Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 22 άτομα (0 μέλη και 22 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 868 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 575 19,5%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.956

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.766
Κριτικές
18
Like
5.571
Πόντοι
1.796
ξερετε γιατι εχω νευρα γιατι αυτη μετα απο μενα πηγε αλλου

γι αυτο θελω να την κοπανισω


αλλιως δεν θα το ελεγα καν θα το εγραφα στα αρχιδια μ


αλλα πειδη ειμαι μεγαλη πουτανα και τα μυριζομαι αυτα το καταλαβα και ειχα τοσα νευρα που της το εστειλα

και απο τις απαντησεις της επειδη το παραδεχθηκε νευριασα ακομα πιο πολυ


ε ρε μαλακες ειλικρινα πρωτη φορα με γυναικα τοσα νευρα


 

Wolfman 42

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2019
Μηνύματα
1.282
Like
2.387
Πόντοι
456
παντως εγω με τη καραντινα δεν αντεχω το λεω και δημοσια


ψυχολογικα εχω γινει ρακος

εγω σημερα σαββατο βραδυ θα τα επινε θα πηγαινα τσαρκες θα ημουν απο εδω απο εκει αν ειχα φαει το καζο θα ειχα παει η σε μπουζουκια η σε στριπ

με πέθανε η καραντινα τοσους μηνες τωρα

Από τόσα κόμματα που υπάρχουν γιατί αποφάσισες να ψηφίσεις ξανά την Νέα Δημοκρατία;
 

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.766
Κριτικές
18
Like
5.571
Πόντοι
1.796
θα σας πω και κατι αλλο


οι νεεες γεννιες γαμιουνται αβερτα αβερτα σ λεω


εχουν λυσσαξει λογω καραντινας


πλεον σχεση δεν θελουν τοσο μονο πουτσα τιποτα αλλο



μαγκες ξερετε τι εχει συμβει


να θες να βρεις σωστη γυναικα για γαμο και να μην βρισκεις

 

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.766
Κριτικές
18
Like
5.571
Πόντοι
1.796
παντως εγω με τη καραντινα δεν αντεχω το λεω και δημοσια


ψυχολογικα εχω γινει ρακος

εγω σημερα σαββατο βραδυ θα τα επινε θα πηγαινα τσαρκες θα ημουν απο εδω απο εκει αν ειχα φαει το καζο θα ειχα παει η σε μπουζουκια η σε στριπ

με πέθανε η καραντινα τοσους μηνες τωρα

Από τόσα κόμματα που υπάρχουν γιατί αποφάσισες να ψηφίσεις ξανά την Νέα Δημοκρατία;

εγω μωρε ??

εγω δεν εχω ψηφισει ποτε δεξια με μπερδευεις με αλλον μαλλον

αυτο π ειπα πριν λες ??


αυτο το ειπα τωρα δεν εχω ψηφισει εγω



εμενα η καραντινα με μουρλανε
 

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.766
Κριτικές
18
Like
5.571
Πόντοι
1.796
εσεις πως την παλευετε ρε μαγκες πειτε καμια γνωμη

 

Wolfman 42

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2019
Μηνύματα
1.282
Like
2.387
Πόντοι
456
εσεις πως την παλευετε ρε μαγκες πειτε καμια γνωμη

Η Γαλλική Επανάσταση έγινε επειδή η αστυνομία έκλεισε τα μπιλιάρδα στο Παρίσι! Εδώ έκλεισαν τα μπουρδέλα και οι Έλληνες αντί να βγουν στους δρόμους διαμαρτυρόμενοι το έριξαν στη μαλακία!
 

kakiasmenoprovato

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2020
Μηνύματα
2.417
Κριτικές
1
Like
2.108
Πόντοι
456
εσεις πως την παλευετε ρε μαγκες πειτε καμια γνωμη

Η Γαλλική Επανάσταση έγινε επειδή η αστυνομία έκλεισε τα μπιλιάρδα στο Παρίσι! Εδώ έκλεισαν τα μπουρδέλα και οι Έλληνες αντί να βγουν στους δρόμους διαμαρτυρόμενοι το έριξαν στη μαλακία!

Αφου για τον μεσο Ελληνα η πιθανοτητα γαμησιου ειναι σαν να αποκτα ακριβο αγαθο. Τους εχει βαρεσει η πυρφοριαση. Στα πηδηχταδικα πανε μονο αλβανοι, πακηδες, 40 (μη πω 50)+ Ελληνες, οχι η νεα γενια
 

Esitopes

Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2016
Μηνύματα
598
Like
451
Πόντοι
26
Τις τελευταιες μερες παρακολουθουσα ενα streamer ο οποιος καλει κοσμο στο σπιτι του για να κανουνε χαβαλε και να βγουνε live. Καθε φορα φερνει αγνωστα γκομενακια/φιλες του και μαζευονται και διαφοροι τυποι. Προχθες, ειδα κατι τυπους φανταστεισται κατι σαν σνικ φουλ στις ουσιες με τατουαζ σε ολο το κορμι μεχρι και στο μετωπο να κανουνε φαση με τις κοπελες που ητανε εκει και οι κοπελες να τους αρεσει. Ρε παιδια ηταν κατι μαλακες βρωμοστομοι που πουλανε μαγκια και οι κοπελες νορμαλ και μαλιστα ο ενας επαιρνε την πρωην του για να της δειξει οτι ειναι με τα γκομενακια εκει και η αλλη ειχε τρελαθει απο την ζηλια και ουρλιαζε :2funny: , μιλαμε τωρα για επιπεδο μηδεν-Βοθρος το στομα τους. ρε ειναι δυνατο να εχει γκομενες που τους γουσταρουνε αυτους?χαχα:2funny: Ειναι δυνατο?
Αηδιασα εγω με αυτους τους σιχαμερους, οχι με τις κοπελες αλλα με αυτους τους μαλακες.

 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 186072

Επισκέπτης
ρε ειναι δυνατο να εχει γκομενες που τους γουσταρουνε αυτους?χαχα:2funny: Ειναι δυνατο?

Ειναι γιατι οι γυναικες προγραμματιζονται πανευκολα απ'την εκαστοτε εφηβικη/μετεφηβικη κουλτουρα της εποχης τους. Τους σπρωχνουν με παρα πολυ ενταση τη βοθρο-ραπ και τη σχετικη υποκουλτουρα της και τα "αντρικα προτυπα" που σχετιζονται με αυτη. Εδω ακουγα κατι πιτσιρικες στο δρομο και τραγουδαγαν κατι ραπ που επαιζε απ'το κινητο τους που ειχαν στιχους του στυλ "σου γαμησα τη μανα" κτλ... τραγουδια χωρις μελωδικοτητα ή κατι το ωραιο... μπινελικια για τα μπινελικια και ψευτομαγκια...

Βασικα προωθειται ο πατος και οι γυναικες ανταποκρινονται στο προγραμματισμο που δεχονται επιβραβευοντας τον πατο. Σχετικα με τα τατουαζ κτλ, θυμαμαι στο σερβαϊβορ το 2ο που ειχε μπει ο "φραουλιτσας".... που ηταν γεματος τατουαζ με το ενα να ειναι πιο τραγικο απ'το αλλο... και αυτος υποτιθεται ειχε περαση στα κοριτσακια... ο οποιος μιλαμε ηταν οτι να ναι...
 

Reznov

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουν 2016
Μηνύματα
19.230
Like
24.149
Πόντοι
6.056
εσεις πως την παλευετε ρε μαγκες πειτε καμια γνωμη
λαδωνουμε φαρμακοποιους να μας δινουν κουμπια

παιξει και αυτο λιγο βοηθησε να χασαπωνεις γαμωκινεζους που τρωνε αρχιδια βροντοσαυρου και μας γαμησαν τη ζωη τα μπασταρδα :2funny:
 

RETRO

Μέγας
Εγγρ.
6 Οκτ 2020
Μηνύματα
6.324
Like
16.809
Πόντοι
3.556
Κακώς γράφεις εδώ λοιπόν. Έχασες 1-2 ώρες. Δεν έγινε κάτι. Τέλος.

Ιντερνετογκόμενες είναι κανόνας αυτά.

Αυτό που λένε οι αγγλόφωνοι ... serial daters !!!!!

Νεξτ.

καλα εννοειται αλλα ειπαμε μηπως τη βγαζαμε στο τζαμπε

τη παρασκευη πηρα βιζιτα απο γραφειο εδω εφυγε το ρευστο

δε θα με χαλαγε το τζαμπε σε χοτελι


ηταν και σχετικα καλο μουνι

καστανοξανθη με σκουλαρικι στη μυτη


απο της φωτο εμοιαζε πιο γλυκουλα απο κοντα ηταν πιο αγρια χαρακτηριστικα και πιο βραχνη φωνη γιατι καπνιζε στριφτα

αλλα ρε μαλακες που να δω το προσωπο της στο δρομο


ειναι κατασταση αυτη να τρεχουμε σαν 15 χρονια σε πεζουλια και παγκακια κΑΙ να φοραμε μασκες


θα σηκωθω να φυγω απο την ελλαδα ρε δεν ειναι κατασταση αυτη

ουτε να πας να πιεις ενα ποτο


εμενα ψυχολογικα η καραντινα με εχει πεθαινε



ξοφλησα εγω ψυχολογικα θα φουνταρω

και που να πας ρε πουσι; στο ναμμος ντουμπάϊ; εδω στο μαγγανοπήγαδο οπως ολοι μας:confused:
 

RETRO

Μέγας
Εγγρ.
6 Οκτ 2020
Μηνύματα
6.324
Like
16.809
Πόντοι
3.556
Τις τελευταιες μερες παρακολουθουσα ενα streamer ο οποιος καλει κοσμο στο σπιτι του για να κανουνε χαβαλε και να βγουνε live. Καθε φορα φερνει αγνωστα γκομενακια/φιλες του και μαζευονται και διαφοροι τυποι. Προχθες, ειδα κατι τυπους φανταστεισται κατι σαν σνικ φουλ στις ουσιες με τατουαζ σε ολο το κορμι μεχρι και στο μετωπο να κανουνε φαση με τις κοπελες που ητανε εκει και οι κοπελες να τους αρεσει. Ρε παιδια ηταν κατι μαλακες βρωμοστομοι που πουλανε μαγκια και οι κοπελες νορμαλ και μαλιστα ο ενας επαιρνε την πρωην του για να της δειξει οτι ειναι με τα γκομενακια εκει και η αλλη ειχε τρελαθει απο την ζηλια και ουρλιαζε :2funny: , μιλαμε τωρα για επιπεδο μηδεν-Βοθρος το στομα τους. ρε ειναι δυνατο να εχει γκομενες που τους γουσταρουνε αυτους?χαχα:2funny: Ειναι δυνατο?
Αηδιασα εγω με αυτους τους σιχαμερους, οχι με τις κοπελες αλλα με αυτους τους μαλακες.

γιατι να μην ειναι δυνατον ρε τύπε. καθε εποχη εχει δικα της φρουτα. πιο παλια γαμουσανε με φλατακι τσουλούφια και σκουλαρίκια. ακομα πιο παλια γαμουσανε με σωληνα τζιν μεταλαδικο και μακρύ μαλλι. τωρα γαμανε αυτοι που λες.:confused:

και αυτος που λες αν εκανε φαση με την μια ελλεινιδα και μετα γυρισε και γαμησε και την αλλη ελλεινιδα που του εκανε σκηνή ζηλιας μάγκας ειναι. καρνάβαλος μεν αλλα μάγκας. στο τελος της μερας σημασια εχει να γαμας :confused:
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.712
Πόντοι
606
Τις τελευταιες μερες παρακολουθουσα ενα streamer ο οποιος καλει κοσμο στο σπιτι του για να κανουνε χαβαλε και να βγουνε live. Καθε φορα φερνει αγνωστα γκομενακια/φιλες του και μαζευονται και διαφοροι τυποι. Προχθες, ειδα κατι τυπους φανταστεισται κατι σαν σνικ φουλ στις ουσιες με τατουαζ σε ολο το κορμι μεχρι και στο μετωπο να κανουνε φαση με τις κοπελες που ητανε εκει και οι κοπελες να τους αρεσει. Ρε παιδια ηταν κατι μαλακες βρωμοστομοι που πουλανε μαγκια και οι κοπελες νορμαλ και μαλιστα ο ενας επαιρνε την πρωην του για να της δειξει οτι ειναι με τα γκομενακια εκει και η αλλη ειχε τρελαθει απο την ζηλια και ουρλιαζε :2funny: , μιλαμε τωρα για επιπεδο μηδεν-Βοθρος το στομα τους. ρε ειναι δυνατο να εχει γκομενες που τους γουσταρουνε αυτους?χαχα:2funny: Ειναι δυνατο?
Αηδιασα εγω με αυτους τους σιχαμερους, οχι με τις κοπελες αλλα με αυτους τους μαλακες.

Γιατί σου κάνει εντύπωση;Δηλαδή οι γκόμενες νομίζεις είναι ανώτερες απ'αυτούς;Τα ίδια σκατά είναι


 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.542
Κριτικές
62
Like
45.243
Πόντοι
9.297
Να εκτιματε ο,τι εχετε ρε και να μην ασχολειστε ιδιαιτερα με ο,τι ΔΕΝ εχετε...
Τωρα με την καραντινα εχει ο καθενας μας λεφτα πιο πολλα στην τσεπη για να φροντισει το αμαξι του η για να παρει κατι παραπανω απο το σουπερ-μαρκετ...
Ειναι ηλιθιοτητα να ρισκαρεις την ζωη σου για ενα ζμπρωξιμο...οταν ηρεμησουν τα πραγματα θα κανουμε ο, τι δεν μπορεσαμε να κανουμε περυσι...να χαιρεστε που ειστε υγιεις και οχι απλα ζωντανοι...ζωντανος ειναι και ο διασωληνωμενος!
Στο κατω κατω καμακι μπορεις να κανεις και στο σουπερ-μαρκετ η στην κοπελα που θα κανει τον καφε σου για να τον παρεις στο χερι...αν δεν ανταποκριθει μην μασας...προχωρα παρακατω!
Ολα στο μυαλο ειναι...αυτοσχεδιαζουμε-προσαρμοζομαστε-επικρατουμε οπως λενε οι U.S.Marines.Η νικη ειναι δικια μας!
 
Εγγρ.
6 Οκτ 2018
Μηνύματα
9.503
Like
6.655
Πόντοι
1.106
μου εδψσε και το κινητο της και μετα με μπλοκαρε στο βαιμπερ
λες και ειχα σκοπο να της στειλω
και επειδη το επαιζε ξυπνια με ατακες μ εγραφε κατι του στυλ διαλεγω εσωρουχα και της απανταω να σ θυμισω ειμαι ολυμπιακος
και απανταει μισο επεσες μεσα
η πουτανα ετσι τα ελεγε
ακου δε της αρεσα
τοτε μωρη καριολα γιατι δεν ειδες τιθς φωτο μ τοσες φωτο εχω
στο διαολο
Μπας κι ήταν καμιά μπαοκτζού pussy και είχε σταμπάρει σετάκι μαύρα και χαλάστηκε που της είπες για κόκκινα;
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.542
Κριτικές
62
Like
45.243
Πόντοι
9.297
Αν νομιζετε οτι μεσω διαδικτυου θα βρειτε λιγοτερο βλαμμενες γκομενες απατασθε...το ακριβως αντιθετο ισχυει!Αν θελετε να επιμεινετε διαδικτυακα τουλαχιστον πατε σε εξειδικευμενες σελιδες γνωριμιων και οχι σε σελιδες γενικου ενδιαφεροντος που εχουν προσβαση ακομα και 10χρονα...μην απελπιζεστε και με την παραδοσιακη μεθοδο του greek kamaki ισως βρεθει κατι οταν και οπου δεν το περιμενετε.Οσο το ζοριζετε , τοσο δεν σας καθεται οπως και πολλα αλλα πραγματα στην ζωη...:sunglasses:
 

edigno

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2020
Μηνύματα
447
Κριτικές
1
Like
60
Πόντοι
1
Ποια ειναι η μεθοδος του greek kamaki?
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.757
Κριτικές
1
Like
9.943
Πόντοι
2.356
Αν νομιζετε οτι μεσω διαδικτυου θα βρειτε λιγοτερο βλαμμενες γκομενες απατασθε...το ακριβως αντιθετο ισχυει!

Πολύ μεγάλη αλήθεια και ισχύει και για το εξωτερικό
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.542
Κριτικές
62
Like
45.243
Πόντοι
9.297
Η εξης απλη...πεσιμο στα ισα!Χωρις αισχρολογιες και χειρονομιες...θα πεσετε σε μαλακισμενες που δεν θα καταλαβουν καν τι ειπατε...θα πεσετε σε καποιες που θα κολακευθουν αλλα θα πουν "οχι" για τον χ,ψ, ω λογο....αλλα θα πεσετε και σε καποιες που θα αρχισουν να σας χα'ι'δευουν το μπρατσο ενω μεχρι πριν απο λιγο δεν σας ειχαν ξαναδει...θα παρουν το τηλ. σας η θα δωσουν το δικο τους...και ο αγωνας αρχιζει...με αγνωστη εξελιξη εννοείται ...αλλα ΚΑΤΙ θα εχει αρχισει:wink:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom