Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 46 άτομα (1 μέλη και 45 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 867 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 574 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.954
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.433
Like
7.117
Πόντοι
1.206
Πάντως ρε μύστες,εσεις ξέρετε καμια γκόμενα ανω του 6 ελεύθερη;Εγώ δεν ξέρω καμία.Και δεν βλέπω και καμία έξω

Το τί καγκουροπιτσιρικάδες βλέπεις έξω με μουνάρες,δεν περιγράφεται.Ειδικά τώρα στην καραντίνα που πάνε όλοι για περπάτημα.Μιλάμε μουνάκια που οι μεγαλύτεροι δεν βλέπουν στον ύπνο τους.Λεπτές,κωλαράκια,προσωπάκια,μέσα στην καύλα όλες.

Και έχεις τους 30+ ,αυτή τη γαμημένη απ'τους θεούς γενιά,στα πορνχαμπ και τα σοσιαλ μπας και βρουν κανα μπάζο να χώσουν

Λογική του Σάντ Μαν:Αφού δεν βλέπω έξω τους 30+,σημαίνει ότι δεν έχουν γκόμενα και ειναι σαν κάτι μεγάλους ηλικιακά (50+) που είναι μπακούρια.Το ότι τα ανήλικα αναγκαστικά τα 15 χρονα είναι έξω με αυτές γιατί δεν εχουν ελεύθερο το σπίτι τους για να την φέρουν,ούτε που το σκέφτηκε.Οπως επίσης οτι οι 30αρηδες μπορεί να έχουν δικό τους σπίτι και να βγάζουν εκεί τα μάτια τους με τις γκόμενες.
 
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.433
Like
7.117
Πόντοι
1.206
Συμφωνω απολυτα δυστυχως... η γενια μετα τα 30-35 μουτζωμενη απο θεους και δαιμονες ειναι... στα παντα! :confused:

Στράτο,σαντμανίζεις επικίνδυνα

σε πολλα συμφωνω μαζι του!

Κακό αυτό.
Αντί να συμφωνείς με άλλα μέλη όπως bourdeliaris82,Mounokwlaraki,stokadoura κλπ

ειμαι εκ γενετης και εκ φυσεως απαισιοδοξο και αρνητικο ατομο... :embarrased:

Ελπίζω να μην συμφωνείς και με έμπερορ13,cool11,Κμαν,Δημητράκη κλπ
 

Karamanis Stratos

Σπουδαίος
Εγγρ.
4 Αυγ 2020
Μηνύματα
5.486
Like
8.418
Πόντοι
2.356
Συμφωνω απολυτα δυστυχως... η γενια μετα τα 30-35 μουτζωμενη απο θεους και δαιμονες ειναι... στα παντα! :confused:

Στράτο,σαντμανίζεις επικίνδυνα

σε πολλα συμφωνω μαζι του!

Κακό αυτό.
Αντί να συμφωνείς με άλλα μέλη όπως bourdeliaris82,Mounokwlaraki,stokadoura κλπ

ειμαι εκ γενετης και εκ φυσεως απαισιοδοξο και αρνητικο ατομο... :embarrased:

Ελπίζω να μην συμφωνείς και με έμπερορ13,cool11,Κμαν,Δημητράκη κλπ

Μονο με Δημητρακη! :confused:
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.460
Πόντοι
8.006
Τωρα θα σοκαρω κοσμο. Υπηρχε φαση της ζωης μου που ημουν 95 κιλα (ειμαι 1.81-αλλα δεν ειμαι κακασχημος). Και στις δυο φασεις ειχα μονιμη γκομενα και μαλιστα και οι δυο ειχαν παρα πολυ καλο σωμα (και εμμονη με γιογκα η μια με τζογκινγκ η αλλη)

Και οταν ειπα στη μια οτι θελω να αρχισω γυμναστικη να χασω με ρωταγε αν θελω να βρω αλλη γκομενα και για αυτο το κανω :p

Και οι δυο λεγανε οτι με προτιμουσαν με κοιλιτσα αλλα πραγματικα πιστευω ηταν απο ανασφαλεια (να ξεκαθαρισω οτι ουτε εχω μουσια ουτε καραφλα)

Παρόμοια εμπειρία και εγώ με γκόμενα που σπίτωσα 3-4 μήνες,κάθε πρώι με τάιζε αυγά με λουκάνικα και μπέικον και γενικά όλη μέρα έφτιαχνε φαγητό,αυτή στυλάκι με σώμα μοντελέ.
Σε μια φάση καταλάβαίνω πως έχω πάρει 6 κιλά,της λέω κομμένα τα πρωινά θανάτου,η απάντηση της ήταν πως γουστάρει τον άνδρα μπαμπάτσικο...μέτα από 1 μήνα χωρίσαμε γιατί της εξήγησα και της απέδειξα πως και γω σαν ανατολίτης γουστάρω να γαμάω και άλλες...:confused:

Ρε δεν πατε καλα καθολου μερικοι.
Εδω οι περισσοτεροι κυνηγανε με το τουφεκι να βρουνε καμια γυναικα να ξερει να φτιαχνει κατι περισσοτερο απο βραστα αυγα, κι εσεις οταν τις βρισκετε στραβωνετε επειδη...παχαινετε.
Συνελθετε.
 

Karamanis Stratos

Σπουδαίος
Εγγρ.
4 Αυγ 2020
Μηνύματα
5.486
Like
8.418
Πόντοι
2.356
Τωρα θα σοκαρω κοσμο. Υπηρχε φαση της ζωης μου που ημουν 95 κιλα (ειμαι 1.81-αλλα δεν ειμαι κακασχημος). Και στις δυο φασεις ειχα μονιμη γκομενα και μαλιστα και οι δυο ειχαν παρα πολυ καλο σωμα (και εμμονη με γιογκα η μια με τζογκινγκ η αλλη)

Και οταν ειπα στη μια οτι θελω να αρχισω γυμναστικη να χασω με ρωταγε αν θελω να βρω αλλη γκομενα και για αυτο το κανω :p

Και οι δυο λεγανε οτι με προτιμουσαν με κοιλιτσα αλλα πραγματικα πιστευω ηταν απο ανασφαλεια (να ξεκαθαρισω οτι ουτε εχω μουσια ουτε καραφλα)

Παρόμοια εμπειρία και εγώ με γκόμενα που σπίτωσα 3-4 μήνες,κάθε πρώι με τάιζε αυγά με λουκάνικα και μπέικον και γενικά όλη μέρα έφτιαχνε φαγητό,αυτή στυλάκι με σώμα μοντελέ.
Σε μια φάση καταλάβαίνω πως έχω πάρει 6 κιλά,της λέω κομμένα τα πρωινά θανάτου,η απάντηση της ήταν πως γουστάρει τον άνδρα μπαμπάτσικο...μέτα από 1 μήνα χωρίσαμε γιατί της εξήγησα και της απέδειξα πως και γω σαν ανατολίτης γουστάρω να γαμάω και άλλες...:confused:

Ρε δεν πατε καλα καθολου μερικοι.
Εδω οι περισσοτεροι κυνηγανε με το τουφεκι να βρουνε καμια γυναικα να ξερει να φτιαχνει κατι περισσοτερο απο βραστα αυγα, κι εσεις οταν τις βρισκετε στραβωνετε επειδη...παχαινετε.
Συνελθετε.

εμενα παλι ολες, και παντα αιτια χωρισμου μου αυτο, θελανε να με αδυνατισουν και στραβωναν που πινω η τρωω απ εξω.... τι διαολο ρε πουστη μαγνητη εχω? :(
 

Karamanis Stratos

Σπουδαίος
Εγγρ.
4 Αυγ 2020
Μηνύματα
5.486
Like
8.418
Πόντοι
2.356
Ο Δημητράκης είναι η απόδειξη πως η εμφάνιση δεν παίζει κανένα ρόλο για να γαμας τα καλύτερα μουνια...:confused:

το εχω ξαναπει οτι ο ΔΗΜΗΤΡΑΚΗΣ ειναι πολυ πιο εμφανισιμος απο το 95% των ναυαγιων που γραφουν ΕΔΩ ΜΕΣΑ.... :confused:
Αν ειχε μαλλι θα εκανε...ΑΤΥΧΗΜΑΤΑ! :confused:
 

RETRO

Μέγας
Εγγρ.
6 Οκτ 2020
Μηνύματα
6.311
Like
16.755
Πόντοι
3.556
Τωρα θα σοκαρω κοσμο. Υπηρχε φαση της ζωης μου που ημουν 95 κιλα (ειμαι 1.81-αλλα δεν ειμαι κακασχημος). Και στις δυο φασεις ειχα μονιμη γκομενα και μαλιστα και οι δυο ειχαν παρα πολυ καλο σωμα (και εμμονη με γιογκα η μια με τζογκινγκ η αλλη)

Και οταν ειπα στη μια οτι θελω να αρχισω γυμναστικη να χασω με ρωταγε αν θελω να βρω αλλη γκομενα και για αυτο το κανω :p

Και οι δυο λεγανε οτι με προτιμουσαν με κοιλιτσα αλλα πραγματικα πιστευω ηταν απο ανασφαλεια (να ξεκαθαρισω οτι ουτε εχω μουσια ουτε καραφλα)

Παρόμοια εμπειρία και εγώ με γκόμενα που σπίτωσα 3-4 μήνες,κάθε πρώι με τάιζε αυγά με λουκάνικα και μπέικον και γενικά όλη μέρα έφτιαχνε φαγητό,αυτή στυλάκι με σώμα μοντελέ.
Σε μια φάση καταλάβαίνω πως έχω πάρει 6 κιλά,της λέω κομμένα τα πρωινά θανάτου,η απάντηση της ήταν πως γουστάρει τον άνδρα μπαμπάτσικο...μέτα από 1 μήνα χωρίσαμε γιατί της εξήγησα και της απέδειξα πως και γω σαν ανατολίτης γουστάρω να γαμάω και άλλες...:confused:

Ρε δεν πατε καλα καθολου μερικοι.
Εδω οι περισσοτεροι κυνηγανε με το τουφεκι να βρουνε καμια γυναικα να ξερει να φτιαχνει κατι περισσοτερο απο βραστα αυγα, κι εσεις οταν τις βρισκετε στραβωνετε επειδη...παχαινετε.
Συνελθετε.

εμενα παλι ολες, και παντα αιτια χωρισμου μου αυτο, θελανε να με αδυνατισουν και στραβωναν που πινω η τρωω απ εξω.... τι διαολο ρε πουστη μαγνητη εχω? :(

γκόμενες καριολες τα γαριδάκια πανω απο ολες :confused:
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.047
Κριτικές
4
Like
16.708
Πόντοι
3.936
Τωρα θα σοκαρω κοσμο. Υπηρχε φαση της ζωης μου που ημουν 95 κιλα (ειμαι 1.81-αλλα δεν ειμαι κακασχημος). Και στις δυο φασεις ειχα μονιμη γκομενα και μαλιστα και οι δυο ειχαν παρα πολυ καλο σωμα (και εμμονη με γιογκα η μια με τζογκινγκ η αλλη)

Και οταν ειπα στη μια οτι θελω να αρχισω γυμναστικη να χασω με ρωταγε αν θελω να βρω αλλη γκομενα και για αυτο το κανω :p

Και οι δυο λεγανε οτι με προτιμουσαν με κοιλιτσα αλλα πραγματικα πιστευω ηταν απο ανασφαλεια (να ξεκαθαρισω οτι ουτε εχω μουσια ουτε καραφλα)

Παρόμοια εμπειρία και εγώ με γκόμενα που σπίτωσα 3-4 μήνες,κάθε πρώι με τάιζε αυγά με λουκάνικα και μπέικον και γενικά όλη μέρα έφτιαχνε φαγητό,αυτή στυλάκι με σώμα μοντελέ.
Σε μια φάση καταλάβαίνω πως έχω πάρει 6 κιλά,της λέω κομμένα τα πρωινά θανάτου,η απάντηση της ήταν πως γουστάρει τον άνδρα μπαμπάτσικο...μέτα από 1 μήνα χωρίσαμε γιατί της εξήγησα και της απέδειξα πως και γω σαν ανατολίτης γουστάρω να γαμάω και άλλες...:confused:

Ρε δεν πατε καλα καθολου μερικοι.
Εδω οι περισσοτεροι κυνηγανε με το τουφεκι να βρουνε καμια γυναικα να ξερει να φτιαχνει κατι περισσοτερο απο βραστα αυγα, κι εσεις οταν τις βρισκετε στραβωνετε επειδη...παχαινετε.
Συνελθετε.

Τα πάμε αυτά,αν δεν ξέρουν να μαγειρεύουν ή μαθαίνουν ή πούλο.
Και η γυναίκα να μην δουλεύει ποτέ, νόμος!!!
 

Karamanis Stratos

Σπουδαίος
Εγγρ.
4 Αυγ 2020
Μηνύματα
5.486
Like
8.418
Πόντοι
2.356
Τωρα θα σοκαρω κοσμο. Υπηρχε φαση της ζωης μου που ημουν 95 κιλα (ειμαι 1.81-αλλα δεν ειμαι κακασχημος). Και στις δυο φασεις ειχα μονιμη γκομενα και μαλιστα και οι δυο ειχαν παρα πολυ καλο σωμα (και εμμονη με γιογκα η μια με τζογκινγκ η αλλη)

Και οταν ειπα στη μια οτι θελω να αρχισω γυμναστικη να χασω με ρωταγε αν θελω να βρω αλλη γκομενα και για αυτο το κανω :p

Και οι δυο λεγανε οτι με προτιμουσαν με κοιλιτσα αλλα πραγματικα πιστευω ηταν απο ανασφαλεια (να ξεκαθαρισω οτι ουτε εχω μουσια ουτε καραφλα)

Παρόμοια εμπειρία και εγώ με γκόμενα που σπίτωσα 3-4 μήνες,κάθε πρώι με τάιζε αυγά με λουκάνικα και μπέικον και γενικά όλη μέρα έφτιαχνε φαγητό,αυτή στυλάκι με σώμα μοντελέ.
Σε μια φάση καταλάβαίνω πως έχω πάρει 6 κιλά,της λέω κομμένα τα πρωινά θανάτου,η απάντηση της ήταν πως γουστάρει τον άνδρα μπαμπάτσικο...μέτα από 1 μήνα χωρίσαμε γιατί της εξήγησα και της απέδειξα πως και γω σαν ανατολίτης γουστάρω να γαμάω και άλλες...:confused:

Ρε δεν πατε καλα καθολου μερικοι.
Εδω οι περισσοτεροι κυνηγανε με το τουφεκι να βρουνε καμια γυναικα να ξερει να φτιαχνει κατι περισσοτερο απο βραστα αυγα, κι εσεις οταν τις βρισκετε στραβωνετε επειδη...παχαινετε.
Συνελθετε.

εμενα παλι ολες, και παντα αιτια χωρισμου μου αυτο, θελανε να με αδυνατισουν και στραβωναν που πινω η τρωω απ εξω.... τι διαολο ρε πουστη μαγνητη εχω? :(

γκόμενες καριολες τα γαριδάκια πανω απο ολες :confused:

και τα ξιδια... :confused:
 

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.145
Like
50.878
Πόντοι
12.756
καραμαναρε γιορτες ερχονται..τζονυ 12αρι,εχω και μιση περδικα απλη,γαριδακια,πατατακια ολα τα ειδη απο μικρες φαρμες,σοδα,ετοιμος για σπιτικο ρεβεγιον:)
 

Karamanis Stratos

Σπουδαίος
Εγγρ.
4 Αυγ 2020
Μηνύματα
5.486
Like
8.418
Πόντοι
2.356
καραμαναρε γιορτες ερχονται..τζονυ 12αρι,εχω και μιση περδικα απλη,γαριδακια,πατατακια ολα τα ειδη απο μικρες φαρμες,σοδα,ετοιμος για σπιτικο ρεβεγιον:)

ΕΧΩ κανονισει γυρω στις 29 του μηνα να αγορασω ενα τζονι ρεντ, ενα τζονι μπλακ, κοκακολες ζιροου, μια σαμπανια μαρτινι αστι , ΚΑΝΑ Κρασακι η μπιρες για ζεσταμα και πολλα πακετα πατατακια, δρακουλινια, φυστικια, κλπ κλπ, μερικες κατεψυγμενες πιτσες να ψησω, ισως λουκανικοπιτακια, τυροπιτακια κλπ..... και ισως παρω και μια βασιλοπιτα να τη κοψω μονος σπιτι! ΘΑ ΑΛΛΑΞΩ ΧΡΟΝΟ ΕΔΩ ΣΤΟ ΜΠΟΥ!~ ΚΑΝΟΝΙΣΤΕ ΘΑ ΓΙΝΩ ΜΟΥΝΙ ...ΛΙΩΜΑ! ΘΑ ΤΟ ΞΗΜΕΡΩΣΩ!!! :headbaning1::headbaning1::headbaning1::headbaning1:
 

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.145
Like
50.878
Πόντοι
12.756
καραμαναρε γιορτες ερχονται..τζονυ 12αρι,εχω και μιση περδικα απλη,γαριδακια,πατατακια ολα τα ειδη απο μικρες φαρμες,σοδα,ετοιμος για σπιτικο ρεβεγιον:)

ΕΧΩ κανονισει γυρω στις 29 του μηνα να αγορασω ενα τζονι ρεντ, ενα τζονι μπλακ, μια σαμπανια μαρτινι αστι , ΚΑΝΑ Κρασακι η μπιρες για ζεσταμα και πολλα πακετα πατατακια, δρακουλινια, φυστικια, κλπ κλπ, μερικες κατεψυγμενες πιτσες να ψησω, ισως λουκανικοπιτακια, τυροπιτακια κλπ..... και ισως παρω και μια βασιλοπιτα να τη κοψω μονος σπιτι! ΘΑ ΑΛΛΑΞΩ ΧΡΟΝΟ ΕΔΩ ΣΤΟ ΜΠΟΥ!~ ΚΑΝΟΝΙΣΤΕ ΘΑ ΓΙΝΩ ΜΟΥΝΙ ...ΛΙΩΜΑ! ΘΑ ΤΟ ΞΗΜΕΡΩΣΩ!!! :headbaning1::headbaning1::headbaning1::headbaning1:
αν κοιμησω την γυναικα θα μπω για παρτη σου αρχοντα:)
 

Karamanis Stratos

Σπουδαίος
Εγγρ.
4 Αυγ 2020
Μηνύματα
5.486
Like
8.418
Πόντοι
2.356
καραμαναρε γιορτες ερχονται..τζονυ 12αρι,εχω και μιση περδικα απλη,γαριδακια,πατατακια ολα τα ειδη απο μικρες φαρμες,σοδα,ετοιμος για σπιτικο ρεβεγιον:)

ΕΧΩ κανονισει γυρω στις 29 του μηνα να αγορασω ενα τζονι ρεντ, ενα τζονι μπλακ, μια σαμπανια μαρτινι αστι , ΚΑΝΑ Κρασακι η μπιρες για ζεσταμα και πολλα πακετα πατατακια, δρακουλινια, φυστικια, κλπ κλπ, μερικες κατεψυγμενες πιτσες να ψησω, ισως λουκανικοπιτακια, τυροπιτακια κλπ..... και ισως παρω και μια βασιλοπιτα να τη κοψω μονος σπιτι! ΘΑ ΑΛΛΑΞΩ ΧΡΟΝΟ ΕΔΩ ΣΤΟ ΜΠΟΥ!~ ΚΑΝΟΝΙΣΤΕ ΘΑ ΓΙΝΩ ΜΟΥΝΙ ...ΛΙΩΜΑ! ΘΑ ΤΟ ΞΗΜΕΡΩΣΩ!!! :headbaning1::headbaning1::headbaning1::headbaning1:
αν κοιμησω την γυναικα θα μπω για παρτη σου αρχοντα:)

εδω θα μαι τυπε!!!! εκεινο το βραδυ δε θα παρω μουρλοχαπα για να αντεξω..... ωσπου να ξερασω μεχρι το ξημερωμα!!!
το μονο κακο ειναι οτι δε θα αντεξω να τον παιξω μετα.... :confused:
 

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.145
Like
50.878
Πόντοι
12.756
καραμαναρε γιορτες ερχονται..τζονυ 12αρι,εχω και μιση περδικα απλη,γαριδακια,πατατακια ολα τα ειδη απο μικρες φαρμες,σοδα,ετοιμος για σπιτικο ρεβεγιον:)

ΕΧΩ κανονισει γυρω στις 29 του μηνα να αγορασω ενα τζονι ρεντ, ενα τζονι μπλακ, μια σαμπανια μαρτινι αστι , ΚΑΝΑ Κρασακι η μπιρες για ζεσταμα και πολλα πακετα πατατακια, δρακουλινια, φυστικια, κλπ κλπ, μερικες κατεψυγμενες πιτσες να ψησω, ισως λουκανικοπιτακια, τυροπιτακια κλπ..... και ισως παρω και μια βασιλοπιτα να τη κοψω μονος σπιτι! ΘΑ ΑΛΛΑΞΩ ΧΡΟΝΟ ΕΔΩ ΣΤΟ ΜΠΟΥ!~ ΚΑΝΟΝΙΣΤΕ ΘΑ ΓΙΝΩ ΜΟΥΝΙ ...ΛΙΩΜΑ! ΘΑ ΤΟ ΞΗΜΕΡΩΣΩ!!! :headbaning1::headbaning1::headbaning1::headbaning1:
αν κοιμησω την γυναικα θα μπω για παρτη σου αρχοντα:)

εδω θα μαι τυπε!!!! εκεινο το βραδυ δε θα παρω μουρλοχαπα για να αντεξω..... ωσπου να ξερασω μεχρι το ξημερωμα!!!
το μονο κακο ειναι οτι δε θα αντεξω να τον παιξω μετα.... :confused:
να το δοκιμασεις..βασικα παιχτον στο ενδιαμεσο:wink: και συνεχιζεις μετα:)
 

Karamanis Stratos

Σπουδαίος
Εγγρ.
4 Αυγ 2020
Μηνύματα
5.486
Like
8.418
Πόντοι
2.356
καραμαναρε γιορτες ερχονται..τζονυ 12αρι,εχω και μιση περδικα απλη,γαριδακια,πατατακια ολα τα ειδη απο μικρες φαρμες,σοδα,ετοιμος για σπιτικο ρεβεγιον:)

ΕΧΩ κανονισει γυρω στις 29 του μηνα να αγορασω ενα τζονι ρεντ, ενα τζονι μπλακ, μια σαμπανια μαρτινι αστι , ΚΑΝΑ Κρασακι η μπιρες για ζεσταμα και πολλα πακετα πατατακια, δρακουλινια, φυστικια, κλπ κλπ, μερικες κατεψυγμενες πιτσες να ψησω, ισως λουκανικοπιτακια, τυροπιτακια κλπ..... και ισως παρω και μια βασιλοπιτα να τη κοψω μονος σπιτι! ΘΑ ΑΛΛΑΞΩ ΧΡΟΝΟ ΕΔΩ ΣΤΟ ΜΠΟΥ!~ ΚΑΝΟΝΙΣΤΕ ΘΑ ΓΙΝΩ ΜΟΥΝΙ ...ΛΙΩΜΑ! ΘΑ ΤΟ ΞΗΜΕΡΩΣΩ!!! :headbaning1::headbaning1::headbaning1::headbaning1:
αν κοιμησω την γυναικα θα μπω για παρτη σου αρχοντα:)

εδω θα μαι τυπε!!!! εκεινο το βραδυ δε θα παρω μουρλοχαπα για να αντεξω..... ωσπου να ξερασω μεχρι το ξημερωμα!!!
το μονο κακο ειναι οτι δε θα αντεξω να τον παιξω μετα.... :confused:
να το δοκιμασεις..βασικα παιχτον στο ενδιαμεσο:wink: και συνεχιζεις μετα:)

οπωσδηποτε πριν τα βαρια ξιδια γιατι μετα..... ειναι που ειναι νεκρος... :confused:
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.712
Πόντοι
606
Πέρυσι τα Χριστούγεννα πήγα για δεύτερη φορά στη χώρα του συντρόφου μου, βόρεια χώρα για να κάνουμε μαζί Χριστούγεννα...κάποια στιγή πήγαμε σε μια λίμνη που είχε παγώσει για να κάνουμε πατινάζ! Εγώ μένω σε ελληνικό ξερονήσι, όμως είχα μείνει 3 χρόνια Γερμανία όταν πήγαινα σχολείο και κάτι είχα κάνει τότε αλλά μιλάμε στην εφηβεία και τώρα είμαι 35 χρονών γαιδάρα! Τότε έκανα rollers, ιππασία στο δάσος και όλα αυτά τα πανέμορφα πράγματα, που όταν επέστρεψα Ελλάδα απλά τα έχωσα σε ένα κουτάκι στην καρδιά μου μαζί με τις παρέες που έχασα και προσπαθούσα να προσαρμοστώ στην νέα μου ζωή. Για ένα περίεργο λόγο, το σώμα θυμάται, μου πήρε λίγο να βρω ισορροπία αλλα μετά ξεκίνησα και έκανα πατινάζ και είχα ενθουσιαστεί! Κάποια στιγμή άρχισαν να κυλάνε δάκρυα στα μάτια μου γιατί το κουτάκι που είχα κλείσει μέσα μου άνοιξε μόνο του αυτόματα, έκατσα κάτω και άρχισα να κλαίω σαν μικρό παιδί, φυσικά και του εξήγησα του συντρόφου μου τι συνέβη και με πήρε μια τεράστια αγκαλιά. Σήμερα είναι ακριβώς ένας χρόνoς από τότε και απλά σκεφτόμουν πως η ζωή μπορεί να σου ξαναφέρει μπροστά σου αυτά που τόσο πολύ αγαπάς που κάποτε νόμιζες ότι τα έχασες...ποτε μη λες ποτέ για τίποτα! Με το σύντροφο μου είμαστε ακόμα μαζί και τώρα παλεύουμε και την απόσταση που δε μπορούμε να βρεθούμε λόγω covid Πηγή:

Τί να πεις,35 χρονών γαιδαρα όπως λέει κι αυτή, βρήκε πιρφόρο από βόρεια χώρα

Να'σαι σε χώρα με μουνάρες και να'χεις σχέση από απόσταση με 35αρα ελλεεινίδα :headbang:

Pirforismus all over the world :rockon:
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.712
Πόντοι
606
Ελλέεινας 40αρης πιρφόρος στο εξωτερικό κλαίγεται για μια ελλεεινίδα που τον κορόιδευε.Δεν πειράζει φιλαράκι,θα βρεις κάποτε κι εσύ την ελλεεινίδα που σου αξίζει :grin:


Γιατί μιλάτε με κάποιον και του δίνετε ελπίδες ενώ δεν ενδιαφέρεστε και μιλάτε ταυτόχρονα με άλλους; Ένα φιλαράκι ζει σε ευρωπαική χώρα και μιλούσε με μια κοπέλα στην Ελλάδα. Μιλούσαν συνέχεια φλερτάρανε αλλάξανε φωτογραφίες και είχαν εκφράσει και οι δυο ξεκάθαρα το ενδιαφέρον τους. Μιλούσαν με τις ώρες στο τηλέφωνο και είχαν συμφωνήσει να βρεθούν όταν ηρεμήσουν τα πράγματα με τον ιο.Η κοπέλα είχε πει ότι θα της άρεσε να ζει στο εξωτερικό άρα αν τα πήγαιναν καλά μετά την πρώτη συνάντηση θα είχαν στην αρχή σχέση από απόσταση. Σήμερα είπε στον φίλο μας ότι μιλάει με άλλον που μένει στην πόλη της και ότι θα βρεθεί με αυτόν γιατί δεν της αρέσει η απόσταση. Τόσο καιρό που μιλάνε της άρεσε; Γιατί γνωρίζει άλλους τύπους αφού είχαν συμφωνήσει να βρεθούνε; Ο φίλος μας δεν μιλούσε με άλλες αφού είχαν μιλήσει και κάνανε συμφωνία. Πως να κάνουμε γνωριμίες και σχέσεις όταν λέει ο καθένας ότι νάναι και κοροιδεύει; Ας του έλεγε από την αρχή ότι δεν θέλει και ότι προτιμάει να γνωρίσει κάποιον από την πόλη της. Πλησιάζουν και οι δυο τα 40 δεν είναι παιδάκια να παίζουν. Είναι πολύ άσχημο αυτό που κάνουν μερικές κοπέλες μετά λένε συνέχεια για τους άντρες ότι κοροιδεύουν και ότι δεν ενδιαφέρονται για σταθερές σχέσεις. Ο φίλος θα περάσει τις γιορτές μόνος του και είναι πολύ στενοχωρημένος με αυτό που έγινε. Αν δεν θέλετε πείτε το από την αρχή, πολλοί άνθρωποι είναι πολύ σκληροί πουλάνε παραμύθι στον έναν και στον άλλον γιατί το κάνουν αυτό; Πηγή:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom