες στο σχολείο ρε γαμώτι; :(
 
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.433
Like
7.117
Πόντοι
1.206
Τώρα που βγήκα μια βόλτα,είδα πολύ μουνί έξω,ακόμα και επαρχία που είμαι τώρα.Άλλες όλες μικρές εδώ πέρα ρε πούστη.

Πάντως έχει κάτι μουνάκια να τα πιεις στο ποτήρι,εμεις γιατί δεν είχαμε τότε τέτοιες στο σχολείο ρε γαμώτι; :(

Mήπως δεν σε κοίταζαν γιατί ήθελαν τους ωραίους?
 

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.766
Κριτικές
18
Like
5.571
Πόντοι
1.796
ευχαριστω για τα καλα σας λογια

θελω μια δυο μερουλες να επανελθω στα παλια

το απογευματινο καφεδακι μ εκανε καλο ειπαμε και δυο μαλακιες με τη παρεα εφαγα και ενα σουβλακι ηπια και μια μπυρα μετα

εξω αρκετος κοσμος παππυδες ζευγαρια με παιδια με σκυλια πιτσρικαραδες ολων των ειδων

ολοι προσπαθουνε να αισθανθουν λιγο ελευθερα αυτους τους δυσκολους καιρους

η αληθεια ειναι οτι εχθες με πηγε λιγο πισω ψυχολογικα το καζο μεχρι την τεταρτη θα εχω επανελθει

να στε καλα μαγκες
 

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.766
Κριτικές
18
Like
5.571
Πόντοι
1.796
απλα θελω να πω οτι απο γυναικες με τραβανε παντα οι λιγο σαλεμενες ενναλακτικες οχι ακραια ενναλακτικες αλλα να εχουν μια τρελα και να μπορω να συζητησω μαζι τους εκτος απο τα τετριμμενα

ειχα κανα 5 μηνες μια καλλιτεχνη με κερναγε και το χασισακι μου καθε φορα σπιτι της πριν η μετα το σεξ και ηταν ευχαριστη παρεα

γενικα με τραβανε λιγο αυτες που θα λεγατε crazy girls

:confused:
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.546
Κριτικές
62
Like
45.246
Πόντοι
9.297
Αν εχεις αυτοπεποιθηση δεν εχεις αναγκη διαδικτυακες παπαριες ...δεν θα ξεπεσω τοσο ωστε να δηλωσω λατρης ειδωλων της μαζας για να εντυπωσιασω διαταραγμενα κοριτσακια μεσω διαδικτυου.Η αληθεια ειναι εκει εξω...το ιδιο και οι στοχοι!
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
5.067
Κριτικές
10
Like
13.073
Πόντοι
3.846
κατέβα Εξάρχει και πλατεία Πετράλωνα αλάνι, εκεί συχνάζει ο κόσμος που ψάχνεις (και το καλοκαίρι διακοπές Γαύδο και Σαμοθράκη)
 

kappa_fi

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουν 2018
Μηνύματα
1.745
Like
281
Πόντοι
36
απλα θελω να πω οτι απο γυναικες με τραβανε παντα οι λιγο σαλεμενες ενναλακτικες οχι ακραια ενναλακτικες αλλα να εχουν μια τρελα και να μπορω να συζητησω μαζι τους εκτος απο τα τετριμμενα

ειχα κανα 5 μηνες μια καλλιτεχνη με κερναγε και το χασισακι μου καθε φορα σπιτι της πριν η μετα το σεξ και ηταν ευχαριστη παρεα

γενικα με τραβανε λιγο αυτες που θα λεγατε crazy girls

:confused:

Να ‘σαι καλά ρε βάγκον να χαίρεσαι τις γυναίκες σου. Μακάρι τα πράγματα να ήταν ίδια κι όμοια για πολλούς, αν όχι για όλους, έτσι ανέμελα κι ανέφελα όπως τα περιγράφεις. Σε διαβάζω και δεν μπορώ να μη θυμηθώ τον απόστολο Παύλο που έγραφε στις νεοσύστατες χριστιανικές κοινότητες του καιρού του «θέλω δε υμάς αμερίμνους είναι»: η αμεριμνησία φίλε μου της γυναικείας συντροφιάς θα πρέπει να μοιάζει με τον παράδεισο προ της Πτώσεως. Έτσι, εμμέσως πλην σαφώς, μακαρίζοντάς σε (φάε και μια ροχάλα -ΦΤΟΥ- για το κακό το μάτι) και θίγοντας ακροθιγώς τη συφοριασμένη τύχη των πολλών και ανώνυμων βλεμμάτων που διατρέχουν εναγωνίως τις γραμμές του κειμένου σου χωρίς να το συνειδητοποιούν, κλείνω αυτά τα λόγια μην ξέροντας πραγματικά τι άλλο να πω.

Πίνε τα χασίσια σου και γάμα - από καρδιάς.
 

milftaster

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2016
Μηνύματα
455
Like
251
Πόντοι
21
Οπως εχω πει και σ αλλο νημα οι γυναικες ειναι υπανθρωποι... στην ιδια μοιρα με τους υποσαχαριους στην αφρικη, τους ταλιμπαν/ισις και τις φυλες στον αμαζονιο και στο νησι τουβαλου στον Ειρηνικο...

Τις αξιζουν μονο ξυλο βιασμος και απαξιωση... βασικα ουτε καν πουτσα! Σιγα μη βαλω τη πουτσα μου στα βρωμομουνα τους...

Εχω αποκηρυξει τις γυναικες απο τον απριλη του 18 και ησυχασε η ψυχουλα μου εστω και με τη βοηθεια ψυχοφαρμακων...

Καμια εμπιστοσυνη στις καριολες!

Σεβομαι μονο τη μανα και την αδελφη μου! Ολες οι αλλες δημοσιο βιαζμο σε πλατεια και κρεμασμα μετα...

:confused:
:rockon::rockon::rockon::rockon::rockon::rockon::rockon::rockon:
 

milftaster

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2016
Μηνύματα
455
Like
251
Πόντοι
21

ΕΤΣΙ ΠΩΣ ΠΙΑΝΟΝΤΑΙ ΑΓΚΑΖΕ ΟΙ ΣΠΟΥΔΑΙΕΣ ΠΡΩΤΑΓΩΝΙΣΤΡΙΕΣ ΞΕΡΕΤΕ ΤΙ ΜΟΥ ΘΥΜΙΖΟΥΝ , ΤΑ ΓΥΝΑΙΚΕΙΑ ΒΡΩΜΟΣΚΥΛΑ ΤΩΡΑ ΣΤΝ ΚΑΡΑΝΤΙΝΑ ΠΟΥ ΒΓΑΙΝΟΥΝ ΔΥΟ ΔΥΟ ΤΑΧΑ ΜΕ ΤΟ 6 ΓΙΑ ΒΟΛΤΑ-ΑΚΣΗΣΗ !


ΑΝΑΜΕΝΩ ΣΧΟΛΙΑ ΣΕ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΟ ΒΙΝΤΕΟ ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΡΩΣΟΠΙΚΟΤΗΤΑ - ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ ΕΛΛΗΝΙΔΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ , ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΕΠΙΚΟΥΣ ΣΧΟΛΙΑΣΤΕΣ ΤΟΥ ΣΑΙΤ !
 

RETRO

Μέγας
Εγγρ.
6 Οκτ 2020
Μηνύματα
6.324
Like
16.809
Πόντοι
3.556
Οι γυναίκες είναι τα καλύτερα πλάσματα του κόσμου. Ο κόσμος δεν είναι ο καλύτερος δυνατός.

παρε πουλο ρε με τις θεωρίες της πουτσας πολίτικαλ κορρεκτ ναυαγιο.
το νήμα μιλαει για ελλεινιδες. :coffee:
 

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.766
Κριτικές
18
Like
5.571
Πόντοι
1.796

ΕΤΣΙ ΠΩΣ ΠΙΑΝΟΝΤΑΙ ΑΓΚΑΖΕ ΟΙ ΣΠΟΥΔΑΙΕΣ ΠΡΩΤΑΓΩΝΙΣΤΡΙΕΣ ΞΕΡΕΤΕ ΤΙ ΜΟΥ ΘΥΜΙΖΟΥΝ , ΤΑ ΓΥΝΑΙΚΕΙΑ ΒΡΩΜΟΣΚΥΛΑ ΤΩΡΑ ΣΤΝ ΚΑΡΑΝΤΙΝΑ ΠΟΥ ΒΓΑΙΝΟΥΝ ΔΥΟ ΔΥΟ ΤΑΧΑ ΜΕ ΤΟ 6 ΓΙΑ ΒΟΛΤΑ-ΑΚΣΗΣΗ !


ΑΝΑΜΕΝΩ ΣΧΟΛΙΑ ΣΕ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΟ ΒΙΝΤΕΟ ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΡΩΣΟΠΙΚΟΤΗΤΑ - ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ ΕΛΛΗΝΙΔΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ , ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΕΠΙΚΟΥΣ ΣΧΟΛΙΑΣΤΕΣ ΤΟΥ ΣΑΙΤ !

μαρεοσυν αυτες οι γυναικες
 

Karamanis Stratos

Σπουδαίος
Εγγρ.
4 Αυγ 2020
Μηνύματα
5.486
Like
8.418
Πόντοι
2.356
Οπως εχω πει και σ αλλο νημα οι γυναικες ειναι υπανθρωποι... στην ιδια μοιρα με τους υποσαχαριους στην αφρικη, τους ταλιμπαν/ισις και τις φυλες στον αμαζονιο και στο νησι τουβαλου στον Ειρηνικο...

Τις αξιζουν μονο ξυλο βιασμος και απαξιωση... βασικα ουτε καν πουτσα! Σιγα μη βαλω τη πουτσα μου στα βρωμομουνα τους...

Εχω αποκηρυξει τις γυναικες απο τον απριλη του 18 και ησυχασε η ψυχουλα μου εστω και με τη βοηθεια ψυχοφαρμακων...

Καμια εμπιστοσυνη στις καριολες!

Σεβομαι μονο τη μανα και την αδελφη μου! Ολες οι αλλες δημοσιο βιαζμο σε πλατεια και κρεμασμα μετα...

:confused:
:rockon::rockon::rockon::rockon::rockon::rockon::rockon::rockon:

Ταινιαρα :heavymetalbig::heavymetalbig::heavymetalbig:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom